Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RIS mācību centrs.

 
Reitings 17
Reģ: 15.10.2014
Sveikas. Dikti vēlos dzirdēt atsauksmes par Rīgas starptautisko mācību centru. Plānoju tur mācīties floristikas kursus. Tās dažas atsauksmes, ko atradu netā par skolu kopumā, nav visai glaimojošas. Floristikas pasniedzēja ir krieviete (ar krievu valodu itkā esmu uz jūs ar ''mazo'' burtu, bet tomēr puķu nosaukumi utt svešvārdi konkrētajā profesijā latv.val man patiku labāk), sekretāre paziņoja, ka mācības itkā būs latviešu valodā, bet tā kā lielakā daļa studentu būs krievvalodīgie, tad lielakoties viss notikšot krievu valodā. Tas mani nedaudz biedē, ka varu neko nesaprast no kursa. Varbūt ir kāda meitene, vai draudzene, paziņa, kas ir izmācijusies konkrēti floristiku. Vai ir vērts? Jo naudas summa ir visai paliela ikmēneša maksājumam. Tomēr, cik salasījos info, noslēguma papīram ir diezgan liela vērtība. Bet dabūt papīru un neko nesaprast no kursa un neiemācīties arī negibas. Vispār piedāvajums floristikas kursiem LV diezgan pačābīgs,par ko biju mazliet pārsteigta... Sanāca man tāds paladziņš, bet ceru uz jauku diskusiju par šo temu. Lai arī lietaina, bet lai jauka visām šodiena :)
P.S. Ļotu labprāt dzirdētu atsauksmes par citām mācību iestādem, jo šobrīd esmu pilnībā pārņemta ar floristikas pasauli :)
15.10.2014 12:34 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
ja nav noslepums, kapec tev vajaga tieshi to floristikas diplomu? prieka pec vai kadam darbam vajaga?
es, piemeram, iemacijos gatavot vainagus no youtube video. :D gan jau tur visadas interesantas ziedu kartoshanas ar var samekleet
15.10.2014 12:50 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.10.2014
Nav noslepums :) Gribu darboties ar ziediem profesionāli. Jā, youtube video ir laba lieta, arī pinterest pamācības ir labu labās. Bet mana plānā ir tikt arī pie diploma. :)
15.10.2014 12:54 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man pieredze rāda, ka, ja pasniedzēja krieviete un kaut daļa auditorijas krievvalodīgie - tur būs i krievu val joki, gan skaidrojumi tam, ko grūtāk paskaidrot latviski, gan aizmirsīsies un mals uz priekšu krieviski :D Vismaz man kaut kā tā vienmēr gadījies, varbūt Tev nebūs tik traki un pasniedzēja pieturēsies pie latviešu valodas. :)
15.10.2014 12:58 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.10.2014
Speciāl šo jautajumu uzdevu sekretārei, no viņas sapratu, ka lielakā daļa kursantu ir krievvalodīgie... Skatoties skolas majaslapa, tieši floristu kursu sadaļā, bildē ir pasniedzēja, un uz tāfeles fonā krievu burtiņi, tad jau visticamāk tas būs par sliktu man... Ja vien būtu cita skola, kur mācītes.. drusciņ esmu nokavejusi ar laikiem, jo mācības citur jau sākušās. 17. oktobrī man termiņš lai izdomātu, tad sākas mācības.
15.10.2014 13:18 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.10.2014
Droši dalās pieredzē :)
15.10.2014 16:57 |
 
Reitings 17
Reģ: 15.10.2014
Up.
16.10.2014 13:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits