Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Franču buldogi

 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
Zinu, zinu - ir jau bijušas te tēmas par franču buldogiem, bet tas jau ir bijis kādu laiku atpakaļ, tāpēc lieku no jauna.

Jautājums sekojošs - cik liela jēga ir no stāšanās klubos, lai iegūtu kāroto buldodziņu, ja nav absolūti nekādas intereses par vešanu uz da jebkādām izstādēm vispār jelkad, jo suns plānojās nevis kā aksesuārs, statusa vai sava nepiepildītā ego simbols, bet gan kā ģimenes mīlulis. Un vēl - ja kādai ir, vai ir iespēja uzzināt, no kā ņēmāt/pirkāt?
02.10.2014 18:33 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
jebkurā gadījumā arī tad ja neved uz izstādēm, bet ņem caur klubu un audzētāju, Tu vari būt vairāk droša par to, cik veselīgs ir sunītis. Tā ir kā garantija no audzētāja.
02.10.2014 18:38 |
 
Reitings 2
Reģ: 23.08.2014
Ja neteisies pārot un vest uz izstādēm tad jēgas nav.
Vairāk ir jāskatās vai sunim ir ciltsraksti vai kucēna kartiņa, jo tas pierāda, ka iegādātais suns arī ir franču buldogs, nevis jauktenīt. paziņa nopirka bez un sunim augot parādijās, ka nav tas tīrs francis.
Droši vari man privāti uzrakstīt ja intresē kautkas sīkāk, pašai ir divi franči, un no tām lietam kautko sajēdzu :)
02.10.2014 18:40 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
ņem caur klubu un audzētāju, Tu vari būt vairāk droša par to, cik veselīgs ir sunītis.

Man par so ir cits viedoklis! Paaris gadus atpakal paneemu suniiti no kluba, labi ciltraksti, viss kaa naakas.. Nesen man naacaas vinu iemidzinaat, jo izraadiijaas, ka vins slims jau bijis kops dzimsanas.
02.10.2014 18:46 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Kinetic,

tad ja Tev ir līgums par suņa pirkšanu ar audzētāju, vari griezties ar savu sūdzību pie audzētāja, vai pat klubā, kurā šis audzētājs ir reģistrēts.
02.10.2014 18:49 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Griezties var, jaa, tacu, tas nemaina to, ka arii klubos nopeerkamie suni var buut slimi. Diemzeel.
02.10.2014 18:56 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
vispār tas maina daudz ko ;) Bet nu iespējams tie līgumi ir dažādi, tāpēc es atturos komentēt.
02.10.2014 19:01 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
Redz, mēs plānojam tā kā uz pavasari ņemt. Abi ar vīru suņus absolūti mīlam, mans izlutinātais un ļoti mīlētais (vispār jau abu ar vīra), kā arī audzinātais vācu aitu suns ir pie vecāsmammas un kaut arī tīršķirnes, arī nekad nav bijusi doma vest uz izstādēm, speciāli pārot utt., kaut arī tēvs laikam Vācijas čempions (nu, vienvārdsakot, čempions :) ) un teorētiski to varētu darīt. Nu, jebkurā gadījumā, cik sanācis pa forumiem lasīt un diskutēt, liela daļa audzētāju un saimnieku ir tādi diezgan snobiski patiesībā... :( Nu, lūk - bet nu radās šis jautājums, jo zinu un esmu daudz lasījusi, kā arī vīrs ir mazliet pačekojis, ka šī šķirne ir diezgan alerģiska un var būt problēmas (protams, ka jebkurai šķirnei ir savi plusi un mīnusi), kaut gan - mazākas problēmas it kā ir tiem francīšiem, kuri ir tumši, lielākas - gaišajiem. Tad nu arī radās šis jautājums - kā zināt, ka ņem labu un būtu mazāka iespējamība iegrābties, ņemot vērā to, ka tā biedrošanās vai paraugizgājieni un atrādīšanās man konkrēti nav īpaši aktuāla, jo brīvdienās ir ko darīt un kā savu brīvo laiku pavadīt. :)
02.10.2014 19:08 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Par ko gan savaa dziivee Tu vari buut pilniigi dross?!
02.10.2014 19:16 |
 
Reitings 84
Reģ: 20.09.2014
Nu, jā... fakts. :) Bet kā jau parasti - gribās nodrošināties pēc iespējas vairāk. :) Tas ir tāpat kā ar kucēniem, kad tikko ienāk mājās, pirmā doma - ka tikai kaut ko nesagrauž. Bet, protams, ja viņam mājās ir garlaicīgi un mantiņu nav tik daudz, tad arī sāks grauzt visu pēc kārtas. Ja mantiņas būs, tad nekam citam laika nebūs - būs mantiņas. :D Tas arī jau ir pārbaudīts. :)
02.10.2014 19:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits