Greizsirdiga draudzene

 
Reitings 28
Reģ: 26.06.2015
Sveiki cosmo lietotaji! Pa cik seit apgrozas ari sievietes, iedomajos pajautat sev sasapejusos problemu. Lieta tada, ka mana draudzene pedeja laika ir loti greizsirdiga uz mani, par to ka sarakstos ar citam meitenem, draud pamest, taisa scenas utt. Man tas liekas loti mulkigi un to jau vinai esmu teicis, bet vina nesaprot. Es tads neesmu, man vienalga kur vinja iet un ar ko, jo esmu par sevi parliecinats un to jau teicu vinai, bet vinja vienalga saka ka neuzticoties, nejutas drosa ka man ar kadu no tam meitenem nav kkas vairak utt. Pilnigs sviests. Iedomajos varbut seit kada var dot sakarigu padomu, ka tikt gala ar tadu sievieti?
26.06.2015 22:32 |
 
10 gadi
Reitings 4062
Reģ: 02.01.2011
padari savu meiteni patiesi laimīgu- atbrīvo viņu no patiesa sūdabrāļa :D tas būs labākais, koo tu viņas labā būsi izdarījis :) un tad ej satikties ar žubītēm katru dienu :D
27.06.2015 16:25 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Rays, beidz šeit fantazēt
27.06.2015 18:10 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man ir divi ļoti tuvi vīriešu kārtas draugi, jau no agras bērnības, tiekamies ļoti bieži, gan mana vīra klātbūtnē, gan bez viņa, un man vīrs zina, ka no šiem cilvēkiem es neatteiktos ne viena dēļ, arī viņa dēļ nē.
Bet...es nekad neesmu ar kādu no viņiem bučojusies, vispār iztēloties to nevaru, jo man viņi ir kā brāļi. Ja mūsu attiecības kaut kāda neizskaidrojama iemesla pēc kļūtu tādas, ka varētu arī pabučoties, tad mana laulība būtu cauri. Tāpat būtu, ja mans vīrs sadomātu ar kādu draudzeni pamīcīties.

Nav visu laiku jābūt kopā ar savu otru pusi, var un vajag satikties, komunicēt ar citiem cilvēkiem, bet ir jāzina robeža.
27.06.2015 20:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits