Izlaidums

 
Reitings 277
Reģ: 27.07.2014
Negribu sajust, to sajūtu, kad citus apsveic ar puķu kalniem, bet es sēžu un mani max 2 cilvēki apsveiks. Domāju šī iemesla dēļ neiet uz savu izlaidumu. Varbūt esmu egoistiska..
Vai tu neietu uz izlaidumu, ja zinātu, ka tev nebūs sveicēju? Piebildīšu, vidusskolas izlaidumu.
31.05.2015 08:42 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Nu nezinu..negribi neej! Es uz savu iepriekšējās skolas izlaidumu arī negāju, bet ne puķu dēļ, bet tāpēc,ka man tur nepatika ne skola, ne pasniedzēji, ne kursabiedri. Aizbildinājos ar saslimšanu vai kko tādu. 2 dienas pēc izlaiduma savācu diplomu, dokumentus un pasvinējām mājās ģimenes lokā.
9. klasē gan gāju uz izlaidumu, un jāsaka, ka man bija visvairāk puķu, tik daudz,ka bildējoties knapi manu ģīmi varēja redzēt :D, kaut gan solījās atnākt vien pāris cilvēku.
Nevaru sagaidīt šīs vasaras izlaidumu, ar manām lieliskajām kursabiedrenēm un ne sliktākiem pasniedzējiem. (l)
31.05.2015 09:55 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
un vispār man šķiet muļķīgi, bēdāties pāris lakstu dēļ. Es labprātāk teiktu mammai un radiem, lai dāvina man mājās, ja reiz grasās dāvināt, nevis stieptu viņi puķes uz citu pilsētu, tad pazīmētos citu priekšā es ar piķu kalnu un atkal stieptu uz citu pilsētu - mājās.
31.05.2015 09:57 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Puķu daudzums ir tikpat svarīgs faktors kā savākt daudz like instagramā vai draugus draugiem.lv,lai justos kruts?? (t)

Man liekas absolūti idiotiski atteikties no ballītes ar klasesbiedriem un forša pasākuma tikai tāpēc, ka Tev būs par 5 lakstiem mazāk nekā citiem...
31.05.2015 09:58 |
 
Reitings 277
Reģ: 27.07.2014
Vigiana Ne jau tikai dēļ puķēm, arī paša fakta dēļ, ka mammai ir vienalga. (e)
Lai gan labāk, lai atnāk 1-2 cilvēki nekā neviens. Vismaz apziņa, ka ka ir cilvēki, kam patiešām esi svarīga.
Protams, gribētos izjust to visu izlaiduma atmosfēru, aiziet augsti paceltu galvu un nospļauties par situāciju kādā esmu, bet kā lai izdzēš no sevis to rūgtuma sajūtu..
31.05.2015 10:04 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Es ietu. Pofig par taam pukjeem. Pateiktu mammai un draugam, lai uzdaavina puskjus un probleema atrisinaata..vai tad vairaak vajag?
Manaa izlaidumaa bija padaudz sveiceeju, bet cik pukju neatceros, laikam jau daudz, bet peec sviniigaas daljas taapat mammai visas atdevu un devos tusinjot ar draugiem.. nevienam neskaitiijaam un liidz shim arii nav bijushas diskusijas par to kuram tad pirms tiem nezcik gadiem bija visskaistaakie ziedi :-D
31.05.2015 10:07 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Uz augstskolas izlaidumu arī neiesi, ja nebūs sveicēju? Grūta dzīve tev, ja visu laiku jādomā ko citi par tevi padomās. :-D
Ja ar kalses biedriem labas attiecības, es noteikti ietu uz izlaidumu. Gan jau, ka viņi saprot, ka tev draugi citā pilsētā un nevar atbraukt.
Mani devītās klases izlaidumā sveica vecāki un viena draudzene. Kaut kā nepārdzīvou par to. Ne jau tas ko mainīja manā dzīvē.;-)
31.05.2015 10:17 |
 
Reitings 277
Reģ: 27.07.2014
Selīna Tev vismaz bija draugi, man tāda situācija, ka pēc svinīgā, ja izdomāju tomēr iet, būs jābrauc mājās "svinēt''. Vienkārši pret mani izturas smieklīgi..
31.05.2015 10:17 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Oj, nepareizi izteicos, es ar draugiem biju domaajusi klases biedrus! Jums peec tam tusinjsh nav plaanots?
Mums peec sviniigaas daljas bija kaada stundinja tikai briiva, lai pafocheetos un atvadiitos, jo braucaam svineeties uz pirti. Varbuut taapeec vienalga par tiem ziediem bija :-) visu dienu domaajaam par vakaru :-D
31.05.2015 10:22 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Sāk šķist, ka Tu esi vienkārši kaprīzs bērns. Tad puķu par maz, tad izturas smieklīgi, tad vēl kaut kas...Ja tā gribas, tad turpini pūsties un sēdi mājās.
31.05.2015 10:24 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Pazīstamas sajūtas... Prasīt lai draugs pērk 100 rožu klēpi ir krietni pārspīlēti, pieņemu ka reti kurš ir gatavs izlaiduma puķēm tērēt pārdesmit eiro. Palūdz skaistu pušķi vai 9 garās rozes, kas izskatās cēli un skaisti bildēs. Ja mamma nevēlas nākt, nespied. Saposies, iedzer šampi, aizej uz izlaidumu un svini ar klasesbiedriem pēc tam, vai ar savu puisi. Skolā bLle netiek pēc tam rīkota? Klases tusiņš pirtī?
31.05.2015 10:28 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Tavai otrajai pusiitei nav savs draugu bariņš? Vai jūs abi tādi nedraudzīgi un tik draudzējaties viens ar otru?
31.05.2015 10:29 |
 
Reitings 276
Reģ: 06.09.2014
Tas ir - balle netiek rīkota?
31.05.2015 10:29 |
 
Reitings 239
Reģ: 27.03.2015
Man bija klasesbiedrene,kuru izlaidumaa neviens neapsveica no radiem,jo vecaki baigie biznesmeni.Bet vina ari pati bija taada neatkariiga un neuztver to apsveikshanu par kaut ko baigi iipasho;)
31.05.2015 10:33 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Sāk šķist, ka Tu esi vienkārši kaprīzs bērns. Tad puķu par maz, tad izturas smieklīgi, tad vēl kaut kas...Ja tā gribas, tad turpini pūsties un sēdi mājās.

+
31.05.2015 10:33 |
 
Reitings 985
Reģ: 27.04.2015
lapseniite

Tavs izvēle iet vai neiet uz savu izlaidumu. Bet par to, ka Tev nebus tik daudz puķu, neuztraucies!!! Ir forši , es saprotu, saņemt daudz ziedus, bet nu visi nekad nebus vienādi, un kadu vērtēt pēc puķu daudzuma rokās, ir truli.

Ej tik droši un izbaudi!!!
31.05.2015 10:36 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mana mamma nebija ne vidusskolas, ne augstskolas izlaidumā (9. klasē izlaidumus rīkot vēl nebija modē)

Un neko. Ja ne tava diskusija, nebūtu pat par to aizdomājusies. Vidusskolā viņa neatnāca nevis tāpēc, ka viņai vienalga par mani (jo tā nu galīgi nav), viņai bija periods dzīvē tāds, ka viņa nekur īsti negāja. Uz izlaidumu bija tēvs un māsa, un man pat prātā neienāca doma, ka 2 cilv ir par maz (un ka visām tantēm, māsīcām, krustmātēm arī būtu jānāk). Augstskolas izlaidums sakrita ar radinieka slimību, mani vecāki tajā dienā brauca vest radinieku pie ārsta, es jau domāju, ka izlaidumā neviena nebūs ar puķēm (un man tas likās absolūti OK), bet mamma bija saorganizējusi abas māsīcas atnākt ar puķēm.

Vismaz man izlaidums - tas tomēr vairāk ir laiks ar klasesbiedriem, kursabiedriem. Ģimenei tomēr ir tikai puķu pienesēju un skatītāju loma.
31.05.2015 10:41 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Uz 9. klases izlaidumu un mūzikas skolas izlaidumu aicināju arī draudzenes, bet vidusskolas izlaidumā tas šķita pilnīgi lieki .. atnāca ğimene (mamma, brālis) un draugs, mūs nesveica ar puķēm svinīgās ceremonijas laikā, bet pēc tās, līdz ar to neradās tāda situācija, ka kādam neērti par to, ka maz sveicēju vai maz puķu un man puķu bija vairāk kā dažiem, kuri visu radu saimi saaicinājuši, kurus ikdienā tāpat nesatiek :D Tā kā ja gribi daudz puķu, palūdz draugam pušķi :)

Šogad man augstskolas izlaidums, domāju aicināšu max 3 cilvēkus, cita lieta, ja drauga vecāki paši izdomās atbraukt apsveikt, jo par to ieminējās :) Citādāk neiespringstu ne uz kleitu, ne puķu daudzumu, tas taču ir tikai izlaidums :)
31.05.2015 11:00 |
 
Reitings 277
Reģ: 27.07.2014
lionela būs balle, bet mamma uzskata, ka tā man arī nav vajadzīga.

Nē, es nepavisam neesmu kaprīzs bērns.. Es uzskatu, ka speciāla puķu pušķu prasīšana ir pavisam nevajadzīga.
Un augstskolas izlaidumā neuzskatu, ka būtu jābūt daudz sveicēju, pietiek, ja ir tikai vecāki un varbūt vēl kāds
Paldies, ka sapurinājāt un devāt padomus. Izskatās, ka tomēr iešu uz izlaidumu.
31.05.2015 11:02 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ja godīgi, pirmo reizi dzirdu, ka kādu salīdzina pēc tā, ka vai ir puķes vai nav. Ko tādu vispār neesmu ievērojusi ne savos, ne citu izlaidumos, kuros esmu bijusi. Ļoti skumji, ka tāda domāšana.(t)

Es ietu tik un tā, jo es izlaidumu neuztveru kā "krāniņu mērīšanās" pasākumu ar puķēm.
31.05.2015 11:03 |
 
Reitings 227
Reģ: 13.05.2015
Es neaizgāju uz 9.klases izlaidumu, jo nevēlējos pavadīt vairs nevienu minūti pēc eksàmeniem ar savu klasi, ar klasesbiedriem mums bija sliktas attiecibas, kā arii paraleel klašu cilveeki nebija par mani labaakajaas domaas, kaa nekaa čupojaas ar maniem klasesbiedriem :/ nu, neko. Nenožeeloju, vecàki un omītes mani apsveica mājās :) :)
Vidusskolas izlaidums veel tikai bus, bet man ir bišķiņ gruzis, jo māsa lidos uz ārzemēm un nebūs ar mani, bet šoreiz uz izlaidumu iešu, droši vien buus patiikama atvadu sajuuta, gribaas dzirdeet nàkotnes ceļa novēlējumus un labos vārdus gan dot, gan saņemt. :)
Autore, tavaa vietaa es ietu, jo ne jau puķes ir tā laime, bet ir taču forši saposties, saņemt atestaatu, taa teikt, sava darba augļus, pavadit veel mazliet laika kopaa - ja ir forša klase un pasvineet pirms došanaas tālàk. :) es uz vidusskolas izlaidumu iešu, ja pat sanaaktu, ka man butu tik viens sveiceejs :)
31.05.2015 11:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits