Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mob.garantijas remonts

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tā noticis,ka man jau jaunais mob.ir noplīsis un jānes uz garantijas remontu.
Es tā sapratu ,ka līdz 6mēnešiem var pieprasīt ,lai atmaksā naudu atpakaļ ,ja izrādās,ja tā nav mana vaina. Tā ir?
Vai visās internetfirmās dot pagaidu mob. ,vai arī nav obligāti jānodrošina klientu ar pagaidu mobīlo?
17.11.2014 12:03 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Es tā sapratu ,ka līdz 6mēnešiem var pieprasīt ,lai atmaksā naudu atpakaļ ,ja izrādās,ja tā nav mana vaina. Tā ir?

Tā ir, ja garantijas serviss atzīst, ka tas ir ražotāja defekts un nav radies lietošanas rezultātā. Tev ir jānodod telefonu iegādes vietā un jāuzraksta prasījuma pieteikumu, kur tu norādi, ka nepieciešams defekta akts un tu atsakies no remonta. Tiklīdz esi ieguvusi tādu aktu, tad preces tirgotājam prasi naudu atpakaļ. Telefonu ir janodod pilna komplektācijā ar kasti un visu, kas nāca līdzi.

Vai visās internetfirmās dot pagaidu mob. ,vai arī nav obligāti jānodrošina klientu ar pagaidu mobīlo?


Obligāti nav jānodrošina, tikai ja ir maiņas telefoni uz vietas.
17.11.2014 12:09 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Man nesen arī bija aktuāla šī tēma. Te ir līdzīgi jautājumi, kā tev.
http://cosmo.lv/forums/topic/171514-tele2-garantija/


Es apstiprinājumu no ražotāja gaidīju trīs nedēļas, pēc tam saņēmu jaunu telefonu (varēju saņemt arī naudu).
Bet tās trīs nedēļas biju bez androida, tele2 nedod testa telefonus. Lmt dod.
17.11.2014 12:18 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man jau mob.nav pat mēnesi. Es viņu saudzīgi lietoju, zemē nav kritis. Nezinu,kas par naivu.
17.11.2014 12:21 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Man jau mob.nav pat mēnesi. Es viņu saudzīgi lietoju, zemē nav kritis. Nezinu,kas par naivu.

Man telefons izslēdzās, pēc divām dienām. Pilnīgi jauns. Nebija pat ekrāna plēve noņemta.
17.11.2014 23:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits