Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzas pie jūras

 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Sveikas! :-)

Kā jau pēc virsraksta var nojaust, man šovasar plānojas kāzas, domājams pie jūras. Ir aptuveni uzmests, kā tas viss varētu notikt un realizēties, bet, kā zināms, dzīvē bieži vien mēdz notikt ne tā kā plānots. Tāpēc es ļoti gribētu dzirdēt pieredzi no tām meitenēm, kas pašas ir apprecējušās šādā veidā vai arī kas ir bijušas uz kāzām pie jūras. Doma atrast klusu vietiņu, bet ne pie pašas jūras, bet drīzāk netālu- kaut kur starp mežu un kāpām :-D Kādi varētu būt riski? Un vai kāda zin- ja es tādā vietā vēlos precēties, vai man ir jāsarunā ar vietējo pašvaldību par to vietu vai vienkārši pa taisno eju, būvēju savu altāri un precos nost?
Vai ir vēl kas, ko vajadzētu ņemt vērā?
02.02.2015 14:41 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Būtu jau skaisti, ja tikai laikapstākļus varētu pasūtīt. :D Vislielākais risks būtu lietus un vējš pie jūras vai tūristu bariņš, kas nejauši uzdūries jūsu kāzu vietai :D
02.02.2015 14:45 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Jūs Tur tikai laulāsieties vai arī svinības turpināsiet turpat? Noteikti jādomā par laikapstākļiem - kāzas brīvā dabā nozīmē arī plāna B sagatavošanu.
02.02.2015 14:45 |
 
Reitings 1620
Reģ: 22.05.2014
Man visvairāk būtu bail par laika apstākļiem.
Es gribētu krāsaino lapu laikā precēties, bet bail, ka līs lietus un tad nekas skaists ārā nesanāks.
Bet vasarā jau arī var līt lietus, tāpēc, tā laikam ir laimes spēle, ja iepriekšējā dienā pat 100% nevar zināt laika prognozi, kur nu vēl gadu vai pus gadu iepriekš.
02.02.2015 14:46 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Par tūristu bariņu piekrītu- to noteikti negribētu vai vēl jo vairāk kaut kādus vietējā ciema dzērājus, kas vēl nāks apsveikt :-D Tāpēc jau meklēsim maksimālāko nostūri.

Par laikapstākļiem arī taisnība, bet kā tad var nodrošināties pret to? Plēvi paņemt līdz? Vienīgais ja biezs mežs un smalks lietus, tas var paglābt.

Samaara- ir doma pēc ceremonijas braukt uz kādu tuvāko restorānu, kur būtu rezervēti galdi. Tāpēc galvenais uz to ceremonijas laiku lai ir labi apstākļi :-P

Man jau liekas, ka lietus, it īpaši silts, nav tas trakākais, tas pat būtu forši no vienas puses. Galvenais, lai nav auksts un vējš traks.
02.02.2015 14:52 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Apbrīnoju dzelzs nervus cilvēkiem, kas parakstās uz ceremoniju dabā, vēl pie tam jūras krastā... Zinot mūsu klimatu.. Bet ja viss izdodas, tad galarezultāts, protams, ir skaists.

Vieta, protams, iepriekš jāpiesaka un tas nav par brīvu. Sazinies ar attiecīgās teritorijas dzimtsarakstu nodaļu.
02.02.2015 15:00 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Es sakumaa ar domaju par juuru , bet tikpat aatri paardomaju.

Naktii pirms kaazaam gribu nedaudz tomeer pagulet, zinot sevi es visu nakti pie loga tupetu gaiditu 'liss vai neliis'

Un arii negribu uztraukties par kreeslu veshanutur utt

Obligati sazinies ar vieteejo dzimsraxtu nodalju gan. Biju planojusi bernaatos ceremoniju pie juuras tad jasazinaas ar Niicu cik sapratu nevis liepaaju
02.02.2015 15:04 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Domāju, ka pirms kāzu nakts noteiktu gulēšu labi un ne tāpēc, ka man dzlezs nervi, bet tāpēc, ka man būtu grūti uzskatīt kāzas par ''sabojātām'' lietus vai vēja dēļ. Man vispār patīk stihijas, galvenais, lai nav auksti, jo kleita nav no biezajām :-D Turklāt būsim vien 10 cilvēki, līdz ar to domaju, ka nesāksies arī vispārēja panika.
Hmm,tad jau ātrāk tā vieta jāatrod, jo dzimsarakstos ļoti laicīgi jāpiesaka.

cheeky* kāpēc tieši Bernātos gribēji? Varbūt ir vērts ''aizņemties'' vietu, ko skatījies? :-)
02.02.2015 15:11 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Es precejos aaraa,nebija gan Latvija. Kad gajam uz ceremoniju saaka smidzinat,bija veejsh un apmacies,bet pec ceremonijas jau saaka spidet saulite. Man pa lielam ari bija vienalga, jo vienmer esmu gribejusi kaazas dabaa. Bija gan ari B variants,blakus tieshi maza kapella.
Bija ari turisti apkart dazhi,bet es vinjus pat neieveroju,man bija vienalga :D Velak tik kad bildes skatijamies,tad ieraudzijam,ka jaa bija :D
Galvenais man tiesham liekas ir ari plaans B,vai nu nojume vai ari dzimtsarakstu nodala blakus ;-)
02.02.2015 15:16 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.01.2009
Man arī likās, ka vēlēšos kāzas pie jūras - Saulkrastos, pie Baltās kāpas. Bet vairāk painteresējoties sapratu, ka pirmkārt tas tiešām ir liels risks, jo laika apstākļi pēdējos gados tiešām ir ļoti neprognozējami. Un otrkārt, pati esmu bijusi pludmalē, kad notiek kāzas (ne kā viesis, bet sauļojoties), un ja tā godīgi, savādi izskatās - apkārt daudz ļautiņu peldkostīmos, dažs labs smēķē, dažs iedomājies, ka atrodas nūdistos, utt., un blakus līgava skaistā kleitā un līgavainis fočējās. Un papildus tam - karstajā kāzu sezonā, vismaz pie Baltās kāpas esmu redzējusi, ka izveidojas jauno pāru rinda - katram uz savu laiku pieteikta ceremonija, bet ja atbrauc ātrāk vai nokavē, tad sanāk tāda drūzmēšanās. Par Balto kāpu zinu, ka tur jāvienojas ar Saulkrastu domi, par iespēju rīkot ceremoniju - tieši tā iemesla dēļ, lai neveidojas rinda uz vienu un to pašu laiku.
Ja tomēr kāzas jūras krastā ir sapnis, no kura nevēlas atteikties, tad noteikti var sameklēt kādu vientuļāku pludmali, kur netraucēti var salaulāties. Bet noteikti jābūt rezerves plānam - ja nu visu dienu gāž kā ar spaiņiem, lai nav jāliedējās pašiem un arī viesiem.
Pati precējos rudenī - ar laikapstākļi nebija tie sliktākie, bet ik pa brīdim uzlija gan. Bet nekur nav garantija, ka jūlijs un augusts būs bez lietus. Galvenais nesatraukties un jau rēķināties ar to, ka neatkarīgi no laikapstākļiem šo dienu izbaudīsiet kārtīgi;)
02.02.2015 15:18 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Motivation ah domaju, ka ar 10 cilvekiem bus daudz vieglaak. Jo mums bija ieplanots krietni vairaak.

Bernatos bija doma jo tur pavadiju lielu dalju savas beernibas, gan sleepot uz turieni braucaam ar gimeni gan peldeeties. Atminju deelj + tur tomeer klusaaks ,kaa pashaa liepaajaa.
02.02.2015 15:19 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Pārliecinājāt mani par plānu B, paldies :-D Būtu jau forši, ja blakus kā reiz atrastos maza kapella kā koala_bear, bet nu iespējamība maza. Tad par to jāpadomā, kas varētu būt tas plāns B.

Tieši tādu variantu kā aprakstīja Upenīc... ļoti negribētu, kur cilvēki apkārt vazājas. Tāpēc ļoti cītīgi centīšos atrast klusu vietu. Ja daži paiet garām, tas vēl tā, bet ja tiešām apkārt kaut kāds balagāns, visa burvība pazūd.
Bija doma arī par Brīvadbas muzeju, bet tā atkrita tieši šī iemesla dēļ- ja ir kāzas, viņi jau neslēdz ciet to muzeju..pārējie var tāpat nākt gan tajā baznīcā, gan blisināties. Cilvēki man neriebjās, bet nu tādā dienā kaut kā labāk bez nepiederošām personām :-)
02.02.2015 15:26 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Mans sapnis ir kāzu banketu rīkot dārzā, bet laikam jau neuzdrīkstēšos šo pašu iemeslu dēļ. Pilni šķīvji ar lietus ūdeni nebūtu jauks skats. :D
02.02.2015 15:27 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Annija27 nu mūsu gadījumā vismaz pilnie ūdens šķīvji atkrīt, paldies dievam. Bet vispār filmās tik skaisti tas viss izskatās vienmēr, realitāte gan ir tāda, kāda tā ir :-D
02.02.2015 15:31 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Motivation, manā gadījumā tiešām ir pārāk daudz filmās noskatīts tas un vēl pinterestā par daudz mēdzu skatīties bildes par šīm tēmām. :D Varētu jau telti uzsliet, bet tas vairs nebūtu tik romantiski. :(
02.02.2015 15:36 |
 
Reitings 736
Reģ: 29.01.2009
vai man ir jāsarunā ar vietējo pašvaldību par to vietu
Manuprāt, jā. Iespējams, ka nedrīkst visur kur mēs vēlamies. Varbūt ir kādi aizliegumi. Pat, ja nav, es tomēr drošības pēc aizietu un parunātu uz pašvaldību.
02.02.2015 15:38 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Motivation, manā gadījumā tiešām ir pārāk daudz filmās noskatīts tas un vēl pinterestā par daudz mēdzu skatīties bildes par šīm tēmām.


Man tas pats :D
Tagad, pēc šīs diskusijas sāku apdomāties :D Lai gan zinot sevi, ja esmu ieņēmusi kaut ko galvā, tad tā arī darīšu, lai vai kas :D
Bet vispār - man vēl līdz tam daaauuudz laika :D
02.02.2015 15:40 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Traucekļi starp kāpām un mežu varētu būt knauši ( odi):-P:-D Tiem gan būtu ideāls bankets.:-D
Bernātos vasarā daudz cilvēku, tad jaatrod vieta un laiks, lai nav nevajadzigi skatitāji.
02.02.2015 15:40 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Vispār ja liela balta telts, tas jau arī nav nemaz tik slikti kā B variants.
02.02.2015 15:42 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Traucekļi starp kāpām un mežu varētu būt knauši ( odi)


Tad būs jāiet tuvāk jūrai :-D

Bet vispār tas būtu likumīgi, ja es, piemēram, nolīgtu pāris apsargus, kas ziņkārīgos nelaistu super tuvu tai vietai? Citiem taču ir miesassargi un tā :-D
02.02.2015 15:44 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Vispār, palasot tā baigi bezcerīgi izklausās - it kā tas jau būtu skaidrs, ka uzreiz sāks līt, viss un visi būs slapji, salijuši utt. :D
Manas kāzas arī būs brīvā dabā. Ne pie jūras gan. Taču, lai gan es apzinos, ka laiku pasūtīt nevar, es kkā nekoncentrējos uz to, ka nu tikai līs un būs tizli. Ja sāks līt, tad sāks līt. Neko darīt. Es labāk domāju par to, cik skaisti un saulaini būs, nevis kā sāks līt.

Katrā ziņā - man liekas, ka tev noteikti ir jāsaskaņo sava vēlme precēties tajā vietā ar kkādām instancēm. Tā vnk iet un darīt man šķiet nevar. Painteresējies vai nu dzimsarakstos vai pašvaldībā. Es interesējos novada pašvaldībā, kas tad man ļoti laipni arī iedeva tālākus kontaktus utt(mēs neprecēsimies ar zagsas darbinieci, bet ar mācītāju).
02.02.2015 15:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits