Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mīļākā

 
Reitings 148
Reģ: 19.09.2014
Vai būtu ar mieru būt vīrietim labākajos gados..tas ir - ne vecs, ne dikti jauns par mīļāko?;-) Vai kādreiz esi bijusi mīļākās lomā? Tādās attiecībās esot, nav bail, ka īstā sieviete uzzinās, dikti satrakosies un pēc tam būs jābaidās par pašas dzīvību? :D
08.07.2015 15:36 |
 
Reitings 74
Reģ: 08.07.2015
Labprāt pie sevis pieņemtu vairākas mīļākās, pēc būtības viņas varētu arī dzīvot vienlaicīgi uz vietas (l)

Apsolu visām mana uzmanība tiks vienādi (l)
11.07.2015 22:36 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ Vatsons

gribēju teikt, ka it sevišķi tās, kuras nosoda mīļākās, nekad nav patiesi mīlējušas, tās kuras ir mīlējušas nekad neizteiks pārmetumus - vienalga mīļākā, sieva utt. whatever, jo "žogam, ko prāts uzceļ, jūtas viegli kāpj pāri " 8-)
"
11.07.2015 22:32 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
hmmm no offence , bet šķiet lielākā daļa no jums visām, it sevišķi, kuras tik drastiski nosoda mīļākās, līdz šim nekad nav tiešām patiesi mīlējušas


Gribi teikt, ka patiesi mīlējušas ir tikai mīļākās un viņu atbalstītājas ?

Es varu pateikt kapec nekad neesmu mīlējusi aizņemtu vīrieti. Tāpēc ka aizņemti vīrieši man ir absolūts tabu tāpat kā noziedznieki, ekstrēmu ideoloģiju sekotāji utml. Es uz tādiem pat virsu neskatos. Kā var iemīlēties vīrieti kuru ignorē? Nekā.
11.07.2015 21:41 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
@ cormeum

komatinš starp hehe 8-)
11.07.2015 21:30 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Sirdij nevar pavēlēt, bet prātu gan ir iespējams kontrolēt (vismaz veselam cilvēkam)



hmmm no offence 8-) , bet šķiet lielākā daļa no jums visām, it sevišķi, kuras tik drastiski nosoda mīļākās, līdz šim nekad nav tiešām patiesi mīlējušas

@ cormeum

hehe ja saprati ko domāju ;-)
11.07.2015 21:24 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Artix, noteikti storiji presē nonāk pēc valsts pasūtījuma, lai veidotu sabiedrisko domu tajā virzienā kurā tai tas ir vajadzigs


Par šito varu 100% piekrist, tagad, kad ir sanācis padzīvot UK, BBC vairs neesmu spējīga skatīties, tāds brainwash līmenis laikam vēl ir tikai Krievijā un ASV. Sabiedrisko domu viņi ļoti labi prot sev izdevīgā virzienā, viņi pat sejas izteiksmes un ķermeņa valodu pielāgo attiecībā no tēmas, sūtot signālus uz zemapziņu arī. Gudra iestāde.

Par mīļākajām runājot - neatbalstu un netaisos dzīvē kādam tāda būt. Manā skatījumā tas ir mazliet glaunāks nosaukums palaistuvei, īpaši tās, kuras to dara ar domu gūt materiālu labumu. Ja tev par to maksā, tad neatkarīgi no tā, cik skaisti noformēts, tā ir prostitūcija. Un nepiekrītu tām, kas saka, ka tas ir kaut kas tikai mūsdienām raksturīgs - visos laikos tas ir bijis aktuāli un visticamāk, visos turpmākajos laikos arī būs. Agrākos laikos tas vienkārši sabiedrībā tika nosodīts, bet tāpat visi darīja.
11.07.2015 21:06 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Man vienai draudzenei ta gadijas. Virietis bildinaja, vina palika stavoklii, vilka kaazas, tikai pashaas beigaas atzinaas, ka ir precejies un ar beerniem.
11.07.2015 17:05 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
koks ar diviem galiem. visam savi + un -
11.07.2015 16:36 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu kā var pateikt, ka par mīļāko neizvēlas būt , nu kā


Tā ka vīrietis ne sūda nepasaka ka ir precējies un ar ģimeni. . tā.
Un ja vel jūtas ir ļoti spēcīgas pret to vīrieti tad vispār traki. . .
11.07.2015 16:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sirdij nevar pavēlēt, bet prātu gan ir iespējams kontrolēt (vismaz veselam cilvēkam) :)
11.07.2015 16:29 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Nu kā var pateikt, ka par mīļāko neizvēlas būt , nu kā :D
11.07.2015 02:49 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
par mīļāko būt neizvēlas, tā var notikt jebkurai no mums, sirdij nepavēlēsi
10.07.2015 17:15 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Sen atpakaļ netīšām gadījās īsu brīdi pabūt par mīļāko.Tad kaut kad nejauši atklāju,ka vīrietim ir gan sieva,gan gadu vecs dēls.Palika tā...nu ne visai.Viņš ar manu palīdzību krāpa citu sievieti.Nekautrējās vēl pēc tam zvanīt,kad pateicu,ka es zinu par sievu un bērnu,kādu laiku pēc tam,kad bija sapratis,ka nekas nebūs, uz ielas mani redzot blenza tādām suņa acīm it kā es pie visa vainīga būtu.
Vai gribētu būt apzināti par mīļāko....Ja būtu brīva un meklējumos pēc friends with benefits man faktiski varētu būt arī vienalga vai vīrietis ir precēts vai nav,tabu varētu būt,ja sieva ir stāvoklī vai ģimenē ir mazi bērni.Izjaukt attiecības ir viens,izjaukt ģimeni negribētu.Ja izjauktu attiecības,tad uzskatītu,ka tur nemaz nebija,ko izjaukt,nekas nav bijis,ja vīrietis ir tik viegli padevies un krāpj meiteni,drīzāk būtu paglābusi to meiteni no tāda vīrieša pirms viņa paspēj piedzemdēt viņa bērnu.
10.07.2015 01:29 |
 
Reitings 85
Reģ: 12.06.2015
Artix, labak ņemies ar savam investīcijām, ticu ka tas Tev labak padodas. Tas ka gadiem esi strādājis galvu nepaceldams ir loti labi redzams. Ir tāds vīriešu tips, kas prot ģēlas kruķīt, bet savā intelektuālajā attīstībā ir palicis knapi sekmīga vidusskolnieka līmenī. Ar naudu klasi diemžēl nopirkt nevar, bet labak bez klases un ar naudu nekā bez tās.
Jautrs cosmo kadrs esi.
Lai Tev veicas!


Nu nu, atradusies intelektuālā, bet nu labi, es uz personīgiem uzbraucieniem interneta forumā neatbildēšu.

10.07.2015 01:21 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Nekad. Lai arī cik vecim kontā naudas uz neko tādu neparakstītos. Tas liekas tik netīri gulēt apakšā zem veča, kas vēl no rīta sievai iedeva buču uz atvadām. Nafig vajag laiku tā tērēt?
10.07.2015 00:56 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Artix, labak ņemies ar savam investīcijām, ticu ka tas Tev labak padodas. Tas ka gadiem esi strādājis galvu nepaceldams ir loti labi redzams. Ir tāds vīriešu tips, kas prot ģēlas kruķīt, bet savā intelektuālajā attīstībā ir palicis knapi sekmīga vidusskolnieka līmenī. Ar naudu klasi diemžēl nopirkt nevar, bet labak bez klases un ar naudu nekā bez tās.
Jautrs cosmo kadrs esi.
Lai Tev veicas!
10.07.2015 00:07 |
 
Reitings 85
Reģ: 12.06.2015
Piemirsu piebilst, Ķīnā 1 bērna politika tika atcelta pirms pusotra vai diviem gadiem, ja vajag precīzāk pats mācēsi sagūglēt.


Nevis atcelta, bet modificēta, ja vecāks pats ir bijis vienīgais bērns, tad var būt maximums divi bērni. Es ļoti labi zinu Ķīnas ekonomiku un demogrāfiju, pats esmu investors vairākās Ķīnas kompānijās, tapēc sekoju līdzi kas tur notiek, itsevišķi pēdējā laikā, jo tā valsts dara visu iespējamo, lai kļūtu par mūsdienu kapitālisma magnētu.
09.07.2015 23:34 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Piemirsu piebilst, Ķīnā 1 bērna politika tika atcelta pirms pusotra vai diviem gadiem, ja vajag precīzāk pats mācēsi sagūglēt.
09.07.2015 23:25 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Tev baigā sāpe, ka indiešu meičas paliek mazāk vai vnk lecīgu kuci gribi nolikt pie vietas?
Abortē meitas, nu un? Pie mums abortē vienalga kurš dzimums. Pec Tavas loģikas pie mums ne sievitei ne vīrietim nav pienācīgi cienīga sabiedrības loma dota- abi bezvērtīgi.
Tā vērtība par ko es iepriekš runāju bija partnerisko attiecību tirgus vērtība. Vīrietim par partneri vajag sievieti, izstiepies vai saraujies, bet tā jāmeklē sieviešu tirgū, kur katrai ir sava cena. A Tu te non stop jauc iekša absolūti citu filosofisko vērtību. Mani te meitenes bez sals noēstu, jo labi visas Tavas sagugletas gudrības bez gūglēsanas zina, bet saprata mani pareizi pec konteksta un neuzsāka absolūti lētu tirgus traci par meiteņu abortiem Indijā.

Artix, Tu kā tāds jauns sētas krancis mēģini lielai kucei iespraust. Ņemies šā un ņemies tā un nekā! Atrodi sava līmeņa kuci un ņemies lamīgs! Es esmu šķirnes kuce! Ar mani nav vienkārši. Vau!
09.07.2015 23:21 |
 
Reitings 85
Reģ: 12.06.2015
Vatsons, labi aizmirsti par mēdijiem(to pašu var teikt par Krievijas mēdijiem), paņemsim pasaules populārāko un respektētāko MEDICĪNAS žurnālu The Lancet. Tēma par kuru runājām bija Indija/Austrumi un sieviešu vērtība:

"Trends in selective abortions of girls in India: analysis of nationally representative birth histories from 1990 to 2005 and census data from 1991 to 2011

Prof Prabhat Jha, DPhilcorrespondenceemail, Maya A Kesler, MSc, Prof Rajesh Kumar, MD, Prof Faujdar Ram, PhD, Usha Ram, PhD, Lukasz Aleksandrowicz, MSc, Diego G Bassani, PhD, Shailaja Chandra, IAS, Jayant K Banthia, PhD

Summary
Background
India's 2011 census revealed a growing imbalance between the numbers of girls and boys aged 0–6 years, which we postulate is due to increased prenatal sex determination with subsequent selective abortion of female fetuses. We aimed to establish the trends in sex ratio by birth order from 1990 to 2005 with three nationally representative surveys and to quantify the totals of selective abortions of girls with census cohort data.

Methods
We assessed sex ratios by birth order in 0·25 million births in three rounds of the nationally representative National Family Health Survey covering the period from 1990 to 2005. We estimated totals of selective abortion of girls by assessing the birth cohorts of children aged 0–6 years in the 1991, 2001, and 2011 censuses. Our main statistic was the conditional sex ratio of second-order births after a firstborn girl and we used 3-year rolling weighted averages to test for trends, with differences between trends compared by linear regression.

Findings
The conditional sex ratio for second-order births when the firstborn was a girl fell from 906 per 1000 boys (99% CI 798–1013) in 1990 to 836 (733–939) in 2005; an annual decline of 0·52% (p for trend=0·002). Declines were much greater in mothers with 10 or more years of education than in mothers with no education, and in wealthier households compared with poorer households. By contrast, we did not detect any significant declines in the sex ratio for second-order births if the firstborn was a boy, or for firstborns. Between the 2001 and 2011 censuses, more than twice the number of Indian districts (local administrative areas) showed declines in the child sex ratio as districts with no change or increases. After adjusting for excess mortality rates in girls, our estimates of number of selective abortions of girls rose from 0–2·0 million in the 1980s, to 1·2–4·1 million in the 1990s, and to 3·1–6·0 million in the 2000s. Each 1% decline in child sex ratio at ages 0–6 years implied 1·2–3·6 million more selective abortions of girls. Selective abortions of girls totalled about 4·2–12·1 million from 1980–2010, with a greater rate of increase in the 1990s than in the 2000s.

Interpretation
Selective abortion of girls, especially for pregnancies after a firstborn girl, has increased substantially in India. Most of India's population now live in states where selective abortion of girls is common."

Šis ir tikai summary, var palasīt sīkāk. Nav kautkāds izdomājums, bet gan daudzu zīnatnieku (PhD) veikts pētijums, vari pati pārliecināties paskatoties Indijas statistiku. Sieviešu "vērtība" ir tajās valstīs balstīta uz to, ka viņu paliek aizvien mazāk, jo vienkārši vecāki negrib sev meitas, un tas nav tikai pie nabadzīgajiem vecākiem, kuri nevar atļauties noteikt dzimumu, bet gan arī pie bagātākajiem vecākiem. Šī ir nopietna problēma tajās valstīs un daļēji tieši viņu kultūra, vismaz pie nabadzīgākajiem vecākiem, ir pie tā vainīga, saistībā ar to saucamo "dowry", kur meitas vecākiem ir jādod vīram un viņa ģimenei dāvanas/nauda par meitas precēšanu.

Savukārt Ķīnā ir 1 bērna politika, tapēc, kā jau Azijas kultūrām ir raksturīgi, daudzi izvēlas zēnu par savu vienīgo bērnu.
09.07.2015 23:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits