Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu pieredze un viedoklis

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!

Tā kā vakar beztēmā neviena man neatbildēja, tad saņēmos izveidot jaunu diskusiju, jo šis jautājums man ir kļuvis aktuāls un interesē jūsu pieredze un viedokļi.

Tātad - vai kāda no jums kādreiz ir izmantojusi stilistu/vizāžistu individuālās konsultācijas un piedāvātos pakalpojumus? Pastāstiet, ko no tā ieguvāt un vai vispār kaut ko ieguvāt? Pozitīvās, negatīvās atsauksmes utt. Un ko kopumā domājat par šādām iespējām, cik vērtīga vai nevērtīga pieredze.


Paldies! :)
17.02.2015 10:36 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
http://www.sapnustudija.lv/lv/event/

Ja nu kādai interesē vai kā... :)
17.03.2015 09:54 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
skaidrs :)
17.03.2015 09:48 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Lancaster - gadījās kuponos spontānais pirkums stila un imidža konsultācijai - Sapņu studija.
Nekādu praktisku pārvērtību nebija, tikai teorija un dažādi "uzskates materiāli". Trīs stundas ilga konsultācija. Varēja ņemt līdzi savas mantas no garderobes un kosmētikas, viss tika izrunāts utt. Vēl šobrīd notiek komunikācija ar e-pasta starpniecību.
It kā jau interesanti bija, lai gan lielu daļu no tā var izlasīt grāmatā, internetā vai kaut kur pašmācības ceļā apgrābstīt :-)
17.03.2015 09:45 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Agī, pastāsti, lūdzu, sīkāk - kas, ko, kur ar tevi darīja? :)
17.03.2015 09:38 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Tad redz kāpēc mana diskusija uzpeldējusi :) prieks par Lancaster pieredzi (l)

Manējā gan bija tāda viduvēja, bet par tādu cenu tomēr it kā noderīgi :-P
17.03.2015 09:35 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Tātad dalos pieredzē - uzdāvināju mammai pārvērtības. Rezultāts vienkārši super! Meistarītes mammai uztaisīja visu, ko viņa bija slepeni vēlejusies jau gadiem. Un neko nejautājot nemaz viņai. Bija ļoti interesanti, jo viņa līdz pēdējam neredzēja sevi spogulī un nezināja, kas beigās sanāks. Mamma laimīga :)

Tad nu iesaku visām šo salonu:

https://www.facebook.com/pages/Amorete/671744156272592

P.S. Tās, kas man ir FB, jau redzēja pārvērtību pirms un pēc :)
17.03.2015 09:21 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
esmu, bet īpašā sajūsmā nebiju. Ari pazīstamie, kas bijuši, īpašā sajūsmā nav bijuši.
Make-up vienkārši aizgāju sarunāju individuālo apmācu un ar to biju apmierināta.
18.02.2015 11:08 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
+++ Winterra komentāram :-)
18.02.2015 10:52 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
vai, cik interesanti lasīt šo topiku!
pati gan neesmu bijusi, bet skolas dēļ visu par sevi arī uzzināju. Konsultācijas vidēji stundā maksā ap 25eur.
Zinu, no kurienes saldus meistare nāk, no šejienes reti kad slikti stilisti absolvē. Ja ir, tad ir, ja nav - nav.
Es pat varētu šeit atbildēt uz jautājumiem, bet vai tas vajadzīgs :D Tagad saprotu, no kurienes ir tik milzīga skepse par šo profesiju, komentāri visu izsaka.

Stilists var dot to, ko prasa. Ieteicams ir pašai zināt, ko grib mainīt vai uzzināt. Ja atnāk ar `nu, kaut ko par kaut ko`, tad arī aiziet ar šo to it neko. Nav vērts tērēt savu laiku un naudu, ja tiešām negribas mainīt savu garderobi vai iemācīties par sevi ko jaunu.
Nereti daudzi atnāk uz šādām konsultācijām un aiziet ar domu galvā, ka `es tak par sevi zinu labāk, lieki samaksāju, neko nepateica`, kamēr staigā trīs krunkām sānos, kur viena ir 3 izmēru mazāku apeņu rieva, otra džinsu un trešā jostas dēļ vai kaut kā tā.

Pārvērtību situācijās ir tā, ka, ja ir krasas pārmaiņas, ir jāmaina arī visa apkārtējā vide. Savs jaunais stils ir jāizkopj un līdz ar to arī jāgrib izmainīt sava ikdiena. Tā nu tas ir!

Pareizi arī iepriekš minēja - jāizvēlās savām vēlmēm atbilstošs stilists. Ja personīgais šoperis - meklē to, kurš specializējas vairāk tajā utt..

Daudz kas ir atkarīgs arī no meistara, ne tikai klienta, piemēram, cik pareizi prot runāt ar klientu, vai abi spēj saprasties, vai ir saprotamas klienta vēlmes un citi sīkumi. Ne visi spēj strādāt ar visiem.

Un runājot par vizāžistiem-draudzenēm, uzzinat vairāk, jo padalās ar visiem knifiem, ko reāli ikdienā strādājošs vizāžists kuram katram neteiks! Par šīm zināšanām tika maksāta cena, ko vienas konsultācijas laikā nav iespējams kādam citam izstāstīt no a-z un arī nevajadzētu - priekš kam klientam vēl kādreiz nākt atpakaļ, ja visu jau zina?
17.02.2015 19:24 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.11.2014
Uz vidusskolas izlaidumu biju pie vizāžista, sataisīja ļoti skaistu make up, apkārtējie gluži vai nepazina, visiem patika, kā arī procesā laikā, pastāstīja, kas piestāvētu manai sejas formai, acīm utt. Ieteica arī kosmētikas produktus.
Man tā bija laba pieredze, domāju uz kādiem svarīgiem pasākumiem, ballēm ir vērts apmeklēt.:-)
17.02.2015 19:08 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Pati neesmu bijusi pie speciālistiem ar saviem jautājumiem, bet labprāt kādreiz to izdarītu. Droši vien tādā gadījumā rūpīgi jāizvēlas stilists, jānovērtē gan profesionalitāte, gan darbības lauks (biroja darbiniecei varbūt nebūs labākais variants iet pie stilista, kurš atbild par skatuves tērpiem TV dziedāšanas šovos). Ir labi zināt "savējās" krāsas un piegriezumus, bet dažiem stilistiem vienkārši patīk visādas trakās idejas u.tml.

Nevēlos būt nejauka, bet tomēr nelielu smīnu izraisa komentāri no sērijas "esmu pietiekami kompetenta, lai pati burvīgi izskatītos", nu, tā ir patiesība ļoti nelielā daļā gadījumu. Realitātē tomēr prasītos painteresēties par šo tēmu.
17.02.2015 18:58 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Laimiņa komentārs tiešām pozitīvs :) labi, ka ir tādas draudzenes (l)
17.02.2015 14:47 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Ar sapratni taču jāpieiet šai lietai, ka daļai sieviešu mode un pucēšanās nav aktuāli


grecia, es jau nesaku, ka tiem cilvēkiem tagad ikdienā jāizskatās tā, kā uzreiz pēc tām pārvērtībām, bet uzskatu, ka viņiem visa māksla tiek ielikta ar karoti mutē un ja pats nevar priekš sevis izdarīt kaut tik daudz kā aiziet uz manikīru un reizi mēnesī piekrāsot ataugušās matu saknes un atsvaidzināt matu griezumu, tad nu nezinu...tad jājautā - priekškam vispār tādas Ievas pārvērtības ir izdomātas ;)
17.02.2015 14:46 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
nav tā, ka es esmu izmantojusi to kā pakalpojumu, bet man bija draudzene, kura ir gan vizāžiste, gan stiliste. esmu gājusi kopā ar viņu pirkt gan kosmētiku, gan apģērbu.

pēc viņas ieteikumiem pārkārtoju skapi, atbrīvojos no vecām lietām, zinu savas krāsas un pie tām +/- pieturos, zinu fasonus, kas piekoriģē manu augumu un kurus man noteikti nevajadzētu izvēlēties. vispār daudz ko esmu izmainījusi savā garderobē tieši viņas ietekmē.

kas attiecas uz kosmētiku, it kā teorētiski zinu kā pareizi tas jādara, jo esmu daudz bijusi par modeli un klausījusies padomus, skatījusies video blogus, bet nu es joprojām neesmu iemācījusies to pielietot uz sevi, tāpēc praktiski vienmēr uz vakara pasākumiem izmantoju vizāžista pakalpojumus.

kopumā vērtējot ir daudz iegūts, citam ir vajadzīga palīdzība no malas, citi paši tiek galā.
17.02.2015 14:39 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
konsultācija ar pārvērtībām vidēji ap 80-100 EUR, cik pameklēju tagad.
17.02.2015 14:27 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Saistībā ar tēmu vēlos pajautāt - cik vidēji izmaksā šādas konsultācijas?
17.02.2015 14:24 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
un pat mazliet žēl, ka kādi no tiem cilvēkiem pēc tam atgriežas pie ierastās pelēcības


Ar sapratni taču jāpieiet šai lietai, ka daļai sieviešu mode un pucēšanās nav aktuāli. Ir jāmīl ne tikai smuki izskatīties, ir jāmīl viss pucēšanās process, un sievišķīgais stils jāprot iznest sabiedrībā. Ne visām tas ielikts šūpulī.
17.02.2015 13:55 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Varbūt kāda zina, kur Rīgā var aizsūtīt mammu uz frizūras un make-up pārvērtībām. Viņa pēdējā laikā tādu pelēcīgu stilu izvēlējās (ar drēbēm gan viss ok). No dekoratīvās kosmētikas lieto tikai tušu un acu zīmuli dažreiz, lai gan prasītos arī tonālais etc. Tikai viņai pašai bail pamēģināt... Gribu viņu iedrošināt.

Varbūt uz Prior viņu aizsūtīt, kas Ievas pārvērtībām pucēja dāmas?
17.02.2015 13:31 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014


Vēl viens piemērs (šoreiz no google), kā frizūra un apģērbs izmaina cilvēku vizuāli :-) pat nekas tāds īpašs un baigi sarežģīts...

Bet paldies jums par komentāriem! Ir arī pozitīvie pieredzes stāsti :-)
17.02.2015 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Neesmu izmantojusi un nav arī intereses, jo nevēlos, lai mani pataisa par to, kas es neesmu.
Taču, tā vispār man nav negatīvu domu par tāda veida konsultācijām kā tādām - ja cilvēki vēlas, tad ir labi, ka ir kkas tāds un var izmantot. Tās pašas ''Ievas pārvērtības'' - man tie padomi liekas lielākoties briesmīgi(īpaši, kad neko neņem vērā sievietes ikdienu utt), bet izskatās, ka tām sievietēm tas pasākums rada pozitīvas emocijas un tas jau ir galvenais.
17.02.2015 13:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits