Kāpēc Latvijā meitenes ir Gold diggers ?

 
Reitings 52
Reģ: 05.06.2014
Dzīvoju Francijā šobrīd ilgi neesmu apmeklējusi šo forumu taču palasot dažas diskusijas uzdzen nelabumu. Kāpēc sievietes tik ļoti ieciklējušās lai atrastu vīrieti kurš maksātu par visām jūsu iegribām un dāvinātu dāvanas? Vai tas ir izskaidrojams ar to, ka meitenes nāk no nabadzīgām ģimenēm un viņās ir ''pelnrušķītes sindroms" vai arī vienkārši izlutinātas un izturās it kā pasaule par to būtu jums parādā?
Kāpēc visas sludina, ka vēlās dzimumu vienlīdzību, neatkarību un patstāvību, taču jums nesķiet, ka tas nelīmējas kopā? Manuprāt būt stiprai un neatkarīgai ir tik viegli, it īpaši sajūta, ka tu neesi nevienam parādā. Protams, ja kāds dāvina dāvanas ir jauki tās akceptēt, taču paģērēt un nekad neatvērt maku kaut vai samaksāt par savu kafiju ir pazemojoši.
Mans diskusijas mērķis nav dusmīgu komentāru provokāciju, taču būtu interesanti dzirdēt argumentus kāpēc tā Latvijā tas notiek? Vai tas ir tādēl, ka sievietēm maz maksā, vai arī vienkārši Latvju zeltenēm asinīs ir 'gold diggerisms' ?

Neuztvert šo diskusiju personīgi :-D
04.02.2015 23:38 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kā var uzskatīt, ka sieviete, kas ir kopā ar normāli pelnošu vīrieti, ir pašlabuma meklētāja? Vai tiešām var mīlēt tikai vīrieti, kas pelna vidēji?
05.02.2015 17:32 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Kas tagad skaitās goldiggeres? Tās kuras karās kaklā vīrietim, kurš pelna vairāk par 500 eiro mēnesī? :-D:-P:-D
Man liekas, ka ne tikai cosmo aprindās, bet vispār cilvēkiem ir uzskats, ka ja Tu pelni vismaz 1000 eiro, tad tu esi biezais. Godīgi sakot, es tādus, kas patiešām ir bagātnieki nemaz nepazīstu, draugu un paziņu lokā lieli miljonāri nav.
05.02.2015 17:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Sieviete kas visu dara, maksa turtklat uz pusem visu uzskatu ka perk virieti. Jo ir nekāda... naudas nebus...vīrieršā blakus ari nebus. Bēdīgi un žēl tādu :-P
05.02.2015 17:35 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
Kubiete-es vienkarsu nespeju noticet ka tev ir 38 gadi?! Tu uzvedies ka maza meitenite, prieks kam tu raksti tik stulbus komentarus socialajos saitos un centies visus pakaitinat un radit par sevi nepareizu prieksttu? (jeb tu tiesam tada esi?!) Vienkarsi runa ko tu gribi, nezinu ka agnesiti, bet mani personigi tas galigi neaizskar :P Un personigi es daudz labak esmu viens neka ar meiteni, kura dzivotu uz mana rekina ;) taka neko parmest tev neizdevas ;) bet es vienalga nespeju noticet, ka sieviete, kura pec vecuma varetu but man mamma, izturas ka 15 gadiga skukje....reali tu tiesam tada esi? vai tikai teelo? Vismaz atbildi ka pieaugusi sieviete, bez aizsakorsiem, bezjedzigiem komentariem, jeb ar tevi nav iespejams parunat ka ar pieagusu sievieti?
05.02.2015 17:38 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Jēziņ, agnese_m, Tu lasi tekstu vai tikai izrauj no konteksta kaut ko?
Es neteicu, ka katra no šīm prasībām ir nenormāla vai kaut kas super wooow, bet kopsolī ar visu pārējo, ka tikai sieviete ir tā, kas kaut ko sniedz attiecībās (modelī, kādu es aprakstīju), kamēr vecis itin neko.
05.02.2015 17:40 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Padomājiet loģiski, meitenes. Tādas kā Agnese, kuras visiem spēkiem mēģina pierādīt katram pretimnācējam savu pašpietiekamību, acīmredzot aizsēdējās vientulībā. Ja tev ir tuvu pie 30, un joprojām esi viena, tas nav nekāds varoņdarbs - kāpt pa karjeras kāpnēm un pelnīt pašai, jo kaut ko visus šos gadus tak bija jādara. Ģimenes ta nav.. Bet ko gribēt no meitenes, kura knapi skolu pabeigusi un tiekas ar puisi, kurš gadus 5 vecāks? Izlikties, ka viņai ir pagrīdes bizness un maksāt visur pašai, pieverot acis uz to, ka puisis savos gados nejēdz attīstīties un strādāt? Nedomāju gan. Ja normāli jaunieši veido pāri un vēlāk - ģimeni, tad ir tikai normāli, ka puisis uztur meiteni, kura tikai sāk pieaugušo dzīvi, t.i., mācās un tad strādā.
05.02.2015 17:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
dreiks man ir daudz vairāk gadu:-P Un ka jau teicu ja reiz man vienmer ir kā vajag man, kaut ko laikam jau es gadu desmitiem daru pareizi. Skaudība nav laba lieta vientuļņiek:-P
05.02.2015 17:43 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
unJuus reaali maisaa augaat? Jums pasaam savu ambiiciju un dziives nav? peerkamas sievietes savu dziivi pakaarto tam, kaa vinjas DOMAA viirieshi velas, lai sieviete pakarto savu dziivi. Kaut vienam viirietim (neizfantazetam, ka tos, kurus jus te savos stastot pieminat) pajautaajusas vai vins sev grib blakaam nopirktu sieviete, kura ne suuda pati nevar, vai tomeer gudru, patstaaviigu un skaistu sievieti? ciiiiik nozeelojamas buutnes


Tas, ka izvēlos materiāli nodrošinātu vīrieti sev blakus, nenozīmē, ka pašai nav darba, ambīciju vai intelekta. Šausmas!:-D
05.02.2015 17:43 |
 
Reitings 435
Reģ: 28.11.2014
Ir muļķīgi ieņemt galvā, ka sieviete, kuru uztur, ir dumja, bet tāda, kura izdevumus dala uz pusēm, ir gudra un skaista

Dumja ir tā, kas raujas studēt humanitāros un sociālos priekšmetus, studēt par medmāsu un skolotāju, un tad tik īd, ka vīrietim gan jāspēj nodrošināt ģimenei ideāli dzīves apstākļi, kas tas par vīrieti, kurš nevar, blablabla, bet pašai par savas ģimenes nākotni ir bijis nospļauties, un aizgājusi studēt viszemāk apmaksātās un vismazāk pieprasītās jomas. Pilnīga bezatbildība no sievietes puses. Un tādu ir vesels lērums :D Varu iedomāties, ka manas kādreizējās koju biedrenes, kas vienmēr lekcijas bastoja, lai ietu uz ballītēm dzert, arī tāpat uzskata, ka ''īsts vīrietis ir atbildīgs ģimenes galva, kurš spēj visu apmaksāt.'' Tādām sievietēm tiešām vajag stingru roku, cilvēku ar prātu, lai viņas savu dzīvi vienkārši nenolaistu renstelē.
05.02.2015 17:43 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tas, ka izvēlos materiāli nodrošinātu vīrieti sev blakus, nenozīmē, ka pašai nav darba, ambīciju vai intelekta. Šausmas!+ nav jau vismām ka agnesei jāprk sev vīrietis un vel jaizdabā it visa lai tikai blakus būtu vecis. :-D
05.02.2015 17:44 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.05.2012
Smieklīgi, ka es kādreiz arī uzskatīju, ka viss jāmaksā un jādara pašai. :D
Līdz brīdim kamēr satiku VĪRIETI.
Cik dumiņa es kādreiz biju. Atceros, ka iepazinos ar vīru teicu, ka neprecēšos ar viņu, kamēr pati sev nevarēšu nopirkt kāzu kleitu un varēšu segt pusi izdevumu. Noteikti, ka vēl tagad nebūtu sapelnījusi :D
05.02.2015 17:44 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Dāmas, beidziet pārliecināt Agnesi! Lai viņa ņem tādu kā dreiku un dzīvo abi cepuri kuldami! Nedo' Dievs, pārdomās, sāks kasīties klāt normāliem vīriešiem, un tie, kā likums, ir precēti.
05.02.2015 17:45 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Smieklīgi, ka es kādreiz arī uzskatīju, ka viss jāmaksā un jādara pašai.
Līdz brīdim kamēr satiku VĪRIETI.


+
Es arī reiz savos padsmitnieces gados kaut ko tādu domāju :D
05.02.2015 17:46 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Palasīju un aizdomājos , kā man ir izdevies visu savu apzināto vecumu būt attiecības ? Gan skolā puiši konfektes un puķes nesa, gan pēc skolas pie attiecībām tiku un vēl apprecējos. ... ! Kā, man alkatigai maitai tas izdevās ?
05.02.2015 17:55 |
 
Reitings 310
Reģ: 07.12.2014
kubietie-pienesim ka tu izskaties sadi

un tgd iedomajies so sievieti runajot tadu bulsshitu ka tu tgd? :p man tas vnk nelimejas kopa,ta ka tu runa, parasti doma 20 gadigas izlutinatas skukes, kuras dzive neko nemak un nevar izdarit bez sava viriesa un tas ka lupata vienmer bus klat..nozelojami vai ne? Jaa!
Un es vientulnieks tiesam neesmu ;) vientuli ir cilveki kuriem iznemot attiecibas nav nekaa, tatad ticakamak ka tu vai tev lidzigas mana milja sieviete :)
05.02.2015 17:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Palasīju un aizdomājos , kā man ir izdevies visu savu apzināto vecumu būt attiecības ? Gan skolā puiši konfektes un puķes nesa, gan pēc skolas pie attiecībām tiku un vēl apprecējos. ... ! Kā, man alkatigai maitai tas izdev
ar sākumā ko tādu padomāju. Man apkart vecmeitas ir tikai tadas ka grib visu uz pusem, bet pat šādi nespej sev vīrieti nopirkt.:-D
05.02.2015 17:57 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
kubietie-pienesim ka tu izskaties sadi
nē, es ziskatos parasti. Un lai ari ilgi biju blindine, man tagad nepatīk gaiši mati. Man vienmer vispar notiek ka gribu. Nu un ? :-P:-D
05.02.2015 17:59 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Hm.. nezinu, kas Agnesei kaiš (kaut kas tur noteikti ir), bet.. jā, strādāju pati, pelnu pati, ir mašīna, ir, kur dzīvot. Vīriešiem nekad neko neesmu lūgusi un nekad arī nelūgšu, bet nez kāpēc tāpat vienmēr tiku aplidota un lutināta (un nē, te nav runa par LV somām un Bentlijiem) vīrieša iespēju robežās. Nē, nekad nesitu ar kāju pa zemi un netēloju Bārbiju, bet tas neizslēdz faktu, ka jā, MAN patīk, ja vīrietis mani lutina un aplido, parāda, ka viņam vajadzīga esmu es, nevis Ilzīte no blakus pagalma. Lūk, tik vienkārši.

Nezinu, ja kāda savā slimajā smadzenītē ir izfantazējusi, ka tāpēc būtu golddigere, morāla invalīde un kas tik nē - iesāku vērsties pie ārsta. Kroni novelku, princese neesmu, šis tituls var ceļot pie kādas citas..
05.02.2015 18:07 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kubiet, nav jēgas pērties, te katrā pārī, kurš dzīvo pārtcīgi, bet sieviete nepelna kā minimums pusi ienākumu, sieva ir golddigere. Te taču lielo patiesību jau pateica :D
īsta mīla dzīvo tikai apstākļos, kur nav naudas
05.02.2015 18:13 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Jēziņ, agnese_m, Tu lasi tekstu vai tikai izrauj no konteksta kaut ko?


Tas ir retorisks jautājums :-D
05.02.2015 18:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits