Lidojumā ar bērniņu

 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Visi lidosim paciemoties, bet, protams, liels satraukums par bērniņa reakciju/uzvedību.
Tad nu vēlos dzirdēt ieteikumus/pieredzi/padomus! Lasīju arī internetā, bet gribās vēl! Bērninam 11 mēneši, diezgan aktīvs. Lidojam ar vakara reisu, bet pirms tam esam 3h ceļā ar auto, kas nozīmē, ka visticamāk bērniņš būs izgulējies.

1. Kas ar ratiem? Man ir mazie, sporta... Pārliecināšos arī uz vietas, bet kaut kas teica, ka kaut kur jādabū kaut kāda uzlīme? Vai vnk braucam līdz lidmašīnai?
2. Lasu, ka uz bērnu laikam var būt 5kg tā kā viņa soma - es tad varu ņemt savu rokas bagāžu, mazu somiņu pār plecu un, piemēram, vēl bērna ratu somu ar viņa nepieciešamajām lietām?

Priecājos, ka nebūšu viena, bet vienalga...

3. Lasu vecas tēmas, ka ar zīdaini nevar iečekoties, bet tas laikam bija agrāk, jo es laikam it kā iečekojos :-D (pati ar lidošu tik 2x, no pirmās neko daudz neatceros.)
10.05.2015 16:47 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tas bērnam nekādā veidā par labu nenāk.


Un par sliktu arī , bērni ir dažādi tāpat kā mēs, visi nebrec ;)
10.05.2015 23:18 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Drostala, tieši tā.
10.05.2015 23:19 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Vispār man patīk pārvietoties ar meitu, es pat teiktu ,ka ar viņas parādīšanos , izeju ielās un sabiedrībā vēl vairāk ;)
10.05.2015 23:20 |
 
Reitings 214
Reģ: 05.02.2013
Paaugsies un tad vadāsi, kamēr bērns ir tik mazs, lai vecvecāki brauc ciemos pie jums.


Jaaa iedomajos savu 83 gadus veco vecmaminu, kura guleja gulta, mira ar vezi un gribeja redzet savu 3 menesus veco mazmazmeitinu, man vajadzeja pateikt lai lido pati, vai pagaida kamer maza paaugsies.

Nu jasaprot tas ka vairums mammu nelidos un nevazasies apkart sava prieka pec, bet tad kad tiesam, tiesam vajadzes
10.05.2015 23:20 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
Vispār jau es uzskatu, ka paaugstināta maksa būtu jāliek arī cilvēkiem, kuri lidojuma laikā skaļi krāc. Ziniet, baigi traucē. Ja tu skaļi krāc, nav ko publiskās vietās gulēt un traucēt citus. Ja uzliktu paaugstinātas maksas biļetes cilvēkiem, kuri skaļi krāc, viņi droši vien izvērtētu, cik atbilstoši viņi ir lidojumam ar lidmašīnu un, iespējams, tādējādi uzlabotu citu pasažieru omu lidojumā.
10.05.2015 23:20 |
 
Reitings 4339
Reģ: 01.06.2014
Šī noteikti būs kārtējā zelta diskusija :-D
Es visu tveru viegli, jā, dažreiz mazi bērni raud, bet tādi nu viņi ir.
Un, ja tik ļoti traucē apkārt notiekošais, rad vrb jāsāk meklēt vaina sevī. Var padzert Magne B6 un būs mazāk jāstreso.:-P
10.05.2015 23:20 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2015
Vispār man patīk pārvietoties ar meitu, es pat teiktu ,ka ar viņas parādīšanos , izeju ielās un sabiedrībā vēl vairāk


Wee, kas nu tu galīgi dulla? Trakā ekstrēmiste!!!! :D

Sarkasms, protams.
10.05.2015 23:21 |
 
Reitings 664
Reģ: 31.03.2012
Piekrītu inga88, un nevajag muldet " kad buus berni tad sapratiisi". Nav 11 menešu vecu zidaini jamoca lai tikai aizbrauktu paciemoties. Tas arii nenozime, ka jasez 4 sienaas- nevajag paarspiilet. Nav nekaads dzīvības vai naves jautajums šis lidojums, taa kaa var ari atlikt , lidz berns paaugsies,nevis vazat pari pus pasaulei.
10.05.2015 23:22 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Wee, protams, bet vairumā gadījumu diemžēl ir tā kā manis pieminētajā gadījumā.

Tas bija lieks stress bērnam, mammai un visaiem pārèjiem lidmašīnā esošajiem.
10.05.2015 23:22 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Nu, protams, nav patīkami, ja bērns visu ceļu nobrēc. Bet tas jau nav paredzams. Viens var bļaut, otrs, nē. Viens vienu reizi nebļaus, otrajā bļaus, un otrādi. Nu nevar prognozēt to, kāds būs ceļš. Jā, arī man riebjas, ka bērni bļauj visu ceļu, bet es arī saprotu nabaga mammas, kurām no kauna zemē jālien, jo apkārtējie lūr virsū, bet viņa, nabadzīte, bērnu nevar nomierināt. Tad nu es iespraužu austiņas ausīs un uzgriežu skaļāk mūziku.
Tie taču ir dzīves sīkumi...(t)
10.05.2015 23:22 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nav nekaads dzīvības vai naves jautajums šis lidojums, taa kaa var ari atlikt , lidz berns paaugsies,nevis vazat pari pus pasaulei.


psc ... Nopietni? Ar ko tu ēsi ipasaka , par mazu cilvēku ? Kas tev ir tāds kas nav viņam, ka tu sev piešķir privilēģijas ?
10.05.2015 23:27 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Negausis, nu lūk, par šādiem izņēmuma gadījumiem būtu vērts piemaksāt.

Kristāliņš, nū, skaļos krācējus es modinu augšā un izsaku savus iebildumus, ja man tas traucē. Protams, arī tāpēc pārējiem nav jārada diskomforts.
10.05.2015 23:27 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es kaut kur lasīju rakstu, kur ģimene ar maziem bērniem lidojuma laikā dalīja citiem pasažieriem konfektes kā atvainošanos par to, ka viņu bērni var būt skaļi un traucējoši. Varbūt paņem līdzi kādu maisiņu ar bārbelītēm? :-D:-D:-D

Man atkal bērni un viņu raudāšana lidmašīnā nemaz netraucē, traucē histēriskas mammas (ir pāris reižu gadījies dzirdēt) un onkuļi puspālī ar apšaubāmu ķermeņa higiēnu. Bet tas man principā traucē visur - lidmašīnās, autobusos, tramvajos un trolejbusos... :-D Bet vispār es, laimīgā kārtā, dzīvoju zemē, kur statistiski būt par mammu ir visvieglāk, drošāk un prestižāk ;-)

Bērna izklaidēšanai iesaku paņemt līdzi 3 mantiņas - vienu vismīļāko un 2 jaunas, iepriekš neredzētas. Būtībā priekšdarbi un laba pakošanās ir vissvarīgākā - pārtīšanas komplekts (iepako katru pamperu gružu maisiņā, būs vieglāk), mitrās salvetes, roku spirtiņš, rezerves knupis, cepumi, dzeramais... Arī planšete vai telefons (ar austiņām) ar teletūbijiem var līdzēt, lai novērstu uzmanību no nepatīkamā. Smaidi, atvainojies (vienalga, ka bez īsta iemesla) tiem ar nīgriem ģīmjiem, bet principā koncentrējies uz sava bērna ērtībām nevis ko kāds par tevi padomās un tad jau viss būs ok.
10.05.2015 23:28 |
 
Reitings 1814
Reģ: 29.01.2009
Kad mēs lidosim, ceru ka mums arī kāds bēbis sēdēs blakus, vismaz būs ar ko spēlēties.

Un tā kura te rakstīja" bez maksas lidinās bēbji " - bēbim arī ir jāmaksā par biļeti.

Domājiet ka mums patīk ar bēbi lidot lidmašīnā? Riktīgi forši ar somām un ratiem, un bēbi kratīties cauri lidostai? Un vēl barot , ucināt, nedod dievs apkakājas lidmašīnā bēbis. Īsts atpūtas brauciens.
:d Nu vienkārši nav izvēles. Tas būtu nežēlīgi ar bēbi 3 dienas no vietas braukt mašīnā.
10.05.2015 23:31 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Wee, tāds, ka tam mazajam cilvēkam lielākoties tas lidojums nu galīgi nepatīk un viņš brēc kā nelabais, jo ne viņš oats, bet viņa mamma ir izdomājusi, ka viņai kaut kur ir jālido.

Un, KristīnA, man nav problēmas ar nerviem vai pašsavaldību. :) es vienkārši uzskatu, ka visam ir sava vieta un laiks.
10.05.2015 23:32 |
 
Reitings 233
Reģ: 26.01.2015
Esam lidojuši daudzas reizes. Pirmo reizi, kad bērnam bija viens gads un sēdēja klēpī. Tālāk jau sākām ņemt pašam savu sēdvietu. Viņa ir pareizi pieradināta, kas tas viss ir aizraujošs process, un ir lielā sajūsmā pa lidmašīnu.
Garākā ceļā, esmu centusies, lai neguļ pirms tam, tad drīz vien aizmieg lidmašīnā. Bet nu pārturēt nevar, lai bērns ir labā garastāvoklī tomēr. Ir redzēti citi bērni, kas ir tik pārguruši, ka pat aizmigt vairs nespēj, jau kāpjoti iekšā - brēc.. Bet domāju, tas lielākoties tomēr atkarīgs no vecākiem, kā izjūt savu bērnu.
Tagad, kad paugusies, ņemam līdzi grāmatas, pirms tam noskatāmies kādu multeni par lidošanu, darām visādas interesantas lietas, zīmējam, taisam no papīriem figūriņs utjpr.

Ratus vienmēr nododu bagāžā - tos sapako plēvē un ņem par brīvu. Vairs nemocos ar rokas bagāžu, paņemu tika pašu nepieciešamāko pleca tašā - dzeramais, kādas uzkodas, grāmata, ipad :D.. viss (ok, mazākam - pamperi). Visu nododu lielajā bagāžā.
10.05.2015 23:34 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nu tad paldies Dievam, ka par to ir jāmaksā. Man kaut kā automātiski likās, ka bērniem lidot ir par velti, gluži kā koncertos. Būtu ludojošo bēbju vēl vairàk...

Nu protams, ka tas nav viegli, un es jūs neapsaužu, par to nemaz nebija runa. Es te par to, ka vajadzētu kārtīgāk izvērtēt nepieciešamību
10.05.2015 23:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Daamas, mes ari planojam lidot, bet ratus nenjemshu liidzi, gribu njemt lidzi tikai mashinas sedekliiti, par to man bus atsevishkji jamaksaa vai tos varu pieskaitiit pie ratiem? :)

Man arii satraukums par pirmo lidoshanas reizi, atceros, ka vienreiz lidoju un viens mazais taa bljaava un viens pretigs virietis saaka tai maaminjai brukt virsuu! :'-(:-/ cerams, ka mums sanaks viss mieriigi...
10.05.2015 23:51 |
 
Reitings 214
Reģ: 05.02.2013
Story Ar ko lidosi?
Ryanair un airBaltic var nemt bernu benki ratinu vieta, palasi konkretajai aviokompanijai.
10.05.2015 23:55 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Wee, tāds, ka tam mazajam cilvēkam lielākoties tas lidojums nu galīgi nepatīk un viņš brēc kā nelabais, jo ne viņš oats, bet viņa mamma ir izdomājusi, ka viņai kaut kur ir jālido.


Principā pie attiecīgiem apstākļiem patiks viss , bērni ātri pielāgojas , pārsvarā , uzskatu , ka tā ir neviss bērna vaina , bet gan vecāku , paši sastresojas un nezin ko darīt , bērns streso līdzi .
10.05.2015 23:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits