Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūdzu pēc padoma.

 
Reitings 47
Reģ: 09.07.2015
Labdien! Esmu 20 gadus vecs puisis un man ir 4 gadus vecākas brālis. Un vēlējos uzzināt jūsu padomus, kā labāk uzturēt draudzīgas attīecības ar savu brāli. Lieta tāda, ka viņš ir diezgan īpatnēja rakstura un viņam ļooti patīk iedzert ar draugiem un ir ļoti liels alus mīļotājs. Vismaz reizi nedēļā iet dzert viņam ir obligāts pasākums, bez kā nedēļa ir nezidevusies,dažreiz arī biežāk. Kad sāku viņam jautāt vai nav aizravies bišku ar alkoholu, viņš man atbild- "Vismaz man ir draugi,ar kuriem iedzert, ne tā kā tev" vai arī-"Nepatīk nedzer, man patīk un ir draugi un meitenes ar kuriem patusēt un to daru" Itka viss saprotams. Loģiski ka šaja vecumā vēl gribās paballēties. Bet bieži, kad nedēļas nogalēs gribam aizbraukt uz vasarnīcu, ir jāgaida kamēr viņš pamodīsies, jo iepriekšējā vakarā dzēra ar draugiem. Attiecības viņam nav un nekad nav bijušas, jo nav vēl sev piemerotu meitenei saticis.Dzīvojam kopā visi. Kad jautāju, kapec vēl nemeklē sev dzīvokli, atbild ka pagaidām negrib un kamer nav atradis sev meiteni, tikmēr atsevišķi dzīvot nevēlas.Un nosauc arī vairākus pazistamos draugus, kuri ir viņa vecumā un arī dzīvo vē ar vecākiem. Un ja es vēlos,tad lai eju dzīvot atseviški. Ir nesen sācis strādāt. Bet viņam ir diezgan vieglprātīga attieksme pret dzīvi, tā teikt vēl tikai ballītes prātā. Par ģimeni arī teica ka ātrāk par 30 gadiem nevēlas par to domāt, grib vēl izbaudīt jaunību un kontaktējas tikai ar meitenēm, draugiem, kuri domā tāpat.Tipisks Vērsis :D Lieta tāda, ka nezinu kā lai ar viņu atrod draudzīgu kontaktu, jo tā jau viņs ir sakarīgs cilvēks. Parasti tieši viņs ir tas kurš ģimenē dara tos vissarežģītākos un tos darbus, kuros vajag fizisku spēku. Ja kaut ko apsolīs, vienmēr izdarīgs un ir godīgs ,bet vienmer kad sākam runāt un ieminos par dzīvošanu atsevišķi vai mazāku ballēšanos sāk mani apvainot, lai atpi**šos ar savām muļķībām utt. Jo mēs esam ļoti atšķirīgi un tādēļ reti kad sanāk normāli papļāpāt kā brāliem. Bet tomēr gribas beidzot sadraudzēties un atrast draudzīgu kontaktu ar viņu, varbūt pats esmu vainīgs, jo arī mamma bieži aizrāda, ka pārāk piesienos viņam par to visu un tapēc mums nav tik draudzīgās attiecibās un arī par dzīvošanu atsevišķi teica.ka nav tādā vecuma, kad dzīvot kopa ar vecākiem būtu dīvaini,tas viss esot kompleksainu cilvēku izdomājums, kuriem patīk skatīties uz citiem. Tā teica mana mamma. Bieži domāju, ka pats jau vien esmu vainīgs un izvedu viņu no pacietības ar mācīšanu dzīvot, tapēc lūdzu jūsu padomu, kā es varetu izveidot draudzīgāku kontaktu ar savu brāli?
09.07.2015 13:46 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Tad beidz viņu mācīt. Tu esi brālis, ne tēvs. Ja mātei patīk ar tādu lamzaku auklēties, tad lai tak auklējas. Labāk nokārto savu dzīvi un priecājies, ka neesi tāds pavieglais tusētājs kā viņš. Kad 30 gados būs nodzēris veselību, nebūs jēdzīga darba un ģimenes, tad paskatīsimies, kurš būs labais brālis.
09.07.2015 13:54 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vienkārši nekritizē viņa dzīvesveidu, nemāci dzīvot, pieņem viņu tādu kāds viņš ir un ja gribi draudzēties, mēģini iefiltrēties viņa kompānijās ;)
09.07.2015 13:55 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Liec savam braalim sveetu mieru un nelien vinja dariishanaas. Vinja dziives uztvere atshkjiras no taveejaas un tajaa nav nekaa slikta.
09.07.2015 13:59 |
 
Reitings 175
Reģ: 12.06.2015
piekrītu teiktajam liec brālim mieru. Domā par savu dzīvi. jau jau brālim patīk tāda dzīve lai dzīvo tad laimīgs
09.07.2015 14:50 |
 
Reitings 77
Reģ: 05.07.2015
Autor, Tu gribēji kā labāk, cik saprotu, tomēr, ja tas nenes augļus, tad nevajag tiešām viņam aizrādīt, jo cilvēki paraduši nemācīties no citu kļūdām (sabiedrības kļūdām), bet, kad pienāk grūtāki laiki pašam (ja pienāk), tad tikai saprot. Līdz ar to ar to dzeršanu viņš dabūs pa pakaļu tad, kad dabūs un tad gan jau pateicību Tev parādā nepaliks, ja vien nebūs līdz tam nodzēris pēdējo jēgu. Veiksmi!
09.07.2015 15:09 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ka nav tādā vecuma, kad dzīvot kopa ar vecākiem būtu dīvaini,tas viss esot kompleksainu cilvēku izdomājums, kuriem patīk skatīties uz citiem. Tā teica mana mamma.

es viņai piekrītu :) saprotu, ka esi norūpējies par brāli un iztēlojos, ka tu pats 24 gados dzīvosi citu dzīvi, bet ar pārmetumiem un kritiku attiecības tik tiešām neuzlabosies.
24 tomēr ir jauns puisis, bieži vien novērots, ka arī tādiem, kas pa dzīvi plūst, viss nokārtojās, cilvēks iemīlās, darbā uzrodās iespējas, onkolis pārdod dzīvokli zem tirgus cenas :D un katram savā laikā, ne visi no 18 rukā, ka tikai skaitītos patstāvīgi un pieauguši. ieteiktu nesatraukties. bet, ja gribas satraukties, tad labāk par sevi un mēģināt pašam augt izglītībā, karjerā, neatkarībā ;)
09.07.2015 16:06 |
 
Reitings 47
Reģ: 09.07.2015
TalisQualis- Loti patik tavs viedoklis :) Paldies ;)
09.07.2015 16:20 |
 
Reitings 91
Reģ: 15.06.2015
vovo, beidz citus maaciit dziivo. patusee ar brachku un bus normali.
09.07.2015 16:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits