Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādas ir tavas dīvainības?

 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Šovakar aizdomājos par savām dīvainībām :) Gan jau ka citām arī ir :)
Piemēram, es:
- Es eju dušā un priecājos, ka uz manis līst sudrabs nevis ūdens (apgaismojums gudri salikts un izskatās pēc sudraba)
- varu stundām youtubē skatīties visādus šausmu/pretīgos/medicīniskos video
- saku dīvainus vārdus: NarveRRsens, Kārijs, Setembris :D
- Pirms miega nozieķēju pusroku ar piparmētru eļļu un tad visu nakti man šķiet, ka smaržoju pēc piparmētru ledenēm :)
14.01.2015 22:46 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
-Man obligāti vienmēr apavos ir jāvar sakrustot kājas īkšķis un tam blakus esošais pirksts. Nu, jāvar īkšķis uzlikt virsū tam otram pirkstam.Vienalga, ejot, sēžot, stāvot. Ja es to nevaru izdarīt, man nav ērti, ir dīvaini un es kļūstu nervoza Arī tad, kad pērku apavus - tas ir ļoti svarīgs kritērijs, vai es varēšu to izdarīt.


jā!!!! tas pats. ja nevaru sakrustot tos pirkstus kaut vai ar spēku, sākas gandrīz vai panika :)
20.01.2015 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 167
Reģ: 11.06.2011
Ēdot frikadeļu zupu, frikadeles atstāju kā delikatesi pēdējās.
19.01.2015 23:36 |
 
Reitings 335
Reģ: 26.01.2014
Šī dīvainība gan nav izteikta tagad, jo man ir puisis, bet agrāk, kad biju viena, mēdzu iztēloties, ka man priekšā ir mana simpātija, un vienmēr izspēlēju visādas ainas, ko es ar viņu varētu darīt. :D Tā laikam ir the much stulbākā vecās misrix dīvainība. :D
Bet kas tagad piemīt ..
1. Kad ēdu apelsīnu vai mandarīnu, izsūcu viņa sulu un tad apēdu to viņa miziņu. :D
2. Kad mājās skatos hokeju, vienmēr uzvelku sava M. Rēdliha kreklu, jo domāju, ka esmu sestais spēlētājs laukumā un palīdzēšu iesist vārtus. :D
3. Ejot dušā, vienmēr ieslēdzu fonā klasisko mūziku. To gan arī daru diezgan bieži, kad braucu ar mašīnu.
4. Bieži velku nevienādas zeķes kājās, protams, ziemā, jo tad neviens neredz. :D

Ir vēl un vēl, bet grūti momentā atcerēties. :D
19.01.2015 23:23 |
 
Reitings 48
Reģ: 14.01.2015
Pat nezinu ar ko lai sāku, liekas ka ir tik daudz dīvainību bet kad jāsāk ir rakstīt, tad pēkšņi itkā viss ko būtu varējusi uzrakstīt pēkšņi ir aizmirsies! Bet mēģināšu vismaz kaut kādu daļu no savām dīvainībām šeit uzrakstīt! :-D

1.Vienmēr pirms gulēt iešanas pārbaudu vai durvis ir aizslēgtas, patiesībā vienmēr kad sanāk iet garām durvīm pārbaudu vai tās ir aizslēgtas, un nevaru mierīgi tām paiet garam kamer neēsmu pārbaudījusi ciet vai vaļā! :D
2.Nezinu vai tā ir dīvainība betatkarība no svetlanas cepumiem! Vienreiz pat bija tā, kad gāju uz veikalu un prasīju svetlanas cepumus, pārdevēja man jautāja - vai jūs partiekat tikai no cepumiem? :D
3. Autobusā nepatīk nevienam sēdēt blakus, kaut vai ja būšu apkrāmējusies ar mantām, labāk pastāvēšu kājās nekā sēdēšu kādam blakus! :D
4. Viena no manām lielākajām dīvainībām, ja ne pat viss lielākā dīvainība ir nespēja uzturēties blakus cilvēkiem kuri ēdot šļapstinās! :D Pēc dabas mani reti kad var kaut kas nokaitināt bet ja man blakus ir kāds cilvēks kas šļapstinās, manī tāā asinis vārās, sajūtas ir tik neizturamas, tādēļ ja kads man blakus šļapstinās es aizeju uz citu istabu, pagaidu kad šis cilvēks paēd un tad dodos atpakaļ pie viņa! :D
5.Nespēju ēst svešos cilvēkos, ja ēdu tad pat rokas trīc! Nav ne jausmas kādēļ tā! (s)
6. Esmu pārāk laipna, kas manuprāt arī varētu skaitīties pie dīvainībām! :D Piemēram, vienmēr kad ieeju veikalā sasveicinos, ejot laukā no veikala vienmēr saku - visu labu! :D Pat tad kad kāds svešs cilvēks noščaudās es pasaku uz veselību! :D
7. Bieži vien, kad pa ielu nāk pretī kads cilvēks sāku nenokā smaidīt, vai arī bieži vien eju pa ielu un visu laiku smaidu kaut tam nav nekāda iemesla! :D
19.01.2015 23:01 |
 
Reitings 388
Reģ: 05.12.2013
Patīk iet gulēt tikai tad, ja gultas veļa ir vēsa. Vispirms vienu segas stūri pabāžu starp galvu un plecu (kā spilvenu) un no otras puses segu uzlieku tieši uz auss. Kad esmu sasildījusies, izbāžu kājas ārā no segas, tikai tad esmu gatava aizmigt. :D
Ja esmu viena mājās un ir superlabs garīgais, sāku lēkāt un dejot spoguļa priekšā. 8-)
Kad izmazgāju grīdu, negaidu, lai nožūst, bet eju pāri ar sausu lupatu, un pēc tam, kad visas grīdas izmazgātas, nomainu zeķes.
Visu, kas nav zupa, ēdu ar dakšiņu!
Ja kaut kas ir nokritis pie zemes, un esmu slinka, cenšos to pacelt, satverot kāju pirkstos! Parasti sanāk. :D
Lai atšķirtu, kuras izmazgātās melnās īsās zeķītes ir manas un kuras drauga, vienmēr pārbaudu uzvelkot kājā. :D
Ja rokās turu kādu papīru, tad tas paliek taisns tikai tad, ja ir svarīgs. Ja ir stress - norullēju stūrus. Ja ir garlaicīgi - saburzu līdz tualetes papīra tekstūrai. :D
19.01.2015 00:17 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
es 3 gadus nevaru izlemt vai kļūt par veģetārieti vai nē. Tad nu tā arī gaļu ēdu/neēdu.
nevaru aizmigt, ja istabas durvis ir vaļā
Riebjas, kad nepazīstami cilvēki pieskaras
Skatos daudz sporta pārraides vienlaicīgi - katra uz savas ierīces
Varētu "kastrēt" tipisko latvieša sporta komentētāju :D kurš gudri vāvuļo un neko nesajēdz
vienmēr sēžu vilciena otrajā vagonā.
18.01.2015 17:25 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
Ā, un mūzika/TV ļoti traucē aizmigt. Dažreiz dusma, ka draugs kaut ko skatās, kad eju gulēt. :D
18.01.2015 17:18 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
Man arī kafija tikai no savas krūzes, citā nesanāk tik garšīga. :)

Man garšo šokolādes batoniņš Bounty, vienmēr ēdu tā, ka noēdu šokolādi un tikai tad to, kas vidū. :D

Saku maNojēze nevis majonēze. Man tā patīk. :D
18.01.2015 17:16 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.07.2014
1. Runāju ar savu kaķi.
2. Vilcienā man nepatīk sēdēt blakus cilvēkiem, tāpēc eju sēdēt tikai tur, kur vieta ir domāta 2 cilvēkiem, pie pašas ieejas/izejas. Ja sanāk braukt no darba uz mājām un redzu vienu vietu brīvu, bet vieta ir starp 2 sēdošiem cilvēkiem, es labāk izvēlēšos to stundu līdz mājām pastāvēt kājās.
3. Nevaru aizmigt bez TV fonā vai mūzikas.
4. Spoguļojos visur, kur iespējams.
5. Spēlējos ar savu iztēli, piemēram, ja šajā mikrlī zvanīs klients-notiks tas un tas. Bieži vien domāju, ko es darītu, ja notiktu kāda katastrofa.
6. Neēdu ēdienu, ja derīguma termiņš beidzas tajā pašā dienā. Uzreiz metu ārā.
7. Parasti esmu miera mika, bet, ja kāds čāpstina esmu gatava bez maz vai nolādēt. Uzreiz iedomājos, ka tam cilvēkam varētu flīģelis uzkrist virsū, viņš varētu aizrīties un man būtu vienalga. Tiešām riebjas. :D
18.01.2015 17:04 |
 
Reitings 86
Reģ: 18.01.2015
1. Es mandarīniem obligāti nokasīšu nost maksimāli daudz baltās miziņas, ieskaitot baltos "diedziņus", kas paliek uz daiviņām pēc mizošanas. Līdz ar to man mandarīnu ēšana notiek vismaz 3x lēnāk nekā citiem.. Bet man vienkārši negaršo tie baltumi - liekas rūgti.


2. Kad intensīvi domāju vai nedaudz stresoju, tad kožu apakšlūpai nost iekšējo ādu (gļotādas virsējo slāni). Bieži vien līdz asinīm, bet nevaru atradināties.


3. Izejot no mājas, vienmēr paskatos spogulī.


4. Zupai vispirms izēdu šķidrumu un tikai pēc tam biezumus (ja zupā ir frikadeles, tad tās paliks pēdējās). Picai vispirms noēdu ārējo malu un tad "eju" uz centru. Tostermaizēm arī vispirms nograužu garoziņu un tikai pēc tam viducīti.


5. Guļot noteikti iepakojos kūniņā, tā lai nekur netiek klāt "aukstais" istabas gaiss. Obligāti jāguļ uz vēdera un jānosedz pleci un spranda, citādi nevaru aizmigt. Bieži vien savelku tik daudz segas uz pleciem, ka pēdām nepietiek, tāpēc vienmēr kājgalī ir vēl viena sega, lai būtu zem kā pabāzt kāju pirkstus. Un aizmigt varu tikai klusumā, tāpēc guļamistabā nav ne tv, ne dators, ne radio.


6. Riebjas, ka ap izlietni paliek izšļakstīts ūdens pēc trauku mazgāšanas - visas virtuves virsmas vienmēr jānoslauka sausas. Tāpat nevaru ciest, kad izlietnē atstāj trauku sūkli. Man tad liekas, ka viņš nežūst un sāks smirdēt.


7. Drausmīgi patīk knibināties at nagiem un panadžiem. Tāpēc bieži taisu manikīru, jo tad žēl to sabojāt. Bet līdz ko laka vai gelish ir nost, tā plēšu bez maz vai līdz asinīm. Nu nekas labs jau tas nav..


8. Uz sviestmaizēm lieku sastāvdaļas pēc izmēriem - respektīvi, ja šķinķa vai desas gabaliņš ir lielāks par siera, tad tas uz maizes būs pirmais. Vārdu sakot - taisu sviestmaizi pēc piramīdas principa :)
18.01.2015 16:44 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
~ Es ar par mandarīniem, ceļu pret gaismu un skatos vai nav sēklas :-D:-D:-D
~ Man negaršo auksta tēja un kafija, jo šiem dzērieniem ir jābūt karstiem. Pat nav tā, ka negaršo, vienkārši nedzeru. Tāpat ar siltajiem ēdieniem, negaršo, ja tas ir padzisis.
~ Ir daudzas lietas, kuras neēdu, bet nav tā, ka negaršo - vienkārši neēdu. Piemēram, tā gaļa želejā - laikam aukstā gaļa saucās, apelsīni, biezpiena sieriņi un vēl ir daudzas lietas, šai mirklī nenāk prātā.
~ Pirms iemigšanas šūpojos pati, tas ir ieradums no mammas, viņa arī tā dara.
16.01.2015 08:31 |
 
Reitings 945
Reģ: 04.07.2014
Tiiik interesanti lasīt visas šīs dīvainības! :-D

Manējās:

*Mani pašu kaitina šī - vienmēr skatos uz saviem pirkstiem un nagiem, kad rokas brīvas. Visu laiku liekas, ka kkas traucē :-D
*Guļot, vienmēr 1 kāja būs neapsegta
*Plēšu nost kreveles :-D tāpēc labāk, lai nagi īsi apgriezti, lai nevar noplēst :DD
*Vienmēr ir vēlme savējos paturēt acīs, jo, liekas, ja viņus neredzēšu, notiks kas slikts
15.01.2015 23:10 |
 
Reitings 1903
Reģ: 25.04.2010
Ā un vēl dīvainība, kura man nešķiet tīti veselīga un normāla- mēdz būt situācijas, kad savā galvā izdomāju un redzu kā notiek negadījums..piemēram paskatoties uz trepēm, man galvā rodas kadrs,ka kāds krīt p[a trepēm,piezemējas un salauž kaut ko...bet es to mēdzu iztēloties neapzināti, bet ļoti spilgti..
Laikam spilgta iztēle..

Oi, man arī šis ir raksturīgi un nevaru nekādīgi atradināties, īpaši, ja tumsā viena kaut kur eju, tad jebkurš pretimnācējs, arī veca tantiņa man galvā sāks asociēties kā ļaundaris :D
Vēl es atcerējos, ka tad, kad esmu pamatīgi nokaitināta, dusmīga, es mēdzu raudāt. Vienkārši no dusmām asaras birst.
15.01.2015 22:23 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.10.2014
tāda ņirga tur politiķis riktīgs - pateikt neko par neko


Skolā ar to bija problēmas, jo manas esejas un citi pārdomu darbi tika novērtēti ar 4 un 5, jo tajās REDZ NEBIJA SATURA :D

Tai pašā laikā man likās, ka ja jau vajag uzrakstīt, cik tur tos, 250 laikam, un vairāk vārdus, tad sarunājuši, sarakstīšu ar...
15.01.2015 19:48 |
 
Reitings 942
Reģ: 04.11.2014
Man patīk redzēt sliktus sapņus. Guļu krūšturī, to laikam var uzskatīt par dīvainību.
15.01.2015 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 923
Reģ: 03.08.2011
Ir dažas no šeit pieminētajām, vēl varētu pieminēt, ka vienmēr, vienmēr, bez jebkādiem izņēmumiem guļu ar zeķēm, kā arī vienmēr pasmaržoju apģērbu, pirms uzvelku, ja nepatiks smarža - nevilkšu. Ā, vēl mana vārīgā vieta ir roku nagi - draaaausmīgi nepatīk, ka ap tiem knibinās, bakstās - bijušajam draugam ļoti patika tā darīt, es vienmēr besījos. :D
15.01.2015 16:45 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
- Kāds ir jūs viedoklis par šī brīža situācīju, vai jūs uzskatāt, ka ir nepieciešams kaut ko mainīt, lai uzlabotu šāda veida gadījumus un tupmāk tādus nepieļautu?
- Jā, pavisam noteikti, jautājums šorīd ir ļoti aktuāls un uzskatam, ka ir steidzami jāveic pārmaiņas, pēc iespējas plašākā mērogā, kuras skartu arvien vairāk cilvēku, lai šāda veida situāciju gadījumi neatkārtotos līdz minimumam.

tāda ņirga :D tur politiķis riktīgs - pateikt neko par neko :D
15.01.2015 15:31 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Haha, ieraudzīju šo diskusiju un pirmais, ko atcerējos, Lollipop, ka vienai meitenei bija bail no tomātiem :D :D

Manas dīvainības:
* pat ja man salst kājas, es labprātāk pa dzīvokli staigāju un dzīvojos plikām kājām
* es vienmēr kaut ko tirinu - vai nu kāju pirkstus apavos, pašu kāju vai pēdu vai pirkstus un man vienmēr smadzeņu backgroundā skan kaut kāda melodija. Nereti mistiska un neeksistējoša :D Būtu labi, ja es būtu komponists... bet to dzirdēto uz āru izlikt nemāku :D Ceru, ka tā nav kaut kāda pirmā stadija tam, ka ar mani sarunājas balstiņas :D
* ja sanāk strīdēties vai pamatot savu pretēju viedokli, man sāk trīcēt rokas :( It kā atbildu mierīgi un korekti, bet iekšā viss trīc un šķiet, ka tūlīt paraus uz bimbu. WTf :D
* man arī kafija vislabāk garšo tikai no īpašās kafijas krūzes :D savukārt tējas es nevaru iedzert, ja klāt ir jebkādi saldinātāji, arī kaut medus.
* un es vienmēr, vienmēr noplēšu, apskrubinu, sarullēju uzlīmes no alus pudelēm :D
15.01.2015 15:24 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es nekad cainiku nevaru lidz galam. Vienmeer kad udens vaaras izsleegsu paris sekundes pirms udens gatavs.

dzeru vienmer ar karoti kruuzee.
alins tikai no stiklenes, bundzas un veikalaa tikai nemsu no skapiisa no plaukta nekad.


veel patiik sasaldeet koolu nu kaa ledus traucinos un taad suukat tos kolveidigos ledus gabalinus

par tiem ticejumiem pa zalo gaismu man stipri lidzigi
15.01.2015 13:47 |
 
Reitings 190
Reģ: 31.03.2011
Ā un vēl dīvainība, kura man nešķiet tīti veselīga un normāla- mēdz būt situācijas, kad savā galvā izdomāju un redzu kā notiek negadījums..piemēram paskatoties uz trepēm, man galvā rodas kadrs,ka kāds krīt p[a trepēm,piezemējas un salauž kaut ko...bet es to mēdzu iztēloties neapzināti, bet ļoti spilgti..
Laikam spilgta iztēle..
15.01.2015 13:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits