Uz un no randiņa ar sab.transportu...

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Kāda būtu jūsu attieksme, ja uz randiņu un no randiņa jādodas ar sabiedrisko transportu. Tāpēc ka puisim nav auto :( Man pašai arī nav auto un ikdienā uz darbu arī braukāju ar sabiedrisko un tas liekas kaut kā normāli. Bet došanās uz randiņu man saistās ar kaut ko tādu... īpašu, ar svētkiem. Kad gribas uzvilkt istabas kurpes, kleitiņu, nevis zābakus vai vilkt džemperus. Un auto kaut kā pilnīgi dabīgi tajā visā izskatās. Vismaz tā es esmu pieradusi līdz šim, ka atbrauc pakaļ, pēc tam aizved mājās. A tagad kaut kā tā... zūd tā svētku sajūta.
12.11.2014 15:01 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Ja par sniegšanu pretī bija domāti materiāli labumi, es paklusēšu.

Nē tas tā nebija domāts.
Jā es piekrītu ka vajag to pirmo reizi padarīt īpašu un atmiņā paliekošu, bet to var arī izdarīt bez mašīnas un nevedot uz smalkiem restorāniem utt.
Un par sniegšanu pretī es domāju tieši to cieņu pret otru cilvēku neskatoties uz to kāds ir viņa materiālais stāvoklis, bet gan novērtēt otra cilvēka pūles un domu, pieklājību ko tik daudzas nemaz nenovērtē.
Bet tomēr es uzskatu ka pirmajā reizē jābūt ir pieticīgākam lai saprastu vai tomēr tu interesē kā cilvēks vai tevī tikai redz materiālo pusi.
12.11.2014 22:30 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Man reti, kad aklajos randiņos nākas sievieti sēdināt savā auto. Mans scenārijs, parasti ir atbraukt uz sievietes rajonu. Nemaz tā neviena nelec svešā auto. Es biju domājis, ka visiem tā. Varbūt vienīgi, ja porche Cayenne, pēctam restorāns, pēctam ninets... nu paši zināt kā ar tām princesēm.
12.11.2014 22:50 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Neon, bija man ļoti nopietnas un ilgstošas attiecības, ilgus gadus, apmēram tikpat ilgi, cik tev, cik esmu lasījusi par tevi diskusijās. Kopš padsmit gadiem. Bet, jā, diemžēl šķīrāmies. Un atkal esmu brīva sieviete un pēc smagās šķiršanās atkal esmu gatava doties uz randiņiem.
12.11.2014 23:17 |
 
Reitings 192
Reģ: 13.11.2014
Jābūt ar vistas smadzeni, lai uzskatītu, ka vīrietim ar auto ir pietiekoši lieli ienākumi :D

Latvija vidējais auto vecums ir 16 gadi, bet 16 gadīgs auto nemaksā tik daudz, lai varētu uzskatīt, ka vecim naudas maks biezs, tikpat labi var atbraukt bezdarbnieks :D
13.11.2014 11:04 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nekad nebiju aizdomājusies, ka braukšana ar sabiedrisko transportu kaut ko bojā! Galvenais, lai naktī nav jāiet kājām no centra uz rajonu.
13.11.2014 11:27 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Ak, šausmas, nākošreiz vienkārši kā kāds aicina uz randiņu, velc ārā savu sarakstu un uzreiz noprasi: vai ir mašīna, kāds modelis, cik daudz naudas kontā, cik izsmalcināts un neikdienišķs randiņš viņam prātā. Un pēc tam izsaki verdiktu - pagodināsi viņu ar jā vārdu randiņam vai nē.
Būs mazāk problēmu.
13.11.2014 11:31 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Šausmas!Na kuda mirt katjetsa?
13.11.2014 13:22 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Kad sāku tikties ar savu puisi viņam auto nebija, tajā laikā tas man nebija šķērslis. Tagad puisim jau auto ir un esmu ļoti priecīga, ka tā. Principā, man būtu svarīgi, lai puisim ir vsm tiesības un vēlme pēc auto, ja gluži nav uzreiz, tas tā. Reiz man bija puisis, jāsaka - smuks kā bilde, itkā gudrs, bet tiesību nebija, auto arī nē...tad nu rez spontāni satikāmies naktī centrā, es biju ar auto, bija tā jocīgi, kad es biju pie stūres un šo vadāju, braucām pie viņa un viņš pat nemācēja atstumties ar krēslu mašīna :D Lkm labi, ka nekas mums nesanāca :)
13.11.2014 15:38 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
nelasīju pēdējos komentārus, BET... es pirmajā randiņā sveša vīrieša mašīnā nesēstos, un tas nav apspriežams, kaut vai tas būtu Betmobilis. taxis - jā, ok, varu paņemt taxi un aizbraukt ja vajag kur tālāk par Vecrīgu, man tā tiešām nav problēma.

bet mana drošība man ir pirmajā vietā. es pat nepieļautu tādu variantu kāpt sveša cilvēka auto, kuru nekad iepriekš neesmu satikusi. visu var saorganizēt savādāk, viņam tas nav jāsaka sejā. kad cilvēks iepazīts, var uzticēties, tad cita lieta. es runāju tieši par pirmo randiņu.

bet katram jau savi standarti.
13.11.2014 16:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kad sāku tikties ar savu puisi viņam auto nebija, tajā laikā tas man nebija šķērslis. Tagad puisim jau auto ir un esmu ļoti priecīga, ka tā. Principā, man būtu svarīgi, lai puisim ir vsm tiesības un vēlme pēc auto, ja gluži nav uzreiz, tas tā. Reiz man bija puisis, jāsaka - smuks kā bilde, itkā gudrs, bet tiesību nebija, auto arī nē...tad nu rez spontāni satikāmies naktī centrā, es biju ar auto, bija tā jocīgi, kad es biju pie stūres un šo vadāju, braucām pie viņa un viņš pat nemācēja atstumties ar krēslu mašīna Lkm labi, ka nekas mums nesanāca

Interesanti ,cik ilgi tev notureesies sis puisis?
Reizeem mees uzrakstam aatrumaa,daudz pat nedomaajot,bet iznaak taa patiesi... un te man tagad gribaas teikt-"nesaki ne pieci",ka tas pirmais puisis dziivee izsitiisies daudz vairaak uz prieksu,ka tavs tagadeejais...
13.11.2014 16:02 |
 
Reitings 192
Reģ: 13.11.2014
viņš pat nemācēja atstumties ar krēslu mašīna Lkm labi, ka nekas mums nesanāca

Tad jau lielākā daļa meiteņu jāsūta dillēs, jo viņas arī ir īsti profāni un nejēdz ne normāli braukt, ne ko citu :D
13.11.2014 16:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Katraa zinjaa esmu par to, ka viirietii pirmaamkaartaam ir jaameklee potenciaals, nevis mashiinas un naudas esamiiba. Arii 30 gados cilveeks var pazaudeet darbu, vai krasi mainiit savu dziivesveidu visu saakot no 0 (piem., paarcelshanaas uz citu valsti), un tas noziimees, ka konkreetaa briidii vinjsh buus pliks kaa bazniicas zhurka, tachu cilveeks ar zelta rokaam un zelta sirdi. Vai tieshaam taadu viirieti palaist garaam tikai mashiinas neesamiibas deelj ir praata darbs? Iedomaajies, ka paies vien neliels laika posms un shim viirietim buus atkal viss un veel vairaak, bet dumjaa sieviete buus to visu palaidusi gar degunu, jo vinjsh vinju uz pirmo randinju neaizveda ar mashiinu un taapeec vinja paartrauca ar viirieti komuniceet... :D Esmu par to, lai brauktu uz randinju arii 40 gados ar sabiedrisko transportu, ja taa uz to briidi sanaak, tikai taapeec vien, lai iepaziitu sho konkreeto cilveeku un dotu vinjam iespeeju paraadiit savu potenciaalu. Randinjus uztveru kaa iespeeju tuvaak iepaziit intereseejosho personu (gandriiz kaa darba intervija neformaalaa gaisotnee), nevis kaa slaveniibu saietu, kur katrs viens otra priekshaa kaa paavs izraadaas ar skaistaako teerpu, daargaakaam kurpeem, mashiinaam un restoraaniem un jautraako izklaides pasaakumu.
13.11.2014 16:18 |
 
Reitings 192
Reģ: 13.11.2014
Arii 30 gados cilveeks var pazaudeet darbu, vai krasi mainiit savu dziivesveidu visu saakot no 0 (piem., paarcelshanaas uz citu valsti),

Nevajag jau nemaz pārcelties uz citu valsti :D
Reāla situācija bija precējies, bija bērni ar sievu izšķīrās, sieva satiesāja alimentus un par māju kredīts jamaksā, bet tur dzīvo sieva ar bērniem.
Viss čalis norakstāms visu savu lieko naudu atdod bijušajai, dzīvo īrētā dzīvoklī...
13.11.2014 16:48 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
ĀRPRĀTS, pērkamās vecenes... :D


++++Neons



1. Lai no jums labi ātri aizbēg tie nabaga vīrieši
2. vai arī lai jums veicas nocopēt, kāst naudu un tikt pamestām pēc laiciņa (jo sponsori nolieto vienu un tad lūko pēc jaunākas, skaistākas meitenes) :D

Un tā varētu novēlēt visām, kurām ir svarīgs nevis cilvēks, kopā būšana, sajūtas, tauriņi, bet gan ''restorāns, auto, visu izmaksā vai arī man princesītei nederīgs''

Pārsteidz tāds līmenis, uz PIRMO randiņu (nezinot vai vispār viens otram patiks, vai būs par ko runāt utt) - jāizmaksā taksis/jābūt ar auto, glaunais restorāns protams arī būs jāizmaksā? Nabaga vīrietis, var tikai minēt, kas viņam būs jāapmaksā 2. randiņā un kas Viņas dzimšanas dienā, kādu ''šubu'' princesei vajadzēs ziemassvētkos? :D

Un vēlreiz ++++ Neons par sēšanos mašīnā pie sveša vīrieši - ko zinat, kur aizvedīs, īpaši pēc tam kad būs uzsaucis vakariņas glaunajā restorānā :D
13.11.2014 17:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Reāla situācija bija precējies, bija bērni ar sievu izšķīrās, sieva satiesāja alimentus un par māju kredīts jamaksā, bet tur dzīvo sieva ar bērniem.
Viss čalis norakstāms visu savu lieko naudu atdod bijušajai, dzīvo īrētā dzīvoklī...

Pretiigi metaas, shaadus tekstus dzirdot. Nevis savai bijushajai atdod, bet pats saviem miesiigajiem beerniem, kurus pats gribeeja un uztaisiija. Ja viirietis dziivo kopaa ar sievieti, tad naudas beerniem nav zeel, kaa izskjiraas taa uzreiz paariet veelme ruupeeties par savaam atvaseem un viss tiek pagriezts taa, it kaa viirietis ir nabaga upuris. Sorry, tad nevajadzeeja beernus taisiit, ja peec tam ir zeel vinjos ieguldiit.
13.11.2014 17:53 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
Skatos, ka autore par restorāniem un sponsoriem vien domā. :D Autores komentārs citā diskusijā -
Oi es ar atceros vienu gadījumu, kad džeks pat nenogaidīja līdz randiņa beigām vai nākamo dienu, lai to pateiktu, bet jau randiņa otrajā daļā sāka pukstēt, ka viņš ir tik daudz naudas izgrūdis šim randiņam (40 latus), bet es esot tik vēsa un galīgi nemīļa Psc... pirmā un pēdējā reize, kad ar viņu tikos. Un pats trakākais, ka viņš man tiešām patika! Bet es tā uzreiz nemetos puisim virsū pirmajā randiņā, biju rezervēta, jo es tāda esmu pēc dabas. Bet labi, ka puisis jau laikus atklājas, kāds viņš ir patiesībā.


Un vēl restorānu tēma -
http://cosmo.lv/forums/topic/149495-restorana/

Bet, jā, diemžēl šķīrāmies. Un atkal esmu brīva sieviete un pēc smagās šķiršanās atkal esmu gatava doties uz randiņiem.

Tikai loģisks iznākums, ņemot vērā, ka iepriekšējam liki ragus, guļot ar citiem.
13.11.2014 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 2671
Reģ: 25.05.2012
Man liekas pat ļoti ok, ka vīrietim ir tā mašīna. Man vnk paziņu lokā ir tā, kā tomēr veiksmīgākie vīrieši ir ar mašīnu. A tiem, kam nav (ir divi tādi) un viens bieži daugiem prasa aizdod mašīnu, lai brauktu uz randiņiem. Un viņam jau ir bik pāri trīsdesmit.
Nu nez... man tas ļoti nepatīk. Man patīk ka vīrietis izdomā braukt, iesēžas un aizbrauc kur sirds vēlas. Nevis lienē mašīnas. Man savu būtu žēl dod. Zinu ka vīrs savu arī nedotu. Un neesam mēs skopi vai kā... bet man liekas tā - normālām vecim ir arī mašīna. Tas vnk ir liels pluss vīrietim.
13.11.2014 18:46 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Interesanti ,cik ilgi tev notureesies sis puisis?
Reizeem mees uzrakstam aatrumaa,daudz pat nedomaajot,bet iznaak taa patiesi... un te man tagad gribaas teikt-"nesaki ne pieci",ka tas pirmais puisis dziivee izsitiisies daudz vairaak uz prieksu,ka tavs tagadeejais...



Principā man ir vienalga, lai viņam viss izdodas! Bet nekādu tālāku domu par alus kausa cilāšanu viņam nebij, tā kā šaubos, bet kā teici - "nesaki ne pieci".
13.11.2014 18:56 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
viņš pat nemācēja atstumties ar krēslu mašīna Lkm labi, ka nekas mums nesanāca



Tad jau lielākā daļa meiteņu jāsūta dillēs, jo viņas arī ir īsti profāni un nejēdz ne normāli braukt, ne ko citu



Nu manuprāt čalim tas ir nepiedodami, ko tādu nezināt :)
13.11.2014 18:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nu manuprāt čalim tas ir nepiedodami, ko tādu nezināt
Skatoties ,kaads vecums tomeer...
13.11.2014 19:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits