Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nelāgā situācija

 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
pirms trim mēnešiem aktīvi sāku sarakstīties ar vienu vīrieti. sākumā dzinām jokus, runājām, teiksim tā, muļķības un viens par otru neko tā daudz neprasījām. likās, ka, ja jau abiem nav ko darīt, tad kāpēc gan ne?!
nu lūk, pagāja mēnesis un mēs sākām sarakstīties ikdienā. samainījāmies, protams, ar telefona numuriem. bija negulētas naktis, kad no rīta līdz vakaram runājām par pilnīgi visu!
iepazīstot viņu nedaudz personīgāk, kļuva skaidrs, ka viņam ir draudzene, nu jau piecus gadus, tātad nopietnas attiecības. sākumā mani neinteresēja, ir viņam tās meitenes vai nav, bet, kad viņš ''pa jokam'' piedāvāja satikties, sapratu, ka ir pavisam citādāk. nu neko, satikāmies, papļāpājām par to, kas kuram interesē, kādi hobiji u.c... tikšanās reizēs smaids mums abiem bija līdz ausīm, acīmredzams un nenoslēpjams prieks par viens otra tuvību. protams, katru reizi galvā šaudījās doma, ka viņam ir draudzene un es neesmu no tām, kas varētu kaut ko izjaukt, vismaz līdz tam man tā likās.
pēc laika, liku saprast, ka es neesmu vienaldzīga attiecībā pret viņu. viņš flirtēja, izrādīja man uzmanību, pie tam pārāk daudz uzmanības, ja mēs balstāmies uz to, ka viņam ir attiecības!
neesmu no tām, kas klusi sēdēs un gaidīs, kad kaut kas notiks pats no sevis, tāpēc uzņēmos iniciatīvu un drosmīgi pajautāju viņam, ko viņš īsti vēlas un kādi ir viņa ''motīvi'' attiecībā pret mani, un vai viņš īsti ir sapratis to robežu, kad ir draudzība un kad jau sākas flirts.
viņš nenoliedza, ka esmu viņam svarīga, ka viņš uztraucas par mani, domā, rūpējas... bet viņš nespēj tik viegli aiziet no savas sievietes, jo viņi it kā esot daudz pārcietuši kopā, bet savstarpējs besis viņiem ir liels. lieki piebilst, ka viņi nemaz nedzīvo kopā. tiekas tikai reizi nedēļā, tādēļ laiks, lai mani satiktu un uzrakstītu man, viņam ir pietiekami daudz.
protams, jūtas pret viņu ir radušās, pie tam pa tik mazu laiku, salīdzinoši lielas! esmu viņam skaidri pateikusi, ka es netaisos traucēt viņu attiecībām, nevēlos būt trešais ''ritenis'', kā arī pakaļ viņam neskriešu, ja viņš to bija iedomājies. esmu gatava viņam nerakstīt, likt mieru, to arī esmu piedāvājusi, bet viņš kategoriski atteica, teica, ka esot man pārāk ļoti pieķēries un, ka tā viņš nevēlas, bet tad man rodas jautājums, KO, PIE VELNA, VIŅŠ DARA?! tā ir viņam kaut kāda spēlīte vai kas?
vēlējos dzirdēt jūsu objektīvo viedokli par radušos situāciju. šobrīd pati vairs sakarīgi nespēju padomāt...
30.12.2014 21:03 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
Cik noprotu, gribi būt tā liktenīgā sieviete, kuras dēļ viņš pārtrauks piecu gadu ilgas attiecības un metīsies tavos apskāvienos, tikmēr tu klusu sēdēsi malā un gaidīsi.
Tā nenotiek. Vai nu tu sāc rīkoties, respektīvi kā tanks ej uz savu mērķi - iekarot savu sapņu vīrieti, savas dzīves laimi, jeb aizmirsti un dzivo tālāk.
30.12.2014 21:09 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
esmu gatava viņam nerakstīt, likt mieru, to arī esmu piedāvājusi, bet viņš kategoriski atteica

Tu viņam vēl atļauju paprasi pārstāt ar viņu tikties... Nu wtf?
Pirmkārt jau, kur prāts pīties ar aizņemtu vīrieti? Zināji pirms sāki iet uz randiņiem.
Ja pa šo laiku vēl nav pametis, tad arī nepametīs. Vai, ja pametīs, tad arī līdz brīdim un nākotnē šādi pat var izrīkoties arī ar Tevi.
KO, PIE VELNA, VIŅŠ DARA?! tā ir viņam kaut kāda spēlīte vai kas?

A kas čalim nekait - sēdēt uz diviem beņķiem vienlaicīgi, abas viena par otru zina un prom neiet.??! Var i ar vienu, i ar otru...
30.12.2014 21:12 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Spēlīte, kura saucas ''rezerves variants". Vēlas pieturēt Tevi, ja nu tomēr izdomās izbeigt esošās attiecības.
30.12.2014 21:15 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Netiktos ar vīrieti, kas mēģinātu ko uzsākt, vēl esot attiecībās. Tas tikai parāda viņa cieņu un attieksmi pret esošo draudzeni un attiecībām kā tādām.
30.12.2014 21:15 |
 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Hindu, pirmo reizi dzīvē nākas iekulties šādā situācijā, tādēļ īsti nezinu, kā tad man ņemt un viņu ''iekarot''?! par aiziešanu, jā, esmu domājusi, pat mēģinājusi nerakstīt, neatbildēt, bet nekad tā īsti nesanāk, jo galvā viņš ir ''iesēņojies'' pamatīgi un pats bieži uzraksta. (t)
30.12.2014 21:19 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
Netiktos ar vīrieti, kas mēģinātu ko uzsākt, vēl esot attiecībās. Tas tikai parāda viņa cieņu un attieksmi pret esošo draudzeni un attiecībām kā tādām.

Ne vienmēr. Ir situācijas, kad attiecības ir praktiski izmēlušas sevi. Lūzums ir tad, kad iesaistās trešā persona. Protams, vairumā gadījumu ir tā, kā tu saki - ziemeļmeita.
30.12.2014 21:20 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Ne vienmēr. Ir situācijas, kad attiecības ir praktiski izmēlušas sevi. Lūzums ir tad, kad iesaistās trešā persona.


Jā, bet tad ir jābūt godīgam pret sevi, jārespektē pārējie iesaistītie un attiecības jāizbeidz.
30.12.2014 21:22 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
Hindu, pirmo reizi dzīvē nākas iekulties šādā situācijā, tādēļ īsti nezinu, kā tad man ņemt un viņu ''iekarot''?! par aiziešanu, jā, esmu domājusi, pat mēģinājusi nerakstīt, neatbildēt, bet nekad tā īsti nesanāk, jo galvā viņš ir ''iesēņojies'' pamatīgi un pats bieži uzraksta.

Pirms tu sāc iesaistīties, tev ir jāizvērtē situācija kopumā. Vai pastāv iespēja, ka vīrietim attiecības ir stabilas, vai ir gatavs jaunām attiecībām ar tevi. Rēķinies, ka šāda situācija var atkārtoties nākotnē, tikai ar tevi pašu - draudzenes lomā. Izvētē visus par un pret.

Ja tomēr esi tam gatava, tad liec lietā sievietes šarmu. Piedāvā viņam to, ko viņš meklē, ko tagadējā dzīvesbiedre nespēj dot.

Taču personīgi es, ar aizņemtu vīrieti netiktos.
30.12.2014 21:25 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
Jā, bet tad ir jābūt godīgam pret sevi, jārespektē pārējie iesaistītie un attiecības jāizbeidz

Saprotams, bet cilvēki mēdz iedzīvoties komfortā. Pieradums arī spēlē lielu lomu.
Pārtraucot attiecības nākas aizmirst visu, kas kopdzīvē iegūts. Dzīvoklis, mēbeles, kopīga sadzīve. Tas ir būtisks aspekts, kādēļ cilvēki nelabprāt šķiras, īpaši ja kopā dzīvots piecus, desmit gadus.
30.12.2014 21:30 |
 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Pārtraucot attiecības nākas aizmirst visu, kas kopdzīvē iegūts. Dzīvoklis, mēbeles, kopīga sadzīve. Tas ir būtisks aspekts, kādēļ cilvēki nelabprāt šķiras, īpaši ja kopā dzīvots piecus, desmit gadus.


lieta tāda, ka viņi pat nedzīvo kopā! viens dzīvo šeit, respektīvi, Rīgā, bet otrs - pilnīgi citā pilsētā. tiekas viņi reti, pa brīvdienām, tādēļ arī īsti neizprotu viņu ''stabilās'' attiecības. ja abus, rupji sakot, kopā notur tikai statuss un fakts, ka tomēr pieci gadi...
30.12.2014 21:34 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
lieta tāda, ka viņi pat nedzīvo kopā! viens dzīvo šeit, respektīvi, Rīgā, bet otrs - pilnīgi citā pilsētā. tiekas viņi reti, pa brīvdienām, tādēļ arī īsti neizprotu viņu ''stabilās'' attiecības. ja abus, rupji sakot, kopā notur tikai statuss un fakts, ka tomēr pieci gadi...

Pieņemu, ka viņam pietrūkst sekss. Taču šī informācija ir nepietiekama. Centies uzzināt detaļas, piemēram - kādēļ viņi dzīvo šķirti.
30.12.2014 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 523
Reģ: 05.01.2013
Pieņemu, ka viņam pietrūkst sekss. Taču šī informācija ir nepietiekama. Centies uzzināt detaļas, piemēram - kādēļ viņi dzīvo šķirti.

iemesls, kāpēc viņi nedzīvo kopā, tādēļ, ka vienam nepatīk pilsētas dzīve, kā arī intereses viņiem atšķiras, ja runa iet par atrašanās vietu. vienu saista draugi, dzīvesvieta tuvu vecākiem, otram savukārt interesē darbs, opcija, ka viss atrodas blakus, nav nekur jābraukā.
30.12.2014 21:47 |
 
Reitings 367
Reģ: 30.12.2014
iemesls, kāpēc viņi nedzīvo kopā, tādēļ, ka vienam nepatīk pilsētas dzīve, kā arī intereses viņiem atšķiras, ja runa iet par atrašanās vietu. vienu saista draugi, dzīvesvieta tuvu vecākiem, otram savukārt interesē darbs, opcija, ka viss atrodas blakus, nav nekur jābraukā.

Interesanti, kādēļ gan mākslīgi uzturēt attiecības, ja katram savs skats uz dzīvi, intereses, mērķi. Kopīgs nav nekas.
Ja tev šis vīrietis ir svarīgs, tad dari viņam to zināmu.
30.12.2014 21:54 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Emmm... Es atvainojos, bet neesi dzirdējusi par attāluma attiecībām? Jā, tāda lieta pastāv. Manējais arī strādā citā pilsētā, tiekamies pa nedēļas nogalēm, bet kaut kāds idiotisks statuss un attiecību ilgums nav vienīgais iemesls, kāpēc esam kopā. Viņš no tevis grib izklaidi, ko darba dienās nesaņem no savas meitenes. Pat man ir izklaides varianti tādi, protams, vīrieši šajā pilsētā, kamēr manējais nav mūsu mājās. Ja viņš viņu nepamet, tad nepametīs. Tur tevi kā rezerves variantu, ja nu tomēr kas. Noņem rozā brilles. Kur prāts sapņot par ko tādu.
30.12.2014 21:55 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Un džekiņš jau tev visu ko var sastāstīt, neaizmirsti to. Kurš izklaidei teiks nē un stāstīs patiesību, ja ir iespējams to zaudēt?
30.12.2014 21:56 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
jā, esmu domājusi, pat mēģinājusi nerakstīt, neatbildēt, bet nekad tā īsti nesanāk, jo galvā viņš ir ''iesēņojies'' pamatīgi un pats bieži uzraksta.


Atrodi citu statusā brīvu nodarbi. Ar to domāju - citu aizraušanos, kam nav sieviete pie sāniem. Bezdarbībā sēžot, protams, ir grūtāk neatbildēt un ignorēt. Bet ja Tev ir kāds cits, tad ir vieglāk. Pat ja tas ir tikai puisis-draugs.

Pat ja šāda situācija Tev ir pirmo reizi. Tev ir jāizlemj, vai dzīvosi kā "rezerve" vai kā "tā, kas nejauc attiecības". Abi varianti Tu nevari būt.
Bieži vien ilgās attiecībās iestājās rutīna un mega liels pieradums pie otra, drīzāk arī pat ērtums. Tu esi tā izklaide, kas viņam skumjos vakarus nedaudz uzjautrina. Nezinu, nevēlētos būs tā, kas dabū tikai drupačas. Visu vai ne ko.

Piekritīšu šim viedoklim:
Kurš izklaidei teiks nē un stāstīs patiesību, ja ir iespējams to zaudēt?
30.12.2014 22:08 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es atvainojos, bet neesi dzirdējusi par attāluma attiecībām? Jā, tāda lieta pastāv. Manējais arī strādā citā pilsētā, tiekamies pa nedēļas nogalēm, bet kaut kāds idiotisks statuss un attiecību ilgums nav vienīgais iemesls, kāpēc esam kopā. Viņš no tevis grib izklaidi, ko darba dienās nesaņem no savas meitenes. Pat man ir izklaides varianti tādi, protams, vīrieši šajā pilsētā, kamēr manējais nav mūsu mājās. Ja viņš viņu nepamet, tad nepametīs. Tur tevi kā rezerves variantu, ja nu tomēr kas. Noņem rozā brilles. Kur prāts sapņot par ko tādu.

+++
30.12.2014 22:14 |
 
Reitings 202
Reģ: 21.07.2014
KO, PIE VELNA, VIŅŠ DARA?!


Eh, tik jauna, tik duma kā radīta, lai garajos & tumšajos darbdienu vakaros pamīcītu un stāstītu pasaciņas par tālu tālās zemēs mītošo draudzeni un vēsajām attiecībām.

Vnk izklaide un rezerves variants, ja nu kas.
30.12.2014 22:18 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
99.9% vīriešu ir no dabas poligāmi. Tas šajā gadījumā (un daudzos citos) izskaidro visu.
30.12.2014 22:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits