Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nepatīkama situācija

 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Labrīt!
Man neliek mieru situācija, kas atgadījās vakar, tādēļ vēlos lūgt padomu, kā visgudrāk un labāk to atrisināt.
Draugam ir kursa biedrene, ar kuru studiju laikā regulāri sarakstījās, sazvanījās, zinu, ka laikā, kad daudz strīdējāmies, viņš viņu aicināja uz kino un gāja vakarā kaut kur iedzert. To visu es piedevu un centos aizmirst. Viņš teica, ka sakari ar viņu ir tīri pa mācīgu jomu. Tagad jau kādu laiku viss šķita ideāli- esam mīļi, izpalīzīgi, atbalstam viens otru, ir daudz jauku emociju. Taču vakar kopā braucot nejaušām pamanīju, ka viņš viņai arī tagad, kad nav studiju zvana, raksta. Brīvdienas jauki pavadījām kopā, ka nebija nemaz laika ņemt telefonu rokā un viņš viņai stāsta, ka aizmirsis bija telefonu Rīgā. Interesanti kāpēc?
Vakar viņi sarunājās un viņa manu draugu aicināja ārā. Kā reaģēt? Kā pateikt kā jūtos un ko teikt?
Lieki piebilst ka viņš man ir dārgākais kas ir, un šāda situācija ļoti ķer sirsniņu :'-(
08.07.2015 10:01 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
kā besī tās pārgudrās, kuras domā, ka viss kā viņām ir tas ir ok, bet ja citai tas nav ok... Tad nu histēriķe, debīliķe un kas tik vēl nē..

Būtu labi, ja autore padotu ziņu.
14.07.2015 00:59 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Man arī ir draugi vīrieši, tomēr sākoties attiecībām, viņi pārtapa par mūsu kopīgajiem draugiem.
Savukārt, ar mīļotā draudzenēm tagad pārsvarā komunicēju es.

Mums arī kaut kā tā viss sakārtojies.
Bet man katrā ziņā prieks, ka ir tik daudz saprotošu meiteņu, kuras gatavas sevi nolikt pēdējā vietā. Pagaidīt kamēr draugs izspēlējas futbolu, izdzerās alu, satiekās ar čomiem un čomenēm. Loģiski..ko gan tu darīsi kopā ar viņa draugiem.. tev taču pašai savi draugi, citus nevajag. :D Nu, super! Brīnos, kā jums tas izdodas? (l)
14.07.2015 00:05 |
 
Reitings 546
Reģ: 24.05.2014
susur, kā tev beidzās šī saruna? updeito mūs ar jaunumiem:-)
13.07.2015 23:53 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Tomēr nenoturēšos un uzrakstīšu savu viedokli:
1. Meitenes mīłās, kuras autori sauc par histēriki, vińa vēl vispār neko nav teikusi savam vīrietim, tikai pati mēgina to sagremot un izdomāt, kā rīkoties tālāk.. Vispār nekād pamata vińu tā saukt!
2. Manuprāt, Tev būtu jāinformē savs draugs par to, ka Tev uztrauc šī situācija, nevajag jau uzreiz kā ar bomi pa galvu, bet sarunas laikā par to var ieminēties :)
3. Domāju, ka šāda situācija ir jārisina, jo atiecības ir jāizbauda abiem. Tas ir normali, ka uztraucies par savām attieībām, jo manuprāt vissāpīgāk ir staigāt ar ragiem to nezinot.
4. Netirzāšu šo situāciju, jo neesmu tajā situācijā un zīlēt mākońos nav jēgas.

Veiksmi!:-)
11.07.2015 23:41 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Atkal jau šeit parādās viedoklis,kur vīrieši ir tikai cietēji un sievietes tikai vainīgas. Man žēl,ka ir cilveki,kuri tā domā nevis cenšas abpusēji risināt nepatīkamās lietas attiecībās .

+++++++
Ja jau iebraucam pārspīlējumos..
Visas tās meitenes ir garlaicīgas histēriķes, kuras prot skatīties tikai romantiskās filmas un mocīt savu nabaga vīrieti, tāpēc bez foršajām draudzenītēm neiztikt, kuras vienmēr uzklausīs, vienmēr aizskries uz kino paskatīties šausmeni vai iedzert alu - jo viņas taču ir tik īpašas, nevar ne salīdzināt ar pārējām, kuras tā nedomā. Pff. Tipiskais ''es draudzējos ar vīriešiem, jo viņi ir daudz foršāki par sievietēm'' variants, gatavas nolikt savu dzimumu kā vien var, lai izpatiktu vīriešiem un pataisītu sevi par special snowflake.

Palasot visu, kas šeit rakstīts - nu bet varbūt nevajag veidot attiecības ar cilvēku, ar kuru nav interesanti, ja reiz ir pastāvīga vajadzība skraidīt pa kino un pastaigām ar pretējo dzimumu (bez otrās pusītes klātbūtnes).
Man arī ir daži draugi - vīrieši un draugam ir labas attiecības ar dažām sievieškārtas draudzenēm, taču kopš mums ir nopietnas attiecības, visbiežāk atpūšamies un izklaidējamies visi kopā (jo lielākā daļa no mūsu draugu loka ir pāri). Bet ja sākas kaut kāda melošana, slēpšana, nesaprotamas tikšanās... kaut vai tas mani pataisa par histēriķi, taču tas man nepatiktu, un zinu, ka draugs arī nebūtu sajūsmā, ja es dotos atsevišķi tikties ar citiem vīriešiem. Ja ir nepieciešama privāta saruna kādreiz, jā, nav problēmu, bet regulāri izklaidēties atsevišķi...
11.07.2015 17:34 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Manuprāt, ir kaut kādi nerakstītie likumi, kurus būtu neslikti ievērot attiecībās.

Uzskatu, ka aizņemtiem cilvēkiem, nav jāsēž divvientulībā bāros un restorānos, jādodas garās pastaigās ar pretējo dzimumu (ja vien nav sava/mīļotā radu lokā).
+++

Bet nu dāmas jau var sev mālēt acis par to,cik nevainīgi tas viss ir. Katrā ziņā,ja attiecībās otrs ir pietiekami svarīgs,tad pavadīt laiku tā ar pretējo dzimumu nemaz nevelk. Draudzībai nav ne vainas,bet ir savas robežas vienmēr.
09.07.2015 15:38 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, ir kaut kādi nerakstītie likumi, kurus būtu neslikti ievērot attiecībās.

Uzskatu, ka aizņemtiem cilvēkiem, nav jāsēž divvientulībā bāros un restorānos, jādodas garās pastaigās ar pretējo dzimumu (ja vien nav sava/mīļotā radu lokā).

Protams, ja šādi nosacījumi ir nepieņemami, svarīgi būtu atrast 2. pusīti ar tādiem pašiem uzskatiem. Ir jau arī pāri, kas pieļauj attiecībās sānsoļus..

Man arī ir draugi vīrieši, tomēr sākoties attiecībām, viņi pārtapa par mūsu kopīgajiem draugiem.
Savukārt, ar mīļotā draudzenēm tagad pārsvarā komunicēju es.


Par tēmu.. uzskatu, ka diskusijas autorei ir stingri jāpasaka sava nostāja.. Ja puisis nu nekādi nespēj atturēties no pastaigām, iedzeršanas, slepenajiem čatiņiem, attiecības jāpārtrauc.
09.07.2015 11:57 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Atkal jau šeit parādās viedoklis,kur vīrieši ir tikai cietēji un sievietes tikai vainīgas. Man žēl,ka ir cilveki,kuri tā domā nevis cenšas abpusēji risināt nepatīkamās lietas attiecībās .
09.07.2015 11:50 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Un pēc kā tiek pieņemts tas ka draudzene ir histēriķe un viņu ne ar vienu nevar iepazīstināt?

Kura sieviete mazliet nepaliktu nemierīga un apvainojusies ja viņas partneris pa kluso tiktos ar citu sievieti un ilgā laika posmā nebūtu ne iepazīstinājusi ne neko.
Man pašai nepatiktu tas ja mans draugs tā darītu, bet ne es būtu histēriķe dēļ tā ka man tas nepatīk ne nekas, es vienkārši uztrauktos vai tiešām tur nav kas vairāk it īpaši ja kaut vai vienu reizi nedabūtu satikt to meiteni un iepazīties.
Meiteni uztrauc attiecības, vai viss tajās ir kārtībā un tā ir normāla parādība.
09.07.2015 11:50 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Jā, aizmirsu pieminēt ,tas nebija attiecināms uz izskatu vai kā tamlīdzīgi - tas tā, kopumā, ka cilvēks, pilnīgi kaut kas pretējs, kas patīk Tavam vīrietim, no tāda viedokļa. ;)

Pluss Miss Joker!
09.07.2015 11:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Varbūt viņa vispār īsts briesmonis un tu sapratīsi, ka Tavs draugs nemainītu Tevi pret tādu



Šādi likt izvēlēties nav cilvēcīgi. Ir cilvēks, kuru mēs mīlam un cilvēki ar kuriem mēs vienkārši jūtamies labi kā sarunu biedri. Un krāniņš ir vai nav, seja ir glīta vai neglīta - tas nav būtiski.


īpaši neiedziļināšos, bet man tomēr liekas ka tas teiktais bar briesmoņa būšanu bija vairāk domāts kā mierinājums autorei, vai cerības došana nevis patiešām velme apvainot kādu citu sievieti.

Un es turos pie tā ka pāri var draudzēties kas ar ko grib, bet tomēr tikšanās ar pretēo dzimumu un izvairīšanās par to runāt un iepazīstināt tomēr liecina par to ka ir ko slēpt.
09.07.2015 11:34 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Prieks, ka vēl ir daži cilvēki bez kompleksiem ar atvērtu, veselīgu domāšanu, tomēr crazy čiepas, kas taisa greizsirdības scēnas pie katras izdevības un draud ar šķiršanos, ja mīļotais nedēļas nogalē izvēlas spēlēt futbolu ar draugiem, nevis sēdēt mājās un skatīties kārtējo romantisko komēdīju, ir daudz vairāk. Žēl vīriešu.
09.07.2015 11:16 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Un no saviem draugiem, kas man ir visu mūžu, es neatteiktos neviena vīrieša dēļ.

Daudz plusu šim komentāram.
09.07.2015 11:11 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Attiecībām par labu nenāk, ja draudzenes tiek slēptas, vai kā tu saki, neiziet draudzenes akceptu. Rodas lieki strīdi un savstarpēja neapmierinātība. ;) Kādēļ bojāt attiecības. Man personīgi nekad neviens cits cilvēks nebūs svarīgāks par manu mīļoto, tādēļ kaut kādus savus draudziņus vīriešus neuzstādīšu augstāk par viņu. Bet nu katram jau savs. ;)

Turklāt, kā minēju- katrās attiecībās normāli ir kauts kas savs .Tieši tādēļ ir jāatrod tāds cilvēks ar kuru sakrīt uzskati par šo visu un viss izdosies. Ir muļķīgi autorei ieskaidrot, ka jāļauj tikties, ja ir skaidrs, ka viņai tas nešķiet pieņemami. Tas tāpat, kā es tagad censtos Tev Stella ieskaidrot, ka tas nav normāli, Katram kaut kas savs un jāskatās no viņa skata punkta un no tā viedokļa jārisina jautājums. Man vispār liekas šitie bejzēdzīgi varianti pārliecināt par kaut ko pretēju cilvēku, kuram tas reāli nu nešķiet pieņemami.
09.07.2015 11:10 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
taču ja man mīļotais cilvēks liktu izvēlēties starp viņu un vīriešu kārtas draugiem - nedomājot izvēlētos viņu



Es izvēlētos savus draugus. Galvenokārt tāpēc, ka vīrietis vispār ir atļāvies tādu ultimātu uzstādīt. Un no saviem draugiem, kas man ir visu mūžu, es neatteiktos neviena vīrieša dēļ. Arī sava vīra dēļ nē, es vispār nebūtu precējusi idiotu, kas tā var rīkoties.
09.07.2015 11:05 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Selīna, es jau sākumā teicu, ka runāju par meiteņu (padomdevēju), manuprāt, ļoti agresīvo skatījumu, nevis par pašas autores situāciju. Un es nevienam neuzbraucu - ja mana viedokļa ietvaros paustā faktu konstatācija Tevi aizvaino (vai liek justies kā apdirsta) varbūt, jāpadomā kādēļ un jāķeras pie pašanalīzes
09.07.2015 10:56 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
taču ja man mīļotais cilvēks liktu izvēlēties starp viņu un vīriešu kārtas draugiem - nedomājot izvēlētos viņu


Šādi likt izvēlēties nav cilvēcīgi. Ir cilvēks, kuru mēs mīlam un cilvēki ar kuriem mēs vienkārši jūtamies labi kā sarunu biedri. Un krāniņš ir vai nav, seja ir glīta vai neglīta - tas nav būtiski.
Un mana pieredze rāda, ka attiecības ir noturīgākas, ilgtermiņā laimīgākas, ja pāris savstarpēji viens otru par muļķībām nezāģē, bet uzticas. Un tas ir muļķīgi piespiest vīrieti draudzēties tikai ar vīriešiem vai sievietes akceptētiem pāriem, ja viņam interesanti ir ar pavisam citu cilvēku. Tas nenāk par labu attiecībām.

P.S. Atzīmēšu, ka cilvēkam jāveido attiecības tikai tad, kad viņš pats ar sevi jūtas ērti - kad kompleksi un mistiskas greizsirdības, šo kompleksu ierosinātas, neapdraud otra cilvēka mentālo un garīgo veselību.
09.07.2015 10:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Stella atkal atnāca un visām uzdirsa, bet autorei neko īsti neieteica :D
09.07.2015 10:51 |
 
Reitings 597
Reģ: 17.12.2013
Protams, vīrietim nepietiek ar ģimene- darbs, taču ir arī draugi vīrieši. Un ja ir vēlme tik'loti ar sievietei - lai gan to nesapratīšu, kapēc, ja pašam ir sievete, būtu vēlme draudzēties vēl ar kādu, var tač iet visi kopā. Un ja arī tomēr tik baiogi gribas divatā - droši, iepazīstini savu mīļoto ar to draudzeni un tad satiecies. Tomeŗ tās visas iešanas uz kino nesapratīšu - arī man ir draugs, ar kuru mēdzam aiziet pasēdēt kādā bāriņā, iedzert kafiju, bet kopā uz kino vai parkā romantiski barot pīles neejam. Un jā, mans vīrietis pazīst to draugu, abi ir kopā izklaidējušies un viņš vnk zin, ka tur nekad nekas nemaz neiznāktu, takā problēmu nav. Problēma rodas tad, ja jau tā baigā draudzene ir jāslēpj, la igan redz, cik ļoti tas sāpina mīļoto. Nezin, kādam jābūt cilvēkam, taču ja man mīļotais cilvēks liktu izvēlēties starp viņu un vīriešu kārtas draugiem - nedomājot izvēlētos viņu, jo man neviens cits vīrietis bez viņa nav vajadzīgs tā, lai nespētu izdzīvot. Protams, varbūt forši parunāt, bet varu parunāt arī meitenēm vai manu dzīvesbiedru. Un viss. Te jau viss tas, ka jārod kompromisi un jādomā par otru, nevis jādomā par nez ko citu.
09.07.2015 10:44 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
. Varbūt viņa vispār īsts briesmonis un tu sapratīsi, ka Tavs draugs nemainītu Tevi pret tādu

Vai tad mazāk simpātiska sieviete nav sieviete? Vai tad, ja sieviete ir mazāk simpātiska viņa spēj būt tikai draugs? Šis izteikums vien pierāda, ka nevis sieviete-draugs ir drauds, bet pati mīļotā meitene smacē savas attiecības.

Un tā šādas sievietes kā stellaglmr vīriešus izlaiž un rodas tādas situācijas, ka vairums vīrieši atļaujas visu, ko iedomājas, ir kopā ar vienu un paralēli laiž ar citu.

Ko nozīmē - izlaiž vīrieti? Viņš nav suns, vēlreiz atkārtoju.
Mēs nerunājam par vīrieti, kurš ir tendēts uz poligāmiju - mēs runājam par sieviešu un vīriešu attiecībām kā cilvēkiem, kā būtnēm, kurām ne vienmēr viss ar kājām ir jāpaņem pēc visām Kamasutras labākajām tradīcijām.

Un, kampanella, es jau sākotnēji minēju, ka šeit pārspriežu vispārējos meiteņu izteikumus, nevis konkrēto situāciju. Arī minēju kādēļ.
Man pašai jau sen ir vīrs un bērns, bet man un manam vīram ir arī draugi - cilvēki. Tostarp, sievietes un vīrieši; homoseksuāli, heteroseksuāli; ar bērniem un bērnu nīdēji utml. Mēs nešķirojam cilvēkus pēc rases, dzimuma vai pašu mērķiem - mums ir pieņemts nediskriminēt, bet draudzēties ar sev tīkamiem cilvēkiem. Izglītotiem un tādiem, kuriem nav slimīgi aizspriedumi, tādi, kuri pasēdēšanu, tiksānos, izklaidi nepadara par nepatīkamu pienākumu.

Mans uzskats paliek nemainīgs un tas pierādās arī šajā gadījumā - tikai par sevi nepārliecināta, pat kompleksaina sieviete ceļ šos tračus no nekā. Pašas norok savus vīriešus un tad brīnāš, ka pēc 10 - 15 gadiem laulības vīrieši tik un tā meklē mīļākāš. Kā var uzskatīt, ka vīrietim pietiek ar dzīvi tikai darbs - ģimene? Kā tas vispār ir iedomājams? Viņam arī vajag atslodzi. Jā, normāliem cilvēkiem arī no savām otrajām pusītēm, lai veselīgi noilgotos.
Bez tam, pašpietiekamai sievietei nenāks šādas domas galvā. Viņai nebūs vajadzīgs stumdāms bīdāms un pakļaujams vīrietis. Bet šeit jau atsevišķām dāmām, kuras uzskata, ka piesiet vīrieti tikai sev ir normāli, tie kompleksi krūtīs vairāk nekā mīlestības krūtīs.
09.07.2015 10:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits