Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dejo ar zvaigzni - godīgi?

 
Reitings 86
Reģ: 25.01.2015
Parasti šādiem šoviem līdzi nesekoju, bet šorīt, garlaicības mākta, gāju cauri delfiem un uzgāju šo rakstu. Cik noprotu, tad šovā piedalīsies puisis ratiņkrēslā.
Nē, es negribu kaut kā apvainot vai diskriminēt šo cilvēku, forši jau, ka cilvēks kaut ko dara un nesēž mājās, bet... man tomēr tā liekas diskriminācija pret pārējiem dalībniekiem, jo, kā jau zināms, tad tauta balsos par šo puisi, negribas tā teikt - žēluma pēc, bet nu domu sapratāt..
arī šajā mājaslapā, kur var balsot par simpātiskāko pāri, ir jau sabalsots tā, ka pirmajā vietā ar lielu pārsvaru ir puisis ar kustību ierobežojumiem. http://skaties.lv/sovi-seriali/sovi/apskati-un-balso-par-simpatiskako-dejo-ar-zvaigzni-pari/
man tas tomēr liekas kaut kā.. negodīgi. atkārtošos, ka negribu diskriminēt, bet tomēr, ja šovs ir saistīts ar dejošanu un aktīvu kustēšanos, tad nu šādam cilvēkam tur nevajadzētu būt. vairs jau nevar objektīvi vērtēt. sanāk koks ar diviem galiem..
ko jūs domājat?
08.02.2015 13:40 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Es par to nedomāju. TV nav jau 10 gadus, kopš izvācos no vecāku mājām, šovus neskatos. Protams, ir pozitīvi tas, ka invalīdus integrē, caur šādu rīcību arī liek tai TV dīvānā sēdošai sabiedrībai aizdomāties par dažādiem sabiedrības slāņiem. Principā, teksts
tomēr, ja šovs ir saistīts ar dejošanu un aktīvu kustēšanos, tad nu šādam cilvēkam tur nevajadzētu būt.
ir vērtējams kā diskriminējošs, gribi vai negribi.
08.02.2015 13:45 |
 
Reitings 86
Reģ: 25.01.2015
jā, bet tas ir diskriminējoši pret pārējiem dalībniekiem. es jau saku, ka koks ar diviem galiem.. es tiešām negribu apvainot, bet man tas liekas mazliet negodīgi pret pārējiem
08.02.2015 13:47 |
 
Reitings 170
Reģ: 26.01.2015
Tas šovs ir for fun, nevis lai patiešām pāri sacenstos un plēstu rīkles viens otram par uzvaru. Manispēc, tur var piedalīties jebkurš.
08.02.2015 13:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Vairāk šovs izklaidei, nevis balvām. Arī pašiem dalībniekiem. Un nē, šovus neskatos.
08.02.2015 13:48 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tas šovs ir for fun, nevis lai patiešām pāri sacenstos un plēstu rīkles viens otram par uzvaru. Manispēc, tur var piedalīties jebkurš+
08.02.2015 13:49 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tas šovs ir for fun, nevis lai patiešām pāri sacenstos un plēstu rīkles viens otram par uzvaru.


+++
Man liekas tas vīrietis ir no Latvijas lepnuma un cik redzēju lepnumā, viņš ir ļoti aktīvs un tāds pozitīvisms, kāds ir viņam, visiem noderētu.
Katrā ziņā, es par to daudz nedomāju. Pirms gadiem šovā uzvarēja Vidzis un viņš ne tuvu nebija labākais dejotājs. Tā kā - tas šovs tiešām ir vnk for fun un labām emocijām. Nav jau nekādas profesionāļu sacensības.
Es vispār gaidu, kad sāksies. Man būs ko skatīties - jo man vnk patīk dejošana :)
08.02.2015 13:52 |
 
Reitings 86
Reģ: 25.01.2015
Es parasti tos svētdienas šovus neskatos, tāpēc nezinu, cik ļoti tas ir vai nav for fun, un droši vien arī neskatīšos, bet nu tv3 labi uzcels reitingus ar šo
08.02.2015 13:53 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Kāds Latvijā tiešām arī vēl balso kaut kādos šovos? Man likās, ka tas ir vairāk "es pazīstu vairāk naudīgus cilvēkus" variants.
08.02.2015 13:59 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Starpcitu , lai cik dīvaini neizklausītos, bet viņam ar visu savu "ratiņkrēslu" patīk dejot un viņš labi spēj parvaldīt to. Arī sporta spēles bija iespēja mācīties dejot līnijdejas un viņš gāja uz tām un labi iejutās visu vidū, neuzskatu ka tas ir negodīgi, tas būs tikai savādāk :) !

Vispār man prieks ka viņš būs šovā, jo tad kad praksējos bankā, viņš man vnm atstāja pozitīvu iespaidu - vnm smaidīgs, daudz draugu un nekādas izcelšanas, kaviņam lūk vajag palīdzību! Ja ir laiks iesaku izlasīt divas labas intervijas: atrdoamas ŠEIT un ŠEIT
08.02.2015 14:12 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
zinu to puisi, viņš baigi feins un tik pozitīvs cilvēks! Un viņš ir tik aktīvs , apņēmīgs, ka man pat paliek neerti, ka nedaru tik daudz kā viņš. Un tādš šovs tik tiešām ir priekš atpūtas un "for fun", kā te jau minēja, tāpēc cepties par to, ka negodīgi.. tad kas ir svarīgāk, negodīgi vai tas, ka cilvēks ar tādiem ierobežojumiem netiek diskriminēts un nesez majas, jo ir ratiņkrēslā.
08.02.2015 14:13 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man liekas, ka šāda cilvēka piedalīšanās šovā ir ļoti labs veids kā parādīt citiem, ka cilvēki ar īpašām vajadzībām ir daudz spējīgāki par citiem cilvēkiem, kam nav šādu īpašo vajadzību. Tas liek nenokārt galvu un saprast, ka dzīve jau nebeidzas. Zinu puisi ar vienu kāju, kurš spēlē basketbolu labāk par dažu labu sportistu. Un problēmas ir citiem, kas nespēj to pieņemt, jo šim puisim nepastāv nekādi šķēršļi darīt to, kas patīk.
08.02.2015 14:27 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Es arī iedomājos, ka varbūt nav īsti objektīvi, bet tomēr atbalstu, ka cilvēks darbojas, savā ziņā iedvesmo cilvēkus, tāpēc varbūt pat labi, ka šāds cilvēks piedalās, daudz labāk, manuprāt, nekā kārtējais turīgais uzņēmējs, kuram šāds šovs vajadzīgs tikai tāpēc, lai kārtējo reizi paspīdētu skaistā tērpā prožektoru gaismā.Un ja arī uzvarētu puisis ratiņkrēslā, viņam tā uzvara, iespējams, būtu "noderīgāka" (tīri pašapziņai) un grūtāk nākusi (fiziskā ziņā) kā citiem :)
08.02.2015 15:20 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tas ir ŠOVS, nevis KONKURSS.

Piedalās cilvēki tādēļ, lai priecātos paši un priecētu citus. Neko sliktu nesaskatu šajā gadījumā. :)
08.02.2015 15:25 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2014
Piedalās cilvēki tādēļ, lai priecātos paši un priecētu citus. Neko sliktu nesaskatu šajā gadījumā.
+
Man tas arī liekas tikai pozitīvi un uzslava puisim par apņēmību :)
08.02.2015 15:33 |
 
Reitings 169
Reģ: 09.07.2012
Mana pirmā rekacija, uzzinot, ka šovā piedalīsies puisis ratiņkrēslā, bija līdzīga kā autorei. Tas tomēr ir deju šovs, turklāt sporta dejas dejo pārī. Lai gan tas ir šovs, pāri tajā sacenšas, un viņus vērtē žūrija. Nez cik pāriem ir ielikts zems vērtējums, jo kāds nav nostiepis pēdas, licis soļus ne tā, pieļāvis tehniskas kļūdas (piemēram, latīņamerikas dejās liek soli no papēža - tā ir ļoti rupja kļūda, par ko pāriem ir ņemti nost punkti). Savukārt šī puiša izpildījumā tādas lietas vispār nevarēs vērtēt. Tad ko vērtēs? Jau iepriekšējā šovā sieviete ar dzirdes problēmām visu laiku attaisnojās, ka nevar noturēt līdzsvaru, jo to ietekmē dzirdes problēmas. Jā, es saprotu tā ir, bet vai tad vajag piedalīties deju šovā/konkursā?
Tā nu mani ļoti interesē, kā tas viss realitātē izskatīsies un tiks pavērsts. Es pati esmu ilgi dejojusi sporta dejas, tādēļ vienkārši nestādos priekšā, kā to var darīt, esot ratiņkrēslā. Protams, prieks, puisis nesamierinās ar savu stāvokli un iet un cenšās, un dara, kas viņam patīk. Bet, vai tiešām deju šovā?
08.02.2015 16:23 |
 
Reitings 4674
Reģ: 23.11.2014
Biju dzirdējusi, ka atsāksies šis šovs, bet nezināju, ka būs arī šāds dalībnieks.
Neko sliktu nedomājot jāpiekrīt, ka mazliet savādi tas ir, tādā ziņā visiem pāriem vajadzētu būt vienlīdzīgākiem.
No otras puses jāpiekrīt jau iepriekš minētajam, ka šis ir tikai šovs, nevis kādas starptautiskas, nopietnas sacensības. Šova veidotāji izdomājuši ko oriģinālu un redz, ka cilvēki arī panesas uz to un balso, ar interesi skatīsies kāds būs priekšnesums. Šovs ir šovs tā ka laikam jau viss te ir ok.
08.02.2015 16:48 |
 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009
zinu to puisi, viņš baigi feins un tik pozitīvs cilvēks! Un viņš ir tik aktīvs , apņēmīgs, ka man pat paliek neerti, ka nedaru tik daudz kā viņš.


Arī es Mārtiņu zinu, jo vienu brīdi apmeklējām vienas un tās pašas nodarbības deju studijā. Un arī man brīžiem bja tā sajūta, ka neizdaru ne uz pusi tik daudz, kā viņš. Un viņa pozitīvisms iedvesmo. Jā, viņš nedejo ar kājām, bet deja un kustība jau ir dažāda. Rokas, ķermeņa augšdaļa, emocijas sejā..viss kopā. Lai veicas! Un tādi šovi tiešām ir for fun.
08.02.2015 16:53 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Es apbrīnoju viņa drosmi piedalīties. Tieši šādas attieksmes un negāciju dēļ, ko viņam noteikti tagad nākas saņemt par to, kāpēc viņš uzdrošinājies piekrist piedalīties un kā viņš noteikti cer izbraukt uz žēlumu, nevis savu darbu un centību. Pasaules lielākā netaisnība - cilvēks ratiņkrēslā uzdrošinājies piekrist dalībai deju šovā(ŠOVĀ nevis profesionālo dejotāju čempionāta sacensībās). Briesmīgi. Atņems vēl kādai zvaigznei uzvaru.
Drosmīgs vīrietis - neņemt to visu vērā un piedalīties tur, kur vēlas piedalīties. Bravo. Es ceru, ka viņš spēs saglabāt pozitīvismu par spīti visam.
08.02.2015 17:06 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Sadi cilveki, manuprat, tikai iedvesmo un ir lielisks piemers tam, ka galvenais ir liels gribaspeks un cilveks var visu . :)
08.02.2015 17:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits