Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola!

 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Labrīt, meitenes!
Man šobrīd aktuāla tēma ir autoskola. Daudz informācijas esmu izlasījusi, vakar izlēmu, ka vēlos mācīties "Autopriekā". Nopirku kuponu, vēloties mazliet ietaupīt, bet nejauši no kāda dzirdēju, ka autoskola kuponu pircējiem, piemēram, neļauj izvēlēties instruktorus, teoriju nav iespējams nolikt ar pirmo reizi, u.t.t. Vai tā ir taisnība? Kāda vispār Jums ir pieredze ar šo autoskolu?
Meklējot autoskolas, atradu autoskolu "Glorija". Ieinteresēja, bet nevieš uzticību, jo neesmu par tādu dzirdējusi. Meitenes, ko Jūs ieteiktu? Vēlētos tomēr tiesību likšanu atcerēties ar patīkamām atmiņām, nevis kā murgu.
Un tās, kuras ir likušas tiesības ziemā - bija grūti? Ilgi likāt?
Jauku dienu visām!:)
16.10.2014 09:55 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Mācos Autopriekā. Arī bija kupons, kur iekļauta dokumentu noformēšana, teorija un skolas eksāmens pa 5 eur. Varēju izvēlēties instruktoru un teoriju noliku ar pirmo reizi. Muļķības esi dzirdējusi. Nekādu sūdzību man nav, viss ok.
16.10.2014 09:59 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
Man arī pazīstama meitene lika tāpat un nolika. Arī viss kārtībā. Nesaprotu tad, kāpēc daži tādas muļķības stāsta:/
16.10.2014 10:04 |
 
Reitings 65
Reģ: 29.01.2009
Es pirms pusgada pabeidzu šo autoskolu un varu noteikti pateikt, ka tās ir pilnīgas muļķības. Arī gāju ar kuponu un nekādā ziņā nebiju apdalīta ar kādām iespējām. Viss noritēja gludi, arī instruktoru izvēlējos pati, ko varu ieteikt arī citiem - Aldis Bērziņš.

Lai izdodas! :)
16.10.2014 10:08 |
 
Reitings 223
Reģ: 26.12.2013
O, tik labas atsauksmes! Tad jau nebūšu kļūdījusies ar izvēli!:)
Paldies!:)
16.10.2014 10:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits