Slaktiņš Francijā

 
Reitings 101
Reģ: 10.11.2014
08.01.2015 14:34 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Suņi un bērni ir visneaizsargātākie,manuprāt,vīrietis,kurš suņuku izvaroja ir pelnījis cietumsodu, jo citādi tas atkārtosies.
08.01.2015 15:36 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Jā, jā zaļie fašisti :D :D
08.01.2015 15:38 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
es tikai nesaprotu vienu: kāpēc viņi (žurnālisti) visu laiku provocē tos teroristus, ja zina, ar ko tas var beigties?!

Es vēl saprotu, ja runātu patiesību, kas visiem jāzina, darītu to, bez kā siebiedrības nevar iztikt utt.. Bet priekš kam visas tās karikatūras, joki par islamu un izsmiešana? Īpaši zinot, cik daudz cilvēku teroristiem ir sanacis sazombēt pēdējos 15 gados! Tiešām mans prāts nekad to neaptrvers...

Galīgi neattaisnoju teroristus, bet tas ir līdzīgi kā ar mūsu kaitbordista gadījumu: ja dari kaut ko, tad jārēķinās ar sekām.
08.01.2015 15:39 |
 
Reitings 101
Reģ: 10.11.2014
Suņi un bērni ir visneaizsargātākie


tu esi divkose

Vakar redzēju uz ielas tādu pašu suni kā tev bildē, tikai noplukušāku, kas staigāja apkārt viens, bez siksnas, bez saimnieka, ostījās kko.

Rēcīgākais, ka šitādi sakož mazus bērnus, kas nāk no skolas mājās. Par to dzīvnieku(suņu aizstāvji) aizstāvji nez kāpēc klusē.

Cik daudz mazus bērnus suņi nav sakoduši un pat nogalinājuši?
08.01.2015 15:42 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
es tikai nesaprotu vienu: kāpēc viņi (žurnālisti) visu laiku provocē tos teroristus, ja zina, ar ko tas var beigties?!

Tad jau varbūt vispār žurnālistu profesiju likvidēt, jo ja nu kādu izprovocē :-D

Esi vispār tās karikatūras redzējusi? Es esmu! Varu teikt ka nekā tik ļoti aizvainojoša tur nav (tikai realitāte un stereotipi parādīti karikatūrā)

Bet priekš kam visas tās karikatūras, joki par islamu un izsmiešana?


No sodienas aizliedzam visus jokus par visām tautām :-D Ne jau par islāmu tikai joki tiek sacerēti :-P
08.01.2015 15:45 |
 
Reitings 101
Reģ: 10.11.2014
Suņu aizstāves pazuda un neatbild uz neērtiem jautājumiem, kas jau bija gaidāms.
08.01.2015 15:46 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
ja nu kas tad seksuāla dzīvnieku izmantošana tieši tiek pieļauta daudzās islāma valstīs

Protams spoki ir izklaidējošs saits, bet rakstā taisnība tur ir
http://spoki.tvnet.lv/tribine/Islams-un-zoofilija/628656
08.01.2015 15:50 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Par to dzīvnieku(suņu aizstāvji) aizstāvji nez kāpēc klusē.

A kur tu to izrāvi, ka klusē :D Pati izdomāji, ja? Kaut kā jau tās ziņas tomēr uzzināji? Tātad stāsta un neviens, kas kaut sirdī dzīvnieku aizstāvis, apzināti neklusē par agresīviem, uzbrūkošiem suņiem.
08.01.2015 15:50 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Tad jau varbūt vispār žurnālistu profesiju likvidēt, jo ja nu kādu izprovocē


Daudzu žurnālistu intelekta līmenis un "asprātība" mani tik ļoti pārsteidz, ka lielākai daļai no viņiem tiešām būtu jāatņem darbs.

Varbūt tagad karikatūru ar suņa izvarošanu arī varam uztaisīt - gan jau atradīsies cilvēki, kas to uztvers par baigo joku!

Jokot ir jāprot! Tas prasa augstu izglītības līmeni (tas nenozīmē kaut kādu super augstkolu, es vairāk runātu par erudīciju).

Apskaties komiņus Gabriel Iglesias (meksikānis, dzīvo ASV) un Russel Peters (indietis, dzīvo Indijā) - lūk viņi joko par tautām tāk, ka tiešām nāk smiekli arī tiem, par ko joko...
08.01.2015 15:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
No sodienas aizliedzam visus jokus par visām tautām Ne jau par islāmu tikai joki tiek sacerēti

Zini, Austrijā arī cilvēki nekladzina jokus par Hitleru.. Ir jārēķinās ar sabiedrības daudzveidību, to "sāpošajiem" jautājumiem :)
08.01.2015 15:51 |
 
Reitings 640
Reģ: 09.01.2014
Piekritīšu cormeum. Arī pašā Islamā nav pieņemts jebkādā veidā attēlot Dievu vai Pravieti,kā tas,piemēram,ir kristietībā. Nevienā mošejā,nevienā grāmatā nebūs neviens zīmējums vai kāds cits attēlojums.
Un te mēs vāramies,ka kāds to ņem un izvazā dubļos. Jā,jā,vārda brīvība un demokrātija,bet mazliet domāt arï vajag,cik tālu savā demokrātijā varam aiziet.
08.01.2015 15:51 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Piederētu" Francija francūžiem nevis visiem-pēc-kārtas-iebraucējiem, kas cenšas tur savu kārtību iedibināt,


Tā nu gluži nav. Francijā arī ir dažādas kultūros arī Francijas koloniju rezultātā un viņi jau paaudž padzēs tur dzīvo.(protams ir arī ieceļotāji, pati kādu laiku dzīvoju Parīzē) Šiem uzbrucējiem ir arī Francijas valstpiederība. Cik lasīju, bēgot un mainot mašīnas, viens no brāļiem atstājis dokumentus mašīnā (ja tie bija īstie). Un lasīju, ka iepriekš jau bija aizdomās turamie par terorismu, varbūt tādus tipāžus vajadzētu labāk uzraudzīt. Tagad laikam kādā mājā iesprostojušies.

Es saprotu arī - nerausti lauvu aiz ūsām, jau iepriekš bijuši skandāli par karikatūrām, un viņu kultūrā šādi attēlojumi ir aizliegti. Bet tomēr nevienam nav tiesības nogalināt.
Un esmu par preses brīvību.
Arī Vācija ir maza izdevniecība ar līzīgām karikatūrām veidojusi laikrakstus, bet cilvēki vienkārši to ir ignorējuši.
08.01.2015 15:52 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
ī pašā Islamā nav pieņemts jebkādā veidā attēlot Dievu vai Pravieti


Arī parastos "mirstīgos" un dzīvniekus nevar attēlot - toties cik skaisti viņiem ornamenti tā dēļ izveidojušies :)

Man šī kultūra ļoti, ļoti simpatizē (protams, ne jau islāmisti un citi trakie, bet mierīgā tauta).
08.01.2015 15:54 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
(indietis, dzīvo Indijā) (indietis, dzīvo Kanādā)
08.01.2015 15:55 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Kanēlis, mazas pārdomas... no otras puses, tomēr kristiešu mācītāji, kas karikatūrās dupsē mazus zēnus, kaut kā neiziet ielās un nešauj tos žurnālistus un redaktorus nost?
Man par ticībām vispār ir viedoklis - lai tic, ja tikai tā vārdā nekļūst galēji, kā šajā Francijas gadījumā.
Un tā tomēr ir tikai karikatūra...?
08.01.2015 15:57 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
no otras puses, tomēr kristiešu mācītāji, kas karikatūrās dupsē mazus zēnus, kaut kā neiziet ielās un nešauj tos žurnālistus un redaktorus nost?


Nu šādi ir jāmāk salīdzināt :D Eiropas mācītājiem ir kauns/bailes/vienalga, negrib, lai par viņiem vēl vairāk runā. Turklāt, viņi būtu pelnījuši ne tikai ņirgāšanos no karikatūristu puses, bet arī nāves sodu.

Bet kādā no Āfrikas ciemiem varētu arī šādam mācītājam uzrasties aizstāvji, kas nogalinātu karikatūristu. Mums Eiropā ir pavisam savādāki izrēķināšanās veidi.
08.01.2015 16:01 |
 
Reitings 303
Reģ: 06.01.2015
Tak islamistiem svešā valstī nav nekādas tiesības norādīt ko drīkst zīmēt un ko nedrīkstēs. Lai viņi atgriežās savā etnikajā dzimtenē un nezīmē neko
08.01.2015 16:02 |
 
Reitings 235
Reģ: 20.08.2014
es tikai nesaprotu vienu: kāpēc viņi (žurnālisti) visu laiku provocē tos teroristus, ja zina, ar ko tas var beigties?!


Par laimi mūsdienās pastāv preses un vārda brīvība, un tas, ka kādam nepatīk nepatīk kāda karikatūra vai raksts, nenozīmē, ka tagad varam pielietot spēku, lai apturētu šādas publikācijas. Cilvēkiem, kuriem ir vēlēšanās darīt pāri citiem vienmēr būs kāds iegansts, lai to izdarītu.
08.01.2015 16:02 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Melisssa pati tu izvairies atbildēt uz jautājumu, kurš tev devis tiesības izlemt, par ko citiem satraukties un par ko nē. Ja tu tik noraidoši izturies pretdzīvnieku aizstāvjiem, tad ko tu domā par bērnu aizstāvjiem? Arī galīgi ķerti, ko? Breivīks tevi satrauc? Breivīks apšāva 80+ bērnus un tika cietumā, kurš līdzinās mazam kūrortam, un viņš vēl sūdzas, ka tiek pārkāptas viņa cilvēktiesības, jo viņam pasniedzot aukstu kafiju! Droši vien šos teroristus arī ietupinās tikpat "briesmīgā" cietumā, kur viņi sūdzēsies, ka wifi par lēnu un tiks nospīdzināti ar pusatdzisušu ēdienu. Tāpēc, ka Eiropas valstis ir tik attīstītas un humānas. Ja būtu normālas sodu sistēmas, tad nebūtu tādas visatļautības. Teroristi atradušies, cilvēkus apšāva. Īsti teroristi džihada vārdā protas vismaz sev galu padarīt, šie tikai kārtējie deģenerāti, kas savu slepkavotkāri maskē aiz islāma maskas.
08.01.2015 16:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits