TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Parfait , es arī gribētu tādu līdzīgu līmeni sasniegt. Man liekas, ka tas ir super, ja var domāt tik tālu, ko ēd, cik tas ir veselīgi, kā tas ietekmē organismu. Un, ka ir tā māka pagatavot veselīgas interesantas receptes. Agrāk, kad man bija brīvāks grafiks, es arī daudz gatavoju, bet tagad negatavoju vispār. Man liekas, ka tas arī pozitīvi ietekmē to tievēšanas procesu, kad pats gatavo visādas interesantas un veselīgas receptes un ne tik daudz koncentrējies uz to, cik kalorijas uzņem, bet cik veselīgā un pareizā veidā tās uzņem. Kad jāsāk runāt par to, cik gramus olbaltumvielas jāuzņem, cik ogļhidrāti un tamlīdzīgas lietas, man vispār paliek garlaicīgi :D bet kad lasu, kādas jaunas receptes jūs te diendienā izmēģināt, kā aizvietojiet miltus un citas neveselīgas lietas, tad man ir tāds wow, bet man tam fiziski nav laiks un laikam arī īsti nav tas prieks sēdēt virtuvē un gatavot :)
17.09.2014 10:59 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Kampanella, tev ir jaiemacas kkaa sevi kontrolet. Man paliidz tas, ka iedomajos, kas taja burgeri u.c neveseliga partikaa ir iekshaa. Mc Donalda, kad aizeju kompanijas pec, tad tiesham vienmer njemu Cezara salatus ar griletu vistu un kafiju, neleju merci virsuu vai ari loti minimali un grauzdinus ari neberu virsuu. Un ja tiesham loti karojas to Chiizburgeri, tad apedu mazu gabalinju no drauga burgera un man pietiek. Jo kad padomaju, ka taa maize burgeri ir kaa shvamme un kas taja galjaa samalts, tad apetite paariet. Censos est partiku, kas manam organismam dod ko labu.
17.09.2014 10:59 |
 
Reitings 16
Reģ: 02.09.2014
Nē es negribu tikai notievēt, gribu smuku presi un dupsi ;-) Negribu but kaulaina. Uz sorta zalie iesu obligati ;-)
17.09.2014 11:00 |
 
Reitings 1579
Reģ: 04.04.2013
Kad man bus draudzene burgerus un citus s..dus nelausu est, jo nav tauku bumba vajadziga.
17.09.2014 11:01 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
kampanella, tieši tā! :)
ne tik daudz koncentrējies uz to, cik kalorijas uzņem, bet cik veselīgā un pareizā veidā tās uzņem

tas ir tas, ar ko es nodarbojos. Godīgi sakot, ne dienu neesmu skaitījusi, cik OGH, OBV un taukus tieši uzņemu. Tik tā piedomāju, lai ēstu produktus, kur + - ir pārstāvētas visas galvenās uzturvielas un pārējais jau ir gaumes jautājums. Vēl daudz palīdzēja tas, ka es sāku lasīt par uzturu, tā ietekmi utt. Tieši tāpēc man negribētos piekrist kabanam par to, ka var ēst visu pēc kārtas, tikai jāzina, cik daudz. Pati uz sava ķermeņa diez gan labi varu novērot, kas liek nāk klāt kg un kas liek iet nost.
Viena lieta gan ir diez gan neforša, ja šitam pievēršas... ar laiku ir ĻOTI grūti paēst ārpus mājas, kur apmierinātu piedāvājums :D
17.09.2014 11:02 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013

Kāda ir ēdusi šo sieru?
Man ieteica šo sieru pamēģināt, jo tajā ir ļoti maz tauki, bet nu tas bija diezgan pretīgs. Apēdot vienu gabaliņu šķita, tāds normāls. Uztaisīju salātus pēc dotās receptes un negaršoja. Lasīju visus gabaliņus ārā un ēdu salātus bez šī siera.
17.09.2014 11:03 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Jūs vienmēr vakaros saņematies pēc darba sportot? Nekad nejūtaties piekusušas? Un tiešām nekad neēdat picas, burgerus?

Ir bijušas reizes, kad saku draugam, lai dzen mani no mājas ārā :D bet vispār man pietiek skaļi pateikt draugam, ka šovakar iešu uz treniņu un tad man nav variantu - ir jāiet, jo būtu kauns pateikt, ka neaizgāju, jo slinkums.

Ēdu picas, ēdu burgerus, ēdu ceptus kartupeļus un saldējumus un šokolādes un jā :D tiesa gan, laikam atslēgas vārds ir, cik bieži. Kopš darbā nevaru ņemt līdzi pusdienas un ir jāēd ārpus biroja, tad vakariņās nemaz neprasās junk food, jo ļoti gribas gan pašai gatavot, gan mājas ēdiena garšu.

Bet nu jā, es jau neiederos tievajā kategorijā, tāpēc mans viedoklis nav vērā ņemams :D
17.09.2014 11:04 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Man atkal problēma- ja es veikalā sāku skatīties pārtikas sastāvu, tad gandrīz neko nenopērku :D
17.09.2014 11:05 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Parfait
pastasti man ludzu - ja teikism Tev ikdiena velama tauku norma ir nu 50g ... kur problema teiksim est kautvai speki ja tas ieklaujas tava tauku normaa - nu piemeram 10g? - protams nejau visus 50g tauku uznemtu ar speki bet gan ari jabut labajiem taukiem omega utt... ko tiesi tas mainiitu?

man ir gana daudz klientu kuri labi tieve ikdiena edot pat majoneezi .. protams cik tas pielaujams...
17.09.2014 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Parfait
starpcitu pat M.Sveiduks viena intervija stastija par saldumiem... gluzi topashu ... vinam garso un ed konfektes bet ir starpiba tu aped 1-2 konfektes vai vius pacinju...
17.09.2014 11:09 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
mans šodienas prieciņš:

manā darba kvartālā atvērās trešā ēstuve, kas it kā strādās ar ausgtvērtīgiem un kvalitatīviem produktiem. Divas vecās ir tauku piku un sāls paradīzes, sāpēja vēders no tā ēdiena briesmīgi. Nācās birojā pārtiks no auksta ēdiena, ko majās pagatavoju pati (mums nav krāsns darbā).

Iešu drīz pārbaudīt jauno piedāvājumu. Apraksts izklausās labs:

http://www.dining.lv/raksts/barona-kvartala-jauns-pusdienu-restorans-sunny-picnic/3107/
17.09.2014 11:09 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
kaban, zinātniskā literatūra pierāda, ka cilvēka ķermenis dažādus produktus pārstrādā atšķirīgi. Jo vairāk pārstrādāts ("processed food") ir produkts, jo grūtāk ķermenim to ir pārstrādāt un izvadīt, līdz ar ko rodas "uzkrājumi". Kaut vai tā pati palmu eļļa, ko mūsu ķermenis nespēj šajos platuma grādos sekmīgi pārstrādāt - tā uzkrājas. Pie tam, nevajag aizmirst, ka tomēr katrs cilvēks ir diez gan liela individualitāte un nevar visus pēc viena šablona mērīt. Tas, ka viens ēd majonēzi un priecājas, nenozīmē, ka 1) to vajag darīt un ka tas ir vērtīgi 2) ka tāpat būs arī citiem.
17.09.2014 11:10 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Cezara salatus ar griletu vistu un kafiju, neleju merci virsuu vai ari loti minimali un grauzdinus ari neberu virsuu. Un ja tiesham loti karojas to Chiizburgeri, tad apedu mazu gabalinju no drauga burgera un man pietiek


Es tevi apbrīnoju, tas tiešām ir līmenis. Es kad apēdu tos Cēzara salātus, ar visu mērci un grauzdiņiem, tad es gribu ēst vēl un jūtos izsalkusi :D

vienkārši neej tajā McDonaldā!
jā, tas būtu tas pareizākais, drošivien. Turpmāk centīšos vīram nepakļauties un teikt, ka vai nu ejam ēst ko veselīgāku, vai arī es nepiedalos, lai viņš iet viens pats un rij :D

vispār man pietiek skaļi pateikt draugam, ka šovakar iešu uz treniņu un tad man nav variantu - ir jāiet, jo būtu kauns pateikt, ka neaizgāju, jo slinkums.


ha ha, man šitais nestrādā. Es vīram mierīgi pasaku no rīta, ka šodien neēdīšu neko neveselīgu, bet vakarā smejoties mierīgi atzīstos, kā pa dienu esmu darbā grēkojusi :D
17.09.2014 11:11 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Jūs vienmēr vakaros saņematies pēc darba sportot? Nekad nejūtaties piekusušas? Un tiešām nekad neēdat picas, burgerus?


Man vienkārši ir sev uzstādīts noteikums - uz sporta zāli iet 3-4x nedēļā un 2x nedēļā uz ārstniecisko vingrošanu. Uz sporta zāli eju tās visas reizes, lai arī dažkārt uznāk slinkums, bet tad es vienkārši saņemos un par spīti slinkums aizeju. Dažkārt galvā domāju - kāds nopietns iemesls man ir, lai es neietu? Ja tādu nespēju izdomāt, tad ceļos un eju. Ar ārstnieciskajām vingrošanām gan grēkoju vairāk. Ja ir ko citu darīt, tad es nebraucu. Bet tagad esmu apņēmusies regulāri iet, lai ātrāk izietu savas maximālās reizes, jo drīz vakaros būs tumšs un nebūs luste pa tumsu ar riteni no centra braukt mājās.

Ēdu, ja gribas ēdu visādus dranķus, bet tas ir reti un mazās devās. Vienīgā mana vājīga ir dūrum doneri. Protams, tajā ir mazāk kalorijas nekā burgeros, jo tur reāli ir lavašveidīgā maize, vistas gaļa un salāti. Vislielāko kaloriju skaitu sastāda tā maize un mērce.
17.09.2014 11:11 |
 
Reitings 899
Reģ: 10.09.2014
Un tiešām nekad neēdat picas, burgerus?


ēdu gan burgerus, gan pizzas. Tikai atšķirība ir tā, ka tas notiek reti un otrs pati gatavoju :)
Un vispār ir nesaprotamas izjūtas pret mazkaloriju sieriem, jogurtiem utt... mans uzskats ir tāds, labāk ēdu normālu sieru, jogurtu, biezpienu, tikai devas samazinu.
17.09.2014 11:12 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Lancaster, noprotu, ka esi Barona kvartālā. Puncī Tev nepatika ēst?
17.09.2014 11:12 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Ilustrētajā zinātnē (laikam iepriekšējā numurā) bija labs raksts par apaļīgo cilvēku "inficēšanu" ar tievo cilvēku zarnu miklofrolas baktērijām. Apaļīgie ātri notievē, bet ir svarīgs nosacījums - junk food atkal nogalina tās labās baktērijas. Tiešām labs raksts. Iesaku.

Ieskats: http://ilustretazinatne.lv/content/nakotnes-dieta-bakterijas
17.09.2014 11:14 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Parfait,

nē, tur viss ir tiiiik traki taukains. Man ļoti sāpēja vēders pēc viņu pārtikas. Kādas reizes 5 mēģināju tur ēst. + viss tik nekārtīgs izskatās (tur vajadzētu PVD paaicināt).
17.09.2014 11:15 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
kampanella, ir jāaudzina raksturs! Jatrennē gribasspēks!
Ok, pati arī neesmu dievgosniņa, kas bieži paradās 6dienās, kad , pēc programmas man ļauta viena čīta ēdienreize, bet tā pārvēršas visā čīta dienā - šī sērga man jādabon laukā. No sākuma tik smuki gaja, bet tagad, ahhhh, kā lai to atkal panāk!? :D
Bet nezinu, pārējās dienās dienās, kad vīrs blakus ēd našķus, es vnk sevi trennēju. Neņemu un viss, lai kā gribētu. Audzinu rakasturu.
Ok, ar Maķīti man nekad nav bijušas problēmas, jo vnk vienmēr ir sāpejis vēders pēc tās pātikas.
17.09.2014 11:21 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Parfait
Es zinu so literaturu utt.. bet ta visa ir loti liela matu skaldisana.. neizprati manu domu gajienju.. tas vis sko rakstiji ir ok un pareiiz.. bet reali dzivee ja ieverotu pat sadus sikumus est nevaretu gandriz neko... tie 10g tauki uznemtu no junk food neko vera nemmau nemainis ja vis parejais bus ok ests.. ari no spihologiska viedokla ikdiena pest ko loti maz bet ko sirds karo ir daudz labak neka apzinaties ka no ta tikpatka vispar jatsakas uz teju visiem laikiem... daudz labak bus ikdiena kaut 10g uznmet nevelamos takus neka teiksim 1x nedelja 70g nevelamos taukus uzreiz 1 edioenreizee...
Ja paskatitos vairakus video par kautvai kulturistu ikdenu un uzturu - pat pro atleti ed junk food...
Ja jau Tu ievero pat sitadus sikumus tad interesanti cik smalki ievero virspusejas lietas - nu piemram cik obv-oh-fat diena uznem utt...
17.09.2014 11:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits