Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sapnis.

 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
Nesen rakstiju diskusiju par to ka man nomira vecmamma 27. jūnijā un bēres notika 1.jūlijā :( Tā nu ir sanācis kad 2.jūlijā man nomira onkulis (vecmammas dēls) un bērēs notika 9. jūlijā, bet šodien redzēju viņus abus sapnī.
Sapnis bija šāds:

Es iegāju telpa kura bija visa balta, bet tikai melnas ar režģiem durvis (līdzīgas kā cietumā) . Tajā telpā bija galds krēsls un gulta (tāda pati kā vecmammai istabā stāv) Tajā telpā gultā gulēja vecmamma, viņa bija tērpusies viss melnā, es gribēju piet viņai klāt un apsegt viņai pledu, bet tad ienāca tajā telpā onkulis un kaut ko teica, bet es neatceros ko :( Un tad es uzreiz pamodos.

Varbūt kāda zin ko šīs sapnis var nozīmēt?:-(
17.07.2015 14:12 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Vienkārši daudz pārdzīvojumi pēdējā laikā, tam nav nekāda zemteksta.
17.07.2015 14:18 |
 
Reitings 169
Reģ: 28.04.2011
Šonakt redzēju milzu zirnekli bēgam no manis. Ko tas varētu nozīmēt?
17.07.2015 14:20 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
ctn Varbūt Tev taisnība un es vienkārši piebāžu sev galvu ar visu ko, jo naktīs vel joprojām nevaru bez zālēm aizmigt un censties neraudāt
17.07.2015 14:21 |
 
Es pieņemu, ka esi pārlieku saspringts cilvēciņš šobrīd. Tas viss ir normāli (cik nu?) , jo sapņos parasti atspoguļojas dienā un kādā laika posmā pārdomātais.
Man arī reiz bija situācija, kad bezgala iemīlējos līdz ausīm, kusu kā saldējums, kad ieraudzīju savu simpātiju, domāju par viņu 24/7, katru minūti, katru sekundi. :-( Vienā naktī nosapņoju, ka sēžu parkā uz soliņa, viņš man blakus, turu viņa rociņu. Izjūtas bija pavisam reālas un jutos laimīga. Pamodos, nožēloju, ka vispār pamodos. :-D Tas tā, no pieredzes.
Relaksējies, atpūties, nebēdājies. Kam jāiet, palaid. Dzīvo uz priekšu, grūti būs, bet ticu, ka tiksi tam pāri. :-)
21.07.2015 01:32 |
 
Reitings 102
Reģ: 20.07.2015
To sapni vari tulkot tā, kā pati to saproti.. Neviens neizskaidros to, ko juti sapni redzot..
21.07.2015 01:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits