Nedrīkstēs smēķēt arī uz daudzdzīvokļu māju lieveņiem.

 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
http://nra.lv/veseliba/127972-nedrikstes-smeket-ari-uz-daudzdzivoklu-maju-lieveniem.htm?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Ko jūs par to domājat?
Manuprāt - lieliski!
Atceros, ka dzīvoju pirmajā stāvā, un pie korpusa durvīm regulāri uzturējās smēķētāji. Nevarēju logus atvērt, kā viss nāca iekšā.
30.10.2014 11:54 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Aija , tev nu gan salīdzinājums, cept zivi, vai smēķēt :D Slinkums iedziļināties un kašķēties, nav man šodien iekāriens uz to, bet vienkārši vienmēr jūtu cauri pat visām smaržām, ja sieviete ir smēķējusi, zivis gan neesmu sajutusi.
Ok, varbūt man pārāk jūtīgs deguns uz to :D
30.10.2014 17:06 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Tas viss nemaz nav par smēķēšanu, bet par elementāru cieņas trūkumu pret līdzcilvēkiem. Tik vienkārši.



Un ļoti žēl, ka veselības aprūpei iedalītā nauda tiek tērēta smēķētāju nopīpēto orgānu ārstēšanai (ne jau tikai plaušu vēzi šī vājībā izraisa, nepavisam), ka nepieciešamas atkārtotas ārkārtīgi dārgas procedūras tikai tāpēc, ka cilvēkam nav ne saprāta, ne rakstura stingrības. Pat pēc miokarda infarkata viņš turpina lepni sūkāt savu cigareti. Pieturā. Kāpņu telpā. Visur.

Jautrī iedomāties arī ainu, kad jaunkundze lien savā dzīvoklīša tualetē, lai pasmirdētu kopā ar cigareti. Jautri un mazliet nožēlojami.

Bet tas jau tikai mans agresīvais viedoklis, ko gan es saprotu... Es parasti vienkārši paeju tālāk, lai netraucētu lēnprātīgo, saprotošo, pieklājīgo smēķētāju. Jo viņš ir tik saprotšs un pieklājīgs, ka nemaz neaizdomājas, pirms aizsmēķē cigareti pieturā, kur apkārt ir vēl vismaz 10 cilvēki. Un viņš pašā centrā. Kā zvaigzne! :)
30.10.2014 17:36 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Smēķētājs tik daudz naudas samaksājis akcīzes nodokļos, ka pārējiem jau nu tiešām nevajadzētu satraukties par viņu nodokļu izmantošanu smēķētāju ārstēšanai.
30.10.2014 17:40 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
KUR jūs redzat tos pieturā pīpētājus un trīsstāvīgo vārdu teicējus? :D Jo es, goda vārds, nevienu neesmu redzējusi pēdējo gadu laikā, kaut ar sab. tr. vasarā pārvietojos bieži. Jādomā, ka šeit uzturas ar iztēli pārbagātas dāmas. No sērijas - fakts vai viedoklis.
30.10.2014 17:41 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Vārguļu paaudze. Labāk uztraukties par to, ko liekat mutē, ko smērējat uz ādas, pērkat elektromobīļus, ne cepaties par par uzpūstu tabaku.
30.10.2014 17:46 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man ļoti gribētos, lai aizliedz pīpēt, ejot pa ielu. Un lai tas tiešām tiktu ievērots. Pati atmetu pirms kāda lika un atguvu normālu ožu, un, goda vārds, tas tak nav izturams, ka iet un pūš to dūmus virsū visiem, kas iet aizmugurē vai gaida krustojumā netālu no viņiem. It kā tik grūti būtu noiet kaut kur maliņā. Es tā darīju, kad vēl smēķēju, neko dzīvē nepalaidu garām...
30.10.2014 17:46 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.01.2009
Mans viens paziņa pīpēšanu salīdzināja ar purkšķināšanu;DDD
Lai arī cik smieklīgi tas izklausās, bet daļēji piekrītu šim salīdzinājumam. Ja sabiedriskā vietā kāds blakus sāktu purkšķināties vairākas minūtes no vietas, par viņu noteikti padomātu: "vai kāds nepieklājīgs, nav audzināts", savukārt, izvilkt cigareti un uzsmēķēt šķiet pieņemami?
Aizliegums, protams, neko daudz nemainīs, bet vismaz šī jautājuma aktualizēšana liek domāt, ka šis jautājums tomēr ir aktuāls ne tikai pāris cilvēkiem, bet gan lielai sabiedrības daļai.
30.10.2014 17:57 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Saka, ka nervozs nav cilvēks, kurš dara attiecīgo lietu, bet tas, kuram traucē attiecīgā lieta. Paārstējiet nervus, ja jau jums viss tik ļoti traucē. No divu minūšu dūmiem neviens vēl nav nomiris. Dzīvoklis ir īpašums, kurā daru ko vēlos un balkons ietilpst tā vienībā. Kā pierādīs, ka kāds smēķē? Nekā. Pat ja klauvēs pie durvīm, nelaidīs, jo tādas ir tiesības. Tiesības uz savu brīvu izvēli. Tādām kā Wolf vēl vajadzētu dūmus neitrāli iepūst sejā par agresīvu komunicēšanu. Arī tad vēl ko teiksi, naivā? :D
30.10.2014 18:18 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Man vienalga par šiem aizliegumiem.

Tikai tiem, kuri saka, ka visi smēķētāji ir toleranti un problēmas ar nerviem ir tiem pārējiem, pieminēšu vienu gadījumu - divi vīrieši (bet kopā bija vairāk vīriešu kompānija) sāka smēķēt braucošā vilcienā sēžot vagonā. Kontroliere neko neteica, citi, ieskaitot mani, arī klusēja, daži aizgāja utt. Pieņemu (vismaz mans motīvs tāds bija), lai šis vīriešu bars vārdiski vai fiziski nenoliek pie vietas.
Citā reizē kāds sāka smēķēt starp vagoniem, bet kontrolieris bija vīrietis un tika galā ar šo problēmu.
30.10.2014 18:47 |
 
Reitings 678
Reģ: 29.01.2014
Pati nepīpēju un nekad to nedarīšu, bet tīri vienalga vai man blakus smēķē vai nē. Man tas netraucē nemaz.
30.10.2014 18:53 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Bērnu klātbūtnē jau tagad nedrīkst pīpēt. Man šķiet,ka vajadzētu aizliegt smēķēt grūtniecēm,tādas es labprāt redzētu pie kauna staba. :)
30.10.2014 18:56 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Dzīvoklis ir īpašums, kurā daru ko vēlos un balkons ietilpst tā vienībā.

Ar tādu attieksmi tādiem kā Tev nekad nedrīkstētu tikt dota iespēja sūdzēties par kaimiņiem, kuri visu nakti klausās sliktu mūziku tik skaļi kā koncerti Arēnā Rīga vai kuri dzer un bļaustās katru otro nakti. No sirds novēlu Tev tādus kaimiņus. Ja nespēj cienīt citus, tad neesi pelnījusi, lai ciena Tevi.

No divu minūšu dūmiem neviens vēl nav nomiris.

Visā cilvēka mūžā tie pavisam noteikti nav tikai divu minūšu dūmi, liec lietā to, kas Tev uz pleciem.
30.10.2014 19:23 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Man ir kulturāli kaimiņi, tev liekas, ka nē. Un jā, dzīvoklī var darīt ko grib un šādi cilvēki kā Tu manas domas nemainīs. Ar kaimiņiem savu mūžu nav bijušas problēmas, tā kā. :D
30.10.2014 19:25 |
 
Reitings 3618
Reģ: 06.05.2014
Es tad īsti nesaprotu, vienā vietā saka, ka varēs pīpēt, ja nevienam nav iebildumu, bet pa TV3 ziņām varēja saprast, ka vispār pīpēt nevarēs nekur, tik cietumā un armijā.
30.10.2014 19:34 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tie likumi citreiz aiziet līdz apsurdam, drīz būs tā, ka cigaretes pārdosies, bet smēķēt nevarēs NEKUR! Loģika?


+++

Vispār kaut kāds murgs, nodokli cigaretēm vienmēr atceras pacelt, bet tajā pašā laikā izturas pret smēķētājiem kā pret spitālīgajiem, jo tagad reāli sanāk, ka, lai uzpīpētu, ir jāuzceļ būda mežā, bērnu nedrīkst būt un tad beidzot varēsi uzpīpēt.

Man gan liekas, ka tām, kurām tik milzīgas problēmas ar smēķētājiem, vai nu ir bagāta fantāzija vai arī vienkārši normāli nemākat palūgt tam smēķētājam paiet prom. Vai arī tiešām apgrozaties starp kaut kādiem īpašiem kadriem, jo es, piemēram, nezinu nevienu cilvēku, neesmu reāli dzirdējusi tādu gadījumu, kad cilvēks speciāli pūstu otram dūmus sejā un, palūgts paiet prom, sāktu izteikties trīsstāvīgiem vārdiem.
30.10.2014 19:45 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Fufelis,manuprat,ne likums. Kas slikts var but,ka pipmanis pipe pie majas? Saprotu,ka pogiti,lifta nevajag pipet. Tapat ari par balkonu. Mani kaimini pipe uz balkona, kad logi vala var just , bet ne drausmigi un pec paris min ta smaka jau pazud. Nepipe tacu 24h/diennakti uz ta balkona.
Nepatik,ka pipe,piem.,kur daudz cilveku,pie luksaforiem kaa piem. uz origo pareju. To,ka kads pipmanis pipe pietura, kur daudz cilveku, maminas neesmu manijusi. Kka vini vienmer paiet malina.
30.10.2014 19:47 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
ka es tur pīpēju , kamēr atbrauks menti es 5 cīgas paspēšu nopīpēt


Sasmējos.Bet tā nu tas ir. :D
30.10.2014 19:52 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tā kā es emsu pīpētāja protams ka tas rada diskomfortu ka nevarēšu legāli uz sava balkona uzpīpēt to vienu cigareti dienā. Ārpus mājas vienmēr esmu gājusi ar līkumu bērniem un vispār cilvēkiem kad pīpēju, viss labāk nolienu kur maliņā un uzpīpēju. Man par tiem balkoniem nepatīk tas ka reāli man tad iznāktu pīpēt mājās, ko es neciešu, bet no otras puses man ar apkārt ļoti daudz kaimiņi pīpē un neviens necels kašķi dēļ tā. Ja kādam nepatīk tie dūmi, tak logu var aiztaisīt, es tā vienmēr daru kad dzīvoklī nāk dūmi no citiem kaimiņiem, jo man ar nepatīk dzīvoklī tā smaka.
30.10.2014 19:53 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Es pati arī šad un tad mēdzu uzsmēķēt. Godīgi sakot, nekad to nedaru, ja kādam no klātesošajiem ir iebildumi pret dūmiem un smaku, jo cienu otru. Kā arī nesmēķēju uz mājas lieveņa. Vispār man nepatīk smēķēt vietās, kur apgrozās man nepazīstami cilvēki, jo nevar zināt, kā katrs ir noskaņots pret šo visu.
30.10.2014 19:54 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Ehh, man ar nav problēmu ar pīpētājiem. Lielāko daļu dzīves tētis pīpējis vannas istabā, ik pa laikam ar mammu to apkarojam, bet periodiski. Nekas traks, var izvēdināt.
Ja eju pa ielu un man kāds pa priekšu pīpē- vienkārši apdzenu cilvēkus.
Jā, kojās mums pagrabstāvā ir dušas un pīpētava- tas gan ir mazliet nepatīkami. Iznāc no dušas un sajūti cigarešu aromātu. Bet tajās divās minūtēs, kuras pavadu kāpjot augšā pa kāpnēm, ne mati sasūcas, ne dvieļi. Nevajag pārspīlēt.

Vēl nepatīkami ir no rītiem iet fakultātē iekšā, jo viss pagalms ir piepīpēts, vienmēr kādi 30 cilvēki minimums stāv ārā un pīpē. Bet es tak neiešu kā traka ome izgaiņāt visus un ar somu bliezt! Ieevelu elpu, izeju aši knaši cauri un skolā esmu iekšā...
30.10.2014 20:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits