Neklusēšu par KRIEVIEM!!!!!!!!!

 
Reitings 13
Reģ: 29.09.2014
Šodien saskāros ar nepatīkamu skatu, un tas lika man aizdomāties par visu!

Īsumā tas notika ap 18.30 Pie Daugvpils universtitates!
Cilvēki ap 14 (daudzumā) gadu ziņā no 22-35.g karogi, baloni, plakāta.
Ar uzrakstu (Krievu valodā) Lai saglabatu krievu skolas, lai vairakj māca Krievu valodā visus!
Latviešiem muti ciet!!!

Tas mani nokaitināja!
Bļin Ja tu dzīvo Latvijā pieņem un mācos tak Latviešu valodu!!!

Labi ok tās krievu bābas vecie, vecums ir vecums. Bet tak l;ai jaunie mācās Latviešu valodu!
29.09.2014 19:25 |
 
Reitings 94
Reģ: 03.09.2014
Jā. Domāju gan ar smadzenēm. Latvijai,kā pati redzi, Latgale nav nepieciešama. Ja paši tik ļooti vēlas dzīvot Krievu zemē, lai dzīvo.
29.09.2014 21:02 |
 
Reitings 139
Reģ: 05.02.2013
Jā, man arī kaitina krievvalodīgie, kas domā, ka ir apdalīti un šausmīgi vēlas, lai krievu valodā māca skolās, lai krievu valoda būtu otra nacionālā valoda utt. (jo vienmēr taču ir iespēja braukt uz savu "dzimteni", kuras karogus tik bieži plivina dažādos piketos utt.). Bet tik pat ļoti mani kaitina tie latvieši, kas savā runā iekļauj tik daudz krievisku rupjību vai raksta latviski vēl drausmīgāk par tiem pašiem krievvalodīgajiem..
29.09.2014 21:06 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Kad desmitiem tuukstoshu latvieshu aizbrauc uz aarzemeem, par dzimteni vairs nedomaa, izsakaas nievaajoshi, atgriezties pat neplaano un savus beernus dzemdees un audzinaas jau citaa kultuuraa un citaa valodaa, tas nevienu neuztrauc, bet krievi ir milziigaakaa un smagaakaa probleema, mees izmirsim krievu deelj, ak nee. Latvieshi izmirs jebkuraa gadiijumaa, aizbrauceeji un dzimshanas statistika to pieraada, tikai laika jautaajums.
29.09.2014 21:21 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
D-pilī vairākumā tiešām ir krievvalodīgie un es viņus labi saprotu. Viņiem latviešu valoda tur mnafig nav vajadzīga. Ka te pareizi piemi8nēja - Rīgas kungi par viņiem ir totali aizmirsuši. Da kāda vajadzība? Ko krievs ar krievu tagad latviski runās?
Vienīgais kas atliek ir - dzemdēt dzemdēt un dzemdēt audzināt audzināt un auzdināt mazus latvietīšus panakot spējīgajas ģimenēs tos 3.6 nepieciešamos sīčus lai vismaz neizmirtu, bet kādas latvietes dzemdētājas? Pabaudīt dzīvi - to jā, bet dzemdēt? ... PffFFFFFFFFFF! Kurš runās un mācīsies izmirstošu un ekonomiski neveiksmīgu tautu valodas? Kādam nolūkam? Lai krievi runātu latviski jums ir jādzemdē, bet tas nemūžam nenotiks. Pietiek burkšķēt. D-pilī latvieši nekad nebūs vairākumā slinku sieviešu dēļ.
29.09.2014 21:22 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Tagad sievieteem, kuras negrib beernus ir jaajuutas vainiigaam? :D Juutu, te briest jauna teema.
29.09.2014 21:24 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Klusies, Lovebird, kāda velna pēc tu pēc dažiem idiotiem spried par visu Latgali? Tas, ko tu kaut kur palasi, vai padzirdi, nedod tev nekādas tiesības spriest par to, ko vēlās Latgales iedzīvotāji un ko nē. Ja no 100 viens idiots, kurš nesaprot, ka nonākot Krievijas sastāvā labāk nepaliks un Latgale pārvērtīsies par pilnīgi pamestu zemes nostūri, bet tikai akli bļauj, tas nenozīmē, ka tādi ir pārējie 99. (rupji skaitot).
Jā, šeit ir daudz krievvalodīgo, bet tas nenozīmē, ka visi kā viens grib, lai nonākam Krievijas sastāvā. Lielākā daļa ir ļoti skaisti saplūduši kopā un netraucē līdzspastāvēt latviešiem un krieviem. Tāpēc ka šeit, neesmu gan no Daugavpils, akli nepavelkas uz provokācijām.
Ja cilvēks ir idiots, tad tāds viņš būs neatkarīgi no tautības vai valodas kādā runā.
29.09.2014 21:36 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Tagad sievieteem, kuras negrib beernus ir jaajuutas vainiigaam? Juutu, te briest jauna teema.

Da jūtaties jūs kā gribiet, bet nevajag mutes vērt vaļā un virsū braukt ja pašas neko nedarat lai situāciju mainītu. negribat bērnus - samierinieties ka būs jāmācās ķīnīzeru vai turku valoda agri vai vēlu. Un ne tikai valoda - arī ar daudz cita jāsamierinās būs.
29.09.2014 21:40 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Un tas, kāda ir pilsēta, ļoti lielā mēra atkarīgs no tā, kas to vada. Katrā novadā pietiek nolaistu pilsētu un novadu.
29.09.2014 21:45 |
 
Reitings 34
Reģ: 15.09.2014
Manas pārdomas....
Es pats dzīvoju latgalē,šeit jau minētajā Daugavpilī.Latvieši Daugavpilī ir minoritāte,skumji bet tā ir...
Šeit lasīju tādus tekstus,kā,lai Krievija ņem to latgali utt...Nekad neviens normāls latgales latvietis,kam rūp sava tēvzeme,neteiks,ka gribētu,lai latgale atdalītos no Latvijas,vai pievienotos Krievijai...
Tā teikt var tikai:
1)Krievs
2)Cilvēks,kuram ir nospļauties par Latviju un latgali.

Kādēļ ir tā ,ka latvieši šķeļās,bet krievi apvienojas,par piemēru var ņemt vēlēšanas,kurās ir tikai 2 krievu politiskie spēki..Bet cik Latviešu partiju?

Kādēļ mēs latvieši nespējam būt atkal tik saliedēti,kā tajā laikā,kad Latvija cīnījās par neatkarības iegūšanu vai atjaunošanu?
Un vēl...Vecāki audziniet savus bērnus patriotiskā garā!

Dievs svētī Latviju!
29.09.2014 21:46 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Es jau vienā diskusijā rakstīju - kāda jēga cepties par padibenēm? Un es ar to nedomāju krievvalodīgos kā tādus, bet vispārīgi. Nevajag nolaisties līdz tādam līmenim - galu galā ne jau mums un arī ne jau lielai daļai krievvalodīgajiem ir problēmas integrēties sabiedrībā, pie tam valstī, kurā viņi ir dzimuši.
29.09.2014 21:46 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Latvijā dzīvo vairāk kā pus miljons krievu, kuri maksā nodokļus. Es uzskatu, ka, ja ir tik liels cittautiešu īpatsvars, tad ir pilnīgi normāli, ka ir skolas, kur mācības notiek viņu dzimtajā valodā. Pie tam, lielākā daļa tā saucamo krievu skolu mācības vada bilingvāli.
Ko es nesaprotu, kāpēc tevi, autore, satrauc tas, kādā valodā runā vai mācās tev sveši cilvēki. Tu savus bērnus vari sūtīt kaut ķīniešu skolā, nevienam par to nedrīkst būt teikšana.
29.09.2014 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ir jāsaprot divas lietas- krievvalodīgie un informatīvai karš, kas pašlaik notiek. Pašlaik aktīvi tiek kurināts naids starp latviešiem un krieviem. Un padomājiet paši- kam to vajag un kam tas ir izdevīgi.
29.09.2014 21:50 |
 
Reitings 34
Reģ: 15.09.2014
Un man kā latgalē dzīvojošam Latvijas patriotam ir sāpīgi lasīt un dzirdēt,ka Latvijai latgale nav nepieciešama un,ja tik ļoti vēlas dzīvot krievzemē,lai dzīvo.
29.09.2014 21:51 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Un man kā latgalē dzīvojošam Latvijas patriotam ir sāpīgi lasīt un dzirdēt,ka Latvijai latgale nav nepieciešama un,ja tik ļoti vēlas dzīvot krievzemē,lai dzīvo.



+++
29.09.2014 21:55 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Kad desmitiem tuukstoshu latvieshu aizbrauc uz aarzemeem, par dzimteni vairs nedomaa, izsakaas nievaajoshi, atgriezties pat neplaano un savus beernus dzemdees un audzinaas jau citaa kultuuraa un citaa valodaa, tas nevienu neuztrauc, bet krievi ir milziigaakaa un smagaakaa probleema, mees izmirsim krievu deelj, ak nee.

+++
29.09.2014 21:56 |
 
Reitings 747
Reģ: 21.09.2014
Kādēļ ir tā ,ka latvieši šķeļās,bet krievi apvienojas,par piemēru var ņemt vēlēšanas,kurās ir tikai 2 krievu politiskie spēki..Bet cik Latviešu partiju?

Kādēļ mēs latvieši nespējam būt atkal tik saliedēti,kā tajā laikā,kad Latvija cīnījās par neatkarības iegūšanu vai atjaunošanu?
Un vēl...Vecāki audziniet savus bērnus patriotiskā garā!

Dievs svētī Latviju!

Tapēc ka nekā vairāk vienojoša jums latviešiem nav kā tikai valoda. Kad runa aiziet par naudu un citām lietam tad katrs vienmēr ir par sevi.
Patriotiskā garā? Lepoties ar to ka esmu latvietis? = lepoties ar to kas pēdējo 20 gadu laikā ar šo teritoriju ir noticis?
29.09.2014 21:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja cilvēks ir idiots, tad tāds viņš būs neatkarīgi no tautības vai valodas kādā runā.

+

Tapēc ka nekā vairāk vienojoša jums latviešiem nav kā tikai valoda.


Drusku ar šim gribās piekrist.
29.09.2014 22:13 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Es kā krieviete esmu PRET krievu skolām. Pati 12 gadus mācījos mazākumtautību skolā, kur mācīja visu krieviski, kaut arī mācību grāmatas mums bija lat.valodā un stundām arī bija jānotiek valsts valodā. Latviešu valodu kaut cik man iemācīja draudzenes latvietes, bet nekādus īpašus terminus utt. nezināju. Tagad mācos RTU 1.kursā un saprotu, kādu kļūdu pieļāva mani vecāki, nosūtot mani uz krievu skolu. Protams, vaina ir arī manī, vārēju patstāvīgi visu nepieciešamu materiālu apgūt, bet nezināju, ka būs TĀ! Skolotāji manā skolā arī latviešu valodu zināja ļoti vājā līmenī, un tas ir ļoti bēdīgi! Tagad man vajag apmeklēt papildnodarbības, maksāt privātskolotājiem, lai līdz janvārim paspēt apgūt kaut vai to pašu vidusskolas fiziku LATVIEŠU VALODĀ! :(
29.09.2014 22:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Autorīt, pirms ver vaļā muti, derētu tiem pretīgiem krievvalodīgiem (t.sk. man) parādīt piemēru ar savām latviešu valodas zināšanām, kas Tev klibo nu ļoti.

Parasti jau par gramatiku (un ne tikai, izskatās, ka prasme veidot teikumus Tev arī atpaliek) forumos nenorādu, bet pirms mest akmeni, paskaties uz sevi.
29.09.2014 22:31 |
 
Reitings 302
Reģ: 18.08.2014
Ja tie nebija krievi, tad noteikti tie bija krievvalodīgi ukraiņi.
29.09.2014 22:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits