Vai jūs piederējāt pie krutajiem skolas laikā?

 
Reitings 153
Reģ: 07.02.2015
Es tikai sākumskolā.
13.02.2015 22:32 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Nebiju ne pie krutajiem, ne nekrutajiem. Besīja šī hierarhija, tāpēc biju ārpus tā visa. :)
14.02.2015 19:32 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
es pēc dabas esmu diezgan "nūģīga", bet skolā līdz kādai 7 klasei biju vienmēr starp krutajiem, jo vecāki bija turīgi, tā nu automātiski biju pie izredzētajiem (jo vecāki savā starpā draudzējās arī utt), kad nomainīju skolu 7. klasē, tad bijām bariņš ar skolas huligāniem, protams viskrutākie skolā :D vēlāk videnē man viss bija vienalga, aizgāju uz skolu, kur mani nepazīst neviens, un mierīgi dzīvoju savu dzīvi, (man nebija ne krutas drēbes, ne telefoni uc pričendāļi, nekad neiespringu uz to) reizēm pat kāds izdomāja mani apcelt, bet vienalga ir vienalga. viss mainījās, kad vienu dienu tētis atbrauca uz skolu pakaļ, viņam rets sporta autiņš.. nu tad atkal mani vairs neviens neaiztika un līda draudzēties. a kam tādi draugi?:-P
14.02.2015 19:23 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nē, nepiederēju "krutajiem". Es biju pati par sevi un bieži ar tādiem kašķējos, jo aizstāvēju tos, kurus apvainoja.


Man bija līdzīgi. Tā kā labi mācījos, ar mani neviens negribēja bojāt attiecības, jo es devu norakstīt vai palīdzēju priekšmetos. Bet es pati vienmēr biju ar savu galvu uz pleciem - nepakļāvos bara instinktam un neietilpu nekādās "grupās", "pulciņos" utt. Rīkojos atbilstoši sirdsapziņai - vājākos aizstāvēju, nekaunīgākiem un rupjajiem norādīju īsto vietu.
14.02.2015 17:58 |
 
Reitings 38
Reģ: 05.02.2015
Nūģe.
14.02.2015 17:49 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pamatskolā piederēju pie tā dēvētajiem "nūģiem". Bet tā skola bija drausmīga, tiešām. Tur pat skolotāji kūdīja skolēnus savā starpā. Mūsu klases stundās apsaukāja un aprunāja citu klašu skolēnus un pat skolotājus. Man bija tikai viena draudzene, bet viņa nāca no ļoti nabadzīgas ģimenes, nekad nebrauca ekskursijās un arī man tad negribējās braukt, jo nebija ar ko sēdēt kopā :D Reizēm pat krāju savu kabatasnaudu vai izlūdzos vecākiem samaksāt arī par viņu, lai viņa tiek ekskursijā. Par laimi pavērās iespēja pēc 9.klases iet mācīties uz citu skolu, ko arī labprāt izmantoju. Vidusskolā, salīdzinājumā ar pamatskolu, bija paradīze. Skolā biju diez gan populāra, visi mani pazina, bija diez gan daudz draugu :) Vidusskolā satiku arī savu lielo mīlestību, ar kuru tagad esmu laimīgi precējusies. Vidusskola bija vienkārši fantastisks laiks! :) Ne brīdi nenožēloju, ka no ļoti labas skolas aizgāju mācīties uz viduvēju lauku skolu.
Universitātē tāda iedalīšana krutajos un nūģos vairs nebija, jo galu galā visi reiz pieaugam. Izveidojās ļoti labas attiecības ar kursabiedriem, ar kuriem vēl tagad (vairākus gadus pēc absolvēšanas) uzturam kontaktus, rīkojam salidojumus. Vienīgais iedalījums universitātē tā netīši sanāca - latviešu un krievu kompānijas. Krievu tautības studenti īpaši ar mums netusēja. Bija labas attiecības, bet ne tādas, ka arī pēc lekcijām kopā dotos ballēties utt.
14.02.2015 17:46 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Mācījos mazpilsētā - mūsu ģimene pelnīja diezgan labi, tāpēc braucām uz ārzemēm

PS. Tagad tā interesanti paskatīt FB bildes, kur ''krutie'' nonākuši.. Liela daļa turpat mazpilsētā nīkst. Citas nobarojušās, vēl dažas jau 18-20 gadus bēbjus sataisījušas ar kādu vietējo urālu vai tā laika skolas ''kruto'' čali, kurš tagad ir kārtīgs latvju bāleliņš ar lielu vēderu Citas UK noliktavās un fabrikās rukā


Ko tu neteiksi mincija visi pārējie lūzeri vienīgi tev izdevies izsisties dzīvē :-D Gan jau ka ne bez vecāku naudas maisa palīdzības un iespējams ar vecāku sakariem :-D

PPS man vispār liekas, ka tie, kuri skolā bija krutie un tie kuri bija ''zemākās klases'', pieaugušo dzīvē mainās lomām


Pēc tevis rakstītā tu nemaz neesi izbaudījusi "zemākās klases" labumus :-D
14.02.2015 16:17 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
LaLaLa, Tev nav jātaisnojam ;) It īpaši troļļa priekšā, kurš nezin, ka bieži vien gateru/savu saimniecību īpašnieki strādā daudz vairāk, nekā dzērāji-palīgstrādnieki.

mazliet izbrīna . Palikt savā dzimtajā mazpilsētā tagad skaitās lūzerisms?


+++
14.02.2015 15:59 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
apprecējās jau kaut kādos 22 gados, nopirka mazo suni, un ne ar kādu īpašu krutumu vairs neizceļas

forši, ka ir kāds, kurš jau 22 gados ir gatavs precēties :)
14.02.2015 15:48 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Njaam, dazhos komentaaros paaridariijuma saapiite veel juutama dziiva.
Es pat nezinu, kuraa pulcinjaa biju. Maaciijos labi, biju pieklaajiiga, draudzeejos un ar mani draudzeejaas. Shad tad gadiijaas arii pa kaadai nepareiziibai, kas vairaak laikam bija taada pieraadiishana sev,ka varu buut arii baigaa dumpiniece, ja gribu. :D Atseviskaas jomaas biju talantiiga, bet spozha izcilniece noteikti ne. Kaa juus te teicaat - viduveejiiba, ja? :)
Katraa zinaa skolas laiku atceros ar siltaam un pozitiivaam sajuutaam, kas, skiet, arii ir galvenais.
14.02.2015 15:48 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Ja nav iemesla par ko dirsties, tad obligāti tāds jāizdomā. Nemanīju, ka šajā diskusijā kāds rakstītu, ka visi vidusskolas krutie tagad ir nelaimīgi un uz pašnāvības robežas. Bet jā, turpini dirsties, es zinu, ka tev tas ir laimes garants un augstākā dzīves vērtība :D :D
14.02.2015 15:24 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
Par savu laimi gan tikai viņa var spriest, BINGO. te dažām šo būtu jalasa katru dienu. Jo domāšanas līmenis ta ari ir palicis skolas laiku lūzera . Un pašas to neredz, tas luk ir skumji.
14.02.2015 15:21 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
mazliet izbrīna . Palikt savā dzimtajā mazpilsētā tagad skaitās lūzerisms? J cilveks tur jutas labi, ir bērns tā ir nonāksana bedrē? Nopienti?


+++
14.02.2015 15:19 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Laimīga sieviete, ko nevarētu teikt par tevi

Par savu laimi gan tikai viņa var spriest, tāpat kā tikai es par savējo :D Tev gar to nekādas daļas nav, nebāzies :D
14.02.2015 15:18 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
bet viskrutākā tagad dzīvo pierobežā, nekurienes vidū, apprecējās jau kaut kādos 22 gados, nopirka mazo suni,
Laimīga sieviete, ko nevarētu teikt par tevi :-P
14.02.2015 15:13 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Piederēju kruto bariņam gadu varbūt, kādā 7. klasē, bet galīgi tur neiederējos :D Atceros vienu vakaru ar krutajiem (tai skaitā vecāko klašu krutajiem), kad viņi dzēra un spēlēja pudeli, bet es ar vienu meiteni otrā istabā spēlēju datorspēli, kur skudrām jāvāc avenes :D Vidusskolā vairs tāds dalījums nepastāvēja.

shajaa diskusijaa ljoti labi juutams kuras nebija krutaas, ha taas te raksta garus apcereejumus ar to , ka visi nordzeerushies

Nodzēries neviens nav, bet viskrutākā tagad dzīvo pierobežā, nekurienes vidū, apprecējās jau kaut kādos 22 gados, nopirka mazo suni, un ne ar kādu īpašu krutumu vairs neizceļas :D Tāda provinciāla beibe par excellence.
14.02.2015 15:12 |
 
Reitings 1114
Reģ: 12.02.2015
krutie'' nonākuši.. Liela daļa turpat mazpilsētā nīkst. Citas nobarojušās, vēl dažas jau 18-20 gadus bēbjus sataisījušas ar kādu vietējo urālu vai tā laika skolas ''kruto'' čali, kurš tagad ir kārtīgs latvju bāleliņš ar lielu vēderu Citas UK noliktavās un fabrikās rukā


mazliet izbrīna . Palikt savā dzimtajā mazpilsētā tagad skaitās lūzerisms? J cilveks tur jutas labi, ir bērns tā ir nonāksana bedrē? Nopienti? Un ja cilveks dzivo UK un strada noliktava ari ir vāks? Man liaks ka but vecmeitai, ālavai, narkomanam, cietumniekam ir nonāksana bedrē. Njaa
14.02.2015 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 627
Reģ: 31.03.2012
shajaa diskusijaa ljoti labi juutams kuras nebija krutaas, ha taas te raksta garus apcereejumus ar to , ka visi nordzeerushies, un krutais ir stiepjams jeedziens uttutt.:-D:-D
bet jaa videnee biju krutaa.:-P
14.02.2015 14:54 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
kad sākās šis dalījums , mācījos privātskolā, salīdzinājumā ar parastajām skolām tur visi bija kruti un piedevām arī ar labām sekmēm .
14.02.2015 13:00 |
 
Reitings 280
Reģ: 24.11.2009
mums laikam klasē nav bijis kruto katrs sava bariņā, bet topā bija meitenes kuras ļoti labi mācījās un es biju viena no tām:) Protams sekmes man nebija spīdošas, bet labakas draudzenes visas četras esam vel joprojām :)
14.02.2015 12:42 |
 
Reitings 196
Reģ: 30.07.2014
Nē, biju tā teikt outsidere

Jap
14.02.2015 12:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!