ciemiņi

 
Reitings 82
Reģ: 27.01.2014
Vēlētos padiskutēt par ciemiņu uzņemšanu.
Man ir tāda situācija - mājas ir divi kaķi.
Šovasar, ciemos brauc radiniece ar bērnu (5 gadi) uz nedēļu ciemoties. Viņai kaķi nepatīk. Viņa ir bijusi ciemos arī iepriekš (kad vēl nebija mums kaķēni), tad nu viss notiek pēc bērna prāta, kā viņš grib.. Un kad bērns iet gulēt (pie mums ciemos esot) jābut kapa klusumam, pat jādomā, ka tik durvis skali neaiztaisās, un ja tas notiek, tad esot pie manis ciemos, to aizrāda.
Tad nu, ko man darīt ar kaķiem, mēs esam pieraduši, ka dažreiz pa nakti tie padauzās vai arī tas, ka mēs neliedzam iet kaut vienā istabā.
Ciemiņiem atsevišķu istabu nevaru piedāvat, jo paliks jumta lielajā istabā, līdz ar to nevaru norobežot no kaķiem, jo tur nav durvis, ir tikai kāpnes uz augšu.

Līdz ar to jautājums - cik loti man japakļaujas cieminu vajadzībām vai tomēr jānorāda, ka tā ir mana māja, jo, patiesībā, man viss prieks zūd, kad viņi brauc ciemos, tas ir stress.. jo redz, šito neēd, šitas ne tā un šitas netā..
Ja kaut ko teikšu būs apvainošanās.
08.04.2015 15:42 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
izdabā kaķiem, ļauj vaļu, tie ir tikai ciemiņi nāksies paciest savādāk kaķi agresīvi paliks vel un tad būs ziepes :-D
08.04.2015 22:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tipiska upuru loģika. Tevi nosauc par kaķu veceni, TAVĀS mājās tev aizrāda, lai uzvedies klusāk, diezgan nepārprotami dod mājienu, ka tavi kaķi tiks nolikti pie vietas, kad viņa atbrauks, bet tu baidies kaut ko teikt pretī, pastāvēt par sevi, jo viņa apvainosies! Wtf?! (t) Tev pašai nav sajūta, ka tevi aizvaino, aizskar, nerespektē, izturas ar necieņu? Radniecība nedod tiesības pret kādu izturēties slikti.
Nākamajā sarunā ar radinieci paskaidro, ka ciemos uzņemt nevarēsi, jo tev ir mežonīgi kaķi, kas viņai un viņas bērnam traucēs, ka vakaros vēlu ej gulēt, tāpēc iznāk troksnis un arī ēšanas paradumi tev ir neveselīgi un bērnam nepiemēroti, tāpēc viņai noteikti ērtāk būtu palikt viesnīcā. Iesaki kādu tuvumā esošu viesnīcu. Ja izmet kādu aizskarošu piezīmi, atbildi, ka tevi tas aizvaino un cilvēkus, kas tā dara negribi ne satikt, ne uzņemt ciemos (apvainojies) un liec klausuli nost vai ej prom, ja runājat dzīvajā. Ja atbildēs, ka tas nekas, ja visu tavās mājās piecietīs, vari apdomāt, vai uzņemt ciemos, bet tad tev konsekventi jāturas pie sava ikdienas ritma un šī saruna jāatkārto, ja radiniece mēģina ieviest savus noteikumus.
Tā uzvedas cilvēki, kas nav "upuri".
09.04.2015 09:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits