Superkončas vienas, parastās attiecībās

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Vienkārši tāds novērojums no manas dzīves, manu draugu, kolēģu, paziņu. Sievietes, kas ir samērā parastas izskatā, pat apaļīgas, ne tik koptas un izsmalcinātas, visas kā viena ir ar vīriem vai vismaz draugiem pie sāniem. Bet tās, kas ir skaistās, modeļu augumiem, izsmalcināto izskatu, bieži vien ir vienas. Un ne jau tāpēc, ka būtu izvēlīgas maitas vai tamlīdzīgi, bet vienkārši nevar dabūt vīrieti. Vakar runāju ar vienu tādu konču, viņa ir fantastiski skaista, bet laimīga nav, jo vīrieša nav. Vai esat ko tādu ievērojušas?
14.10.2014 16:51 |
 
Reitings 303
Reģ: 04.07.2014
var izlikties par ārzemju futbolistu un paprasīt numuru šādā veidā kā šajā video.

https://www.youtube.com/watch?v=1HblUmVL83U#t=220
15.10.2014 00:59 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Nu tur vairāki varianti, manuprāt:

1)ieciklējušās uz to, ka ir skaistas, modeles utt. tātad viņuprāt, pārākas par citām, kas arī (tāda attieksme jeb iedomība) atbaida vīriešus,

2)nav atbilstošu vīriešu tuvumā (nav jau mums to foršo vīriešu tik daudz vecumā ap/pēc 30),

3) vīriešiem bail no viņām, jo šķiet, ka būs dārga uzturēšana, aizbēg, pat neiepazīstot raksturu, varbūt sirdī vienkārša meitene, bet no dabas ļoti skaista un tas tad var kļūt par viņas klupšanas akmeni pašai negribot

4)trūkst dabiskuma, šarma, harismas, cilvēcīgu īpašību,

5) pašām ir smagi kompleksi/bail no attiecībām, tāpēc uzliek vēsās lēdijas masku

utt.

Man arī vīrieši ir teikuši, ka mans izskats neatbilst raksturam, gaidījuši iedomīgu dāmiņu ar kaprizēm, bet izrādījos vienkārša, dzīvīga meitene. Bet daudziem jau ir bail iepazīties, esmu ievērojusi, ka bail nav tikai tādiem, kas paši īsti nav sapņu prinči, tiem kaut kā bez pamata liela drosme spert laukā visādas prastas iepazīšanās frāzes. Inteliģentāki vīrieši tomēr vairāk apdomā, ko un kā un varbūt ar to visu ilgo domāšanu palaiž garām iespēju. Nesaku, ka simtprocentīgi tā ir, bet nu ir.
14.10.2014 23:23 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Tas, ka visas meitenes - vienaudzes, kuraam tu esi kanteejies klaat, liecina par to, ka tevi pievelk viens, konkreets sievieshu tips, nevis tas, ka tu esi garlaiciigs. Pienjemu, ka tev patiik sapuceetas meitenes, kuraam patiik daudz smieties un kuras ir spontaanas uzvediibaa, kaa arii ar diezgan spilgtu, modiigu aarieni. Paskaties uz klasiskaak gjeerbtaam, nopietnaakaam meiteneem, taas tevi uzslavees par uzciitiibu un darbaspeejaam.

Neesmu es daudz kantējies klāt meitenēm, jo esmu par daudz kautrīgs lai visām pēc kārtas uzbāstos ar vēlēšanos iepazīties:D. Un tādas kādas tu aprakstīji bija dažas, bet tagad es vairs ''nekantējos'' klāt, jo esmu sapratis ka pagaidām vēl nav jēgas. Labāk nodrošināšu sev daudz maz normālu dzīvi:) Un tad jau redzēs kas tālāk notiks.
14.10.2014 23:05 |
 
Reitings 978
Reģ: 09.10.2013

Nerea
Zini, ko es domāju. Tās sievietes, kas citām sievietēm liekas superskaistules un nezkādas, ne obligāti tādas liekas arī vīriešiem. Un otrādi!


Piekrītu šim, jo man bija paziņas meitenes, kas man šķiet vnk. perfektas neko pielikt, neko atņemt, tiešām, gudras, daudzpusīgas... Vizuāli perfektas, atceros, ka kādam puisim teicu, ka viņa tak ir tiiik skaista, viņš teica - ko? viņa tak ir pretīga, briesmīga.. Nekad nedabūs džeku un es arī, tiešām, brīnījos kā tādai kā viņa var nebūt draugs, atceros, pati vēl pakaļ skraidīja, bet tpt nedabūja...
Un ne viens vien stāsts šāds ir zināms :)
Kādēļ tas tā - nezinu, droši vien citāds skatījums :D
14.10.2014 23:05 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Cik esmu saticis sava vecuma meitenes un parunājis viņas uzskata mani par garlaicīgu, jo redz es neejot tusēties pa klubiem, bet tā vietā izvēloties strādāt.

Tas, ka visas meitenes - vienaudzes, kuraam tu esi kanteejies klaat, liecina par to, ka tevi pievelk viens, konkreets sievieshu tips, nevis tas, ka tu esi garlaiciigs. Pienjemu, ka tev patiik sapuceetas meitenes, kuraam patiik daudz smieties un kuras ir spontaanas uzvediibaa, kaa arii ar diezgan spilgtu, modiigu aarieni. Paskaties uz klasiskaak gjeerbtaam, nopietnaakaam meiteneem, taas tevi uzslavees par uzciitiibu un darbaspeejaam.
14.10.2014 22:57 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
a kura vieta te jakomplekso?

Nezinu:D bet man pašam tas kaut kā ir iesēdies galvā.
Cik esmu saticis sava vecuma meitenes un parunājis viņas uzskata mani par garlaicīgu, jo redz es neejot tusēties pa klubiem, bet tā vietā izvēloties strādāt.
Jā daļēji tam piekrītu ka esmu darbaholiķis, bet labāk es ceņšos uzlabot savu dzīvi un nodrošināt jau laicīgi savai nākotnes ģimenei pēc iespējas labāku dzīvi:)
Tāpēc es labāk pagaidām nemaz neiespringstu uz tām attiecībām:D
14.10.2014 22:40 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Mani novērojumi rāda, ka tām superkončām, kuras ir vienas, bieži vien ir ļoti negaršīgs pildījums. Savukārt, tām vienkāršajām, lai arī iesaiņojums parasts, iekšā viss ir kārtībā.

Izskats pats par sevi neko nenozīmē. Jā, vienai naktij tas varbūt ir noteicošais, bet kopdzīvei vajag kaut ko vairāk kā smuku ģīmīti.
14.10.2014 22:01 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Varbūt tādām super skaistām ir riebīgs raksturs, vnk nemāk veidot attiecības, aizbaida ar savu izturēšanos vīriešus, ir sliktas gultā, vai arī izturas ar attieksmi -esmu pārāk laba tev, man vajag to pašu, pašu labāko princi un ja Tev nav savs dzīvoklis vai tml., tad nenāc klāt.
Varbūt vīrieši baidās,ka tiks atraidīti, nepavilks tādu skaistuli. Citreiz pat ir nācies dzirdēt sarunas-uj, neiešu pie tās meitenes iepazīties,jo izskatās ļoti skaista un vajadzēs dārgas dāvanas, dārgus ceļojumus un labāk ies pie vidējas, jo tā būs pieticīga. Protams,ka ne izskats nosaka mūsu vērtību skalu un ir ļoti skaistas un pieticīgas sievietes,kurām pietiek vien ar to,ka ir īstais vīrietis blakus un nevajag ,lai dāvina kažokus.
14.10.2014 21:42 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Cilvēki vispār ir dīvaini un man tik šausmīgi riebjas stereotipi!

Nu piemēram... Lai arī es sevi nu noteikti neuzskatu par skaistu...vienreiz gāju pieteikties darbā, amatā pavisam necilā un man saka "Man šķiet, ka tu esi pārāk simpātiska šim darbam" WTF? no otras puses, esmu arī par nesmuku saukta. Tā kā cilvēki ir savādi un visiem nekad neizdabāsi. Un tie stereotipi "Pārāk smuka, lai darītu to..." vai "Pārāk nesmuka, lai vispār izteiktu savu viedokli" IR TIK NEREĀLI STULBI!
14.10.2014 21:35 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Turklaat ne vienmeer taas, kas liekaas skaistas citaam sievietem, liekaas skaistas arii viirieshu aciis.
sis gan ir tiesa. atceros gadus atpakal, vidusskola bija meitene kura man likas nu vienkrasi ideala, tiesi izskata zinjaa. saku attiecibas ar puisi un viena skolas diskoteekaa(jaa, tad tadas vel bija), vinja saka vinjam list klat. Man bija panika jo vinja tacu tik ideala. Sim puisim bija nulle interese. Kad teicu ka tu vareju atsut tik skaistu meichu, vinja atbilde bija. Skaista? Kura vieta? Nekas ipass, ieraugi, aizmirsti.
14.10.2014 21:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nav man baigi sportisks augums( bet strādāju pie tā), neesmu nekāds smukpuisītis un man ir brilles (tās man ir iedzinušas pamatīgus komleksus kur palīdzēja arī kursa biedri). Strādāju ne pārāk prestižu darbu, bet viņš man patīk un saņemu pietiekami.
Esmu kluss, mierīgs, nopietns, nestaigāju pa klubiem un bāriem, alkoholu vispār nelietoju tāpēc mana vecuma meitenēm es neinteresēju.

a kura vieta te jakomplekso?
14.10.2014 21:23 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Manas superkoncu pazinas ir ar viriem, gan berniem, gan darbu. Ir ari, kuras nav atradusas savu lielisko. Nepiekritisu,ka skaistas ir vientulas un riebigiem raksturiem ( ari nekoncas ir riebekles ). Par to, ka puisi baidas ietklat glitajam, piekritu, iz dzives redzets.
Un ka viena dziesma dzied ne rodisj krasivoj a shestlivoj.:)
14.10.2014 21:22 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Bet ja viņam jau 30, 40, un viņš joprojām mūrē un būvē, tad ar šo cilvēku tām superskaistulēm ar izcilām karjerām vienkārši nebūs kopīgu tēmu, ko apspriest. Tie ir pilnīgi dažādi cilvēki. Esmu strādājusi klientu apkalpošanā, un pie mums ļoti bieži nāca ēst daudz dažādu celtnieku, es ļoti labi zinu šo cilvēku kategoriju.
es gan zinu vairakus celtniekus, vienkarsi superius viriesus. Jautrus, draudzigus, ar saviem hobijiem, interesantus un runat ar vinjiem var par visu, klusuma brizu nav, loti forsi pavadits laiks ja sanak saskrieties.
14.10.2014 21:20 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Sievietes, kas ir samērā parastas izskatā, pat apaļīgas, ne tik koptas un izsmalcinātas, visas kā viena ir ar vīriem vai vismaz draugiem pie sāniem. Bet tās, kas ir skaistās, modeļu augumiem, izsmalcināto izskatu, bieži vien ir vienas.


Patiesībā, izklausās tā pasniegts, it kā tā būtu kāda briesmīga traģēdija, ka viņas, ''parastas izskatā, pat apaļīgas'' ir tikušas pie vīriem, draugiem un ģimenes. Tā, it kā izskats būtu pats svarīgākais un it kā kaut kādām skaistajām būtu jābūt priekšrokai un kaut kas pienāktos tāpēc vien, ka purniņš smuks. Acīmredzot, nekā cita arī nav, kā tikai ģīmis.
Man šādu novērojumu nav - man pazīstamās sievietes visas ir simpātiskas(arī tad, ja nav modeles), gudras un viņām nav problēmu ar vīriešiem.
14.10.2014 21:19 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ieksheejaa inteligjence dazkaart nav atkariiga no amata. Taa nu ir, vai arii taas nav. Esmu uzaugusi briesmiigaa rajonaa apkaart tiem visiem celtniekiem, urlaam utt. Vinju starpaa bija arii patiikami, pieklaajiigi cilveeki, kuri nemeetaajaas ar jeeliibaam un iztureejaas pret citiem ar cienju. Tai pashaa laikaa esmu dzirdeejusi paaris dakteru privaataas sarunas, peec kuraam man likaas ka ausis nokaltiis un nokritiis. Deelj daziem indiviidiem nav jaabaazj visus vienaa maisaa.+++
14.10.2014 21:18 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
''Nenormālās vietās'', t.i., lielveikalos ''ar urlām'', kā tu pati tagad izsakies, es piestrādāju studiju gados. Pēc tam gadiem ilgi esmu strādājusi vienīgi labos ofisos, un tādēļ arī saku, ka atšķirība starp zemajiem amatiem un vidējiem, nemaz nerunāsim par augstajiem, ir milzīga.

Ieksheejaa inteligjence dazkaart nav atkariiga no amata. Taa nu ir, vai arii taas nav. Esmu uzaugusi briesmiigaa rajonaa apkaart tiem visiem celtniekiem, urlaam utt. Vinju starpaa bija arii patiikami, pieklaajiigi cilveeki, kuri nemeetaajaas ar jeeliibaam un iztureejaas pret citiem ar cienju. Tai pashaa laikaa esmu dzirdeejusi paaris dakteru privaataas sarunas, peec kuraam man likaas ka ausis nokaltiis un nokritiis. Deelj daziem indiviidiem nav jaabaazj visus vienaa maisaa.
14.10.2014 21:17 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vismaz man ir tā kad ja es redzu tādu meiteni/sievieti ''konču'' negribās iet klāt un iepazīties, jo liekas ka būs iedomīga un nemaz negribēs ar kādu no zemāka ''slāņa'' puisi iepazīties.
es galigi sevi neierindoju koncu statusa :D , bet ka jau mineju, ieprieks Viņa ir forša, jautra un draudzīga, kaut arī apkārtējiem liekas iedomīga.
Nereti gadas kluba/baaraa ar draudzenet izklaidejoties, pienak klat virietis, ta klusi, kautrigi uzruna, redzu, ka nervozee. Es uzreiz smaids pa visu gimi un turpinu - sveiki. skatos, ka meklejat kompaniju. varam kadu glazi visi barinja iedzert.
uzreiz virietis atplaukst un klust savadaks. un atkal seko teksts, bet man likas... :D
tacu zinu sievietes kuras uz viriesiem skatas kaa uz niecibam, nepatik tada attieksme. Kaut man viriets nesimpatize nu nemaz, es nebusu leciga, tapat laipni smaidisu un paplapasu. kapec man sabojat otram omu.
14.10.2014 21:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man paziistamaas vientuljaas iedalaas 3 kategorijaas - pirmajaam nekas cits kaa karjera neieteresee un vinjas nemaz beernus gjimeni neveelaas un buut vienaam ir apzinaata izveele, lai var bez beedaam braukt komandeejumos, maaciibaas pa pasauli, otraas ir raksturaa ar putniem, treshajaam ir stulbas prasiibas. Jaa, jaa - tieshi stulbas, nevis augstas. Piemeeram, dazas grib aareeji macho, kas neesaa uz rokaam, bet uzvedaas kaa otra sieviete, dazaam prasiibaas ietilpst pat vismazaakie siikumi ieskaitot matu sakaartojumu, konkreeta dzejnieka darbu lasiishanu utt. Iemesli ir daudz un dazaadi.
Turklaat ne vienmeer taas, kas liekaas skaistas citaam sievietem, liekaas skaistas arii viirieshu aciis.
14.10.2014 21:12 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Man jau liekas ka vīrietim svarīgāks ir rakasturs, izskats ir tikai bonus.
Ja ir sievietes kurām ilgstoši neveicas ar vīriešiem lai gan izskatā nav problēmas, tad visdrīzāk problēmas ir raksturā, jo tās labās ātri izķer, un pat tās apaļās ar labiem raksturiem ātri izķer, paliek vienas lielākoties tās kurām ir sava veida problēmas ar rakstutru.
+


ja sieviete ilgi ir viebna, nu ir vina defektīva.
14.10.2014 21:08 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Tak nav ko sevi mierināt. Tā nav ka smukās un gudrās ir vienas. Tā vnk nemēdz būt. Tur tarakāni galvā.

+

Katrā sievietē ir savs šarms, odziņa, vai nezinu vēl kā to jānosauc. Katra izstaro savu , līdz ar to, katra esam visādā ziņā unikālas.
Skaistumam nav mērlentes, ir tikai iedomāti uzburti sabiedrība uzskati.


Piedod... bet kā man besī šitie teksti... :D Cilvēki kas šādi runā,visbiežāk runā pretrunās.Novērots ;) No vienas puses saka šitādus tekstus, bet realitātē, kad ierauga meitenes ar "defektiem" vai citiem vārdiem sakot- tās, kuras zemākas par vidējo pelēko ,tad "Uj, tā nu gan nesmuka! " :D
14.10.2014 21:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits