Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Loreal triple active krems

 
Reitings 14
Reģ: 04.03.2015
Es kā jau ierasts vispirms kaut ko nopērku, un tikai tad sāku lasīt atsauksmes, un parokoties LV forumos, atsauksmes par loreal kremiem ir maigi izsakoties ļoti negatīvās, tikai nevaru saprast tam pamatojumu.

Vai esat lietojušas Loreal krēmus, un ja Jums par tiem ir sakāms tikai negatīvs, tad lūdzu pamatojiet kāpēc tā.
Pati vēl nepaguvu pamēģināt, bet kad pāris reizes palie tošu, atstāšu šeit savu atsauksmi.
15.03.2015 16:08 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es neteitku, ka man traki negatīva pieredze, bet man ļoti nepatīk Loreal kopjošās kosmētikas (krēmu un serumu) konsistences. Tik silikonīgas un slīdīgas, ka šķiet, ka seja apakšā neelpo un mitrināšanas nekādas. Bet tas jau vairāk subjektīvs viedoklis. Pamanīju, ka daudziem drogu klāsta zīmoliem tā ir (es nesaku, ka visiem), arī Avon un Oriflame.
15.03.2015 23:09 |
 
Reitings 2077
Reģ: 21.02.2015
Piekrītu sugar. Man nepatīk tā sajūta, ka tādu krēmi "virpinās" tādos kā gumijas pikučos. Pēe.
Pati lietoju eko šmeko/dabīgo sejas kopšanas kosmētiku- Mossa, Madara, Joik, Bi20 utt. Man patīk. Efekta ziņā izmaiņas diži neredzu, bet vismaz var just, ka produkts iesūcas ādā nevis peld pa virsu.
15.03.2015 23:11 |
 
Reitings 14
Reģ: 04.03.2015
Nu jā, izskatās, ka man uz šo krēmu ir alerģija :( niez āda un no rrīta pamodos ar sapampušām acīm ( kaut arī ap acīm to nesmereju).
Vienigi neesmu 100% pārliecināta, ka tas no krēma, jo vienlaicīgi arī izmēģinu jaunu tonālo. Bet vispirms partraukšu lietot krēmu un tad jau redzēs.
Nja, bēdīgi :D
17.03.2015 15:03 |
 
Reitings 14
Reģ: 04.03.2015
P.s. man nekas nevirpinās un uz ādas likās patīkams šis krēms, vienīgi ja man uz viņu alerģija, tad gan nav forši :D
17.03.2015 15:04 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Ļoti mākslīgs sastāvs.
17.03.2015 15:08 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Tieši nesen nopirku šo krēmu un biju patīkami pārsteigta gan par konsistenci, gan par efektu kā tādu (nekas wow, bet āda jūtas patīkami). Pirms šī lietoju Mossa, bet nācās pārtraukt tā lietošanu, jo ļoti sakairinājās āda - uz vaigu galiem sāka parādīties gandrīz vai izsitumi... :(

Ļoti sen neesmu pirkusi L'Oreal skropstu tušas, jo kādreiz konstatēju, ka man no tām ir alerģija - jau 10 minūšu laikā pēc uzkrāsošanas sāka asarot un sūrstēt acis, lai gan tušas kā tādas patika tieši dēļ otiņu formas/efekta, bet tās bija pilnīgi neiespējami litot dēļ alerģījas, kuras man nav bijušas ne no vienas citas tušas.

Tāpat ļoti patīk pēdējais pirkums no šī paša L'Oreal - tonālais krēms Infallible - arī ļoti patīk - viegls bet sedzošs. Pirms tam pirku CC krēmu (violetā tonī noguruma pēdu maskēšanai) - neko nemaskēja gan, kā arī ļoti spīdīga āda palika, kā arī nav sevišķi sedzošs...

Tā nu sanāk, ka esmu visu ko izmēģinājusi un ir, kas patīk, ir - kas absolūti neder. Jāmēģina pašai :)
17.03.2015 15:27 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Man ir Loreal Triple active dienas krēms. Atsauksmes tikai tās labākās. Āda ir mitrināta, svaiga un elpo. Mēģināju paraudziņu Loreal melns ar zeltu (neatceros nosaukumu), tas gan bija briesmīgs - smaka nepatīkami ķīmiska, trekns un staipīgs. Fui.
19.03.2015 08:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits