Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izmisums..

 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2015
Sveikas, dārgās meitenes!

Rakstu tāda veida forumos pirmo reizi, jo esmu izmisumā, un protams šādas emocijas ir izraisījis vīrietis. Pāris nedēļas atpakaļ mūsu attiecībām bija viens gadiņš (kopā dzīvojam jau kopš jūlija). Gadadiena bija izdevusies - restorāns, spa un dārgs pulkstenis dāvanā. Tomēr es vairs nejūtu mīlestību no viņa puses, es vairs nespēju viņam uzticēties un tas jau kļūst paranoiski..
Pirms sākām dzīvot kopā puisis mani iepazīstināja ar visiem saviem radiem, BET kas šķita dīvaini - es neesmu iepazīstināta ar viņa draugiem līdz pat šim brīdim!!! Un šodien, kad es slima guļu mājās viņš aizbrauca ar viņiem tikties, vakarā zvana un saka, ka drauga omītei slikti un viņš brauks no centra līdz imantai, lai viņu aizvestu uz slimnīcu un nezin, kad atgriezīsies mājās!!! WTF?! Manuprāt, tādos gadījumos ātro palīdzību sauc!!!!
Bet viss sākās, daudz ātrāk decembrī.. kamēr viņš bija darbā nakts maiņā, viņa draugos ieraudzīju saraksti ar meitene (sarakste bij dzēsta), kurā viņš viņu sauca par skaistulīti, teica, ka nevar sagaidīt ziņu no viņas, iedeva savu numuru. Protams, es sāku zvanīt, bet klausuli neviens necēla, uzrakstīju sms - nekādu ziņu nedeva visu nakti.. No rīta puses piezvanīja un pirmie viņa vārdi bij "kāpēc tu ložņā manā profilā", tad sekoja garas sarunas, kuras nenoveda ne pie kā. Kas sagaidīju viņu mājās viņš sāka atrunāties ar to, ka redziet viņa draugs izšķīrās ar meiteni un viņiem nebija ko darīt, tāpēc arī sarakstījās! Pēc kāda laika, šo pašu frāzi viņš pārfrāzēja un pateica, ka viņš to izdarīja, jo mēs iepriekšējā dienā sastrīdējāmies. Paprasīja piedošanu - piedevu, bet sirds sitās it kā to graizītu mazos gabalos (jo es viņu ļoti mīlu un nebiju gaidījusi neko tādu). Pēc laika atkal šo pašu tēmu pacēlu, jo atcerējos, ka biju viņam zvanījusi tieši tajā brīdi, kad viņš sarakstījās ar to meiteni, bet bija aizņemts - uzprasīju, ar ko tad runāja - teica ar draugu, tālākais mans solis bija telefona pārbaude, vai tiešām tā bij saruna ar draugu, un kā Jūs domājat viss tika dzēsts, uz šo jautājumu viņš nespēja neko atbildēt.
Saka, ka mani mīl, bet es to vairs nejūtu, jo nav vairs uzticības.. un tgd, kad viņš "palīdz drauga omītei" es sēžu ar sāpošu sirdi un nezinu ko darīt! Kāpēc ar draugiem neiepazīstina? Kāpēc melo? Kāpēc sarakstās ar citām? Runāt ar viņu vairs nevēlos, jo neredzu jēgu, man arī pašai nepatīk "spiest" virsū. Mīļās meitenes, kā Jūs rīkotos šādā situācijā? Lūdzu, dodat kādu padomu, jo jūtos ļoti "sūdīgi"!
24.01.2015 19:41 |
 
10 gadi
Reitings 3056
Reģ: 13.11.2011
Visa pasākuma grūtākā daļa - izdomāt, kāda velna pēc esmu tur ieradusies,

vienkārši pateikt, ka arī ir satraukusies par omīti.
25.01.2015 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 4058
Reģ: 02.01.2011
Saudzē savus nervus! kam tev tāds ar citām čatotājs??
25.01.2015 10:40 |
 
Reitings 99
Reģ: 19.10.2014
Mīļā, neesi naiva, stāsti par drauga omītēm ir pats stulbākais ko varētu izdomāt. Pamet to čali, un atrodi kādu, kuram mīlestība ''būs vienmēr". Veiksmi!
24.01.2015 23:39 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2015
Galvenais , ka dārgs pulkstenis


Anyuta, tas bija domāts tādā ziņā, ka cilvēks nepelna tik daudz, lai varētu atļauties dārgas dāvanas..

un ja tomēr, tādu dāvanu sagādā paliek maza cerība, ka viņam Tu neesi vienaldzīga.
24.01.2015 22:45 |
 
Reitings 32
Reģ: 29.03.2009
Galvenais , ka dārgs pulkstenis :-D
24.01.2015 22:25 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Es piekrītu 'smaidu', ieslēgtu naivo un lētticīgo, brauktu pārbaudīt. Visādi mēģinātu pieķert pie rokas, lai ir droši argumenti, savādāk nav jēgas skaidroties. Saprotams, ka puisis mēģinās izgrozīties, bet meitene paliks karot ar slimīgām aizdomām tālāk. Ar kaut kādiem pierādījumiem bruņojusies, tālāk rīkotos pēc Neons ieteiktā - ultimāts. Bez histērijām, mierīgi un lietišķi.
24.01.2015 22:25 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Tā palasot tekstu, jūtamas cilvēka sāpes un ciešanas kas spiežas laukā.
Protams tas ir grūti, kad nezini kas notiek ar attiecībām, bet vienmēr ir cerība.
Un bieži vien mēs sevi, šeit diskusijā pasniedzam daudz kritiskāk, kā tas patiešām ir.
Jo manuprāt nekad nebūs tā, ka viens ir pie vainas. Tāpēc ka viens cilvēks papildina otru, ja vēl esam pārāk greizsirdīgi/as un cenšamies atrast problēmu tur kur tās nav! Jo tas viss sākas pilnīgi nevainīgi, mazums gadās sastrīdēties, cilvēks vēlas atbrīvoties, izlādēties reģistrējas kādā portālā, sarunājas ar pretēja dzimuma cilvēku, bet bieži vien, lai atietu no tā visa.Tik daudz cilvēki ir zināmi, īpaši meitenes, kuras atrodoties blakus saviem puišiem vienkārši sarakstās ar citiem.Bet, ja to ierauga meitene, ka puisis to dara, tad tas tiek uztverts piecas reizes nopietnāk, no prašņāts, sakas emocionālās izlādes.

Un pēdējā laikā ļoti bieži figurē vārds mīlestība un pirmajā gadā bija viss, tāds kādu vēlējos, viss bija lieliski, līdz sāk dzīvot kopā.Mīlestība pārņem pilnībā, bet patika ar laiku izzūd it īpaši, kad neesam gatavi kam jaunam, kā piemēram dzīvošanai kopā..Citi cilvēki tikai pēc gada jūtas, ka tikai iepazinuši partneri, tāpēc ja gadu grūti sadzīvot un rodas robi attiecībās, tad ir kārtīgi par to jāpadomā!
Mīlestības sajūtās viss un visi izskatās daudz jaukāk nekā ir patiesībā... Mīlestība padara aklu! Diemžēl tas nav tikai sakāmvārds vien, bet gan dzīves realitāte, jo ar mīlestības acīm raugoties, viss patiešām izskatās daudz citādāks.Mēs otrā neredzam vājības, kompleksus.. Un tieši tāpēc lielā mīlestība nereti aiziet bojā dažādu it kā nenozīmīgu sīkumu dēļ. Pirmā iemīlēšanās skurbumā parasti cilvēki nepamana jūsu neizmazgātos matus,netīros apavus, kaktā nosviestās zeķes un izsmēķu pilno pelnu trauku..Tādos brīžos pat lieli kārtības mīlētāji samierinās ar nekārtību...
Vienkārši neesi pārāk greizsirdīga, nemāci viņu, esi atklāta, neko neturi pie sevis! Viņš to visu dara tikai tāpēc, ka no Tevis jūt negatīvismu, uzbraucienus par sīkumiem.Viņš nejūtas kā Tavs vīrietis, jo savu cilvēku ir jāatbalsta, nedrīkst domāt, pozicionēt ka viņš tik slikts, nekam nederīgs.Jo tas ir mūsu otrs, kas ir ar Tevi bijis priekos un bēdās un publikai apskatei viņu apspriest vien parāda, ka viņu pozicionē daudz zemāk par sevi.Kaut tā nebūtu jādara esot attiecībās!
24.01.2015 22:04 |
 
Reitings 237
Reģ: 29.01.2009
Eh, es ķertos vērsim pie ragiem. :-D
Pie velna tās aizdomas un grezsirdības demonus.

Uzjautātu, uz kuru slimnīcu omīti aizveda, kāptu mašīnā un pēc 20 min jau būtu pie slimnīcas. Visa pasākuma grūtākā daļa - izdomāt, kāda velna pēc esmu tur ieradusies, visticamāk, izdomātu, ka kaut ko esmu pie viņa aizmirsusi, ko steidzami tieši tagad vajag...vai aizietu pie lora kaklu atrādīt, lai vai kā, kaut kādu muļķīgu, bet iemeslu atrastu, lai čali pārbaudītu.


Par to "piļīšanu" ar savām aizdomām, meeeeh, nezinu, nekad tā neeesmu darījusi, pašai nepatiku, ja man tā darītu, un, manuprāt, tā ir visnotaļ bezjēdzīga nodarbe, atgādina nelīdzsvarotas, histēriskas, nepārliecinātas izdarības. Ja pie rokas pieķēri - dod pa trubu, tā lai Daugavas otrā pusē skan, ja pierādījumu nav, tad dzīve ir pārāk īsa, lai to izniekotu skumstot par to, kas nav.
24.01.2015 21:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu, nedomāju, ka te vairs pat ultimāti nepieciešami - ja nav , tad nav.

Ultimaatam buutu taada noziime, ka vismaz tiktu dota iespeeja puisim visu godiigi izstaastiit un meegjinaat kaut kaa laboties vai mainiit situaaciju. Autore nav iisti gatava visu taa vnk pamest, tad nu pat, ja vinjsh kraapj, vismaz buus iespeeja sho situaaciju godiigi izrunaat un varbuut kaut kaa glaabt - tas nu jau vairaak no autores buus atkariigs.
Un otra ultimaata dalja - ja reiz puisis negrib runaat un buut atklaats, tad kaada jeega veel teereet savu laiku? Ja nenotiek nekaada normaala komunikaacija, tad attieciibas principaa nav nemaz iespeejamas, lai kaa gribeetos. :-/
24.01.2015 21:39 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Var jau pieciest to un sakost zobus, bet agri vai vēlu tādas attiecības dabīgi nomirs, vai no viņa, vai tavas puses, tas ir tikai laika jautājums, jo neizklausās labi, ne tava neuzticība rakņājoties pa cita telefonu un datoru, ne arī viņa sarakstes...


++
24.01.2015 21:21 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2015
Scheisse, paldies par atbalstu, tas šobrīd tiešām ir nepieciešams )
24.01.2015 21:14 |
 
Reitings 95
Reģ: 27.05.2014
milacat - Tu neesi egoiste. Saprotu Tevi gaužām labi - negribas iet prom no attiecībām, kaut kā tik tuva un pazīstama. Ir žēl to labo momentu, jo tie pie otra cilvēka tur kā ar ķēdi. Ir bail no nezināmā, tieši no tā - bet kā tad būs vienai, ko iesākt? Un ir taču cerība - ja nu būs tik labi kā agrāk, kā to atgūt?
Tādēļ arī Tu tagad mokies ar izmisumu un bailēm tikt atstātai vienai..
Šajā brīdī Tu esi ļoti nepārliecināta par sevi un esi gatava piedot visu (ko otra puse arī izmanto).
Bet es saku, ka Tu esi vērta daudz vairāk! Degunu gaisā! ;)
24.01.2015 21:12 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2015
Annie, nekad jau nezināsi, kāds īsti ir tas cilvēks ar ko tu velies būt kopā, tikai ar laiku sāc saprast, kad "rozā brilles" pazūd.. īstenībā pēc tādiem gājieniem grūti būs uzticēties vīriešiem turpmāk..
24.01.2015 21:10 |
 
Reitings 20
Reģ: 01.07.2013
Ja jau tiki līdz idejai, ka vajag skatīties telefonu, tad jau pati ne tikai nojauti, bet arī zināji, ko atradīsi. :)
24.01.2015 21:08 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nu, nedomāju, ka te vairs pat ultimāti nepieciešami - ja nav , tad nav.

Lasot šo forumu, rodas bieži vien tikai viens jautājums - kur jūs atrodat šos vīriešus, kas neciena ne sievietes, ne attiecības?
24.01.2015 21:03 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2015
Zinu, ka tik un tā īpaši padomus neņemsi vērā, jo vēl būs aktīvas - kā saglābt attiecības un palikt ar viņu kopā - domas Tavā galvā. Pašlaik Tev vienkārši ir grūti un Tu meklē kādu, kurš Tev var ko labu vai gudru pateikt un forums palīdz laizīt brūces. Tomēr - padomā par sevi un savu dzīvi - vai Tev tādu vīrieti vajag blakus.


Scheisse, pilnībā piekrītu tavam rakstītajam, iespējam esmu egoiste un man ir vnk bail palikt vienai...
24.01.2015 20:42 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2015
Noslēpums, bet kā tad var pārliecināties vai melo, vai saka taisnību?
24.01.2015 20:38 |
 
Reitings 95
Reģ: 27.05.2014
Te nav jābūt ekstrasensam, lai redzētu, ka nākotnes šīm attiecībām nav. Nekādas.

Protams, Tu iebildīsi un teiksi - "nē, viņš taču tomēr ir labs un re, labie momenti un vispār", tomēr arī patiesību Tu pati redzi, kas nav tā patīkamākā. Un reālā patiesība ir skaudrāka par tiem labajiem mirkļiem, savādāk šādas tēmas nebūtu.

Zinu, ka tik un tā īpaši padomus neņemsi vērā, jo vēl būs aktīvas - kā saglābt attiecības un palikt ar viņu kopā - domas Tavā galvā. Pašlaik Tev vienkārši ir grūti un Tu meklē kādu, kurš Tev var ko labu vai gudru pateikt un forums palīdz laizīt brūces. Tomēr - padomā par sevi un savu dzīvi - vai Tev tādu vīrieti vajag blakus.

Nav domāts skarbi, tikai izsaku savu reālo viedokli ;-)
24.01.2015 20:36 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2015
Karma, pret mājdzīvnieku viņš izturas vēl labāk :-D
24.01.2015 20:36 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2015
Laikam būs jāsagaida viņu mājās un jāparunā vēlreiz, lai cik tas būtu nepatīkami... tikai bail no viņa reakcijas, ja nu viņš sakravā mantas un aiziet?! tādā gadījumā palieku viena, četrās sienās, ar savām sāpēm aci pret aci..
24.01.2015 20:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!