Kādas ir tavas dīvainības?

 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Šovakar aizdomājos par savām dīvainībām :) Gan jau ka citām arī ir :)
Piemēram, es:
- Es eju dušā un priecājos, ka uz manis līst sudrabs nevis ūdens (apgaismojums gudri salikts un izskatās pēc sudraba)
- varu stundām youtubē skatīties visādus šausmu/pretīgos/medicīniskos video
- saku dīvainus vārdus: NarveRRsens, Kārijs, Setembris :D
- Pirms miega nozieķēju pusroku ar piparmētru eļļu un tad visu nakti man šķiet, ka smaržoju pēc piparmētru ledenēm :)
14.01.2015 22:46 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Atcerējos vēl vienu dīvainību, kas man pašai reizēm pat traucē un nespēju izskaidrot, kāpēc tā, proti- nespēju ēst citu cilvēku klātbūtnē, izņemot cilvēkus, kurus satieku diendienā (draugs, bērns, tuvākie radi) piemēram aizejot ciemos, pat tad ja ļoti gribēšu ēst, labākajā gadījumā tikai paknakstīšos. Ir cilvēki, kuri mani gadiem pazīst un prasa, vai es vispār kādreiz ēdu, jo nekad nav redzējuši mani ēdot, pat tad ja jāpavada vairākas dienas kopā, labākajā gadījumā uzknābāju "cāļa porciju". Pēc tam varu aiziet mājās un pieēsties, bet citu cilvēku sabiedrībā (nerunājot par kafejnīcām, sveši cilvēki netraucē, bet tieši tādi, kurus tomēr mazliet pazīstu) vienkārši nevaru. Pati uzskatu, ka tas ir dīvaini un nesaprotu iemeslu, it kā necūkojos, neaplejos utt. lai izvairītos no ēšanas citu klātbūtnē. :D
15.01.2015 11:00 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Par savu tomātu fobiju rakstīju jau iepriekš.:-D
Vēl es nevaru aizmigt ar zeķēm kājās. Pie pirmās iespējas novelku zeķes.
15.01.2015 11:04 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Atcerējos vēl
*patīk gulēt ar zeķēm kājās
*braucot mašīnā, instinktīvi izvairos no šķēršļiem (piemēram, zariem) pieliecoties un tml. - mans draugs par šito vēl joprojām uzjautrinās :-D(s)
15.01.2015 11:07 |
 
Reitings 3296
Reģ: 26.08.2009
Ja man uz galda stāv krūze ar ūdeni un tas nav tikko ieliets, aiziešu visu izliet ārā, izmazgāšu krūzi un tad pa jaunu ieliešu ūdeni.

haha, ja neesmu izkaltusi tā, ka sažuvusi mēle ievelkas kaklā, varu iedzert tikai ūdeni, kas vismaz pusstundu nostāvējies glāzē. Un tad pašā apakšā druscīti atstāju. tipa "biezumus" :D lai gan tas ūdens ir pilnīgi tīrs :D Tāpēc nereti man rokasstiepiena attālumā var būt pa 2-3 neizdzertām un pusizdzertām glāzēm.
Un vēl
- no krūzītēm dzeru tikai tēju un kafiju, pārējiem dzērieniem, alum, sulām, ūdenim utt, man ir jāredz krāsa, tekstūra (dzidrs alus vai duļķains), pat ja perfekti zinu, kāda tā ir.
- vienmēr sēžu kājām krustā - mājās, darbā, autobusā. Esmu iedzīvojusies varikozās vēnās un joprojām sēžu kājām krustā :D
- kad ēdu, ir jāskatās filma, seriāls, kkas jālasa datorā vai žurnālā, citādi nevar. Tas - ēdot vienatnē.
15.01.2015 11:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pirms iemigšanas kustinu kāju (grūti paskaidrot, nu tā kā slidinu pa palagu šurpu, turpu ).


Minci!!! Beidz kopēt mani :D Es identiski tā ar daru :D Jūtos kā kaķis tad kurš slidina savu asti viltīgi šurpu turpu :D
15.01.2015 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 855
Reģ: 12.02.2011
es laikam, tad esmu dīvainākais radījums ever :) daru cisas dīvainības, kuras jūs rakstījāt, izņēmums ir Īsts vīrietis un tā kājas kustināšana
15.01.2015 11:26 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Varu neēst brokastis/pusdienas/vakariņas, ja tajā brīdī negribu ēst neko no tā, kas atrodas mājās..
- šis arī man ir raksturīgi :D
15.01.2015 11:27 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Hmm...
-Man obligāti vienmēr apavos ir jāvar sakrustot kājas īkšķis un tam blakus esošais pirksts. Nu, jāvar īkšķis uzlikt virsū tam otram pirkstam.Vienalga, ejot, sēžot, stāvot. Ja es to nevaru izdarīt, man nav ērti, ir dīvaini un es kļūstu nervoza :D Arī tad, kad pērku apavus - tas ir ļoti svarīgs kritērijs, vai es varēšu to izdarīt. Ja ne, tad meklēju citus apavus. Zinu, ka mana māsīca vēl tā dara. Pārējie domā, ka tas ir dīvaini un ka man notiekti sāp, kad es tā pārvietojos.

-Es ļoti bieži uztaisu karstu kafiju vai tēju, bet dzeru tikai tad, kad tā ir vai nu jau atdzisusi vai arī tāda knapi remdena. Vnk - karstu nevaru iedzert. Karsta :D
15.01.2015 11:30 |
 
Reitings 634
Reģ: 04.10.2010
*Sēžot vienu kāju visu laiku kustinu, tā it kā stresotu, lai arī tā nav. Kaut kāds ieradums.
*Tīrās drēbes pirms vilkšanas vienmēr pasmaržošu, ja liksies, ka nav preizi izžuvusi, mazgāšu vēlreiz :D
*Nespēju nogulēt, ja gultā ir kāds gruzis, bērns reizēm ēdot kaut ko ienes arī gultā. Neciešu, obligāti gulta būs jāpārklāj, lai atbrīvotos no traucējošā. Kā arī, gultai jābūt kārtīgi saklātai, ja būs nekārtīga, tādā negulēš, kamēr nesakārtošu.
*Ja svešā vietā piedāvā tēju vai kafiju, vienmēr apskatu krūzīti un karotīti - vai ir tīri. (Vienreiz karotīte likās netīra, atteicos no cukura pievienošanas tējai)
*Pēc mazgāšanās izmantoto dvieli otreiz neizmantošu, likšu automātā uz mazgāšanu.

Dažādas nelielas dīvainības, ieradumi. Ir noteikti vēl, bet uz doto brīdi grūti atcerēties.
15.01.2015 11:31 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Man nekas no tā, ko daru, neliekas dīvains. Nu, ne tik, lai uz sitienu iedomātos par to, bet šīs dažas lietas atpazinu, lasot jūsu dīvainības. Esmu arī dzirdējusi komentārus par šiem sīkumiņiem...

Ūdeni (citus bezalkoholiskos dzērienus praktiski nedzeru) dzeru tikai no pudeles un nekad neizdzeru pudeli līdz galam. Tiklīdz ir palikusi mazāk kā puse, metu ārā. Lielajām 1,5l pudelēm šis kritiskais daudzums ir apm 3pirkstu platumā no apakšas. Citādi rodas sajūta, ka dzeru pārpalikumus (neskatoties uz to, ka esmu vienīgā, kas no tās ir dzērusi).

Pievienojos par to tieksmi visu dzert ar salmiņu, īpaši aliņu, ja tas ieliets glāzē. Vīnu nē. :D

Neskatoties uz to, cik ir karsti, man vienmēr jābūt maksimāli apsegtai, lai iemigtu. Labāk mokos un svīstu zem segas, nekā atstāju kādu ķermeņa daļu neapsegtu.
15.01.2015 11:33 |
 
Reitings 243
Reģ: 06.11.2014
*Ja taisu ēst vairākiem cilvēkiem, tad ēdiens automātiski man negaršo.

*Varu no priecīgas pārvērsties par raudošu un nožēlojamu sekundes laikā, un otrādi.

*Diezgan bieži sanāk (iepriekšējā darba slimība :D) pārkārtot skapī drēbes - pa krāsām, vienmēr, lai atbilst sezonai, nepārtraukti mainu skapja saturu. Nobāžu vecās drēbes dziļi skapī un pēc mēneša jau velku ārā itkā būtu kaut kas jauns. Visu laiku tā rotēju.
15.01.2015 11:46 |
 
Reitings 388
Reģ: 13.01.2015
tas, ko daudzas sheit raksta jau nav nemaz nekaadas diivainiibas ;)
15.01.2015 11:54 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Minci!!! Beidz kopēt mani Es identiski tā ar daru Jūtos kā kaķis tad kurš slidina savu asti viltīgi šurpu turpu


Hahahaha! Tad mēs esam mincīši :D

15.01.2015 12:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
15.01.2015 12:06 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Runāšana ar sevi. .
Vienmēr braucot ar auto, pat nepiedomajot, domas velku kontūras ceļa zīmēm, ainavām. Dažreiz rodas bažas vai tik man nav kāda psiho kaite :D:/
Varu paskatities telefonā cik rada pulkstens un pēc minūtes to darīt atkal un atkal jo aizmirsu cik tad īsti rāda.
Kafija garšo TIKAI no manas krūzes.
Avīzes, žurnālus lasu sākot no pēdējās lapas
15.01.2015 12:16 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Es vienmēr žurnālu pāršķirstu no beigām uz sākumu, tā ieraugot sev interesējušos rakstus, un tad sāku no sākuma šķirtīt un lasīt to ko noskatīju.

Lasot grāmatu, sākumā izlasu beigas, lai zinu vai būs interesanti.


Nekad neeju publiskajās/ kopīgajās dušās piem. trenažieru zālē.


Pirms eju ciemos vienmēr paēdu, jo ciemos nekad nēedu, izņemot augļus.
15.01.2015 12:18 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Mazgajos noteikta secībā, vispirms rokas , kājas utt. Ja seciba kautkadu iemeslu dēļ mainās, liekas, ka neesmu tīra :D
Traukus ar mazgāju sākot ar lielākajiem beidzot ar sīkumiem -dakšām utt
Smaržas pusu tikai sev uz skausta, tikai un vienīgi.
15.01.2015 12:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Šeit pieminēja lidmašīnu tad nu atcerejos, ka vienmēr kāpjot lidmašīnā pie sevis.nospiežu kur varētu būt drošākā vieta sēdēšanai ja nu kas atgadās 8-)
15.01.2015 12:22 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.10.2014
★ Pirms izeju no mājām, vienmēr jāpaskatās spogulī. Ja esmu uz ilgāku laiiu prom, tad ūdeni jānoslēdz, gāzi janoslēdz. Kaut kas līdzīgs ir arī ar tām durvīm - nepatīk, ja ir vaļā, šad tad varu pēc tam, kad jau esmu ielīdis gultā, piecelties un aiziet pārbaudīt, vai tiešām ir ciet.

★ Nēsāju tikai baltas zeķes.

★ Domās spēlējos ar vārdiem, patīk tos muļļāt pa burtiem no vienas puses uz otru.

★ Bieži vien aizmirstu vārdus latviski, bet zinu angliski, tādēļ arī frāzes tiek lietotas angliski.

★ Domās sarunājos ar sevi tā it kā kāds mani intervētu :D Tādēļ padodas vienkāršu muļķību runāšana:
- Kāds ir jūs viedoklis par šī brīža situācīju, vai jūs uzskatāt, ka ir nepieciešams kaut ko mainīt, lai uzlabotu šāda veida gadījumus un tupmāk tādus nepieļautu?
- Jā, pavisam noteikti, jautājums šorīd ir ļoti aktuāls un uzskatam, ka ir steidzami jāveic pārmaiņas, pēc iespējas plašākā mērogā, kuras skartu arvien vairāk cilvēku, lai šāda veida situāciju gadījumi neatkārtotos līdz minimumam. :D
★ Mēdzu izdomāt lietas, ja piemēram neiznesīšu tagad krūzīti uz virtuvi, tad notiks šitas un tas... Tad nu es eju un nesu krūzīti uz to virtuvi, domādams par to cik tas ir stulbi :D Bet tādā veidā es uz daudz ko piespiežu sevi...
15.01.2015 13:07 |
 
Reitings 190
Reģ: 31.03.2011
*Es skatoties televizoru, vai runājot ar cilvēlu vienmēr virpinu matus..arī vienatnē..bieži kāds mats paliek pirkstos, tad paņemu to matu un sienu no viņa mezglus..
* monotomas skaņas kā fēna vai putekļu sūcēja skaņa, manī veicina uzreiz miegu..
Atceros jau no bērnības, kad mamma tīrīja grīdu ar putekļsūcēju, es ieritinājos gultā un gulēju..
* neskatoties uz to, ka drīz jau būs 25 gadi, es vīra klātbūtnē varu sākt uzvesties kā bērns (dauzīties, ākstīties, mēdīties,nu tizloties) vēl vakar viņš ar humoru norādīja man "Un tāda man dzemdēs bērnus " :D
15.01.2015 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits