Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

slimības lapa

 
Reitings 141
Reģ: 25.05.2010
Sveikas!

varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija. 29.01. saslimu, un neaizgāju uz darbu, bet slimības lapu atvēru tikai 30.01. darba devēju par to nepainformēju, šodien ierados darbā, atdevu lapu, algas mums parasti izmaksā līdz 5. datumam, sistēmā jau bija ievadīta informācija, ka lapu esmu atvērusi 29., un alga aprēķināta, lapa vēl nav nodota personāldaļai, bet tiešā vadītāja, teica, ka parasti šādu situāciju risināšana ir ļoti nepatīkama. Esmu jaunā darba vietā , tāpēc uztraucos, kas man draud. :/
04.02.2015 18:19 |
 
Reitings 3157
Reģ: 19.04.2014
kas jums rakstīts darbinieku rokasgrāmatā/ iekšējās kārtības noteikumos? Mums piemēram, tas, ka šo vienu dienu, kas ir bez slimības lapas (nu ir reizes, kad sāp galva un nevar pastrādāt) var ņemt kā apmaksātu ikgadējo atvaļinājumu vai bezalgas atvaļinājumu, pēc savas izvēles, tikai jāuzraksta attiecīgais iesniegums un jāaiznes grāmatvedei.
04.02.2015 18:41 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.10.2014
Nu, ja jau sistēmā tā ir ievadīts un viss ir izdarīts, tad liela brēka, no nākamās algas var ieturēt to naudiņu, kas ir aprēķināta par 29 datumu.
Un kādā sakarā vispār tas tiek izdarīts,kamēr vēl nav saņemts apliecinošs papīrs?

Vienīgais, par ko tev var piesieties ir viena diena, kuru var uzskatīt par neattaisnoti kavētu.

Es teiktu, ka nekas tev nedraud, grāmatvede visu nokārtos, tas būtu tikai normāli.
04.02.2015 18:52 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Principa draud disciplinarsods. Atkariba, kada iestade strada. Bet laikam, sados gadijumos tev si diena bus ka neapmaksata brivdiena, jo bez attaisnojosa iemesla esi kavejusi darbu. Nakosreiz slimibas lapu atver savlaicigi
04.02.2015 18:54 |
 
Reitings 141
Reģ: 25.05.2010
Tas, ka par so dienu nesamaksatu, vai butu jaralsta paskaidrojums būtu sīkums, galvenais, lai vispār izmaksā algu un neatlaiž no darba. Iepriekšējā darba vietā ar to nebūtu problēmu, bet šeit liels uzņēmums daudz darbinieku..rit iesu uz personāldaļu, cerams, viss nokārtosies.
04.02.2015 19:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits