nepatīkama situācija

 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Labrīt!
Man neliek mieru situācija, kas atgadījās vakar, tādēļ vēlos lūgt padomu, kā visgudrāk un labāk to atrisināt.
Draugam ir kursa biedrene, ar kuru studiju laikā regulāri sarakstījās, sazvanījās, zinu, ka laikā, kad daudz strīdējāmies, viņš viņu aicināja uz kino un gāja vakarā kaut kur iedzert. To visu es piedevu un centos aizmirst. Viņš teica, ka sakari ar viņu ir tīri pa mācīgu jomu. Tagad jau kādu laiku viss šķita ideāli- esam mīļi, izpalīzīgi, atbalstam viens otru, ir daudz jauku emociju. Taču vakar kopā braucot nejaušām pamanīju, ka viņš viņai arī tagad, kad nav studiju zvana, raksta. Brīvdienas jauki pavadījām kopā, ka nebija nemaz laika ņemt telefonu rokā un viņš viņai stāsta, ka aizmirsis bija telefonu Rīgā. Interesanti kāpēc?
Vakar viņi sarunājās un viņa manu draugu aicināja ārā. Kā reaģēt? Kā pateikt kā jūtos un ko teikt?
Lieki piebilst ka viņš man ir dārgākais kas ir, un šāda situācija ļoti ķer sirsniņu :'-(
08.07.2015 10:01 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
mazinssusurs, jādomā Tev pašai! Vari iebāzt galvu smiltīs un skandināt, ka viss ir labiņi, bet pēc tam nesaki, ka esi staigājusi ar milzīgiem ragiem. (kaut ceru, ka tā nav). Otrs variants ir visu mierīgi ar viņu izrunāt. Pasaki kā Tu jūties, pajautā kāpēc viņš raksta viņai, piedāvā ka jūs varētu atpūsties kopā - Tu +viņš un viņa + viņas draugs...
08.07.2015 10:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
aaa, ja Anninjai ir draugs, tad viss ir OK? Nu skaidrs... :D Tad es esmu taa netikle, MANS "tikai draugs" ir briivs :)
08.07.2015 10:37 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tu ar to studiju biedreni esi pazīstama?
Nu vienkārši pajautā draugam, kas ir viņu starpā? kāpēc viņi iet divatā? kāpēc tevi neņem līdzi? kāpēc neesat iepazīstinātas? kāpēc viņa raksta? pašai savas dzīves nav, ka jāuztraucas par tavu draugu?
08.07.2015 10:37 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
viņš man neteica, ka iet kaut kur ar meiteni, jo tajā laikā strīdējāmies un viņs bija ļoti vēss pret mani. Teica, ka vēlas vienu dieniņu pabūt viens, to es sapratu, jo katram tā var gadīties, aizbraucu uz laukiem viena, taču tad man zvana draudzene-bārmene un prasa, vai ar savu draugu esmu izšķīrusies, jo viņš ar citu meiteni ir.
Situācija bija nepatīkama, bet pārāk svarīgas bija attiecības, lai tā dēļ šķirtos.

Ok, domāju, ka tālāk nav vērts dot padomus! Ja viss, Tavuprāt, ir ok, tad kāpēc ir šī diskusija? :)
08.07.2015 10:39 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
ctn - tad jau tu esi arī brīva pret draugu otrajām pusītēm. Tātad esi draudzene pārim, ne tikai vīrietim. Un, manuprāt, tas ir savādāk.
Man arī var uzrakstīt mans draugs ar jautājumu "kādi plāni brīvdienām?", bet tas nebūs attiecināms tikai uz mani vienu, tāpat arī draugam kāda draudzene var uzrakstīt un pajautāt ko darīsim tad un tad, davaj braucam tur un tur..
Eh, cik labi tomēr, ka pāriem ir pārīš draugi. Nekādu problēmu. Visi tusē kopā.


Par kopīgām brīvdienām - tas loģiski, ka visi brauc. Bet, piemēram, kāpēc būtu jāceļ brēka, ja aiziet viens ar to draudzeni uz kādu filmu, kas mūža mīlai neinteresē, izstādi vai paēst, es gan neredzu. Nenotiek tas taču katru dienu, katram tāpat ir sava dzīve, kas ir pietiekoši aizņemta.
08.07.2015 10:40 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Nu redz, man ir paaris reizes gadaa situaacija, kad viirietis saka - shovakar buushu maajaas drusku veelaak, tikshos peec darba ar Anninju, vinja grib paarrunaat taadu un taadu jautaajumu.

Nezinaaju, ka tas ir pamats shkjirshanaas pieteikumam.


Uzreiz nē, bet tikai tad, ja vīrietis kategoriski atsakās dalīties, kas Anniņai uz sirds bijis! Vajag visu detaļās izstāstīt, ja nestāsta, tātad krāpis!
08.07.2015 10:42 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
57day, ja ar brīvo Anniņu vīrietis pa kluso sarakstās, iet uz kīno katru mēnesi un nav iepazīstinājis otro pusīti ar viņu, tad nu, manuprāt, tas nav normāli.
Ko tad viņš tā slēpj to Anniņu? No zelta vai?
Ja man jātiekas ar Pēteri, jo jāpārrunā svarīga lieta, tad tiekos kafenē ar viņu, iedzeru pa kafijai, izrunājos un braucu mājās. Ar Pēteri parunāt par laika apstākļiem, pēc tam aiziet pasēdēt parkā uz soliņa, pēcāk pabarot pīlītes un vakarā apmainīties ar labu nakts vēlējumiem.. no no no :D
08.07.2015 10:43 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Traki :-/ Man kas tāds nebūtu pieņemams. Kādas vēl sarakstes un kur vēl tikšanās vakaros un kino? Tas taču nav nopietni. Puisim būtu jāsaprot, ka tas nav normāli. Protams, ka meitenei sāp.
Runā ar viņu, izstāsti kā jūties. Ja nekas nemainās, tad sorry. Šaubos, ka visu mūžu gribi ar ko tādu samierināties.
08.07.2015 10:43 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Selīna neesmu ar viņu pazīstama un pamata nebūtu teikt, lai iepazīstina vai ejam kaut kur kopā, jo viņš jau saka, ka tā ir tikai kā kursa biedrene mācību procesā, nevis tuva draudzene.

Ja iepriekš šaubījos, tad pēc lielākās daļas viedokļu nākas atvērt acis, ka tiešām nav OK.
Ahh, nepatīkama runāšana pēc darba būs :'-(
08.07.2015 10:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja gribees kraapt - atradiis veidus, kaa to izdariit. Samelosies par konferenci, samelosies par darba pasaakumu, samelosies par neapmaksaataam virsstundaam...

Probleema ir tikai tad, ja saak aizdomiigi uzvesties, telefonsarunu laikaa muuk uz citu istabu, aizdomiigi biezhi naak maajaas no konferences ar luupukraasas traipiem, utml.

Ja reizi meenesii satiek vai nu Annu, vai Ievu, vai Zani, visticamaak, tur nekaa apakshaa nav.

Un pat ja ir - vai tieshaam kaut kaa NELJAUSHANA saglaabs attieciibaas? Vai kontroleeshana, draamas un noteikumu uzstaadiishana ("men in this country are often "not allowed' to do things" - citaats no iirietes bloga diskusijas) buus taa atsleega uz laimiigaam attieciibaam?
08.07.2015 10:46 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es gan nezinu priekšvēsturi, bet man nesaprotams ir melošanas un slēpšanas fakts. Ja puisis ir tikai draugos ar to sievieti, tad kāpēc jāmelo viņai par savām pavadītajām brīvdienām? Kāpēc kaut kas ir jāslēpj? Tas jau vien ğenerē aizdomas. Un jā, man arī ir draugi vīrieši, kurus es satieku bez vīra. Bet es vīram visu atklāti pastāstu un pēc tam aprunājamies, kā tad tam manam draugam gājis. Ja grib draudzēties ar pretējo dzimumu, tad atklātība ir obligāts noteikums.
08.07.2015 10:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja grib draudzēties ar pretējo dzimumu, tad atklātība ir obligāts noteikums.


Absoluuti piekriitu.
08.07.2015 10:48 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
Meitenes, varam jau skatīties no savas pieredzes, bet vīrieši tomēr nav visi vienādi. Mans puisis nedrīkst nu nedrīkst ar citām runāt, jo tur nekad nebūs tikai pļāpāšana, tur būs i flirts i viss. Es viņu turu grožos, bet jēga? Pati nelaimīga, jo neuzticos. Zinu, ka tusē viņš ar vienu puisi, kārtīgu babņiku un parasti tad tur arī 2 puiši un 2 bābas - mans puisis, viņš un divas meitenes. Braukā uz jūru, klubiem. Tam arī ir sava meitene, bet nu blakus viņam viņa tad nav. 2 reizes jau manējais a citām ir nolaidis. Bet nu tāpat tagad šķirsimies. Nevaru vairs.

Bet ir bijuši puiši, kam tiešām varu uzticēties. Lai runā, satiekas ar citām, jo zinu, ka tur būs tikai draudzība. Tā kā visus vienā maisā nevar mest.
08.07.2015 10:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Seliina, ja saak sleept tad, kad es prasu uzraadiit, tad tieshaam no zelta.

Draudziibas kaa taadas var eksisteet, tieshi taapat, kaa kraapshana.

Ir svariigi saprast, kursh ir kursh, netaisiit veetru uudensglaazee, ja nav pamata, bet neaudzeet paaraak lielus ragus, ja pamats ir.
08.07.2015 10:51 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
L.. priekš kam tev viņu turēt grožos? tu tāpat nespēj noturēt, ja šļūk pa kreisi. Tās vispār par attiecībām nevar uzskatīt.
08.07.2015 10:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
L., prieksh kam tev taads, par kura kreisajiem soljiem visu laiku jaabaidas un grozhos jaatur?
08.07.2015 10:53 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Ja grib draudzēties ar pretējo dzimumu, tad atklātība ir obligāts noteikums.


Manuprāt, šim gan ir robežas. Piemērs, vienam draugam viņa bijusī neļauj tikties ar bērnu un vēl citas riebeklības dara. Viņš vēlējās ar mani satikties un izrunāt juridiskos jautājumus, saņemt padomus. Ok, mēs tikāmies, visas detaļas izrunājām. Lai es tagad ietu mājās un to visu atstāstītu? Protams, nē. Tā ir privāta informācija, kas ir uzticēta man, nevis kādai trešajai personai, līdz ar to vienīgais, ko otra puse dzirdēja bija "problēmas ar bijušo, pakonsultējās".
08.07.2015 10:54 |
 
Reitings 171
Reģ: 29.01.2009
Neredzu tur neko traku, arī man ir labs drugs, kas jau bija pirms manas otrās pusītes (ar ko kopā jau vairāk kā 4 gadus).. viņi ir pazīstami un dažkārt pat šķiet, ka mans mīļotais drīz "nozags" manu draugu, jo džeku lietas :D

Kopš draudziņam ir mīļotā, esam kļuvuši par pārīšdraugiem.. bet kad kāda no pusītēm ir aizņemta tas neaizliec atpūsties 3jatā vai 2vatā.. ja mans daugs strādā, tas neliec iet ciemos - klačoties par visu iespējamo.. un ja arī viņa draudzene aizņemta tad daram to 2vatā.. un neviens nav ne greizsirdīgs, ne aizdomāigs, jo viss ir skaidrs, visi visus pazīst!

Galvenais ir sākuma pozīcija, iepazīstināšana..

+ man ir kursabiedrs ar ko iepazinos pirms pusgada, abiem mums ir otrās pusītes + viņa vēl maza meitiņa, bet viņs ir superjautrs cilvēks, ka labi sadraudzējāmies (bez slēptiem nodomiem) un tas netraucē sazvanīties, satikties.. ļoti vēlos arī draugu iepazīstināt, bet nesanāk laiki.. bet plānojas kopīgs riteņbraukšanas pasākums kur visi esam, jo paredzu, ka iespējams būs super jauns pārīšdraugs..

Ar to visu vēlējos teikt, ka vajag iepazīties, un kā lai savādāk iegūst jaunus draugus, ja ne komunicējot! :)) galvenais ir neko neslēpt un nemelot, tad arī iztik bez scēnām + arī otrajai pusītei nebūt greizsirdīgai..

Arī manam draugam ir hobijs, kas man īpaši neaizrauj un viņs iet viens uz spēlēm, spēlē kopā ar meitenēm.. vakaros stāsta, ka super pāriniece bija uttt.. bet mani tas neuztrauc, jo zinu, ka es nespēlēšu un tās ir tikai spēles pārinieces, nekas vairāk, jo mājās viņš apskauj mani..+ mēdzu aiziet kādreiz pafanot, iepazīstos ar tām meitenēm, kas tiešam ir foršas, kā cilvēki..:)

Jo mazāk turesi saitītē, jo manuprāt, viņš vēlēsies vairāk tevi..+ būs interesantāk, vairāk ko stāstīt, nevis visur tik kopā!:-)
08.07.2015 10:55 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
6 gadi tomēr kopā, esmu viņu no visiem mēsliem vilkusi ārā. Pareizi jau saka, bez manis viņš pazustu. Visu ko viņa dēļ esmu darījusi, lai tik cilvēks mainītos. Mainījās, bet tikko kā draugs uzrodas vai vairāk laika man aizņem darbs un pārējais, tad atkal. Žēl jau tā cilvēku pamest, jo negribu, ka atkal noiet pa burbuli. Bet nu būs jau būs jādara. Es tikai ar to gribēju pateikt, ka vīrieši ir dažādi un nevienmēr sievieti var saukt par histēriķi, jo, redz, aizgāja ar Anniņu uz kino vai bāru. Ir jau tomēr pamats tam histērijai, no zila gaisa jau tas nerodas.
08.07.2015 10:56 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Krāpšana ir tad, ja dara kaut ko, ko nevarētu izdarīt otras pusītes acu priekšā. Secinājumus izdariet pašas.
08.07.2015 10:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits