Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lietas ko darām ikdienā

 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
Meitenes !

Šodien no rīta aizdomājos par savu pašreizējo ritmu, ko es daru ar savu dzīvi. Vēlējos uzzināt ko jūs ikdienā darāt, ar kādām lietām nodarbojaties un kās ir tās lietas, ko jūs vēlētos darīt , bet vēl neesat saņēmušās ?

Parasti mana nedēļa izskatās šādi, bet katra nedēļa sanāk savādāka. Es pāris reizes nedēļā strādāju savu maiņu darbu par viesmīlīti, papildus mācos online kursus un lasu grāmatu saistībā par kursiem. Tiekos ar draugiem pāris reizes nedēļā. lēnu garu meklēju praksi savā jomā. Sākot ar nākamo mēnesi, es divas reizes nedēļa iešu mācīties angļu valodu un apmeklēšu sporta zāli, divas reizes nedēļā. Gribētos vēl sākt mācīties itāļu valodu, apmeklēt kaut kādas masterclass un reizi mēnesi aizšaut ārpus pilsētas uz nedēļas nogali.
17.09.2014 12:02 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Studēju, pasniedzu privātstundas, rūpējos par savu suni.
Brīvdienās kaut kādi izbraukumi, ciemiņi, svētki, pasākumu apmeklējumi, ik pa laikam kafejnīca, kino.
17.09.2014 20:16 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
3 reizes nedelja studeju, tadelj tas dienas ir no rita lidz gandriz pasham vakaram aiznemtas, tajas dienas vienigais ko izdaru, uztaisu est, piekartoju maju, ielikeu kaut ko mazgaties un viss, parejas 4 nedelas dienas pavadu maacoties, majas tirishana, gatavoshana, aizeju uz veikaliem, reizi nedela satieku kadu draudzeni. Ja sanak - uzspeleju tenisu, aizeju uz kadu muzeju, parku, palasu gramatu.
17.09.2014 20:11 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man dažreiz liekas, ka nevis es veidoju savu ikdienu, bet viņa pati kaut kā veidojas.

Nu mana ikdiena ir darbs, mājas, vīrs, arī pa nedēļu tiekos ar draugiem, māsu, brāli, vecākiem. Rūpējos par suni, strīdos ar mammu (tā man ir ikdienas neatņemama sastāvdaļa), lasu, ar vīru kaut kur izejam paēst, citreiz aizejam vienkārši iedzert, citreiz eju kaut kur ar draugiem, dažreiz kaut ko uztaisu ēst. Citreiz vakaros abi vienkārši gulšņājam uz dīvana.

Citreiz, kad pēcpusdienas sanāk no darba brīvas, vienkārši dirnu pie labākā drauga mājās-ēdam, skatamies TV.

Brīvdienās vai nu ar vīru braucam uz laukiem vai ejam ballēties ar viņa vai maniem draugiem. Mana ikdiena tiešām ir haoss. Viss, ko es daru, kur esmu, ja neskaita darbu, ir pilnīga pašplūsma. Kā lietas notiek, tā notiek, neko neplānoju.

Man gribētos, lai es nebūtu tik slinka attiecībā uz savu dzīvi, un kādreiz kaut ko nolemtu-ko es gribu darīt, ko es darīšu, gribētu, lai es vispār kaut ko gribētu nolemt. Jā, izklausās neloģiski.
17.09.2014 20:06 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Es visdrīzāk neesmu sabiedriski aktīva, 99% noraidu ielūgumus uz sabiedriskiem pasākumiem, ballītēm, uz kurām mani aicina, saistībā ar otru darbu. Mana vislabākā atpūta tomēr ir mājās ar ģimeni. Protams, apmeklēju bieži kino, restorānus, pāris reizes gadā teātri, kādus interesantus pasākumus, bet pamatā tas ir reti.
Ikdienā man ir divas darba vietas (viena pilna slodze, otra pusslodze), studijas (šogad bakalaurs), suņa audzināšana, lasu daudz grāmatas (kā vienu izlasu, uzreiz nākamo bez pauzes), vasarā velo, ziemā baseins un beidzot cenšos saņemties atsākt arī skriešanu. Ļoti sportiska gan neesmu, bet skriet ļoti gribu atsākt. Daudz skatos labu kino. Rakstu. Nākamnedēļ sāksies angļu valodas kursi. Ceļoju, cik vien iespējams. Patīk iepirkties internetā.
Man patīk būt vienatnē arī mājās. Īpaši, ja visa diena ir brīva. Mana ikdiena saistīta ar daudz cilvēkiem un uzmanības veltīšanu, ka vienatne bieži vien ir bauda :)
17.09.2014 16:15 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
pats skumjākais ir, kad darbs mājās. tad, kad visi raujas mājās, cenšos izrauties ārā (neskaitot sporta zāli, u.tml.), bet bieži vien ir tāds besis, ka jāspiež sevi kaut kur iet kaut ko speciāli darīt tikai tāpēc, ka pašai no sevis kauns, ka caurām dienām pa māju.
17.09.2014 15:42 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Man darbadienās arī tikai darbs un mājas. Pēc darba pagatavot kaut ko, paēst, varbūt drusku tv paskatīties un gulēt. Brīvdienās kā sanāk. Sakopju māju un sevi, eju ārā. Labprāt kaut kur aizbraucu.
17.09.2014 15:38 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
lielākoties tikai mājas, darbs, skola. draugi man visi izkaisīti pa pasauli, tos pa lielam es satieku tikai 2-3 reizes gadā, bet tiem tiek veltīts laiks virtuālajā pasaulē. reizi nedēļā amatierteātris. viss. pagaidām ar neko citu nenodarbojos, bet plānā fitnesa zāle.
17.09.2014 15:36 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man darbs ir mājās, laikam tad sanāk, ka mana rutīna ir vēl vienveidīgāka!! Bet pa vakariem mēģinu kaut ko pasākt un brīvdienās arasti kaut ko ar draugiem daram!!! :)
17.09.2014 15:28 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Katru dienu man ir darbs, tad mājas. Mājas gribās tikai gulēt, tomēr piespiežu sev kaut ko darīt-izmazgāt veļu, sakārtot dzīvokli. Tad guļu pie TV un nevaru piecelties līdz brīdim, kad jāiet dušā (un aiziet uz dušu arī ir problēma).
Viss, ko sarakstīju, mani šausmīgi kaitina, liekas, ka esmu slinka, kaut gan vienkārši nav spēka. Nē, es varu sev piespiest, bet prieku nejūtu. Jāpasaka, ka neko nemainot savā dzīves veidā, es arī nejūtos priecīga. Daudz kas ir jādara sakarā ar skolu, autoskolu, bet...


šis man īstenībā ir līdzīgi kā black dress
17.09.2014 15:26 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Šobrīd lielākoties darbs un mājas, jo pēc darba man nav spēka un nav arī vēlēšanās izšķiest savu enerģiju vēl kaut kādās lielās nodarbēs, zinot, ka nākošajā dienā atkal agri jāceļas uz darbu. Es labāk pēc darba braucu uz mājām, pagatavoju vakariņas, palasu grāmatu un laicīgi dodos gulēt, jo ja es neesmu izgulējusies vai esmu gulējusi tikai dažas stundas, tad nākošajā dienā man ir grūti koncentrēties un darbam tas nenāk par labu.
Nedēļas nogales ir pilnīgi cits stāsts - tad lielākoties viss ir saplānots. Vasarās - ekskursijas, izbraukumi, pikniki, dažādas aktivitātes ar draugiem vai radiem. Rudeņos - teātris, kino, izstādes. Ziemās gan vairāk ir pasēdēšanas pie draugiem mājās, jo es neciešu ziemu un es pēc iespējas mazāk vēlos kaut kur doties un pavadīt laiku ārā aukstumā vai šļurā.

tie paši stāstu vakaru tik daudz cilvēki dalās ar piedzīvojumiem un saviem ceļojumiem


Es šo nesapratu. Tas ir tā kā pazīstami cilvēki sanāk kopā un saviem draugiem stāsta vai kā tas domāts? Ja pazīstami, tad baigi forši. Mūsu draugu kompānija tādu lietu piekopj katru reizi, kad kāds ir bijis ceļojumā. Parasti vēl ir atvesti kādi vietējie našķi, kas kopā tiek nobaudīti utt. Tie ir gari un jautri vakari.
Par svešiem - man nebūtu intereses klausīties kaut kādos svešinieku stāstos.
17.09.2014 15:14 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Kad biju brīva un bez bērna, tad ikdiena bija interesantāka. Vairāk ārpusmājas pasākumu bija. Tas pats sports, tikšanās ar draudzenēm,bibliotēkas apmeklējums, šopings,studijas, brivdienās mājas tusiņi. Tagad tik mājas mājas..
17.09.2014 15:10 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Darbadienas - studijas, darbs, kojas
Brīvdienās aizbraucu mājās vai pie drauga vai uz abām vietām. Cenšos atpūsties, izklaidēties, lai gan daļu laika arī tad aizņem studiju darbi un tā. Protams, mēdzu apmeklēt kino, teātri, pabraukāt pa Latviju, apmeklēt kādu ballīti/pasākumu, bet pēdējā laikā tas gan sanāk stipri mazāk :/
17.09.2014 14:57 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
principā arī- darbs-mājas, darbs-mājas, brīvdienās izrujamies kkur uz laukiem, kādā izbraucienā, bet pamatā- darbs-mājas, reizēm kāda haltūriņa.
Tikai tagad manai ikdienai ir vakara pienākumi utt.:)
bet principā- man patīk būt mājās,tā,ka man tās rutinās sajūtas vēl šti nav. es vēl izbaudu tos brīžus,kad varu vnk viu dienu mājās tupēt.
17.09.2014 14:55 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man patīk aktīvas nodarbes. Ciest nevaru sēdēšanu mājās brīvdienās. Pa nedēļu pēc darba ir dažādas lietas - nekad nav tā, ka ir tikai darbs un mājas. Ir pasēdēšanas ar draudzenēm, šoppings, dažādu pasākumu apmeklēšana ar vīru vai draudzenēm, citreiz sportojam, kad saņemamies, kino, teātris, vakariņas ārpus mājas, dejas, skaistumkopšanas salonu apmeklēšana, boulings. Labrāt gribētu apmeklēt kādus valodu kursus un ļoti gribētu trennēties volejbolā, skolas laikā to darīju, ļoti patika.

Brīvdienās dažādas lietas ar draugiem, radiem vai divatā ar vīru. Braucam gandrīz katru nedēļu ārpus Rīgas kaut kur, pastaigas, SPA, pikniki, visādas aktivitātes, vasarā velo , veikbords, peldēšana, visādi piedzīvojumu parki, ziemā slēpošana, slidošana, snovbords.
Es nejūtos labi, sēžot mājas. Man patīk kaut ko darīt, tā es vislabāk varu atpūsties :)
17.09.2014 14:55 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nogurt var tikai guļot dīvānā un skatoties TV, man TV vispār nav, kad bija tāpat neskatījos.
17.09.2014 14:52 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Un starpcitu ir tiiiik daudz iespēju kā aizpildīt savu laiku ar patiešām interesantām lietām, es sekoju daudzām lapām, bieži visādi semināri uz kuriem labprāt arī aizietu, pilnīgi bez maksas, tāpat izstādes, studentam apmeklēt izstādes vispār lēti, tie paši stāstu vakaru tik daudz cilvēki dalās ar piedzīvojumiem un saviem ceļojumiem, iedvesmojoši, un esmu 2 klubos saistītos ar savu hobiju, vienā iestājos nesen un jau tur pasākumi, balle, kurā esmu gadu ir daaaudz pasākumu.
17.09.2014 14:50 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
Gurri1, tu nenogursti?! Nu tiešam, tu nejūti nogurumu? Un cik stundas diennaktī tu guli?
17.09.2014 14:50 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Esmu aktīva, protams mana dzīves neatņemama sastāvdaļa ir darbs, bet es citreiz pirms darba no agra rīta pasportoju, sportoju arī vakaros, bet ne katru dienu, apmeklēju pasākumus, braucu ciemos pie ģimenes darba dienas vakaros, kad sezona 1 - 2x mēnesī teātris, tas nav tāds regulārs pasākums, biežāk ir stāstu vakari, gandrīz katru nedēļu sezonā, man šķiet, ka reizēm viss par strauju, piemēram šovakar tikšanās, vakars, stāsti, bildes, rīt Sigulda sports, piektdien atkal kaut kas interesants, sestdien sportisks pasākums, tādu gandrīz katru nedēļas nogali apvienojot ar izbraucienu kādu. Visu laiku ir kustība, pēdējā laikā pat sanāk ka esmu ievēlusies mājās un aizmigusi dīvānā, noguļot savus plānus, pamostoties tikai nakts vidū vai agri no rīta bet esmu izgulējusies :D . Man ir dziļi sirdsapziņas pārmetumi ja izniekoju savu laiku ar nekā nedarīšanu.
Es savu dzīvi veidoju pati, mani nomāktu ja man nekas cits kā mājas darbs un vīrietis nebūtu.
17.09.2014 14:47 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Man arī līdzīgi-darbs un mājas!Darbs kaulus nelauž un ir patīkams,ikdiena paiet komunikācijā ar klientiem,mājās pārnākot,uztaisu vakariņas un paskatos TV...un vienmēr liekas-tas ir viss!?Bet izvilkt savu pakaļu kaut kur ārpus savas komforta zonas arī baigi nepiespiežos...Tāpēc domāju,ka rutīnu varu pārvarēt tikai pati kaut ko mainot sevī un ikdienas paradumos...Kādreiz,kad strādāju melnu muti ar vienu brīvdienu svētdienā,es varēju daudz vairāk-katru darbdienas rītu apzinīgi vienā un tajā pašā laikā 7.00 biju sporta klubā,paspēju apdarīt mājas darbus,satikties ar draugiem,paballēties utt...tagad,kad ir šķietami daudz vairāk brīvā laika,liekas,ka laika nekam tā īsti nepietiek...iemesls varētu būt kaut kāds mistisks miega bads-nevaru un nevaru izgulēties...ja jāceļas 7.00,tad liekas,ka gulētu vismaz līdz 12.00,savukārt,kad to mierīgi varu darīt,tad 7.00 jau esmu augšā-itkā kāds ar airi pa pakausi būtu uzšāvis...un nav ne jausmas kapēc tā notiek!
17.09.2014 14:42 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Agrāk bija daudz vairāk nodarbju, kopš apprecējos, cilvēki laikam padomāja, ka es vairs neskaitos un mani tik daudz nekur neaicina draudzenes, laikam domā, ka vīrs būs dusmīgs, ja iešu izklaidēties. ;D

Nesen bija darbs, mājas, izstāžu apmeklēšana, daudz pastaigu svaigā gaisā... Katrā ziņā, vienmēr esmu centusies, lai ikdiena būtu kaut vai ar maziem niekiem, bet izraibināta. Tagad, kad pieteicies bēbis, sanāk pa mājām vairāk un ja godīgi, bieži ir garlaicīgi.
17.09.2014 14:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits