Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

CEĻOJUMI!!

 
Reitings 95
Reģ: 12.08.2013
Sveikas.
Nesen bija izveidota laba tēma par ceļojumiem, bet diemžēl tur neviens neko daudz nerakstīja.
Padalieties ar saviem ceļojumiem, vienalga uz kurieni tas ir bijis, kaut vai uz Igauniju.
Ļoti gribas kaut kur aizceļot, bet nezinu kur, negribas vilties.
Pastāstiet:
KUR BIJĀT?
KAD BIJĀT?
CIK APMĒRAM NAUDA TIKA IZTĒRĒTA?
KĀDAS CENAS PĀRTIKAI UN VISAM CITAM?
KĀDI CILVĒKI?
KUR NAKŠŅOJI?
KAS PATIKA VISVAIRĀK?
KAS NEPATIKA?
UN VAI IETEIKTU TUR DOTIES ARĪ CITIEM?
03.12.2014 14:17 |
 
Reitings 95
Reģ: 12.08.2013
up
03.12.2014 14:17 |
 
Reitings 95
Reģ: 12.08.2013
up
03.12.2014 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
1. Taizeme Koh chang island
2.Martā
3.Bāc,šito nevarēšu pateikt,jo biju vēl vienā valstī. Bet jārēķinās, ka vēl jāīrē mašīna no Bangkokas līdz prāmim un tad tālak ar to.
4. Viesnīca nebija īpaši dārga un ēdiens kā kurā vietā. Man atmiņa laikam slikta :D
5.CIlvēkiem nav ne vainas. Daudz trasvestītu :D
6.Viesnīcā Mercure Koh Chang Hideaway. Ļoti skaista un forša.
7. Biju tur tikai 3 dienas, tāpēc nespēju pilnībā izbaudīt. Patika,ka varēja iznomāt rollerus uz visu dienu un apbraukt apkārt visai salai. Augļi- tie tur ir ļoti gardi.
8. Biju vīlusies braukšanā vai kā to nosaukt,nezinu, ar ziloņiem. Jo tie cilvēki sita zilonim ar kaut kādu āmuru pa galvu,ja viņš negāja uz priekšu. Skaņa bija šausmīga. Man viņu bija tik ļoti žēl, likās,ka neizturēšu to stundu. Vēl vīlos tajā,ka pie manas viesnīcas nebija koši zilā ūdens, par kuru es esmu sajūsmā :D un tā arī neatradu kurā pludmalē viņš bija.
9. Ieteiktu doties, tiešām skaisti. Nožēloju, ka neiazbraucu uz snorkelēšanu.
03.12.2014 14:55 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nesen bija izveidota laba tēma par ceļojumiem, bet diemžēl tur neviens neko daudz nerakstīja.


Njā, tas gan. Toties troļļu tēmas iet uz urrā. Pēc secinājumiem tālu nav jāiet.

Pastāstīšu par savu pēdējo ceļojumu uz Lisbonu Portugāle).

1. Lisbona, Portugāle
2. Š.g. novembra vidū
3. Ap 500 EUR. 158 EUR lidmašīnas biļetes, 300 EUR visiem pārējiem tēriņiem (viesnīca, ēdiens, suvenīri, transports, apskates objekti)
4. Cenas.. cenas dažādas, bet noteikti nevaru teikt, ka baigi augstas. Cita lieta, ka teiksim, izvēle ēdienam lielveikalos tāda dīvaina. Izņemot augļus/dārzeņus nezināju, ko ņemt, jo visādi pusfabrikāti un dīvaini produkti :D Vismaz mans priekšstats. Badā nenomiru, t.k. nav traģiski.
5. Cilvēki ļoti draudzīgi un atsaucīgi. Pārsteidza tas, ka ļoti labi angļu valodā (man slikta pieredze ar to bija Spānijā). Runāju tieši par vietējiem iedzīvotājiem vecumā no 30+. Tas tiešām bija noderīgi, kad apmaldījāmies un jautājām ceļu vietējiem. Turklāt jāsaka, ka paši portugāļi ne tikai labi runā angliski, bet nav arī izteikts akcents. Vismaz tiešām biju pārsteigta!
6. Nakšņojām hostelī, nelielā un pat atgādināja tādu omulīgu viesnīcu. Foršs administrators/īpašnieks, iekļautas brokastis + bija virtuve, kur varēja gatavot, bija visi trauki, mikrene, veļas mašīna utt. Svarīgi arī bija tas, ka ļoti tīrs hostelis un kluss.
7. Kāpēc vispār izvēlējos Lisbonu? Ne tikai tāpēc, ka neesmu tur bijusi, bet arī tāpēc, ka nekad neredzēju okeānu. Portugāle un Lisbone kā tāda bija tuvākais galamērķis Eiropā, kur to brīnumu varēju aplūkot, pie reizes apmeklējot pilsētu, kurā nekad nebiju. ļoti patika okeāns (manā avatara bildē ir manis bildēta fotogrāfija). Pabijām arī Cabo de Roca, kas ir vistālākais kontinentālās Eiropas rietumu punkts..
Noteikti fadu. Tradicionālas portugāļu dziesmas. Gājām restorānā, kur pēc nostāstiem, ir labākais fadu visā Lisbonā. Nevaru salīdzināt, jo biju tikai tur, bet tas bija kolosāli. Izpildītājas balss apbura kopš pirmā vārda un gribējās tikai klausīties un klausīties. Tā ir vesela kultūra, kuru grūti aprakstīt pāris vārdos. Protams, pati pilsēta, arhitektūra, ar flīzēm klātas mājiņas, leģendārie tramvaji (l). Varu turpināt un turpināt! (l)
8. Tā uz sitiena tiešām grūti ko iedomāties..
9. Noteikti!
03.12.2014 20:56 |
 
Reitings 95
Reģ: 12.08.2013
up
04.12.2014 08:45 |
 
Reitings 95
Reģ: 12.08.2013
up
04.12.2014 08:45 |
 
Reitings 95
Reģ: 12.08.2013
Vai tiešām šeit, cosmo.lv forumā, tiek apspriestas tikai troļļu tēmas kurām vispār nav nekādas jēgas??
04.12.2014 08:46 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Oi, daudzās valstīs esmu bijusi, gandrīz visa Eiropa izbraukāta ar savu auto. Līdz ar to man savādāka veida pieredze - nav tipiskie ekskursiju ceļojumi :).
Nevaru sagaidīt, kad atkal nāksies kaut kur braukt (l)!
04.12.2014 08:48 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Ā, par tuvajiem un lieeeeliskajiem - iesaku Igaunijas leduskritumus (ūdenskritumus) Jagalas, Keilas - pasakaini skati, kad ārā ir lieli mīnusi ;). Visi koki ar leduskārtu, ūdens virskārta saslusi. Pasakaini!

04.12.2014 08:52 |
 
Reitings 95
Reģ: 12.08.2013
arieta - un kā ar tālākiem ceļojumiem? :)
04.12.2014 08:55 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Lielākais ceļojums bija kruīzu ceļojums uz Tallinu- Stokholmu-Helsinkiem.
https://cherry.lv/3-dienu-kruizs-tallina-stokholma-helsinki
04.12.2014 08:55 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
missfiori_, visur ir foršas, skaista un pasakainas vietas. :)
Man visvairāk patikuši Alpi (Šveice, Austrija). Vizinināties pa mazajiem celiņiem, kalnu ciematiņiem un katru reizi vērot elpu aizraujošos skatus (l) aiii, gribās braaaukt (l).
Savdabīgi un jautri ir nīderlandieši :D tur patika bohēmiskā dzīvesveida dēļ.
04.12.2014 09:01 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Tālākais ceļojums bijis uz NY. Biju pagājušajā vasarā un braukšu atkal nākošajā. Cenas patīkamas, dzīvoju viesnīcā un man viss ļoti patika.
Foršākais ceļojums bija uz Maltu. Dabas skati tur fantastiski.
04.12.2014 09:08 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tallinā ekskursija ilga 1h. Vnk pastaiga pa vecpilsētu.
Stokholma, Helsinkos bija normāls ekskursijas ilgums. Gan visu parādija, gan izstāstīja .Tiesa gan pārsvarā rādija vecpilsētas +vēl,kaut kāds svarīgākais turisma objekts. Vienīgi nepatika ka ekskursijas bija tādas sasteigtas(nolīgti gidi 1-2h un tad ātrā solī iet,kad visa grupa nemaz īsti netiek līdzi un kaut ko ātri ,steidzīgi nober). Pārējo laiku varēja vai pats apskatīt ,ko grib, vai arī izstāstīja kā nokļūt līdz muzejiem un ekskursijas vadītāja pati izvēlējās vienu muzeju uz kuru aizveda ar autobusu tos,kuri vēlējās apmeklēt tieši šo muzeju.
Es pat neatceros,cik kopsummā iztērēju:D
Muzeji tur ir dārgi. Ar kaut kādiem 30EUR par muzeju jārēķinās. Pārtika arī dārga. Kaut kāda sviestmaizīte jau maksās ap 6EUR. Normālas pusdienas ,vakariņas maksās vēl dārgāk (ap 30EUR). Vienīgi uz prāmja grādīgie dzērieni apm. maksā tikpat kā pie mums, bet ar visu pārējo jārēķinās apm. 2-3x dārgāk nekā pie mums.
Zviedru vakariņas maksā 36EUR. uz prāmja vēl citas kafejnīcās, tā kā var izvēlēties neēst zviedru vakariņas, bet ko citu.
Uz prāmja gaidīju vairāk izklaižu iespēju. Bāri ir, kaut kāds karaoke 1h bija, vienā kafejnīcā dziedātāja uzstājās, bet nav ,ta kā uz mūsu prāmja ,kur nez kādi tur konkursi notiek, cirka mākslinieks uzstājas vai ir,kaut kas tāds par ko aizraujas elpa. Pietrūka vairāk izklaižu uz prāmja.
Manuprāt ,diezgan ekonomiska ekskursija,ja ņem vērā,ka 72EUR iekļautas ir nakstmājas, ekskursija pa pilsētām . Tāds mazs ieskats būs pilsētās un ja gribēsi, tad varēsi nākamreiz braukt uz apskatīt visu kārtīgāk, jo pa dažām stundām jau nepaspēši gan visu pilsētu kārtīgi apskatīt, gan muzejos pabūt.
Ziemas sezonā skatījos,ka šī ekskursija ir dārgāka (100EUR).
Braucu vasarā.
04.12.2014 09:13 |
 
Reitings 177
Reģ: 18.11.2013
Pirms 2 nedēļām atbraucu no Ķīnas. Trīs nedēļās izbraucām tikai Pekinas, Sijenas un Louyang apkārtni, tā kā esmu stāvoklī, negribējās taisīt papildus pārlidojumus. Šīs vietas ļoti vienkārši un ātri varēja apmeklēt ar ātrvilcienu.

Sākumā dzīvojām labajās viesnīcās, bet tad pārvācāmies uz international youth hostel ķēdi viena iemesla dēļ - tur viņi bija daudz izpalīdzīgāki un deva jēdzīgākus padomus. Tur bija atsevišķi numuriņi. Lielajās viesnīcās viņi jebkuram jautājumam sauca taksi vai kurjeru (piem., lai nopirktu vilciena biļeti).

Cenas pārtikai bija līdzīgas kā šeit, salīdzinoši dārgas ieejas biļetes objektos, lēts sabiedriskais transports (izņemot ātrvilcienus).

Cilvēki ļoti jauki un izpalīdzīgi. Vienīgi viņu izpalīdzība bieži beidzas pavisam citādi - gribot labāk, viņi izdara k-ko pavisam citu. Mūs 2 cilvēki pārliecinoši aizsūtīja uz citu dzelzceļa staciju (jo tuvāk un arī dzelzceļš); taksis aizveda uz dabas parka pavisam citu vietu, jo tur varēja tikt iekšā bez biļetēm u.tml. Arī viņi paši savā starpā dzīvo no viena pārpratuma uz otru. Vēl viņi diezgan slikti māk izlasīt citu rakstītos hieroglifus...

Nepatika, ka viņi restorānos smēķē (tur pat nav smēķētāju/nesmēķētāju zonas) un nenormālais piesārņojums! Tas bija pat dabas parkos!
Iesaku citiem braukt tad, kad viņi tiks galā ar piesārņojuma problēmu... citādi viss ļoti jauki :)
04.12.2014 09:32 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.01.2009
KUR BIJĀT?
Kanārijas
KAD BIJĀT?
Nesen
CIK APMĒRAM NAUDA TIKA IZTĒRĒTA?
Ui, konkrētu summu nesaukšu, jo dažādu iemeslu dēļ sanāca paliela summa kopā ar visiem izdevumiem uz vietas, bet var to izdarīt daudz, daudz lētāk.
CENAS PĀRTIKAI UN VISAM CITAM?
Pārtika nedaudz dārgāka kā mums, bet tas tūristu zonu veikalos, ārpusē gan jau apmēram tādas pašas cenas. Degviela lētāka, ziemeļos vispār lēta.
KĀDI CILVĒKI?
Paši spāņi ir ok, vispār nav uzbāzīgi. Citu tautību pārstāvji uzbāzīgāki, bet kopumā iespaids labs. Manuprāt, diezgan droša vieta.
KUR NAKŠŅOJI?
Viesnīcā.
KAS PATIKA VISVAIRĀK?
Klimats, okeāns, daba, ai, nezinu, viss, tāda pozitīva atmosfēra kopumā, mūžīgais chill, var ļoti labi atpūsties no ikdienas.
KAS NEPATIKA?
Ēdiens kafejnīcās ne visai un tas, ka tik ātri bija jābrauc atpakaļ. :D
UN VAI IETEIKTU TUR DOTIES ARĪ CITIEM?
Jā. Manuprāt, ļoti laba vieta, kur rudenī, ziemā atpūsties no aukstuma un pelēkuma.
04.12.2014 09:41 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Vistālākais un pagaidām iespaidiem bagātākais ceļojums bija uz Miami + kruīzs pa Bahamu salām pagājšgad.

Konkrētu naudas summu nepateikšu, bet dzīvošana samēra lēta, aviobiļetes, viesnīca, auto un ekskursijas aptuveni 900 ls. daudz iztērēju lietās, ko LV nopirkt nevar vai arī šeit ir ļoti dārgas.

vide un cilvēki man US neeeenormāli patika - liekas, ka pa dzīvi tāds chill. visi pieklājīgi, atbrīvoti, mierīgi :)

Nakšņošana viesnīcā netālu no Oceandrive + kuģis.

Nevaru pateikt, kas nepatika. ceļojums kā tāds bija ļoti iespaidiem bagāts, izbaukāta visa Florida, iepazīta vide. biju un esmu sajūsmā, līdz ar to iesaku, protams, arī citiem :)
04.12.2014 11:28 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Renē vai tu brauci caur tūrisma aģentūru? Es tieši nesen pētīju vienu līdzīgu piedāvājumu, kas izklausās līdzīgi, kā tu apraksti.
04.12.2014 11:33 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
http://www.vanillatravel.lv/celojumi/maiami_un_bahamas/maiami_un_bahamas.html re kur tas piedāvājums, ko pētīju, izklausās jau forši, tik nezinu, vai gribu ar kuģi braukt
04.12.2014 11:36 |
 
Reitings 78
Reģ: 22.01.2014
Tākā man šī tēma šobrīd ir aktuāla atļaušos pacelt :)
21.01.2015 15:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits