Mīļākā

 
Reitings 148
Reģ: 19.09.2014
Vai būtu ar mieru būt vīrietim labākajos gados..tas ir - ne vecs, ne dikti jauns par mīļāko?;-) Vai kādreiz esi bijusi mīļākās lomā? Tādās attiecībās esot, nav bail, ka īstā sieviete uzzinās, dikti satrakosies un pēc tam būs jābaidās par pašas dzīvību? :D
08.07.2015 15:36 |
 
10 gadi
Reitings 49
Reģ: 09.07.2010
Bet kapec bruk virsu sievietei? Sieviete nav nevienam solijusi milet lidz nave mus skirs.viri ir tie kas sola un pienem lemumu krapt savu gimeni. "Milo" viru, tevu neviena sieva nenolad tik gaida atpakal atplestam rokam.
09.07.2015 19:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā jau minēju valstīs ķa Ķina, Indija utt. tiek veikts aborts tiklīdz uzzina, ka bērns ir meitene, vai piemēram Pakistāna, kur no 10 bērniem, kuri ir izsviesti atkritumos 9 ir meitenes.
Arī Latvijā var sastapties ar šokējošām izdarībām noteiktos sociālos slāņos, kur valda liela nabadzība un slāpes pēc izglītības..
09.07.2015 19:45 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Kā jau minēju valstīs ķa Ķina, Indija utt. tiek veikts aborts tiklīdz uzzina, ka bērns ir meitene, vai piemēram Pakistāna, kur no 10 bērniem, kuri ir izsviesti atkritumos 9 ir meitenes.

Zinu ka Tev ārpus rietumu kultūras ne īpaši patīk, tomēr tas Tev nedod tiesības melot. Man ir loti labi pazīstami ķīnieši un Indija un Pakistānā esmu bijusi. Nav tur gluži tā kā Tu apraksti. Meitas ne tikai miskaste nemet, bet pat uztur lidz vecumam kāds pie mums skaitās nepieklājīgs.

Ka vien vīrieši negrib paroties a vīriešiem tad ir gan sietiem vērtība, lai ko tur arī mūsu dzeltena prese nerakstītu par Indiju. Mūsējie senči no kokiem vel nebija nokāpusi kad Indijā bija augsti attīstīta civilizācija.


Feminisma idejas nekad neesmu atbalstījusi. Sievietes pienākums ir turēt vīrieša vēderu pilnu un kuli tukšu, vīrieša - nest mamutu.
09.07.2015 19:54 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Arī Latvijā var sastapties ar šokējošām izdarībām noteiktos sociālos slāņos, kur valda liela nabadzība un slāpes pēc izglītības..


kuras tiek dzesētas ar alko.
09.07.2015 19:55 |
 
Reitings 85
Reģ: 12.06.2015
Selīna:

Pirms prasi no sievietes būt par sievieti-mājsaimnieci, kas uztur ģimenes ligzdiņu un labsajūtu, paskaties cik tev kontā katru mēnesi naudiņas ieripo.


Es runāju par savu pieredzi, nevaru runāt par latviešu vīriešiem, bet par sevi. Pats es pelnu pietiekami labi, lai draudzenei nebūtu jāstrādā, ja viņa to nevēlētos un es to panācu ar smagu darbu, daudzus gadus no vietas 14 stundas dienā rukājot. Tie, kuri var atļauties sev mīļākās jau nav ar vidējo algu, bet gan tas saucamais top 10% segments, ja vien runa neiet par "mīļako", kurš ir atrasts kautkādā bārā. Pats es mīļāko attiecības neatbalstu, bet teikt, ka mīļākās tiek "apbižotas" ir galīgi garām, vismaz pēc sev zināmu cilvēku pieredzes.

Sēžu, lasu un brīnos! Lielākā dała sieviešu saka, ka nevaretu but mīłākās, BET dzīvē esmu saskārusies ar to, ka sievietem daudz vieglak aiziet ar aiznemtu virieti, neka virietim aiziet ar aiznemtu sievieti, parasti sievietei pasakot vīrietim ka ir aizńemta vīriesi atkāpjas, bet ja sievietei vīrietis pasaka ka aizńemts, vińa tiesam nodomas (nav siena var pastumt mala)... Traki, bet tiešam ta skiet ka viriesi ciena vairak aiznemtas sievietes, neka sievietes aiznemtus viriesus.


Tas ir tāpēc, ka daudzas sievietes grib to, kas ir citām sievietēm, vīriešiem principā darbojas pretējā domāšana.
09.07.2015 20:06 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ja kādai tiešām interesē izprast mīļākās psiholoģiju, interesanta lasāmviela ir žurnālistes Aleksandras Jolkinas blogs par romānu ar LU pasniedzēju Rolandu Tjarvi. Blogs sen, sen izdzēsts, bet iegūglējot var atrast saglabātu kopiju. Lasās kā laba lubene - ir gan nelaimīga iemīlēšanās, gan vienlaikus zems pašvērtējums un iedomība/pārākuma sajūta par otro sievieti, gan pretrunīgais izjūtas pret vīrieti - no vienas puses naiva apbrīna, no otras nedaudz slēpts nicinājums.
09.07.2015 20:08 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Sēžu, lasu un brīnos! Lielākā dała sieviešu saka, ka nevaretu but mīłākās, BET dzīvē esmu saskārusies ar to, ka sievietem daudz vieglak aiziet ar aiznemtu virieti, neka virietim aiziet ar aiznemtu sievieti, parasti sievietei pasakot vīrietim ka ir aizńemta vīriesi atkāpjas, bet ja sievietei vīrietis pasaka ka aizńemts, vińa tiesam nodomas (nav siena var pastumt mala)..


Vīrietim zemapziņa divi zvani nodzind. 1) var dabūt pa tauri no sievietes vīrieša par to ka tuvojies aizņemtai sievietei; 2) iespējams ka sieviete ir ar piekabi vai vairākām. Vardu sakot aizņemta sieviete ir vairak klapatas nekā augli.
Sieviete savukārt, ne loti grib, bet vajadzības gadījumā var dalīties un kas to zina varbūt izvilks lielo lozi un izdosies iekārtoties sievas vietā.
Lai nu vai kā, bet brīvu vīrieti sieviete labprātāk izvēlēsies kā aizņemtu. Nevajag sievieti vīrieti tikai tāpēc ka tas nav viņas. Kāds vinai no tā labums? Cīnīties ar sāncensi? Prieks kam?
09.07.2015 20:20 |
 
Reitings 85
Reģ: 12.06.2015
Vatsons:
Zinu ka Tev ārpus rietumu kultūras ne īpaši patīk, tomēr tas Tev nedod tiesības melot. Man ir loti labi pazīstami ķīnieši un Indija un Pakistānā esmu bijusi. Nav tur gluži tā kā Tu apraksti.


Zinu, ka Tev savukār patīk viss ārpus Rietumu kultūras, tapēc nevajag fantazēt:

Related to Female infanticide, according to one estimate from the end of 20th century, about 3.1 million girls are missing in Pakistan.


Pakistāna uz 118 zēniem ir 100 meietenes.

Meitas ne tikai miskaste nemet, bet pat uztur lidz vecumam kāds pie mums skaitās nepieklājīgs.


"Girls are seen as a burden, seen as a property which belongs to somebody else so people see that as a waste of money and the wasting of an education of a girl," said Bhagyashri Dengle, executive director of Plan India, a nonprofit for children.

"Then when the girl gets married, the families have a big, heavy dowry. So that is one of the reasons here."

Dengle said awareness and education at the grass-roots level are ways to combat this practice.
"I think we really need to reach out to young people (to) create an awareness, to change attitudes and dispel the notion that having a boy is better than a girl," she said. "We launched this program 'Let Girls Be Born' -- that campaign is reaching out to masses using televisions, through newspapers and through (the) Internet. What we are trying to do is positive messaging on the girls. That girls aren't a sect; they are as good as boys.""


"Records at Edhi Foundation show that more than 1,200 newborns were killed and dumped in Pakistan last year, an increase of about 200 from the previous year.
Families view many of these children as illegitimate in a culture that condemns those born outside of marriage.

Statistics show that roughly nine out of 10 are baby girls, which families may consider too costly to keep in a country where women frequently are not allowed to work."

http://edition.cnn.com/2011/WORLD/asiapcf/07/20/pakistan.infanticide/


---

Indijā ir abortētas vismaz 60 miljoni meiteņu pēdējos gados, kopš ir iespēja noteikt dzimumu:

http://www.aljazeera.com/indepth/opinion/2013/07/201372814110570679.html

Āzījā kopumā vismaz 160 miljoni meiteņu tiek abortētas:

http://earthsky.org/human-world/why-are-160-million-girls-missing-from-asia


Ka vien vīrieši negrib paroties a vīriešiem tad ir gan sietiem vērtība, lai ko tur arī mūsu dzeltena prese nerakstītu par Indiju. Mūsējie senči no kokiem vel nebija nokāpusi kad Indijā bija augsti attīstīta civilizācija.


Jā jā, mūsējie vienmēr ir bijuši tie stulbie un pārējie tie gudrie. Varbūt tu runā par saviem seņčiem, nevis par maniem.
"The grass is always greener on the other side of the fence."
09.07.2015 20:22 |
 
Reitings 34
Reģ: 10.11.2014
rūgta pieredze, savulaik draudzējos ar puisi 1,5 gadu, bet viņam aiz muguras tikkos ar citu, kādu pusgadu tā pie viena, pie otra, otrs puisis zināja, ka man ir pirmais, bet pirmajam nebija nojausma nekāda, slēpu visu cik vien iespējams, kad pagāja laiks iepazinos ar vēl vienu, tad nu sapratu, ka abi ir jāsūta ratā... pirmais puisis pardzivoja, ļoti, tos vārdus, ko viņš man pateica, es nekad neaizmirsīšu, pat tagad, pēc 6iem gadiem atceros "es nenovēlu tev piedzīvot šādu dienu, ka uzzini to, no kā esi baidijies, ka uzzini to, ka cilvēks kuru mīli no sirds tev izdara šādi" tā nu kādu laiku nevienu negribēju, sāpēja man, ka sāpināju cilvēku, kuru it kā mīlēju, bet ne līdz galam, kad sāku atjaunot kontaktu ar trešo puisi, viņš zināja, to, ka bija man tads gadijums, tagad it ka ir viss labi, es neeju pa kreisi, bet bail, ka vins to izdarīs, jo KARMA.
Stulbi tie jaunības izgājieni, jo tagad es pa ties mīlu savu puisi, bērniņš pieteicās, bet reizi, pa reizei uznāk drebuļi, ka karma neatspēlē.
Jo nesen satiko šo puisi kuru sapinaju, žēl, ka pec sesiem gadiem, nav atradis vel savu isto, leka no vienas pie otras.
09.07.2015 20:36 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Es apbrīnoju Tavu čaklumu meklēt linkus, Artix. Tu dzīvē arī lai pierādītu sava viedokļa pareizību gūglē un rādi sarunu biedram?
Šādi cilvēki ir loti kaitinoši. Man neinteresē ko Tu māki atrast ar google, man interesē diskutēt ar cilveku kurš pats spēj noformulēt argumentus savas domas pareizībai nevis sauc palīgā gūgli. Kā tādā bernu dārzā:"re, re to saka google, tā ir pareizi"!
Vel viens kaitinošs faktors ir mēģinājums pierādīt zināšanu, kuras iegūtas no pirmējā avota ,nepareizību ar no miskastes izvilktiem pierādījumiem.
Es minētajās valstis esmu izturējusies ilgstoši, man darbs galu galā ir tāds ka nākas sastapties ar visdažādāko kultūru pārstāvjiem. Beigu beigas lasu grāmatas kas balstītas uz pētījumiem nevis kaut kādus tur sensācijromānus.
A te man mēģina ieskaidrot ka tas viss ir fuflo, jo google saka savādāk. Phēēē.
09.07.2015 20:41 |
 
Reitings 85
Reģ: 12.06.2015
Vatsons: Skaidrs ar Tevi viss, Al-Jazeera, CNN un valsts oficiāla statistika ir "fuflo", bet Tava pieredze ir pareiza.

Mani savukārt kaitina cilvēki, kas spriež par valsti un kultūru pēc ciemata apmeklējuma, nevis faktiem. Domā, ka tūristiem Latvijā arī tiek pasniegta reālā situācija?

Ignorē faktus, ka pareizajos "austrumus" tiklīdz tika iegūta iespēja noteikt dzimumu tiekt veiktas rekorda liels daudzums meiteņu aborts, bet apgalvo, ka sievietes ir tur "vērtība". Vienīgā vērtība, tur ir dēļ supply/demand argumenta. Tas, ka šādi aborti tehnoloģiju trūkuma nenotika, laikos, kad tavējie seņči "sēdēja kokos", nenozīmē, ka jau toreiz vecāki par vērtīgākiem neuzskatīja zēnus.

Enjoy your ignorance...
09.07.2015 20:53 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
CNN točna ir liels, liels, loti liels fuflo. :D :D :D Neba nu viss ko google izmet ir cieti patiesības fakti. ~760 miljonu valstī jau nu točna kāds ir gājis un skaitījis cik zīdaini izmesti miskastē. Ha ha! Zinot to valsti, vecis aiz pazora ka sieva viņa bernu izmetusi miskastē padarītu galu i sievai i sev. 30 miljoni meiteņu miskastē. Ha ha! Gluži kā Kadafi sūtīja savu armiju izvarošanas reidos ! Ha ha! :D

Enjoy your amazing wisdom you found in a few seconds via Google search. :D
09.07.2015 21:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Jūtu, ka sekos linku uzlidojums :D :D
09.07.2015 21:21 |
 
Reitings 85
Reģ: 12.06.2015
Tu vispār lasīt māki? Kur es teicu, ka 30 miljoni meiteņu ir izmestas miskastē? Es teicu, ka no 9 no 10 bērniem, kuri tika izmesti miskastēs PĒC DZIMŠANAS, bija meitenes. Parējais bija par abortiem, PIRMS dzimšanas.



Nu jā CNN fuflo, kur tad ņem ziņas? Aljazeera tomēr bija ok? Varbūt vēlies Russia Today? Sputnik News? Kavkazcenter?

Tu tikai ņirdz, jo tev nav informācijas, bet viss ko es Tev iedevu, ir balstīts uz faktiem un varu netikai CNN iedot, bet arī zinātnisko literatūru. Interesē?
09.07.2015 21:23 |
 
Reitings 74
Reģ: 08.07.2015
Melns vai balts :-D Bet patiesība ir pelēkajā zonā :-D

Ko vecim darīt, ja sieva īsta sterva tik zāģē par māju, auto, mājas remontu ņem tik kredītus u.c pēcāk karies nost maksājot viņus, jo redz sievai vajag. Mīļākā ir laba atslodze no tā visa, viņa neprasīs kosmosu pietiks ja iedos kādu dāvaniņu un pa reizie kādu eiro, bet iedos pretī viso ko gribēsi.

Protams neaizmirsīsim, ka ne jau veči vienīgie jākļi ir arī sievietes, kas meklējās apkārt, personīgi zinu pāris un abām pāri 30 varbūt kaut kāda pusmūža krīze, jo klūp virsū jauniem puišiem.


Bet par mīļāko kļūt finansiālu apsvērumu dēļ var tikai muļķes, jo tikai 1 no 1000 tiek tiešām apdāvināta pārējās atstrādā gandrīz par velti, tomēr jābūt citai motivācijai (simpātisks vīrietis un labs seks laikam būtu labākais iemesls)
09.07.2015 21:49 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Artix, noteikti storiji presē nonāk pēc valsts pasūtījuma, lai veidotu sabiedrisko domu tajā virzienā kurā tai tas ir vajadzigs. Ir žurnālisti kuriem maksā honorāru valsts dienesti un tas ir prestiži, žurnālisti tam labrāt piekrīt.
Otrkārt storijus prese ņem no kada informatora, der paskatīties kas ir šis informants.

Treškārt der papētīt arī pašu storiju, tā videoroļiku uc pielikumus.
Ja ziņas automātiski neuzsūc kā zombijs, tad melus un informācijas sagrozījums var loti viegli ieraudzīt. BBC tiešām daudz melo un manipulē. Pirms NATO intervences Lībijā Al Jazeera izvērta plašu melu propagandu pret Kadafi.
Lai nebutu tukši vardi, aprakstīšu paris piemērus.
Laiku atpakaļ kad Sīrijas krīze bija visus virsrakstos, BBC nopublicēja gaužām jokaini video kur kā tika apgalvots ir redzami cilvēki kas cietusi no ķīmiskajiem ieročiem. Video redzamie cilvek vnk bija aktieri kuru spēle vairak līdzinājās zombijiem. :D Visbiežāk gan BBC samontē safilmētu materiālu un uzliek pa virsu audioierakstu kur dzirdams ne tikai tas ko intervētie cilvēki teica bet ari neteica. Attiecīgajā momenta kad cilveks saka pašu svarīgāko viņa lupas nav redzamas, parāda kā cilveks tajā brīdī kaut ko citu dara, aizgriežas vai pievelk acis tuvplānā. Baigi jau nu ticams materiāls. :D
Ja tas baigi satrauc, konspirāciju blogus nelasu, tas ir 100% mans viedoklis. Man ir iepirktas mediju analītiķu grāmatas, tad jau velak uzzināšu ko domā tie kas mediju analīzei veltījusi nopietnākus pūliņus.
09.07.2015 22:48 |
 
Reitings 85
Reģ: 12.06.2015
Vatsons, labi aizmirsti par mēdijiem(to pašu var teikt par Krievijas mēdijiem), paņemsim pasaules populārāko un respektētāko MEDICĪNAS žurnālu The Lancet. Tēma par kuru runājām bija Indija/Austrumi un sieviešu vērtība:

"Trends in selective abortions of girls in India: analysis of nationally representative birth histories from 1990 to 2005 and census data from 1991 to 2011

Prof Prabhat Jha, DPhilcorrespondenceemail, Maya A Kesler, MSc, Prof Rajesh Kumar, MD, Prof Faujdar Ram, PhD, Usha Ram, PhD, Lukasz Aleksandrowicz, MSc, Diego G Bassani, PhD, Shailaja Chandra, IAS, Jayant K Banthia, PhD

Summary
Background
India's 2011 census revealed a growing imbalance between the numbers of girls and boys aged 0–6 years, which we postulate is due to increased prenatal sex determination with subsequent selective abortion of female fetuses. We aimed to establish the trends in sex ratio by birth order from 1990 to 2005 with three nationally representative surveys and to quantify the totals of selective abortions of girls with census cohort data.

Methods
We assessed sex ratios by birth order in 0·25 million births in three rounds of the nationally representative National Family Health Survey covering the period from 1990 to 2005. We estimated totals of selective abortion of girls by assessing the birth cohorts of children aged 0–6 years in the 1991, 2001, and 2011 censuses. Our main statistic was the conditional sex ratio of second-order births after a firstborn girl and we used 3-year rolling weighted averages to test for trends, with differences between trends compared by linear regression.

Findings
The conditional sex ratio for second-order births when the firstborn was a girl fell from 906 per 1000 boys (99% CI 798–1013) in 1990 to 836 (733–939) in 2005; an annual decline of 0·52% (p for trend=0·002). Declines were much greater in mothers with 10 or more years of education than in mothers with no education, and in wealthier households compared with poorer households. By contrast, we did not detect any significant declines in the sex ratio for second-order births if the firstborn was a boy, or for firstborns. Between the 2001 and 2011 censuses, more than twice the number of Indian districts (local administrative areas) showed declines in the child sex ratio as districts with no change or increases. After adjusting for excess mortality rates in girls, our estimates of number of selective abortions of girls rose from 0–2·0 million in the 1980s, to 1·2–4·1 million in the 1990s, and to 3·1–6·0 million in the 2000s. Each 1% decline in child sex ratio at ages 0–6 years implied 1·2–3·6 million more selective abortions of girls. Selective abortions of girls totalled about 4·2–12·1 million from 1980–2010, with a greater rate of increase in the 1990s than in the 2000s.

Interpretation
Selective abortion of girls, especially for pregnancies after a firstborn girl, has increased substantially in India. Most of India's population now live in states where selective abortion of girls is common."

Šis ir tikai summary, var palasīt sīkāk. Nav kautkāds izdomājums, bet gan daudzu zīnatnieku (PhD) veikts pētijums, vari pati pārliecināties paskatoties Indijas statistiku. Sieviešu "vērtība" ir tajās valstīs balstīta uz to, ka viņu paliek aizvien mazāk, jo vienkārši vecāki negrib sev meitas, un tas nav tikai pie nabadzīgajiem vecākiem, kuri nevar atļauties noteikt dzimumu, bet gan arī pie bagātākajiem vecākiem. Šī ir nopietna problēma tajās valstīs un daļēji tieši viņu kultūra, vismaz pie nabadzīgākajiem vecākiem, ir pie tā vainīga, saistībā ar to saucamo "dowry", kur meitas vecākiem ir jādod vīram un viņa ģimenei dāvanas/nauda par meitas precēšanu.

Savukārt Ķīnā ir 1 bērna politika, tapēc, kā jau Azijas kultūrām ir raksturīgi, daudzi izvēlas zēnu par savu vienīgo bērnu.
09.07.2015 23:00 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tev baigā sāpe, ka indiešu meičas paliek mazāk vai vnk lecīgu kuci gribi nolikt pie vietas?
Abortē meitas, nu un? Pie mums abortē vienalga kurš dzimums. Pec Tavas loģikas pie mums ne sievitei ne vīrietim nav pienācīgi cienīga sabiedrības loma dota- abi bezvērtīgi.
Tā vērtība par ko es iepriekš runāju bija partnerisko attiecību tirgus vērtība. Vīrietim par partneri vajag sievieti, izstiepies vai saraujies, bet tā jāmeklē sieviešu tirgū, kur katrai ir sava cena. A Tu te non stop jauc iekša absolūti citu filosofisko vērtību. Mani te meitenes bez sals noēstu, jo labi visas Tavas sagugletas gudrības bez gūglēsanas zina, bet saprata mani pareizi pec konteksta un neuzsāka absolūti lētu tirgus traci par meiteņu abortiem Indijā.

Artix, Tu kā tāds jauns sētas krancis mēģini lielai kucei iespraust. Ņemies šā un ņemies tā un nekā! Atrodi sava līmeņa kuci un ņemies lamīgs! Es esmu šķirnes kuce! Ar mani nav vienkārši. Vau!
09.07.2015 23:21 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Piemirsu piebilst, Ķīnā 1 bērna politika tika atcelta pirms pusotra vai diviem gadiem, ja vajag precīzāk pats mācēsi sagūglēt.
09.07.2015 23:25 |
 
Reitings 85
Reģ: 12.06.2015
Piemirsu piebilst, Ķīnā 1 bērna politika tika atcelta pirms pusotra vai diviem gadiem, ja vajag precīzāk pats mācēsi sagūglēt.


Nevis atcelta, bet modificēta, ja vecāks pats ir bijis vienīgais bērns, tad var būt maximums divi bērni. Es ļoti labi zinu Ķīnas ekonomiku un demogrāfiju, pats esmu investors vairākās Ķīnas kompānijās, tapēc sekoju līdzi kas tur notiek, itsevišķi pēdējā laikā, jo tā valsts dara visu iespējamo, lai kļūtu par mūsdienu kapitālisma magnētu.
09.07.2015 23:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits