Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

bailes- greisirdiba- uzticiba

 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
Sveikas,

velejos pajautat, ka jus tiekat gala ar situacijam, kad jusu virietis ir prom no majam izklaides ( tusins tikai ar puisiem, izbraucieni makskeret, vecpuisu ballites utt).

Mana probleme- es loti, loti stresoju, viss burk un juk ieksa un liekas, ka vins nokraps! zinu, ka vins mani mil, zinu, ka vins griba nakotni ar mani, zinu, ka vins saprot un centisies mani nesapinat, bet tomer man galva izspelejas ta doma, ka tas var notikt dzeruma, stulbu draugu deribu, pamudinajumu vadiba!!

scenas par vina draugiem tasiit negribu, esam mierigi runajusi un esmu teikusi, ko domaju par sadu variantu, vins ir atbildejis, ka tas ir stulbas domas un tikai mana galva.

kaut kur prata sturi saprotu, ka ta ari ir, bet ka tik pari stulbam domam un dzivot ar mieru un uzticibu!!??

p.s. lidz sim mani nav krapis, bet zinu par vina bijusajam, ko ir krapis!!
12.04.2015 10:33 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nezinu, es parasti uzticos. Ja nespēju cilvēkam uzticēties, tad ar viņu nākotni neredzu.
12.04.2015 10:37 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Šobrīd Tu tikai pati sev kaitē ar nevajadzīgām domām. Nekoncentrējies uz sliktiem scenārijiem, krāpšanu, melošanu, neuzticību utt, jo pašlaik tam nav nekāda pamata.
Tas, ka viņš pagātnē kādu ir krāpis, nenozīmē, ka to noteikti taisās vēl kādreiz atkārtot.
12.04.2015 10:40 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Par so te tev drosi vien visu gari un plashi izsmaidros Rays :-D un noteikti pateiks,'ka vinsh ir ists vecis, jo iet tuset bez tevis :-D nezinu, manam viram klubi nepatik. Pie draugiem parsvara braucam kopa,'jo vina draugi mani lieliski uznem. Ka ari viniem ir sievas vai draudzenes, ar kuram es paklacojos. Virs, savukart, ar viriesiem ko parspriezh. Ta ka mani sadas problemas nenomoka. Ja ari vinsh kadu reizi iedzer ar draugiem bez manis, es nezvanos ka traka un nepsihoju. Ari neparmetu un neizaicinu ar visadiem tekstiem. Protams, kadreiz iezogas prata doma 'a ja nu'.... Bet tad es vnk daru savas lietas, lai par to nedomatu un nepiedrazotu sev pratu.
Katra zina-cik biezi tavs draugs tuse ar draugiem?
12.04.2015 11:11 |
 
Reitings 900
Reģ: 02.03.2014
Ja būs lemts, ka viņš nokrāps tad tas vienkārši notiks.. tam nepavisam nav nepieciešamas ne ballītes, ne dzeršana... nebendē nervus sev ar tādām domām... un vnk atrodi sev kādu nodarbošanos, kamēr viņš izklaidējas, lai nav vnk jāsēž un jāpārdzīvo un jādomā - ko viņš dara...
12.04.2015 11:21 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Tādas bailes jau nepalīdzēs novērst krāpšanu, ja vīrietis to vēlēsies darīt. Bet, ja vīrietis uzvedas, kā pienākas, tad šīs bailes tikai kaitē jūsu attiecībām. Principā šīm bailēm nav jēgas.
12.04.2015 11:31 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Piekrītu tām, kas saka, ka nav vajadzības sevi mocīt ar tādām domām. Ja tu nespēj uzticēties savam vīrietim, tad ilgtermiņā tas attiecībās neko labu neviesīs. Sāksies drāmas, zāģēšanas, cenšanās aizliegt tikties ar draugiem... Tev to nevajag. Ja tā uzvedīsies, tad gan ar laiku tavas šausmīgas domas arī īstenosies.
Tāpēc tagad saku - nomierinies, ļauj vīrietim izklaidēties ar draugiem, bet tu izklaidējies ar draudzenēm vai atrodi sev kādu nodarbošanos, kamēr gaidi vīrieti mājās.
12.04.2015 11:34 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Puisis, kurš gribēs krāpt, arī atradīs iespēju krāpt, ja būs tāda vēlme. Turklāt pārlieku liela kontrole un nervozēšana var pat viņu uz to pamudināt. Atslābinies un baudi attiecības, kā arī centies neiespringt, ja viņš grib kaut kur aiziet ar draugiem - un viss būs OK.
12.04.2015 11:47 |
 
Reitings 309
Reģ: 13.03.2015
Man laikam shajaa zinjaa paveicies, jo viirs, taapat kaa es, ir introverts cilveeks un vinjam nepatiik tuseeties apkaart.

Ja miili, vienkaarshi uzticies vinjam. Ja vinjsh buus tavas uzticiibas veerts, nenokraaps.
12.04.2015 11:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits