normāli? kā rīkoties?

 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Ar draudzeni kopīgi īrējām un dalījām 1 istabu dzīvoklī, uz kādu laiku viņa aizbrauca, un izīrētājs viņas vietā uz janvāri un februāri ielika citu sievieti, tā ap gadiem 45.

Nedaudz neadekvāta viņa man arī pirms tam šķita. Izglītības nav, darba nav, dzīvo no pabalstiem, man arī stāsta, ka man vajag beigt strādāt un pēc studijām jau nu noteikti lielākais, ko vajadzētu darīt, ir pusslodzes darbs, un jau ieteica kur es pat tūlīt pat varu pieteikties pabalstiem un iestāties dažādās rindās (t) Visu laiku skatās konspirāciju video par islāma radikāļiem, stāsta man, kādi viņi nezvēri, bet tajā pašā laikā, ka tas viss ir rietumu valdību inscenēts un patiesībā Francijas valdība pati tos žurnālistus nošāva utttttttt (t)

Tas kontekstam, bet par īsto problēmu. Vakar ap 9 aizgāju mājās, ieeju istabā, viņa tur jau sēž, ielieku ausīs austiņas (bez mūzikas, jo vienkārši visu laiku izliekos, ka klausos, lai nav ar viņu jārunā), atvēru laptopu un sāku lasīt uzdoto. Lasīju no 9 līdz 1 naktī. Vienos eju iztīrīt zobus, atnāku atpakaļ, izslēdzu istabā gaismu. Viņa visu šo laiku bija ar laptopu sēdējusi savā gultā, skatījusies kaut kādas filmas, smējusies, vienreiz arī kādam zvanīja un nikni teica: būšu pārāk nogurusi, visu atceļam. Visu ļoti labi dzirdēju. Bet kā es izslēdzu gaismu (uz viņas galda turpina degt naktslampa) un pajautāju, vai neiebilst, jo gribu gulēt, viņa burtiski izlec no gultas un kliedz uz mani: es tev desmitos jautāju vai varu izslēgt gaismu jo gribu iet gulēt bet tagad būšu pārāk nogurusi paldies ka sabojāji manu rītdienas dzimšanas dienu! (lasiet to ar caps lock, boldu un miljons !!!!!!!!!!!!) Es pateicu: atvaino, bet nedzirdēju tevi neko sakām. Vairāk pateikt nepaspēju, jo viņa izšāvās no istabas, un pa ceļam cērtot visas durvis (acīmredzot lai dzīvoklī visus pamodinātu) aizskrēja uz tualeti. Es ielīdu gultā. Savu lampu viņa tā arī neizslēdza, bet gulēja ar visu, jo acīmredzot arī gaidīja atļauju vai izslēgšanu no manis, tāpat kā istabas gaismas gadījumā (t) Naktī vairākas reizes pamodos un dzirdēju viņu šņācam ''egoiste'' un pat ''kuce''.

Normāli? Cik stulbam cilvēkam jābūt, lai tā rīkotos? Tagad ļoti neērti vakarā iet mājās, atkal satikt viņu, gan jau man tiks kliegts virsū (t) Ko jūs darītu šādā situācijā?
06.02.2015 12:06 |
 
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
Kubiete šodien tāda nevaldāma. Sen baudīt gaļas ruleti?! :-D
06.02.2015 19:12 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Kubiete, ko tu gribi pierādīt, ar tādu apsēstību rokoties pa manām vecajām diskusijām? Nekad neesi izmantojusi neitrālus terminus, lai nebūtu jāgrimst garos paskaidrojumos par tēmai pilnīgi nesvarīgo? Varu piebilst, ka tai sievietei arī ir nevis laptops, kā rakstīju, bet iPads, nevis desmitos viņa uz mani kliedza, bet deviņos trīsdesmit, vēl ir miljards sīkumu manās diskusijās, kas nav līdz maksimuma precīzi definēti, jo nezināju, ka šeit diskusija jāraksta ar tādu precizitāti, kā zinātniska publikācija, citādi izsmies, kur vien varēs.
06.02.2015 19:21 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
Jau iepriekš atvainojoties, sākšu ar blakustēmu.

Šorīt izlasīju Tavu diskusiju par pašnāvībām, man likās ļoti interesanta tā ideja, kas gluži neviļus uzpeld ikdienišķās nodarbēs: A kāpēc dzīvot, ja var nedzīvot?

Mīļi iesaku (un tiešām mīļi, nevis norūpējušās dakterītes balsī) noskatīties šo te, ja vēl neesi redzējusi:
http://satori.lv/raksts/7780/Signe_Baumane/Ir_iespejams_ari_dzivot

Šis video (un pavisam lieliskā gadījumā arī animācijas filma pieaugušajiem Akmeņi manās kabatās) rekomendējams ne vien autorei, bet arī Kubietei un visām tām cosmietēm, kuras spēj nokaitināt prozaiski sīkumi (nu, teiksim, komiski neirotiskajām īgņām no sabiedriskā transporta diskusijas).

Offtopiks beidzies.


Par tēmu: kaut kā Tev šīs dažas nedēļas nāksies izdzīvot. Es droši vien izvēlētos pēc iespējas neuzkrītošāku eksistenci, pirms miega domās atzīmējot, ka izturamo dienu skaits samazinājies vēl par vienu.
Protams, nav godīgi, ka Tev jāpakļaujas aptrakuša sievišķa izdarībām. Tikai jājautā, vai lepnums un turēšanās pie principiem šajā gadījumā atsver pabojātos nervus. Manuprāt, ne.
06.02.2015 19:30 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
P.S.
Tomēr uzskatīju par nepieciešamu uzrakstīt, ka autorei pieminēto interviju rekomendēju pavisam citā nolūkā, nekā tālāk pieminētajām īgņām.
Trakums mēdz būt ļoti simpātisks. :)
06.02.2015 19:34 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
Koncentējies uz to, ka drīz atgriezīsies tava draudzene. Ja nu gadījumā viņa neatgriežas , izskati kopmītnes variantu. Esi stipra, saprotu, ka Tu esi tālu no mājām un nav līdzās tuvu cilvēku. Tu taču saproti, ka tas nav mūžīgi, cēlā mērķa - izglītības iegūšanas labad, vajag paciesties. Kurā kursā Tu mācies, varbūt pamēģini atrast kādu piestrādi, dzīves apstākļu uzlabošanai.
Jebkurā gadījumā ne visiem vecākiem ir iespējams nopirkt bērniem dzīvokli Rīgā, daudziem pašiem jālaužas. Un nepievērs uzmanību neadekvātiem komentāriem, dažiem pašiem būtu vajadzīga palīdzība.
06.02.2015 19:50 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Nikolīne, paldies par video, esmu jau redzējusi, atmiņā ļoti iespiedās, un arī balsošanā nobalsoju par Signi Baumani dažas dienas atpakaļ :)

Es droši vien izvēlētos pēc iespējas neuzkrītošāku eksistenci, pirms miega domās atzīmējot, ka izturamo dienu skaits samazinājies vēl par vienu.

Tieši tāds ir arī mans plāns. Un jā, protams, nepatīkami, ka maksāju tik pat cik viņa, ar tādām pašām tiesībām tajā istabā dzīvoju, bet jāuzvedas kā zaglīgai pelei, līdz naktij jāsēž bibliotēkās, lai neprovocētu viņu līdz baltkvēlei ar pilnīgi ikdienišķu rīcību.

Sandra, tā sieviete obligāti izvāksies, jo ievācās viņa tikai uz 2 mēnešiem, pa kuriem savu dzīvokli samainīt pret kāda citu, līgumi jau tiek slēgti, un viņa saka, ka viss tiks pabeigts varbūt pat ātrāk kā pirms februāra beigām. Domāju, viņa pati no šejienes grib tikt prom, cik ātri vien iespējams.

Lieki piebilst, ka joprojām sēžu virtuvē un istabā neesmu rādījusies. Nav arī jēgas, jo viņa aizgāja gulēt jau pirms kādām 2h un es to krākšanu pat te dzirdu.
06.02.2015 20:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja tik maz laika ir atlicis, vienkaarshi pieciet un miers. Buus veelaak par ko pasmieties kad pashai savs maajoklis buus par trakajiem studiju gadiem.
06.02.2015 20:29 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Ahh, cik traki! Bet nu vismaz nav vairs pārāk ilgi jāgaida. Tikmēr, cik vien iespējams, pavadi laiku ārpus mājām.
06.02.2015 22:42 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Ahh, cik traki! Bet nu vismaz nav vairs pārāk ilgi jāgaida. Tikmēr, cik vien iespējams, pavadi laiku ārpus mājām.

Cenšos, pagaidām jau sakārtots tā, ka no rīt agra rīta līdz pirmdienas vēlam vakaram mājās nebūšu. Varbūt pa šo laiku varēšu izdomāt, kur naktī no pirmdienas uz otrdienu likties. Un tad no otrdienas uz trešdienu. Utt. (t) Žēl, ka mums nav to diennakts bibliotēku, tur es varētu mierīgu sirdi katru dienu siltumā sēdēt līdz pusnaktij, un tad mājās pavadīt tikai to laika posmu, kurā viņa ir aizmigusi.
06.02.2015 23:48 |
 
Reitings 111
Reģ: 03.07.2013
Pret krākšanu ļoti labi palīdz ausu aizbāžņi (pārdodas aptiekā un celtniecības veikalos)
07.02.2015 00:01 |
 
Reitings 1230
Reģ: 30.01.2015
Es tavā vietā to sievišķi noliktu pie vietas, kā nekā tu tur pirmā dzīvoji un dzīvosi pēc viņas, lai tomēr rēķinās ar otru cilvēku. Neciešu šos variantus, ka bieži vien padzīvojušas sievietes uzskata ka var izrīkot un pakļaut pa savam jaunākas, lai iet pupās.. un kur nu vēl atļauties bļaut uz otru, necieņu viņa tā izrāda.

Beigās sanāks tā, ka tu mājās speciāli nāksi vēlu un līdz tam laikam domāsi ko darīt, bet viņa karaliene istabā šīverēs, tātad būs panākusi savu. (t)
07.02.2015 01:21 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Ja kaadu interesee kaa shii absurdaa situaacija risinaas.... Vakarnakt vinja bija apneemusies mani ignoreet bet tai pashaa laikaa guleet neljaut - runaaja pa telefonu, austinjas visu laiku "nejaushi" atsleedzaas no laptopa un uz pilnu klapi skaneeja muuzika, durvis tika cirstas kaa vienmeer utt. Mani gan iipashi nebesiija, jo man ir ausu aizbaazhni un es diezgan aatri aizmigu. Naktii tikai pamodos, kad vinja klupdama krizdama un pret visu istabaa sizdamaas izlidoja no gultas, un nenormaali klepodama nesaas uz tualeti (t) Tagad no riita vinja zvaniija kaut kaadam draugam un staastiija, kaa naktii bija dzeerusi shnjabi, tad nejaushi pa tumsu sagraabstiijusi neiistaas tabletes, iedzeerusi kaadas 5 un peec laika visu istabu noveemusi (t) Tad sapratu, kas bija tas "klepus" un ko vinja peec tam tiiriija nakts viduu....
07.02.2015 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
Baltās šausmas. :-O
07.02.2015 13:43 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Kādēļ tu neziņo saimniekam/cei?
07.02.2015 13:46 |
 
Reitings 36
Reģ: 03.01.2015
Saimnieks ir ljoti vecs viirietis, bijushais maaciitaajs. Vinjam nav taads raksturs, ka vinsh tagad naaks un probleemsituaaciju risinaas, vinsh ar visiem tikai pa labam. Shii sieviete vinjam buus par speeciigu. Turklaat kaa jau rakstiiju, vina var buut loti laipna, gan jau visu "sarunaas", visu vainu uzvels man (cik sapratu no vienas telefonsarunas, vinja gaida no manis pazemiigu atvainoshanos jo es neesmu iemaacijusies nekaadas manieres dziives laikaa) un es tad arii saimnieka aciis palikshu vainiigaa.

Vispaar satriecoshi ka toreiz "manis deelj liidz 1 bija augshaa un naakamajaa dienaa paaraak nogurusi" bet shonakt, kaa ne reizi vien ieprieksh, pati vareeja liidz 2-3 naktii neguleet un jau 8 celties, lai gan nekur vispaar nav jaaiet (t)
07.02.2015 14:01 |
 
10 gadi
Reitings 2799
Reģ: 29.01.2009
Nu un ko tie pārējie dzīvokļa iemītnieki saka par durvju dauzīšanu?
07.02.2015 15:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits