Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nejūtos kādam derīgs

 
Reitings 36
Reģ: 15.11.2014
Es patiesi nevienam nejūtos vajadzīgs, man trūkst apkārtējo cilvēku uzmanības (man 16 gadu). Lielāko daļu laika esmu spiests pavadīt vienatnē (gan skolā, gan ārpus tās), un arī draugi izvēlas ar mani satikties tikai tad, kad viņiem pašiem nav ko darīt, vienmēr, kad es palūdzu, viņi atcērt - Negribu, "man sūdīgs garīgais" vai "esmu pārāk noguris/-usi" (tajā pašā laikā, kad es neeju ārā, sākas skandalēšanās). No skolasbiedru puses bieži nākas dzirdēt, ka esmu idiots, lohs, cūka, neko dzīvē nesasniegšu, savus izglītības dokumentus varēšu piespraust tualetē pie nagliņas. Arī vecāki (ģimenē esmu vienīgais bērns) bieži izvairās komunicēt, jo redziet viņiem ir darbs un sava personīgā dzīve. Kā es varu mainīt savu dzīvi un darīt to interesantāku, lai man nav nepārtraukti jājūtas vienam un tādam, ko liela daļa cilvēku uztver kā rezerves variantu, kad grib izklaidēties vai kaut ko vajag?
01.05.2015 18:41 |
 
Reitings 32
Reģ: 08.03.2015
Nu, šķiet, ka tev ir ļoti labi sagatavota augsne tam, lai tu kļūtu par spēcīgu personību! Kā tur bija tajā teicienā - ka ērgļi ir vieni, vai kas.

Bet ja trūkst apkārtējo cilvēku uzmanības - iesaisties kādā brīvprātīgā projekta. Atrod konkrētu interesi, un, ja apkārt būs cilvēki, kam tas patiesi interesēs, viņi noteikti gribēs to apspriest, arī ar tevi.

Idiots gan jau neesi.
01.05.2015 18:44 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
Paliec sociāli aktīvāks. Ej sporto kādos treniņos, būsi aizņemtāks. Neiespringsti uz to visu. Esi tāds, kāds vēlies būt, nevis kāds citi tevi grib redzēt.
01.05.2015 18:46 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
Ērgļi lido vienatnē, bet aitas ganās baros.
01.05.2015 18:49 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Man bija līdzīga situācija. Ar laiku pieradu un tagad esmu izcils vienpatis/introverts. Jebšu introvert with outgoing personality. Nezinu, cik no tā ir vainīga jaunības sabiedrības trūkums un cik pats raksturs, bet, ja man ir pāris cilvēki, ar kuriem ik pa laikam pačatot, varu mēnešiem nosēdēt mājās :D
Vai nu tiešām sāc ar papildus aktivitāšu uzsākšanu, lai iekļāutos sabiedrībā un iegūtu cilvēkus, ko vari saukt par draugiem, vai sāc tā vietā attīstīt sevi, lasot grāmatas, mācoties un citādi paplašināt savu redzesloku, iemācoties dzīvot saskaņā ar sevi.
Abi varianti ir vienlīdz labi un ieteiktu pat izmēģināt abus - lai nebūtu kaut ko garām palaidis..
01.05.2015 19:14 |
 
Reitings 1246
Reģ: 21.05.2014
Es nesaprotu, pēc kādiem principiem cilvēki apkārt izvēlās ar ko pavadīt laiku kopā un kurš būs tas ar kuru tiksies tikai ja kaut ko vajag? Ar ko tas cilvēks ir sliktāks vai savàdāks, kādēļ vienu pieņem, bet otru, nē, ja tas otrs patiesībā ir sakarīgāks un patīkamāks cilvēks - kādēļ tieši tie interesantie cilvēki bieži vien tiek atstumti - kas tie par kritērijiem???
01.05.2015 19:24 |
 
Reitings 36
Reģ: 15.11.2014
Laikam jau viņi tā dara tādēļ, jo viņiem patīk rīkoties tā, kā pašiem izdevīgi, nerēķinoties pat ar sev tuviem cilvēkiem... Ne jau tāpēc, ka viņiem nebūtu laika/spēka utt., bet tādēļ, jo viņi uzskata, ka cilvēkiem ap viņiem jārīkojas tā, kā viņiem ērti, vienalga, vai cilvēks jūtas vientuļi un viņš meklē kādu, ar ko izrunāties, izkratīt sirdi un pie reizes izsmieties par visu dzīvo
01.05.2015 19:46 |
 
Reitings 394
Reģ: 02.09.2014
Tādi vienkārši ir cilvēki. Viņi vienmēr ir aizņemti. Viņiem neinteresē citu problēmas, jo pašiem savas ir.
01.05.2015 19:50 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Tad kāpēc tu tos cilvēkus uzskati par draugiem? Izskatās, ka pats sevi ļauj izmantot un tad brīnies, ka netiec pieņemts. Man ar tādu attieksmi nebūtu pa ceļam, tad jau labāk būt vienai.

Man ir līdzīgi kā Inky, vienmēr esmu bijusi vienpate un laika gaitā iemācījos ļoti labi ar to sadzīvot, galu galā - par ko sevi nosodīt? Man liekas, ka draugi ir vajadzīgi ikvienam, atšķirīgs ir tikai tas, kā un cik bieži, intensīvi un ilgstoši notiek komunikācija savā starpā. Dažiem vajag citu cilvēku sabiedrību bez maz 24/7, citi jūtas labi, kad paliek vieni.
01.05.2015 20:11 |
 
Reitings 287
Reģ: 13.06.2014
Kā jau meitenes minēja, ieteiktu iesaistīties ārpus skolas aktivitātēs, jaunos pulciņos, skolas pašpārvaldē, brīvprātīgajos darbos.
Jo, ja pieradīsi pie tā, ka esi vienpate/introventa, jo grūtāk būs mainīties. Nesaku, ka ir slikti tādām būt, bet citreiz var gadīties, ka esi viens, jo pats nemeklē veidus, kā iegūt draugus.

Un par tiem taviem "draugiem" - sūti viņus pie velna. Pati nekontaktējies ar viņiem, tev tādi nav vajadzīgi! Pacel galvu augstu un soļo tik uz priekšu, gan satiksi cilvēkus, kas vēlas ar tevi pavadīt laiku! :-)
01.05.2015 20:14 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Tavā vietā es drošvien tiem, kas vienmēr raksta ka ir aizņemti, vai nevēlās tikties nemaz vairs nerakstītu! Aizej uz sporta zāli, vai dodies skriet! Piedalies kādās aktivitātēs, dažādos skrējienos (kas šobrīd ir diezgan populāri), aizej kaut vai viens vasarā uz zaļumballēm un sapazīsties ar svešiem cilvēkiem. Uzsāc sarunu un nekautrējies. Tev taču nav ko zaudēt. Vecāki lai dzīvo savu dzīvi, un ja nepiegriež Tev uzmanību, paši vainīgi. :)
01.05.2015 21:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits