Micelārais ūdens

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10508
Reģ: 29.01.2009
Vakar nejauši pieķēru sevi pie domas, cik ļoti mani ietekmē cosmo.lv :D
Proti, es savu ideālo micelāro ūdeni esmu atradusi un tēmas, kas ar to saistās, lasu tikai intereses pēc. Tātad.. vakar sērčojot, ieraudzīju tēmu http://graysoncoutts.com/2015/06/03/do-you-need-micellar-water/ un nodomāju, ka jāpalasa, kā tad ir ar to nomazgāšanu vai nenomazgāšanu pēc lietošanas. Aaa, te rakstīts, ka nav jānomazgā, a cosmo.lv par to bija nopietni kategoriska rakstura iebildumi.
Nu tā.. cosmo.lv neizbēgami ietekmē manu ikdienu :D

Tēma par ne gluži micelāro ūdeni (pasarg dies, sāksies strīdi), bet par to, ka cosmo.lv diskusijas ir nopietni uztveramas un daudz ko derīgu ikdienā sniedzošas/uzskatus mainošas vai ietekmējošas.
27.06.2015 08:34 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Sugar, bet tu taču ar tām baltajām vatēm tīri tik ilgi, kamēr tās ir baltas/tīras, vai ne? Tad kādi vēl tev tie netīrumi paliek uz sejas?
27.06.2015 20:45 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Micelara udens jega ir atbrivot seju no netirumiem, kosmetikas. Isti nesaprotu, vai shii jeega mazinaas ar to, ja micelaro h2o begas noskalo?


Manam ir garāks saraksts ar lietām, ko sola sniegt. Beigās vēl minēts, ka nesausina ādu (kas tā arī ir), taču ūdens man sausina. Būtu muļķīgi lietot līdzekli, kas nesausina ādu, bet skalot nost ar kaut ko, kas sausina... Lai vai kā - ja skaloju nost, tad liekas, ka varu iztikt ar to pašu ūdeni vien, kam vispār micelāro?
27.06.2015 21:44 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Cukurvāvere, tev vajadzētu patentēt tīrības novērtēšanas metodi "uz aci". Taukiem nav krāsas.
Bet esmu arī taisījusi tā, ka noņemu visu kosmētiku ar micelāro līdz plāksnītes ir tīras un tad ar neputojošu attīrošo krēmu un mitro drāniņu. Dvielītis vēl pēc micelārā nebūt nebija tīrs.
Katram savs. Es neesmu kosmetologs (neizprotu arī kāpēc te tika pieminēts, ka kosmetologiem ir ārsta diploms), toties zinu ķīmiju un fiziku un arī par virsmas aktīvām vielām un par micellām (šo tehnoloģiju izmanto daudzās sfērās). Micellas absorbē netīrumus sevī. Ja tās nenomazgā ar ūdeni vai toniku vai vēl kādu šķidrumu, tad tās ar visiem netīrumiem paliek uz ādas. Vates plāksnīte micellas nenoņem.
28.06.2015 01:21 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Manam ir garāks saraksts ar lietām, ko sola sniegt.


Un ko tad vel sola? Atbrivot no aknes, atbrivot no varnu kajinaam, attiiriit aknas un nieres no shlakaam, paliidzet notieveet, saglabaat muuzhiigo jauniibu un beigaas pagatavot vakarinjas? To visi briinumliidzekli sola, bet vai tieshaam pilda?
28.06.2015 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
jā, pētnieks es neesmu. Bet kā visi lielie ražotāji ar savām lielajām laboratorijām var būt tādi lohi, ka netaisa naudu uz tā rēķina, ka patērētājam būtu jāpērk viņu losjons/termālais ūdens/micellu noņēmējs..
28.06.2015 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
jā, pētnieks es neesmu. Bet kā visi lielie ražotāji ar savām lielajām laboratorijām var būt tādi lohi, ka netaisa naudu uz tā rēķina, ka patērētājam būtu jāpērk viņu losjons/termālais ūdens/micellu noņēmējs..
28.06.2015 13:17 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Vini nav lohi, vini biznesmeni. Viniem galvenais ir pardot, pardot un velreiz pardot= noplenit.
Kaa dziivee tas ir pieradijies, sievietes spitigi tices dazhnedazadiem solijumiem uzlabot izskatu, jo tas vinai lauj ticet, ka kljuus skaista vai ilgak izskatisies jauna.
28.06.2015 13:27 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Un ko tad vel sola?


Saglabāt ādu aizsargājošo hidrolipīdu slāni. Bioloģiski regulē tauku kvalitāti, kavējot to sabiezēšanu un poru aizsprostošanos, un līdz ar to - komedonu („melno punktu”) un iekaisīgo bojājumu veidošanos. Samazina tauku pastiprināto izdalīšanos un darbojas antibakteriāli.
Un to visu arī redzu uz ādas, kopš nemazgāju lieki nost :)

Vini nav lohi, vini biznesmeni. Viniem galvenais ir pardot, pardot un velreiz pardot= noplenit.

Izklausās gan pēc lohiem, ja grasās pārdot savu produktu un cerēt, ka pirks, rakstot instrukcijas, kas padara lietošanu bezjēdzīgu :D :D :D Pasaki, kāda jēga rakstīt, ka jālieto tā un tā, ja reiz tas esot slikti pēc sētas profesionāļu domām?
28.06.2015 16:05 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
50o gadu beigas Vacija saka tirgot taliomelida preparatus grutniecem pret toksikozi. Driz pec tam Vacija un citur pasaule piedzima tukstoshiem berni ar fokomeliju ( roku un kaju vieta tikai stumbenisi).
Sho preparatu tachu ari izstradaja augsti skoloti porfesionali un zinatnieki, kuri kludijas.

rakstot instrukcijas, kas padara lietošanu bezjēdzīgu Pasaki, kāda jēga rakstīt, ka jālieto tā un tā, ja reiz tas esot slikti


Ja Tu tik loti uzticies profesionalim baltaa halaataa, prieksh kam prasiit seetas profesionaliem?

Zini, pirms cepties, deretu pasai prieks sevis noprecizet par ko ir strids. Strids nav par to kaa lietot miceralo udeni, bet gan par to kas nakosais solis, lai pabeigtu adas attirisanu. Te neviens nestridas, ka miceralo udeni lieto labi ar to samitrinot vates plaksni un apslaukot seju kaa tas rakstits uz iepakojuma, ne taa?
Micelarais udens poras netira, tie ir totaali meli, vienalga cik jaunas samitrinatas vates plaksnites nem un cik reizes tira adu. Turklat dazi miceralie udeni pat ne parak labi nonem kosmetikas kartu, kas ir tieshi uz adas virskartas, kas neslepjas poraas. Ja tonalais krems ir iekluvis poras, tad vins tur seezh neskarts. Man palielas poras, es redzu ar neapbrunotu aci. :D
Mans veselais saprats saka, ka nav jaatstaj uz sejas attirosa lidzekla parpalikumi un to saka ari daudzu meitenu pieredze ar pumpam, sarkaniem plekiem u.c. problemam. Amen!

Bioloģiski regulē tauku kvalitāti,


Jeezus! Tieshaam? Micelarais udens tatad ieklust epidermas dzilakajos slanos, lai kaut ko no turienes reguletu? Da vinsh pashi atvertas poras nespej ieklut, kur nu vel talak. :D

Shii pudele ir parasts kosmetikas nonemejs nevis brinumeliksirs ar alpu dzidravotu feju ekstraktu.
28.06.2015 17:35 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
50o gadu beigas Vacija saka tirgot taliomelida preparatus grutniecem pret toksikozi. Driz pec tam Vacija un citur pasaule piedzima tukstoshiem berni ar fokomeliju ( roku un kaju vieta tikai stumbenisi).


Sho preparatu tachu ari izstradaja augsti skoloti porfesionali un zinatnieki, kuri kludijas.


Dzivoju Vacija. Un par so temu ir daudz dzirdets, diskutets, ir Tv paaraides. Ari saistiba ar sportistiem un hormoniem,kuru rezultata sievietes ar laiku kluva viriesa izskata. Piemera, Andreas (dzimusi Heidi) Krieger. Interesanta, savdabiga tema

Tur nemaz vis tik tirs nebija, un ne profesionals.
Un zales nav pienacigi testetas un parbaudita utt..

Ne blaks nestav temai Micellar udens
:D
28.06.2015 17:46 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Nu jā, sētas profesionālis Vatsons vienmēr zina labāk, taisni vai brīnums, ka pašai nav sava kompānija, kas ir viena no pasaules līderiem. Vienalga, kurā jomā, jo zini VISU :D :D :D :D
28.06.2015 19:00 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
50o gadu beigas Vacija


Jau jau tik piekasigi, tad Vacijas Demokratiska Republika (DDR), Austrumvacija, jo tomer ir lielas atstiribas starp ta laika Rietumvaciju un Austrumvaciju un darbibam, notiekoso tajas.
:D
28.06.2015 19:27 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Diversija, high five! :D
28.06.2015 22:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, šis produkts bija (ir?) modes bums.. Protams, kā jau kosmētikas līdzekļiem raksturīgi, katram ādas īpašniekam tas neizraisīs sajūsmu..vismaz daļa atrod praktisku risinājumu turpināt lietot šo brīnumūdeni kā kosmētikas noņēmēju :)
Es arī domāju, ka micelārais ūdens nav man gana labs, tomēr tad Cosmo izlasīju, ka to var skalot nost. Tāpēc lietoju to kā parastu kosmētikas noņēmēju :)
29.06.2015 00:24 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
jā, pētnieks es neesmu. Bet kā visi lielie ražotāji ar savām lielajām laboratorijām var būt tādi lohi, ka netaisa naudu uz tā rēķina, ka patērētājam būtu jāpērk viņu losjons/termālais ūdens/micellu noņēmējs..

Nav jābūt pētniekam, lai lasītu nozares literatūru. Analītiķi, inženieri, tulki un citi speciālisti arī daudz lasa.
Protams, ka viss ir komercializēts. Es pērku, jo man patīk produkts un tas ir lētāks pat par Loreal uz atlaidēm (par Lancome es pat nerunāju). Tu domā, ka kādu kosmētisko produktu ražo, lai mainītu pasauli?
Ja vēl cosmo dāmas nesaprata, es runāju par sevi un saviem lietošanas paradumiem. ES viņu izmantoju kosmētikas noņemšanai un ES jūtu to micelāro ūdeni uz ādas. Un neviens nevarēs man iestāstīt, ka viņš tur nav, ja es jūtu plēvīti. Turklāt rakstīto (par nenomazgāšanu) jāprot interpretēt. Nekur nav rakstīts, ka atstāj uz sejas līdzekli ar kosmētikas paliekām. Ja noņem kosmētiku, tad pēc tam jānoņem arī šķīdinātāja (micelārā ūdens) paliekas. Ja lieto kā toniku uz tīras sejas, tad protams, tas ir pavisam cits stāsts. Man šķiet, ka tas jūtu/nejūtu ir atkarīgs no ādas tipa. Ja āda ir sausa, tad protams, ka plēvīte uz ādas šķiet patīkama, jo nedaudz pasargā no šķidruma turpmākas izgarošanas, tāpēc āda jūtas komfortablāka. Bet, ja āda ir taukaina/normāla, tad nenomazgāšana sekmēs poru aizsprostošanu, nepatīkamas sajūtas un apsārtumu veidošanās. Sausai ādai kaut cūku taukus var ziest visrū plānā kārtā un tā jutīsies labāk, nekā bez tiem (es nemēģinu "apvainot" kāda ādu, vienkārši mēģinu izskaidrot situāciju).
29.06.2015 09:24 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Es te pēdējās dienas pēc mic.ūdens lietošanas divējādiem viedokļiem mēģinu variantu, ka noņemu kosmētiku ar micelāro, noskaloju, tad mana attīrošā želeja un pēc tam micelāro atkal izmantoju - kā toniku.
Pēc noskalošanas un atkārototas lietošanas nav tā nepatīkamā (plēvītes, netīrumu) sajūta uz ādas, līdz ar ko var izskaidrot jau iepriekš pieminēto:
ja noņem kosmētiku, tad pēc tam jānoņem arī šķīdinātāja (micelārā ūdens) paliekas.
29.06.2015 13:16 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
ES aptiekas produkciju saku lietot cosmo iespaida un pasekoju sugar blogam . Ta kaa jaa - nemu par pilnu ieteikumus seit.
29.06.2015 13:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits