Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tiek piedāvāts darbs ārzemēs

 
Reitings 4674
Reģ: 23.11.2014
Sveikas meitenes.
Sveiciens visām, kuras nesen nosvinējušas izlaidumu.
Arī es beidzu skolu un man tika piedāvāts braukt uz Grieķiju pastrādāt uz 4 mēnešiem. Uz 4, jo septembrī sākas tā sakot vēsāks laiks un tūristi vairāk uzturas bāros un tad ir lielākas iespējas vairāk nopelnīt. Es biju gandrīz vai ar mieru braukt, bet kad ieminējos draugam, viņš negribēja palaist mani prom uz tik ilgu laiku (un zinu, ka arī man būtu bijis grūti izturēt), otra lieta, ka neesmu nobeigusi tepat LV dažas lietas un nevaru tā visu pamest un braukt, lai gan ļoti gribētos.
Tāpēc veidoju šo tēmu, lai piedāvātu kādai braukt manā vietā. Brauciens nenotiek caur kaut kādu iekārtošanās firmu, bet draudzene jau vairākas vasaras ir braukājusi un tāpēc viņai ir sakari un uzreiz iespēja iekārtot darbā.
Tāpēc vēlos, lai atsaucās kāda meitene, kura būtu gatava šādai avantūrai un jau 1-2 nedēļu laikā būtu gatava braukt uz Grieķiju pastrādāt. Vēlams 4 mēnešus, bet noteikti var sarunāt arī mazāk. Lūdzu raksti vēstuli tikai tad, ja tiešām domā, ka esi gatava braukt! Vēstulē iedošu meitenes kontaktus ar kuru kopā brauktu un kura pastāstīs Tev visu sīkumos par šo iespēju.
Piedāvāju šo iespēju, jo negribu uzmest meiteni, kura jau bija gandrīz visu sarunājusi, tāpēc meklēju kādu savā vietā.
Vairāk neko nevaru pastāstīt, būs jāsazinās ar meiteni sīkākai informācijai! Gaidu vēstuli no nopietnas meitenes, kura būtu gatava braucienam jau tuvākajā laikā! :)
29.06.2015 23:16 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Zinot šī brīža ekonomisko situāciju Grieķijā,nezinu,vai būtu gudri tur doties...
29.06.2015 23:19 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Grieķijā tagad taču tā lielā krīze, es gan nezinu vai tas ko maina, bet cik lasīju i-netā, bankas slēgtas , izņemt dienā var 60 eiro, domāju vai tas neietekmēs finansiāli meiteni kas tur strādātu? :D Bet ko es zinu :D
29.06.2015 23:20 |
 
Reitings 4674
Reģ: 23.11.2014
Nu jā, es arī apzinos, ka Grieķijā šobrīd ir kā ir, taču tūrisma sezonā var labi nopelnīt, bet nu jā, par visu citu nevar spriest kas un kā tur sanāks :/
29.06.2015 23:38 |
 
Reitings 1
Reģ: 06.07.2015
Sveiki!mani ieinteresēja,vai vēl ir iespēja?
06.07.2015 15:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits