Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lancome - atsauksmes/ieteikumi

 
10 gadi
Reitings 2278
Reģ: 03.12.2009
Sveikas! :)
* Gribēju pajautāt par Lancome praimeri - Lancome primer La Base Pro - vai kāda šo ir lietojusi un var padalīties ar atsauksmēm?
* Un vēl - esmu jauna tonālā krēma meklējumos, izdomāju, ka gribas pamēğināt kādu no šīs pašas firmas - vai būtu kādi ieteikumi labai Lancome tonālā krēma iegādei? :)
(Man ir kombinēta sejas āda,vairāk velk uz taukainā sejas tipa pusi-gribētos sedzošu tonālo, bet ne pārāk biezas konsistences, lai nav tā maskas sajūta uz sejas)
29.11.2014 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Esmu lietojisi - visaa visumaa patika. Vinjs aizpilda mazaas grumbinjas un ir ziidainas tekstuuras. Neko sliktu nevru teikti.
Pati paslaik lietoju so
Peec kvalitaates vinji ir ljoti liidziigi.
29.11.2014 19:30 |
 
10 gadi
Reitings 2278
Reģ: 03.12.2009
Paldies par atsauksmi, apsvēršu iespēju izmēğināt arī šo :) pirms tam nebiju iedomājusies, ka praimeris tik ļoti spēj izmainīt kosmētikas klājumu un pašu izskatu uz sejas - izmēğināju vienu reizi pie draudzenes un tiešām iepatikās :) laba manta...

Varbūt vēl kādai ir atsauksmes/ieteikumi?
29.11.2014 19:38 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Vienmēr gribēju pirkt Lancome tonālo,bet par "smagu" manām vajadzībām.Lancome tonālie ir diez gan pabiezi un piem. tam pašam Chanel vai Dior ir ļoti patīkami tonālie,kuri ir ļoti viegli.Tādēļ Lancome neesmu nopirku,vienmēr piemeklēju ko citu.Man ir bijuši daudz testeri no Lancome,bet līdz galam tomēr neesmu iedraudzējusies :(

Par praimeri runājot,es nelietoju,bet draudzene gan.Skatoties ko tu vēlies lai praimeris dara- lai seja ir matēta,lai poras kļūst mazāk redzamas,ilgāk turas tonālais krēms...
29.11.2014 21:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)