Youtube vlogi - Ko skatieties?

 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Sveikas un sveiki :)
Jautājums, vai skatieties youtube vlogus? tos ik dienas vlogus (daily vlogs), shaytards, itsjudyslife, funforlouis utt ? ja jā tad nosauciet kam sekojiet līdzi.

Plus, kas tieši jums piesaista tieši tajos cilvēkos kurus skatieties? kāpēc sekojiet? un vai kādreiz ir bijusi vēlme skatīties ko tādu tikai pa Latviski ?

Pati skatos itsjudyslife jau no paša sākuma un funforlouis. Skatos jo šajā aukstajā gadalaikā pavisam nepatīk kāju spert laukā :D
Itsjudyslife piesaistija dēļ kultūras, pati ir filipīniete bet dzīvo Amerikā. Interesanti skatīties ko viņi ēd :D
FunforLouis patīk jo motivē mani iet ārā un meklēt piedzīvojumus. Interesanti skatīties kāds viņam dzīvesveids jo visu laiku ceļo apkārt.

Ir vēlme skatīties šādus vlogus arī no Latviešiem, bet tiem kam ir, vainu taisa pārāk tūristīgus vai vnk runā par tēmu kas man nešķiet interesanta, jebkurā gadījumā klikšķa nav bijuša ar nevienu no viņiem, nav bijusi vēlme turpināt skatīties. Kā jums ?
27.01.2015 02:58 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Patiesībā, makeuparevelinu ir īsts briljants salīdzinot ar citu sīko kanāliem, kur 11 gadīgas kosmētikas ekspertes izsakās :D:D
Bet reāli es varbūt arī gribētu paskatīties kādu kvalitatīvu vietējo vlogu. Kaut vai intereses pēc. Bet izskatās, ka mums ir tikai šitādas sīkās.
29.01.2015 17:17 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
kikiidabest itkā ir vecāka, bet man tik un tā ne īpaši :D

Jā, latviešiem vēl ir viens amazing "vlogeris" : XX UNICORN KING XX man nav nekas pret viņa orientāciju vai kā, bet tad, kad viņš vienreiz rādīja savu sejas ādas kopšanas rutīnu, meitenes, es gandrīz ar sirdi aizgāju!!! :D
29.01.2015 17:22 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Makeuparevelinu ir šausmas, un pārējās sīkās tāpat. Bērns zieķē kosmētiku un sauc sevi par eksperti? Eksperti, kurai mamma pērk šampūnus? smieklīgi.. Un dot padomus bērns pieaugušām sievietēm nevar, varbūt savām vienaudzēm. Bet vispār, tādā vecumā neko vairāk par tušu un higienisko nevajag.
Jana Borisa YouTube arī nepatīk. Nevienu no acu make up neliktu, it sevišķi pēdējo. Pati esmu mēģinājusi tehniku ar skoču sānos, bet tik gari izstiept un aaa izskatījās šausmīgi. Video nekvalitatīvi, un garlaicīgi.
Bet reāli es varbūt arī gribētu paskatīties kādu kvalitatīvu vietējo vlogu.

++ šim noteikti piekrītu.
29.01.2015 17:24 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Mani gan makeuparevelinu fascinē tas , cik ļoti labi viņa māk runāt ar kameru. Pašai galvā vienmēr ir visādas idejas ko uzfilmēt, bet tad kad tieku filmēt paliek jocīgi. Vienmēr likās ka esmu jau pieradusi pie kameras, šad tad kad krāsojos runāju pati ar sevi pret spoguli :D bet esmu tik daudz video izdzēsusi jo man vnk kauns :D tā pati macbarbie07 paskataties pašus pirmos 10 video ko ielika, un paskatieties pēdējo video. Manuprāt pēc dažiem gadiem arī Evelīnai būs superīgi video. :)

Tātad ko jūs gribētu redzēt no Latvieša, kādu video? Jūs sākat ka gribētu paskatīties kādu kvalitatīvu vietējo vlogu, tas attiecas uz takā follow me around vlogu vai beauty vlogu? Kādas tēmas jums tieši interesētu? Un ko jūs domājat ar vārdu kvalitatīvi? :)
29.01.2015 18:43 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
luiidzii - ar kvalitatīvu domāju labu kameru, fokusu, radošu un piesaistošu vidi (kā jau iepriekš minēju), labu skaņu (nevis ka runā video filmējot, bet nofilmē video un skaņu ierunā ar mikrafonu, tad skaņa ir kvalitatīvāka un var iedziļināties make up procesā, nevis procesu pārtrauc lai parunātu).
Kādas tēmas jums tieši interesētu?
Interesē dažādas. Patīk jaunu produktu izmēģināšana, dažādi acu ēnu krāsu salikumi, dažādas mākslīgās skropstas, tonālo noturība, labākie/mīļākie bronzeri, sejas kontūrēšana, lūpukrāsas, lūpu spīdumi, dažādas tušas, fake tanning, dažādas sejas kopšanas rutīnas aah, tā varētu turpināt vēl un vēl :) Šad tad arī patīk matu sakārtojumu tutorial.
29.01.2015 19:06 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Tieši gribu sākt taisīt Pirmais Iespaids video par kādu kosmētikas produktu. Liels paldies Ray, ņemšu visu vērā :) kamera jauna ir, atliek tik filmēt :)
29.01.2015 19:13 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Vilhelmīte
luiidzii, tev ir tiiiiiiiik izskatīgs brālis!


Liels paldies :D viņam gan to neteikšu, sakāps vēl galvā :D :D
29.01.2015 19:16 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
luiidzii , ieliksi savu youtube linku? :-)
29.01.2015 19:18 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
luiidzii, tev ir sava kanāls?

Man patīk mēnešu favorīti. Un tad vēl visādi lūpu lietu video. Tāpēc es skatos HollieEatsLipstick. Bet tie jau laikam neskaitās vlogi, bet vnk video. Un pēdējā laikā patīk skatīties, ko citi pērk - tādi haul video, bet ar tiem atkal žēl, ka daudz ko no nopirktā pie mums nevar dabūt.
29.01.2015 19:19 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Vakar vakarā sāku skatīties grav3yardgirl, nu tā tīri vizuāli un pēc tām visām izdarībām cilvēks reāli atgrūž, bet skatījos tos video, kuros viņa izmēģina dažādas preces un dažbrīd biju pārsmējusies. Īpaši tajos video, kur viņa izmēģina dažādas matu uzpariktes, āāāā! Vienkārši uzjautrinoši! :-D Turklāt pēc kādiem 10 noskatītiem video tā bļaušana un vaikstīšanās jau ir samērā pieņemama un beigās likās - ja man būtu vlogs, noteikti nebūtu tālu no šī :D
29.01.2015 19:25 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
http://youtube.com/user/LuiizeBeauty
Un
http://youtube.com/user/Luiizevlogs


Beauty kanāls jau ir Dažus gadus bet vienmēr kkas bruka un juka, tāpēc video bija tik ik pēc dažiem mēnešiem :D bet sakarā ar to ka šo gadu esmu paņēmusi brīvu un laiks man ir vairāk kā vajag gribu piesēsties tā kārtīgi :)

Paldies meitenes, visu pierakstu blociņā lai neaizmirstas :)
29.01.2015 19:28 |
 
Reitings 662
Reģ: 06.07.2012
Burviigas acis ,Luize!!(l)(l)
29.01.2015 19:35 |
 
Reitings 1270
Reģ: 23.05.2014
Īpaši youtube vlogus neskatos (patiesībā, vispār vlogus īpaši neskatos), bet retu reizi skatos grav3yardgirl, kur tiek izmēģinātas dažādas jaunas preces/produkti, un vēl retāku reizi Lynette Cenée. Senāk skatījos arī DigitalRev TV, kur tiek runāts par fotogrāfēšanas lietām.
29.01.2015 19:43 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Laikam esmu atpalikusi, bet man šeit minētie vlogi liekas garlaicības kalngals, tukšvārdība un vientulība. Atzīstu tikai blogus un vlogus par konkrētu tēmu bez tukšam pļāpām. No tik populārajiem makeup vlogiem tāda varētu but Lisas Eldriges kanāls.
Daudzas no YT meikapa un dzīvesstila guru man liekas bezgala vientuļas būtnes, kuram trūkst socializēšanās, citādi es tās pļāpas YT nevaru izskaidrot.
29.01.2015 19:54 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Kortnija Liels paldies :)
29.01.2015 20:48 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Quince Nēesi atpalikusi, katrs jau esam dažādi un katram/ai piesaista kas cits, esmu abonējusi meitenes tikai tāpēc kad viņai piem. Ir ļoti smuki gari mati :D īsti neinteresē par ko runā bet patīk skatīties uz matiem :D Kādreiz ļoti patika wayne goss video, bet ar laiku vairs neskatījos ar interesi līdz pavisam aizmirsu par viņu. Paskatījos arī Lisas video un man vienkārši nepiesaista, ne viņas izskats ne tas ko viņa dara. Ir ļoti daudzi kurus skatījos pirms gada un galīgi neuzrunāja viņu video, bet tagad atkal uzejot uz viņu kanālu meiģinu apskatīties visus video un skatos ar lielu interesi :)
29.01.2015 20:59 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Jenna Marbles (fantastisks humors)
Juicystar07 (laikam pats pirmais youtube kanāls, ko sāku skatīties, jau gadi pagājuši)
Elle Fowler (juicystar07 māsa)
Bethany Mota (forša meitene, interesanti, dzīvespriecīgi video, sāka viņa ar youtube, tagad jau ir sava apģērbu kolekcija, simtiem spiedzošu fanu, kas nakti pārlaiž pie veikala, lai tiktu nobildēties ar viņu :D)
SacconeJolys (īru ģimene, kas katru dienu liek savas ikdienas video. Viņiem ir foršākie bērni, kādus jebkad esmu redzējusi :D)
29.01.2015 21:28 |
 
Reitings 8
Reģ: 30.01.2015
Es skatos roman atwood, jenna marbles, lisa eldridge, nikkie tutorials, equals three, +100500, lustrelux Utt.
Šiem kanāliem reti pavīd vlogi, visi video par tēmu, tieši tas arī saista, jo jeli vāvuļotāji galīgi neinteresē.
No latviešiem patīk kristianathe, ļoti labas zīmēt prasmes, superiga fantāzija.
Janas Borisas video patīk ar konkretumu, nav liekas vavuļošanas :)
Vēl Ritai Jurevskai forši video, patīkama meitene, tik žēl, ka vairs neveido video
30.01.2015 19:56 |
 
Reitings 274
Reģ: 23.01.2015
Mozhums Laikam atkarīgs kāpēc Tu skaties tos video, ja vēlies kko iemācīties vai gribi uzzināt par konkrētu produktu tad protams skatīties īsu video kas tieši ir par tēmu ir labāk. Dažreiz ja nevaru iemigt man patīk skatīties video kur daudz un dikti runā par visskautko, lielisks piemērs ir zoella, pēc 5min jūtu kā forši krīt acis ciet :D
03.02.2015 19:40 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
Es skatos arī itsjudyslife jau no paša sākuma, ļoti sirsnīgi un pozitīvi cilvēki, interesanti vērot, kā viņi aug un nu jau bērni superr!!!
AprilJustinTv ļoti patīk abu attiecības liekas tik sirsnīgas un patiesas plus Aprila ir pirmsskolas skolotāja tāpat kā es :-D
RissRoseduos super stipra sieviete, vientuļā māmiņa, kas viena audzina dvīnes. Super attieksme pret dzīvi:-)
03.02.2015 19:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits