Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Superkončas vienas, parastās attiecībās

 
Reitings 449
Reģ: 09.11.2010
Vienkārši tāds novērojums no manas dzīves, manu draugu, kolēģu, paziņu. Sievietes, kas ir samērā parastas izskatā, pat apaļīgas, ne tik koptas un izsmalcinātas, visas kā viena ir ar vīriem vai vismaz draugiem pie sāniem. Bet tās, kas ir skaistās, modeļu augumiem, izsmalcināto izskatu, bieži vien ir vienas. Un ne jau tāpēc, ka būtu izvēlīgas maitas vai tamlīdzīgi, bet vienkārši nevar dabūt vīrieti. Vakar runāju ar vienu tādu konču, viņa ir fantastiski skaista, bet laimīga nav, jo vīrieša nav. Vai esat ko tādu ievērojušas?
14.10.2014 16:51 |
 
Reitings 204
Reģ: 02.01.2012
Skauzz te daudzam kaa vienmer, pat nav verts runat..
19.10.2014 11:18 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Cataleya ir ljoti skaista sieviete, ar perfektu augumu,gaumi un maniereem. Nemaz nemeegjiniet nomelnot vinju
18.10.2014 12:49 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Feline, kā tad izskatās Cataleya, nemaz tik liela lēdija nav? :D
18.10.2014 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Tā jau es arī daru, ka daru to kas man patīk un interesē. Eju uz kultūras, sporta pasākumiem, kas mani saista, jo gribētu lai arī vīrietim tas būtu pa ceļam. Nu neiešu es pa klubiem, ja es negribu klubmeni. Bet gan nopietnu zolīdu vīrieti.
18.10.2014 12:14 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
kordelia, varbūt tu vienkārši izvēlies nepareizos vīriešus. man piem. nekad nav nācies kaut kā speciāli ''strādāt'' pie savas garīgās, fiziskās un intelektuālās un visādas citādas ''attīstības'', lai ''dabūtu'', kā tu izsakies, vīrieti. pirmkārt, neuzskatu, ka man kāds būtu jādabū, bet ka viņam mani ir jādabū. otrkārt, attiecības nav kaut kāda balva par dzīves sasniegumiem, pie kuras tiek tikai ''attīstītākie'' cilvēki.
ok, ja tu vēlies tikt pie kāda ''out of league'', tad gan jācenšas lekt augstāk par savu..ehm.. bet vai tas ir pūļu vērts? ar vienlīdzīgu partneri arī kopdzīve būs vieglāka.
18.10.2014 12:06 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
ar ko pietiek, lai dabūtu vīrieti?

Pietiek ar to, ka esi vīrieša gaumē .. un, kā zināms, vīriešu gaume ir vizdažādākā. Un šeit nav runa tikai par vizuālo.
Mans ieteikums ir būt Jums pašām un darīt to, kas interesē. Tādā vidē arī atradīsiet vīriešus, ar kuriem sakrīt intereses. Visādā ziņā vīrieši ļoti labi jūt, ka sieviete tēlo, un tas ļoti atbaida. Nevajag īpaši censties, tas notiks tāpat, ja satiksi "pareizo" vīrieti.
18.10.2014 11:20 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.09.2014
Kas tad tur Latvijā noalgot apkalpojošo personālu :D Lēti :D
Pavāram pietiek ar bezdarbnieku pavāru kursiem un apkopējam ar rakstīt, lasīt prasmi :D Tak tādi neveiksminieki nav pelnījuši lielāku algu par minimālo :D
17.10.2014 19:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ar ko pietiek, lai dabūtu vīrieti?


Nezinu :) Bet, manuprāt, nemaz tik šausmīgi augstas prasības pret sevi nav jāuzstāda, lai to vīrieti dabūtu. Es neesmu nekāda konča, nepavadu brīvo laiku pilnveidojoties ieksķīgi un ārīgi, piecās svešvalodās nerunāju, kulinārās prasmes man arī ir stipri vien viduvējas, raksturs noteikti varēja būt jaukāks, bet nu, vīrietis, kas man patīk, tapat vienu dienu ņēma un uzradās.
17.10.2014 19:42 |
 
Reitings 356
Reģ: 22.10.2011
Izskaidrojums ir pavisam vienkāršs. Lielākajai daļai cacu galvās ir zāģu skaidas un valoda kā puišeļiem no pagalma. Savukārt tās, kas daudz "strādā ar sevi" ir uzpūtības un neadekvātas pašpārliecinātības kalngals. Viņas skaidri zina, kādas grib būt pašas un arī partnerim izvirza prasību sarakstu Raiņa kopotu rakstu apjomā.
Īstas končas nekad nav vienas. Vienas ir ķīmiskās un sintētiskās :D
17.10.2014 19:25 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Un lūk tas mani ari interesē - ar ko pietiek, lai dabūtu vīrieti?

Paplikšķināt ar acīm, vai tad nē? :D Man ar to pietiek :)
17.10.2014 19:24 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Nenoturējos...
Cataleya, tev laikam ir piemirsies, ka gana daudzas šeit zina, kā izskaties un ka nebūt neesi superkonča. ( :D) tev pašai nav mazliet neērti tā par sevi rakstīt? Vai varbūt tev mājās ir kāds greizais spogulis, kas rāda to, ko pati vēlies redzēt? :D nu tiešām uzjautrināja.
17.10.2014 19:16 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Krista21 +++
Labāk nepateiksi.
17.10.2014 19:09 |
 
Reitings 2037
Reģ: 08.09.2014
17.10.2014 19:06 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Strādāt ar sevi manā izpratnē ir attīstī sevi. Garīgi, intelektuāli, fiziski un jebkā citādi. Mīlēt pasauli, cilvēkus, sevi. Domāt labas domas un darīt labus darbus. Rūpēties par sevi, par ģimeni, draugiem. Labi darīt savu darbu. Būt sabiedriskam, atvērtam. Kaut vai lasīt grāmatas un sportot. Nu kā pāris piemēri.

Kur ir beigu punkts - nezinu Es domāju, ka nav beigu, visu mūžu jāstrādā ar sevi.

Tev neliekaas, ka visas shitaas uuberstraadaashanas ar sevi noved liidz tam, ka esi stiiva, samaakslota, uzspeeleeta un galu galaa, izturies bik diivaini? Esmu redzeejusi dazas taadas sievietes. Sacacotas kaa lellites, skrien pa kursiem, njemaas, cep piiraadzinus, bet visi muuk no vinjaam, jo kaa ierauga to maaksliigi iedreseeto, sacukuroto smaidu, tur zosaada uzmetaas.
Tu pati vareetu justies briivi un labi blakaam cilveekam, kursh tev skjiet neiists? Iistiem cilveekiem ir kaadas nepilniibas, tas arii otram liek justies labaak. Ja kaads uzvedaas kaa peec graamatas, tas uzliek spiedienu otram cilveekam arii saakt liidziigi uzvesties, bet patiesiibaa cilveeki veelaas buut pashi, nevis neesaat maskas cauru diennakti.
17.10.2014 19:02 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tad jau nekad nevar dabūt :D
Es gan domāju, ka jābūt tādai kāda esi.Piekrītu kristas21 komentāram.
17.10.2014 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Strādāt ar sevi manā izpratnē ir attīstī sevi. Garīgi, intelektuāli, fiziski un jebkā citādi. Mīlēt pasauli, cilvēkus, sevi. Domāt labas domas un darīt labus darbus. Rūpēties par sevi, par ģimeni, draugiem. Labi darīt savu darbu. Būt sabiedriskam, atvērtam. Kaut vai lasīt grāmatas un sportot. Nu kā pāris piemēri.

Kur ir beigu punkts - nezinu :D Es domāju, ka nav beigu, visu mūžu jāstrādā ar sevi.

Un lūk tas mani ari interesē - ar ko pietiek, lai dabūtu vīrieti?
17.10.2014 18:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Ko vispār nozīmē strādāt sevi? Un ar ko pietiek, lai dabūtu vīrieti un attiecības, ja uzskati, ka ne raksturs, ne izskats, ne darbs, izglītība u.t.t. nav pietiekoši? Nekas nav pietiekoši, brt jāstrādā ar sevi.. kur tad ir tas strādāšanas beigu punkts?
17.10.2014 18:38 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
1) Mans komentars par saimniekosanu izskaneja,jo daudzreiz seit tiek uzsverts, ka bez tas nu nekur. Ta nav. Neesmu ari apgalvojusi , ka tas butu kas slikts.
2) Gurri1, paldies par tavu uzburto aprakstu, bet tu par mani nezini neko, lai spriestu kada es esmu, kadi man viriesi un ka es sevi nodrosinu.

Pec maniem noverojumiem , viriesi velas sev sievieti, kas dara vinus laimigus. Un katram ta bus cita sieviete. Ka ari- visi viriesi grib skaistas sievietes ( pec savas izpratnes, protams) un tad nu nem to , kas visvairak tam atbilst un ko var atlauties. Tiesi tik vienkarsi.
17.10.2014 18:35 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Strādāju es ar sevi gan pati priekš sevis, gan, protams, arī lai būtu attiecības.
Ir kāds īpašs virziens, tieši kā tas jādara? Ja jau es nepareizi to daru
17.10.2014 18:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Un runājot par ASV, man radiniece dzīvo ASV, ļoti daudz turīgi vīrieši tur ir vieni, jo nevar satikt sievieti kas būtu mīloša, gādīga un uzticīga tieši viņam, kurai nebūtu tā briesmīgā pašapziņa, ka nebūs Tevis būs cits, tādēļ skaista, mīloša sieviete ir retums, tāpēc daudz tādu kā Catalyne kas atbrauc no Latvijas, iekaro šo vīriešu sirdis, apprecas aiz aprēķina un šķiršanās gadījumā pēc ASV likumdošanas pienākas puse, līdz ar to kļūst turīgas diemžēl uz šāda rēķina, lai cik nožēlojami nebūtu, bet šādu biznesu tur piekopj daudzas

Mani noveerojumi gan ir savaadaaki. Daudziem amerikaanjiem, it iipashi turiigajiem, ir daudz tarakaanu galvaa. Taapat arii ir ar daamaam. Ir gruuti atrast partneri, kura tarakaani uzreiz sadraudzeetos ar saveejiem. Austrumeiropietes ir iedreseetas no mazotnes, ka ir jaapieciesh daudzas lietas, lai tik buutu viirietis pie saaniem, taapeec vinjas arii vairaak censhaas pielaagoties viiriesha tarakaaniem.
Taa pashapzinja par to, ka ja nebuus viens, buus naakamais, nebuut nav briesmiiga. Tieshi otraadi - viirietis arii piestraadaa pie attieciibaam ja ir sarezgjiijumi, iet pie lauliibu konsultantiem, nevis kaa postkomunisma valstiis, kur attieciibu kopshana ir uz sievietes pleciem, bet viirietis pie pirmajaam gruutiibaam skrien piedzerties vai kraapt. Taa arii neljauj sievietei pazaudeet pashcienju un sevi attieciibaas.
17.10.2014 18:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!