Darbs vientulībā

 
Reitings 98
Reģ: 13.02.2015
Esmu diezgan liela vienpate, nepatīk atrasties lielā sabiedrības pūlī. Negribu strādāt darbu, kur visu laiku jātiekas ar cilvēkiem - viesmīle, pārdevēja, skolotāja u.t.t.
Ko labāk studēt, lai pēc iespējas mazāk būtu jākontaktējas ar cilvēkiem? Labprāt sēdētu kādā kabinetā, izdarītu ļoti rūpīgi uzticētos uzdevumus, bet, lai nav nepārtraukti saskarsme ar klientiem.
17.02.2015 22:31 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Vienalga kāda nozare, galvenais, lai cilvēku nav? interešu tev arī nekādu nav? tehniskās lietas par grūtu?
Vienkārši vilkt savu pesimistisko dzīvīti darbā bez cilvēkiem pat ar minimālo algu?
18.02.2015 09:30 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
ja negribi sarunājas klienti tad tikai uz vienīgi Apsargs, kādai teretorijai :-P
18.02.2015 10:32 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
tulkotāja. caurām dienām sēdi kopā ar sevi un datora ekrānu.
18.02.2015 10:34 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Jūs te brēcat par tulkotājas profesiju, bet esat paprasījušas, cik labas ir valodu zināšanas? Tulkotājam nepietiks ar sarunvalodas zināšanu, jāmak gan perfekti rakstīt un lasīt, gan japārzin visi termini. Kā regulāri jāseko līdzi, kādi jaunvārdi parādās.
18.02.2015 10:43 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Manuprāt, tādu profesiju ir daudz. Ir protams tās speifisākas (klientu apkalpošanas speciālista dažādās nozarēs), kas nosaka, ka ar klientiem Tev jāsadarbojas vienmēr, bet parasti citas profesijas tā būšana cilvēku vidū nav īsti nepieciešama. Ja strādā birojā/uzņēmumā, tad var iedalīt kabinetu, kur būs 1-2 kolēģi. Manuprāt, tas var būt grāmatvežiem, IT u.c. profesijas, kur saskare ar cilvēkiem ir minimāla, t.i. tikai ar saviem darba kolēģiem. Un to skaits ir atkarīgs no uzņēmuma lieluma.. Tāpēc mācies tiešām to, kas saista un tad jau domā.
18.02.2015 10:44 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
P.S ja kādam darba līgumu vai iesniegumu iztulkot ir viegli, bet kad klients atsūta kaut kādu tehnisko literatūru vai medicīnas izrakstus u.c tad ir ko pasvīst :-P
18.02.2015 10:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Jūs te brēcat par tulkotājas profesiju, bet esat paprasījušas, cik labas ir valodu zināšanas? Tulkotājam nepietiks ar sarunvalodas zināšanu, jāmak gan perfekti rakstīt un lasīt, gan japārzin visi termini. Kā regulāri jāseko līdzi, kādi jaunvārdi parādās.


+++

Turklāt tulkotājs tā nav tikai freelancer profesija. Ja strādās kādā uņēmumā, tad cilvēku var būt vēl vairāk apkārt, nekā citur. Tulkotāja priekšrocības, ka tā ir viena no profesijām, kuru var strādāt no mājām, ja ir tāda vēlēšanās.
18.02.2015 10:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pavēlnieks, bet tu meitenes jautājumu izlasīji?

Ko labāk studēt, lai


Lai izstudē, samācās valodu, samācās profesiju, un aidā. Sarunvalodas jaunumiem var sekot līdzi pa TV/Youtube
18.02.2015 10:47 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Manuprāt, tas var būt grāmatvežiem, IT u.c. profesijas, kur saskare ar cilvēkiem ir minimāla

Ja būtu strādajusi par grāmatvedi zinatu, ka algu sarēķināšana un bilances savilkšana uzņemumam nav vienīgas lietas, ko kārto gramatvede, gan rēķinu apmaksas u.c Diezgan bieži tomer sanak saskarsme ar cilvekiem gan klātiene gan telefoniski. :-D
18.02.2015 10:48 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ja būtu strādajusi par grāmatvedi zinatu
'

Izskatās, ka Tu esi pastrādājis visās jomās, nē? Vai atkal plika muldēšana? :D Bet.. es nestrīdos, ka ir saskarsme ar cilvēkiem, bet tā ir mazāka (daudz mazāka), ja Tu strādā par klientu apkalpošanas speciālistu. Un grāmatveži arī ir dažādi.
18.02.2015 10:51 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
man gan neliekas, ka sheit ir kaada dariishana ar pashveerteejumu. Es arii esmu vienpate un man riebjas visi darbi, kas saistiiti ar klientu apkalposanu :D Es pirms tam straadaaju birojaa, bet biju gandriiz visu laiku viena pati tur, jo galvenais ofiss bija aarpus pilseetas un visi uznjeemuma parstaavji tikaas ar klientiem vinju birojos, nevis muusu pilseetas. LJoti reti bija taa, ka klienti naaca pie mums. Bija baigi labi! :D
18.02.2015 10:52 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Pavēlnieks, bet tu meitenes jautājumu izlasīji?

Izlasīju :-D

Lai izstudē, samācās valodu, samācās profesiju, un aidā.


Ne jau visiem valodas padodās un tiem kam valodas grūti mācās nav ko darīt par tulku.

Sarunvalodas jaunumiem var sekot līdzi pa TV/Youtube


Njā :-D Domājams, ka tulkam, kas tulko netikai "holivudas grāvējus" youtube nav īstā vieta, kur sekot "jaunumiem" lidz :-D
drīzāk šads portals jāapmeklē http://termini.letonika.lv/
18.02.2015 10:55 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Atbalstu tos komentārus, kas iesaka šādas profesijas, nevis mēģina ieborēt kaut ko par pašvērtējumu. Katrs cilvēks ir citādāks, un arī tulki un darbinieki arhīvos ir nepieciešami. Visam jābūt līdzsvarā. Ja meitenei nepatīk komunicēt ar cilvēkiem, tad, lai to nedara. :)
18.02.2015 10:56 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Grūti tā pateikt, esmu jurists, asistēju zvērinātam advokātam, principā strādāju vientulībā, jo šefs gandrīz nekad nav, bet es viena tupu savā kabinetā un rukāju. Ar klientiem saskarsme tik, cik aizvietoju šefu. Neteiktu, ka esmu sajūsmā, ir skumji :-/. Padomā labi vai to vēlies.
18.02.2015 10:57 |
 
Reitings 538
Reģ: 15.02.2015
Izskatās, ka Tu esi pastrādājis visās jomās, nē? Vai atkal plika muldēšana?

Nē neesmu, bet mans paziņu un draugu loks ir plašs un diezgan tuvu zinu grāmatveža darbu ikdienā :-P
18.02.2015 10:57 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nu mūsu grāmatvedes runā maksimāli maz. Ja nu vienīgi savā starpā vārās daudz :D Galvenā grāmatvede - tas, protams, cits stāsts.
IT speciālists gan skraida turpu šurpu un skaidro visiem visu iespējamo un neiespējamo :D kādam dators pakāries, kādam nav saprotama kāda programma u.t.t.
A vot piemājas Maximas kasieris nevienu reizi pusgada laikā nav pat pateicis "labdien" :D
18.02.2015 11:04 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Kā reiz teica Ojārs Vācietis - Ej un tikai sargies samīt gliemeni, Notraukt niedru strazda ligzdas pinumus! Pats starp brīnumiem tu esi brīnums, Pats tu esi viens no viņiem, piemini!

Kas notiek Tavā prātā dzirdot vārdu "Brīnums"? Vai Tu tici brīnumiem?
Ir taču tik daudz stāstu, ka, piemēram, cilvēks, kuram ir diagnosticēts vēzis, un paredzēts, ka tam ir atlikuši tikai 3 mēneši, ko dzīvot, pēkšņi izveseļojas, pēkšņi visas vēža šūnas pazūd vai, piemēram, cilvēks, kas ir paralizēts, pēkšņi pieceļas un sāk staigāt no jauna, kā normāls cilvēks. Vai piemēram, kad nekurienes vidū Tev salūzt mašīna, pēkšņi garām brauc cita mašīna, kas sniedz palīdzīgu roku. :)
Tas nav nekāds noslēpums, ka arī Tu pati esi brīnums. (l) Vai Tu to saproti? Mēs, cilvēki, kas dzīvo uz šīs skaistās plānetas - mēs katrs esam brīnums. :)
Mūs ir radījis kāds augstāks spēks vai mēs esam radušies no pērtiķiem - tas nav svarīgi, padomājot dziļāk par katru no šīm teorijām, man nav šaubu, ka tas ir kaut kas vienreizējs, prātam neaptverams. Vai Tu jūties labāk, padomājot par to visu un reāli saprotot, ka Tu esi brīnums? Es ceru, ka jā (l)

Dzīve pati par sevi ir BRĪNUMAINS PROCESS.

Padomā tikai (varbūt smieklīgi, bet patiesi), Tu esi viens no tiem spermatoizīdiem, kurš bija pats ātrākais, kurš uzvarēja milijoniem citus! Un pateicot tam, Tu esi šajā pasaulē. Vai tas nav brīnums? Ja Tu uzskati, ka tas nav brīnums, iedomājies šo spermatozīdu vietā milijons cilvēku, ar kuriem Tu skrien maratonu un uzvari! :)))
Pēc tam Tu veidojies mammas vēderā - no mazām, mazām šūnām izveidojās citas šūnas - smadzenes, plaušas, nieres, aknas, kājas, rokas, utt. No visām tām šūnām veidojās milijons citu šūnu un katrai no šīm šūnām ir sava funkcija, tās ir atšķirīgas, bet savā starpā saistītas - vai tas nav brīnumaini??
Liela daļa cilvēku neatzīst brīnumus, kur, nu, vēl mazos brīnumus. Es gribu teikt, ka brīnumi ar Tevi notiek nepārtraukti, jau no tā brīža, kad Tu piedzimi. Katra lieta, kas nonāk saskarsmē ar mums ir brīnums - grāmata, ko mēs lasām, partneris, ar ko mēs izvēlamies veidot attiecības un citi mazi brīnumi.
Kāda gudra sieviete reiz teica, ka ja mēs sāksim ievērot tos brīnumus, kas ar mums notika pagātnē, mēs piesaistīsim arvien vairāk brīnumus tagadnē. Tāpēc izturies pret sevi kā pret brīnumu un vairāk brīnumu notiks Tavā dzīvē.(l)
18.02.2015 11:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Padomā tikai (varbūt smieklīgi, bet patiesi), Tu esi viens no tiem spermatoizīdiem, kurš bija pats ātrākais, kurš uzvarēja milijoniem citus! Un pateicot tam, Tu esi šajā pasaulē.

Ir kāds pētījums, kurš pierāda, ka citos spermijos nav viens un tas pats cilvēks? Jebšu - vai no visiem spermijiem neveidotos ES?
18.02.2015 11:11 |
 
Reitings 774
Reģ: 16.01.2015
Kā reiz teica Ojārs Vācietis - Ej un tikai sargies samīt gliemeni, Notraukt niedru strazda ligzdas pinumus! Pats starp brīnumiem tu esi brīnums, Pats tu esi viens no viņiem, piemini!

Kas notiek Tavā prātā dzirdot vārdu "Brīnums"? Vai Tu tici brīnumiem?
Ir taču tik daudz stāst (...)
o_O
18.02.2015 11:11 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Kāds te mazliet aizrāvās ar filozofēšanu. :D
18.02.2015 11:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits