OK pieredze

 
Reitings 492
Reģ: 29.11.2009
Sveikas!

Esmu dilemmas priekšā, vai sākt lietot OK, ne lai izsargātos, bet lai it kā savestu kārtībā organismu, noregulētu ciklu, atvieglotu sāpes utt.. Bet lasot atsauksmes sanāk, ka viss tieši otrādi un lietojot parasti ir negatīva pieredze.

Sakiet lūdzu kā ar jums, ir tikai slikti piemēri un tas nav tā vērts?

Paldies!
16.07.2015 21:33 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Nu gan ļoti prātīgi, risināt veslības problēmas ar hormoniem... (t)
16.07.2015 23:16 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
LaLaLa
nu tā ārste viņai esot teikusi.
16.07.2015 23:36 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
Piekrītu, ka katrs gadījums ir individuāls - kādam viss ir kārtībā, kādam tieši otrādāk. Man paveicās, jo svars nenāca klāt, tiku vaļā no pumpām uz sejas, arī mēnešreizes nostabilizējās par ko ļoti priecājos, jo ja tagad zinu kad un kurā datumā tās gaidīt un skaidrs, ka tās būs vieglas un nesāpīgas, agrāk bija šausmas - sāpes, neprognozējams mēnešreižu sākums (reizēm pat 2x mēnesī).
16.07.2015 23:38 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
5guns, es tam ticu, ka tā varēja pateikt! Kā tad cista rodas sievietēm, kuras nekādus hormonus nav dzērušas. Nu nez, es tikai izsaku savas domas. Kaut kas jau ārstei bija jāsaka. Ir jau tādas, kuras ir diez gan aizspriedumainas un māca pacientēm dzīvot.
16.07.2015 23:39 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Man arī ilgu laiku bija nestabilas un sāpīgas MR, 3x gada laikā arī tiku nogādāta slimnīcā. Un nav man padsmit gadi.. Ginekoloģe arī ieteica lietot OK, ko es nemūžam negribu lietot, + tajā laikā man pat īsti normālas, stabilas attiecības nebija! Sāku dzert Dr Tereško sieviešu tēju. Pēc pāris mēnešiem (2-3) es vispār nezinu neko par neregulārām MR vai sāpēm, manai māsai arī bijis līdzīgi, un tagad viss ok. Protams, visiem viens nepalīdzēs, bet pamēģini, pirms ķeries pie kā cita - varbūt Tev arī palīdz. Vairāk to tēju nedzeru, bet ir reizes, kad MR aizkavējas. Iedzeru, un sākas tajā pašā dienā. Nezinu - noteikti, ka ne uz visām tas iedarbojas, bet pamēģināt ir vērts, pirms ķeries pie kā nopietnāka :-)
16.07.2015 23:44 |
 
Reitings 142
Reģ: 01.06.2014
Lietoju OK jau gadu. Sāku lietot, jo kontracepcija un regulēt ciklu. Pirms tam varēja mēnešreižu nebūt pat 40 dienas. Sāku dzert un cikls kļuva perfekts. 28 dienas, vienīgi, kad dienu aizkavējas, uzreiz stress. :D Ādas stāvoklis uzlabojās ļoti, svars nepieauga, nekādas baigās izmaiņas īsti pamanījusi neesmu. Varbūt dažreiz garstāvokļa maiņas, vieglāk nokaitināt. Bet tas reti.
16.07.2015 23:48 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Sisley, piekrītu, ka tējiņas var palīdzēt. Biju apaukstējusi laikam olnīcas. Zvanīju ārstiem, vai nu nebija brīva vieta mani pieņemt, vai nu vispār neatbildēja uz zvanu. Man apnika un nolēmu, ka nopirkšu rasaskrēsliņa tēju. Rezultātā pēc vienas dienas jau bija ievērojami labāk, pēc divām jau nekas vairāk nesāpēja. Es arī dzēru kādas 3-4 krūzītes dienā. Labi, ka arī garša ir tīri ok.
16.07.2015 23:48 |
 
10 gadi
Reitings 174
Reģ: 25.04.2012
Pagaidām esmu lietojusi divu veidu tabletes, pirmās bija ar stiprāku hormonu devu, pazuda visas pumpas, mr vienā datumā regulāri, vēdera sāpes kā nebijušas, kaut agrāk katru mēnesi likās, ka gals klāt. Krūtis palika lielākas. BET svars 5 mēnešu laikā pienāca par 7kg, kā arī protams celulīts klāt kā saukts.

Šobrīd lietoju citas, jo biju pārstājusi, bet tagad atsāku. Šīm tabletēm ir mazāka hormonu deva. Sejai tik daudz nepalīdzēja, kā iepriekšējās. Svars stāv uz vietas. Mēnešreizes ir vieglākas, bet vēdersāpes tāpat nedaudz ir.

Grūti Tev atbildēt, kā būtu labāk - lietot/nelietot. Vari pamēģināt pāris mēnešus palietot, lai sakārtojas cikls. Nekas briesmīgs jau nenotiks. Bet neviena no mums tev nevarēs atbildēt, kādas blakusparādības būs tev. Kā redzi - katrai tās ir dažādas.
16.07.2015 23:50 |
 
Reitings 289
Reģ: 13.06.2015
LaLaLa
redz, cistas jau var rasties no dažādiem iemesliem, no hormonu svārstībām organismā, no kādreizējām slimībām, no stresa, no uztura. Tas ļoti individuāli, man, piemēram, labākajai draudzenei cista parādījās no lieliem stresiem dzīvē.

Meitenei ar hormonālo kontracepciju tā gadījās laikam tāpēc, ka lietojot organismam bija jāsāk pieņemt citādāks hormonu sastāvs un balanss organismā un tā sanāca, ka ķermenis tā noreaģēja. Bet...
nav zināms, vai tā cista radās dēļ tā, ka viņa lietoja, vai arī dēļ tā, ka pārstāja lietot. Tik smalki nezinu.
16.07.2015 23:59 |
 
Reitings 247
Reģ: 14.07.2014
Nupat ari sāku lietot. Jautājums meitenēm, kurām palīdzēja pret pumpām - cik ilgā laikā apmēram, protams, jums pazuda pumpas?
17.07.2015 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 174
Reģ: 25.04.2012
CherryCoke - apmēram pēc 3/4 mēnešiem palika tīrāka seja, bet pēc pusgada sarkano pumpu praktiski nebija.
17.07.2015 00:02 |
 
Reitings 247
Reģ: 14.07.2014
Lust ,paldies. Vismaz tagad ir kāda nojausma:-)
17.07.2015 00:16 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Esmu lietojusi divu veidu OK- vienas, kuras jālieto katru dienu bez "brīvdienām", otras tādas, kurām ir tā 7 dienu pauze. Ar pirmajām svars nenormāli uzauga-nezinu tieši cik, bet katru dienu pieejot pie spoguļa nodomāju "atkal esmu resnāka kā vakar"-ļoti acīmredzami "uzaugu", kaut arī lietoju tikai 4 mēnešus, brīžiem ēdu tik minimāli, ka bija sajūta, ka uzresnēju pat no svaiga gaisa :D Plusā vēl draugs pamanīja, ka esmu kašķīgāka kļuvusi-teica, ka ja tā turpināsies, atņemšot man tās tabletes, jo neesot tā vērts, ja pati slikti jūtos. No otrām nekas nemainījās ne uz labo, ne slikto pusi (tās biju lietojusi vairāk kā gadu),arī svara pieaugums nobremzējās, bet vienalga šķiet, ka vislabāk jūtos, nelietojot nekādas no šāda veida tabletēm.Par mr sāpju atvieglošanu un ādas stāvokļa uzlabošanos/pasliktināšanos man pieredzes nav- nekas nav sāpējis ne ar, ne bez tabletēm, ar ādu nekādu problēmu parasti nav, pumpas bieži nemetas šā vai tā.
17.07.2015 00:29 |
 
Reitings 1564
Reģ: 09.06.2015
Nu gan ļoti prātīgi, risināt veslības problēmas ar hormoniem...


Redz, man pumpas metās viena hormona dēļ, kas bija krietni ārpus normām. Un pumpas ne tikai bojāja skatu, bet tās bija arī ļoti lielas sāpes un diskomforts. Līdz ar to, OK, manuprāt, bija visprātīgākais līdzeklis, lai sakārtotu hormonu daudzumus asinīs.
17.07.2015 00:40 |
 
Reitings 205
Reģ: 20.02.2015
CherryCoke, man sejas āda bija diezgan problemātiska, sākot lietot tabletes, pēc kādiem 3 mēnešiem bija manāmas izmaiņas. Tagad ik pa laikam, kad tuvojās mēnešreizes, uzmetas pa kādai pumpai, taču salīdzinot ar to lielo daudzumu, kurš bija pirms tam, tās 2-3 pumpas neliekas nekas daudz.
17.07.2015 01:00 |
 
Reitings 69
Reģ: 17.05.2015
Ierakstīšu šajā diskusijā, ko jau dažas nedēļas gribēju te kādreiz pateikt.
Esmu OK dzērusi divreiz mūžā, pirmo reizi tā bija Yasminelle un otro reizi tagad kaut kādu citu brendu, kas prātā nestāv.
Šobrīd esmu UK un te sistēma ir tāda, ka no sākuma izraksta to, kas ir populārākais, ja nav nekādu īpašu apstākļu, un pēc 3 mēn taisa analīzes, lai noteiktu, vai tabletes tev pāri nenodara.
Bet ne par to stāsts.

Ārste man tā starp citu pajautāja, kādas tad tabletes dzēru pirmajā reizē, un uz manu atbildi "Yasminelle" reaģēja šādi: "Ā, nu labi. Tās gan mums Lielbritānijā aizliedza izrakstīt, jo ar tām bija problēmas."
Konkrētāk nejautāju, bet tā vispār gribējās šeit ierakstīt, jo Yasminelle Latvijā iet uz urrā.
17.07.2015 01:03 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Lietoju 7 mēnešus Daylette, 24 aktīvās, 4 placebo tabletes, pumpas pazuda, cikls ideāls, bet libido zem 0, arī celulīts parādījās, lai gan svars nemainījās, palūdzu izrakstīt citas - Rigevidon, kur viena nedēļa pauze, ietoju līdz jūnijam, bet arī tās neapmierināja, izlēmu sevi nemocīt un atgriezos pie prezervatīviem. Cikls iepriekš bija diezgan regulārs, pretēji šeit teiktajam, neuzskatu, ka 30 un 28 dienas ir novirze no cikla, cikls var bīdīties par 3 dienām šur vai tur, tas ir ok. Tagad sagaidīju pirmās mr kopš nelietoju tabletes, lielāka asiņošana, pumpas, protams, bet jūtos daudz labāk, kad vairs sevī nestumju iekšā, kas nav vajadzīgs.
17.07.2015 10:54 |
 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Es lietoju OK (Yasminelle) 3gadus bez partraukuma!
Cikls ideālas, bebitis nepieteicas un nepaliku ne resna ne citadi savādāka :D

Pārtraucu lietot OK un jau nākamjā ciklā, pieteicās mazulīte!!

- dārga kontracepcija :)
17.07.2015 18:14 |
 
Reitings 241
Reģ: 31.03.2014
Lietoju ilgus gadus OK, nekādu blakus parādību nebija. Tikai vairs nebija nekādu sāpju MR laikā un MR kā pēc pulksteņa.
17.07.2015 22:23 |
 
Reitings 69
Reģ: 18.11.2014
Sāku lietot pirms četriem mēnešiem, jo man ir alerģija no prezervatīviem - protams ir jau tie speciālie no kuriem varētu būt ka arī nav, bet man cikls bij ļoti neregulārs un mr sāpes neizturamas tādēļ izvēlējos nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu :-)
Problēmas itkā nekādas , mēnešreizes ir nesāpīgākas - citreiz ļoti minimāls diskomforts, arī daudz vieglākas un pat var teikt ka nav visas pilnas 7 dienas.
Krūtis palika lielākas, svarā nepieņēmos- bet man ir ļoti ātra vielmaiņa tā kātas jau katram būs savadāk ;-)
Nu ja tevir patstāvīgs partneris tad sākumā manuprāt tas ir labākais variants, ja vel neesi gatava domāt par bērniem.
Vienīgais mīnuss ir tas ka pirms mēnešreizēm krūtis kļūst ļoti jūtīgas :-/
17.07.2015 23:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits