Nevelama grutnieciba..

 
Reitings 9
Reģ: 07.01.2015
Sveikas, paslaik esmu neapskauzama situacija, esmu stavokli, jau 6. menesi, ta ka abortam diemzel ir par velu :( nezinu ka vareju but karteja mulkite un uzticeties manam toreizejam draugam, likas viss bus tik ideali, busim kopa, bus mums gimene... Un tagad - pilnigi viss ir sabrucis, vins ir izgaisis un esmu palikusi viena ar sadragatiem sapniem un stavokli. Tik loti nozeloju, ka neuztaisiju abortu, tagad saprotu, ka bernam galigi neesmu gatava, ne man ir darbs, ne kur dzivot. Un uzskatu, ka berninam ir vajadzigi abi vecaki un jaaug gimene, kas to mil un gaida. Greks jau teikt, bet tik loti nevelos bernu. Runa jau nav tikai par materialo stavokli, naudina jau kaut ka pietiktu, bet tiesi par emocionalo... Nesen saku aizdomatie par adopciju. Palasiju forumus, visas sarunas ir gandriz tikai no adoptetaju puses, meitenu, kas atdod savus berninus viedokli vispar neparadas. Nu, neticu ka visas ir alkaholikes un atpalikusas, kas to dara. Ir ari tadas, kas vienakrsi velas savam berninam labaku dzivi.

Sis ir briesmigakais laiks mana dzive, esmu depresija un raudu katru dienu. Nezinu izeju no sis sitaucijas. Neticu, ka seit man kads vares palidzet, bet vienkarsi gribejas izkratit sirdi..
07.01.2015 20:58 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mana daudz ko un bieži , bet naktī čuč, tāpēc nevajag pieņemt ,ka visi vienmēr pa naktīm neguļ, mēdz būt izņēmumi, tāpat ,kā ne visas dzemdē vai mokās kontrakcijas padsmit stundas ;);-)
08.01.2015 10:26 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013


Izklausīsies ciniski ārkārtīgi nepareizi, bet es pat neteiktu, ka tas ir sliktākais gadījums. Uzaugt mīlošā ģimenē, pat ja tā nav bioloģiskā ģimene nebūt nav sliktāk par to, ja aug pie īstās mātes, kura savu bērnu nemīl, negrib un visu mūžu bērnam pārmet savu sabojāto dzīvi. Man tāda ir omīte, kura mammai dusmu brīžos ļoti bieži atgādināja, ka viņa ir negribēts bērns, ka tā īsti ome mammu nav mīlējusi un omes dzīve tāpēc esot sabojāta, jo bērna dēļ viņa esot piesieta neuzticīgam vīram dzērājam. Iedomājieties, kā mamma jutās to no bērna kājas dzirdot? Ja omei būtu bijusi vēl lielāka teikšana, tad arī manis nebūtu jo mamma tiktu piespiesta uz abortu, lai vēl savu dzīvi nesabendētu. Labi, ka mamma bija tik stipra un mani paturēja, viņa man ir dārgākais (bez meitas, protams), kas man ir. Nu tā, savu sāpi izliku!
08.01.2015 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
dzīve nebeidzas līdz ar bērna ienākšanu dzīvē, tā tikai pieņem jaunus apgriezienus. Ar meitu paliku stāvoklī 2.kurā, vēl gads bija jāmācās, ņemu gan akadēmisko, jo janvāra sākumā piedzima tieši 3 dienas pirms sesijas. Rezumē medskolu pabeidzu, tagad jau mācos otru augstāko 2kursā. Pa vidu šim esmu ceļojusi gan viena, gan ar bērnu. Esmu un turpinu mācīties, atvērusi savu biznesu. Piedalos visos projektos pēc kārtas.
08.01.2015 10:40 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
cik nu no autores var saprast, tad negrib to bērnu, jo vīrietis pametis. Iepriekš it kā gribēja. Tad sanāk- ar vīrieti mīlēs bērnu, bez veča- nē? A ko būtu darījusi, ja vīrietis pēkšņi traģiski aizietu bojā? (tpu, tpu, tpu) Protams, piekrītu Lollipop, bet te izskatās, ka vispirms galva jāsakārto, un tad lēmums jāpieņem.
08.01.2015 10:44 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
kaut bez vīrieša vari audzināt bērnu ....

ir tak pabalsti ,ja stājies normāli uzskaitē , slimibas lapas pabalasti grūtniecēm ir .....

labprāt to bērnu paņemtu , bet vīrs gribu savu bērnu kamēr cerības nezūd , bet man iekšā tāds tukšums ka savu zaudēju spontānajā abortā ,,

(e) nesaprotu kapēc dzive tik netaisna , vot šitādām bērnus dāvā , nekādu problēmu , un tie kas grib - nav to bērnu .....brrr....
08.01.2015 10:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
cik nu no autores var saprast, tad negrib to bērnu, jo vīrietis pametis. Iepriekš it kā gribēja. Tad sanāk- ar vīrieti mīlēs bērnu, bez veča- nē? A ko būtu darījusi, ja vīrietis pēkšņi traģiski aizietu bojā? (tpu, tpu, tpu) Protams, piekrītu Lollipop, bet te izskatās, ka vispirms galva jāsakārto, un tad lēmums jāpieņem.

+1
08.01.2015 10:54 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Tony. :'-(:'-(:'-( es nezināju par šādu tava likteņa pavērsienu. Vēl nesen iedomājos, ka tu neko neraksti, diez kā tev iet gaidīšanas laikā, un vot še tev! Nekas, gan pienāks laiks un arī tev būs mazs brīnumiņš, ko lolot un mīlēt.
08.01.2015 10:58 |
 
Reitings 1732
Reģ: 21.06.2012
nesaprotu kapēc dzive tik netaisna , vot šitādām bērnus dāvā , nekādu problēmu , un tie kas grib - nav to bērnu .....brrr....


Jā, zinu ļoti daudz piemērus.
Arī man nebija plānots un gribēts, bet...ir
A, citas cenšas un plāno un nez ko, bet nav un nav...........:-O
08.01.2015 10:58 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Ja, taisniba ir, ka nekas cits neatliek ka uznemties atbildibu, bet ai, ka negribas...


kad nebiju stavokli tad tapat citas problemas atradas, kapec nebiju laimiga...


Man vien pasai bus naktis jamostas un jarupejas par zidaini.


Nezin, kāpēc man liekas, pat ja tas vīrietis nebūtu aizgājis, mēs no autores sagaidītu tādas diskusijas: Bērns naktī raud, bet vecis neceļas un nedod viņam pupu; Kāpēc ir tik grūti ar zīdaini?, Kāpēc visās reklāmās bēbji ir smaidīgi,bet manējais tikai raud, utt.
08.01.2015 11:03 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Ehh... šādu baidīšanu par raudošiem bērniem rezultātā, piekrītu bebim tik vēlu , lose vajadzēja 10 gadus ātrāk :) bērns ir tāds pats cilvēks kā tu tikai maziņš... Un tas nebūt nav pasaules gals ... Un laiks paskrien tik ātri, piedzimst tāds mazs un nevvarīgs, nepaiet pat gads un jau čāpo , zin ko grib un saprot vairāk nekā tu spēj iedomāties....;-)
08.01.2015 12:19 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Galu galā... Tagad iežmiegsi asti un atteiksies no bērna, bet kaut kad dzīvē taču nāksies tomēr bērnu atkal dzemdēt un audzināt. Un pat ar mīlošu vīrieti pie sāniem - lielākā atbildības nasta būs uz taviem pleciem. Un, lai kāds būtu mazulis, vissmagāk būs tieši tev! Tāpēc, atdot bērnu, jo viņš iespējams raudās... Pfff! Tas periods nav mūžīgs!
08.01.2015 12:25 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Es nedomāju, ka šajā gadījumā atstāts bērns būs galīgi nemīlēts, tādēļ labāk viņu atdod. Māte, kura izšķīrusies tādam solim, diezin vai jautātu forumā padomu. Jautā, tātad šaubās. Ja autore izlems par labu babyboxam, tad esmu praktiski pārliecināta, ka lēmums būs emociju vadīts, nepārdomāts, un galu galā rūgti nožēlots. Sirdsapziņa nerims nekad vairs. Un dziļi šaubos, ka iecerētie mērķi tiks sasniegti bez mazuļa, ja jau apņēmības un mērķtiecības nepietiek pat lai parūpēties par miesīgu bērnu.
Lollipop, man arī ir vecmamma, kura nekad neslēpa, ka viņas vecākā meita (mana mamma) ir negribēts bērns, no kura mēģinājusi tikt vaļā pielietojot tautas metodes. Turklāt bijusi nepilngadīga. Kā jau agrāk bija pieņemts, puisim bija viņa jāprec, nekāda ģimenes dzīve nesanāca, bet līdz vectēva mūža beigām tomēr dzīvoja kopā. Tas babai netraucēja izmācīties un kāpt pa karjeras kāpnēm, kļūstot par ietekmīgu cilvēku pilsētā. Toties mammas jaunāko brāli lutinājusi tā, ka beigu beigās šī mīlestība viņu pazudināja. Tagad omas 60 gados iznāk tā, ka vienīgais, kas viņai ir, ir šis negribētais bērns. Mamma sen visu piedevusi un pieņēmusi viņu tādu. Pati dzīvo krietnu dzīvi, pretēji savai mātei. Bērni nenāk nejauši, arī ja negaidīti. Tā ir iespēja izvērtēt savu dzīvi, apzināt kļūdas un labot tās.
08.01.2015 12:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Uhhh, es tādām vecmammām žigli muti aizvērtu! Nevajadzēja kājas virināt un neviens viņu dzīvi nesabojātu... Kā var vainot bērnu?... Tak ne no zila gaisa šis radās!
08.01.2015 12:32 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Ak, jā, atcerējos par savu bērnības draudzeni, kura palika stāvoklī mēnesi pēc manis sava stulbuma dēļ ( "domāju, ka nekā nebūs"). Ar puisi kopā knapi mēnesi, turklāt viņam tikko kā 16 palicis bija, viņai 20. Bērniņu uzlēma paturēt. Lai arī kā māte viņa ir padumja, tomēr meitu mīl. Es ar citiem, kuri zin situāciju, klusībā nodomāju, ka laikam labi, ka tā sanāca. Jo patiesībā viss gāja uz to, ka viņa paliek par 'lietojamu' meiteni, sazin kur tāda dzīve novestu. Tagad spiesta strādāt un domāt par mācībām.
08.01.2015 12:38 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Neons, tāds cilvēks. Tāpat viņa sadalīja mani ar māsu - es tēva meita, tātad otru babu mīlu vairāk. Māsa ir 'viņējā'. Visi jau sen nospļāvās uz to, vieglāk vienkārši laist visu gar ausīm. Kad mēs paziņojām, ka esam gaidībās, viņa sāk bļaut:"Kauns, kāds kauns!" (Laikam, jo nebijām uz to brīdi precēti.) Godīgi sakot, mani tas pat neaizskāra, man bija patiešām smieklīgi. Lai nu kura govs mautu.. :D
08.01.2015 12:44 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Lollipop - nu jā ,bēdīgi sanāca ,

Es pa cāli.lv dzīvojos ,tur vairāk ir tādas lapas kur saņemt atbalstu , te diemžēl nav ....

vairāk viens,otru apprunā ......

Nu savas kļūdas zinu , un tagad būs viss labi , galvā sviests baigais tikkai....
08.01.2015 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
internetā ir pabalstu kalkulatori un tur var aprēķināt visus pabalstus.
08.01.2015 13:09 |
 
Reitings 8
Reģ: 25.07.2014
Mana mamma ar mani palika stāvoklī 12.klasē, un audzināja mani, var teikt viena pati ar maniem vecvecākiem. Cik noprotu, Tev ir vecāki, kuri nebūtu ļoti pozitīvo noskaņoti, ja Tu atdotu bērniņu prom, un tas jau ir DAUDZ, jo Tev ir ATBALSTS!!! :-) Es apbrīnoju savu mammu, ka par spīti visam, viņa ir izcīnījusi savu vietu dzīvē un viņa ir paraugs man, kādai jābūt īstai sievietei! (l) Lūdzu, neatdod savu bērniņu un esi brīnišķīga mamma! :-)
08.01.2015 15:09 |
 
Reitings 9
Reģ: 07.01.2015
Ja, par to ka dzive ir netaisna un ka ir pari kas tik loti velas tikt pie bernina, bet netiek un ir tadas ka es, kuras to nespej novertet, diemzel. :(
Pedejas dienas meginu iegriezt domas cita gultne, skatities uz to visu pozitivak. Vispar esmu diezgan liela realiste, tadel dazreiz iesligstu depresija, lai gan man tomer dots ir daudz. Ir daudz labas lietas, vecaki mani atbalsta, paslaik dzivoju pie viniem, varu te plaikt cik ilgi velos, vini ir pat priecigi ka maja nav tuksa. Nav vairs man 16 (tagad 27) un vairakas augstakas izglitibas, kkadi iekrajumi ari ir. Nav sanacis ta isti nostabilizeties tapec, ka daudzijos pa pasauli apkart, bet tagad varbut bus iemesls noenkuroties. Pat bez viriesa. Ja godigi nezinu vai butu spejiga tomer atdot savu bernu, vienakrsi apsveru visas iespejas. Varetu to apsvert ja zinatu ka bernins augtu milosa un finansiali nodrosinata gimene, piemeram Amerika ir loti iplatitas ta sauktas atvertas adopcijas, kad ir iespejams pasai izveleties adoptivo gimeni un sekot lidzi bernina dzivei. Jo tomer tas ka vinu atdotu nenozime, ka man ir vienalga, kas ar vinu notiek. Bet nu nav seit Amerika, situacija ar bernu namiem ir skumja..
08.01.2015 15:59 |
 
Reitings 762
Reģ: 02.09.2014
Es gan nenosodu un atbalstu domu atdot bērnu adopcijā. Ticu, ka bērnam ir jābūt gaidītam - pat ja kā vientuļajai māmiņai, jo ir arī mammas, kuras pamet savu bērnu tēvus utt un tāpat gaida to bērnu. Ja mazais nav gaidīts un apstākļi nav tie labākie bērna audzināšanai tad priekš kam nepieciešams bojāt dzīvi gan sev, gan tam bērniņam?

Protams, ka gan viens, gan otrs lēmums ietekmēs tevi uz mūžu - gan ja bērnu paturēsi, gan ja atdosi adopcijai, bet tīri no bērna labklājības viedokļa esmu par to, lai viņš aug maksimāli pozitīvā gaisotnē un tāda nevar būt, ja māte bērnu nevēlas.
08.01.2015 16:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits