TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Feline hesburgerā sen neesam bijuši, nekādas picas, nekas tāds nav bijis pēdējā laikā.
Labi, labi, es saņemšos. Sodien ēdīšu mazāk, būs man atslodze un no rītdienas, kad kunģis būs nedaudz sarāvies, tad centīšos atkal turēties un ēst veselīgi. Un par tiem virtuves svariem - ja ēdu ārpus mājas, nelikšu jau svērt kaut ko ēstuvē :D
21.10.2014 12:07 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
un es tad arī mazliet uzēdu


nu redzi, tu māki mazliet uzēst, es nemāku laikam :D pati nesaprotu, kas ar mani notiek, ka nemāku apstāties.
21.10.2014 12:10 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
kampanella tava problēma, manuprāt, ir nerežīms un bezsistēma uztura jautājumā un visādas atrunas, lai to neieviestu.
Tas, ka gribas ēst un notiek pārēšanās ir tikai sekas, nekas vairāk.
Ja netiec galā pati ar plānošanu, rēķināšanu un visu pārējo, bet gribas rezultātu, tad ir jāvēršas pie speciālista, kas to visu izdarīs tavā vietā. Atliks tikai pildīt norādījumus. Tik vienkārši tas ir.
Un tas ir vienkārši, ja kaut nedaudz grib.
21.10.2014 12:10 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
Jāpiekrīt womankind. Gribētos, lai tas viss ir vienkārši, bet tā nav un nekad nav bijis. Šo to nāksies upurēt rezultāta vārdā.
21.10.2014 12:13 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
kampanella, ja Tu uzskati, ka nespēj kontrolēt ēšanu, vatrbūt risinājums ir psihologs? Iespējams, ka tai ēšanai ir kāds iemesls, ko pati neapzinies vai nevēlies atzīt?
21.10.2014 12:15 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Varbūt kāda zinoša var pateikt, ko es daru nepareizi.. Jau labu laiku turos savās 55 kg robežās (pirms tam bija 59,60 kg). Ar figūru apģērbā esmu+/- apmierināta, bet ir cita štelle.
Izkritušas visvairāk man ir tās ķermeņa daļas, kuras nepavisam negribas, lai krīt. Piemēram, ir ļoti iekrituši vaigi, līdz ar to es izskatos slima. Tāpat krūtis ir izkritušas un dibens.
Nav tā, ka es badojos. Ēdu mazāk un veselīgāk, turklāt vismaz trīs reizes nedēļā apmeklēju aerobiku, zumbas nodarbības utt....
Man liekas, ka drīz sākšu atkal vienkārši rīt visu pēc kārtas, jo tie komentāri par iekritušajiem vaigiem man reāli sāk besīt.
21.10.2014 12:21 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
.. bet var būt vienkārši ir jāiet atviegloties un būs uzreiz mīnus 1 kg ..
Starp citu, esmu lasījis, ka zaļumi satur virtuāli necik kalorijas un tos var dragāt iekšā līdz pūlsa zaudēšanai. Ja jau tai mutei ir jākustās, tad močī iekšā zaļumus :)
Un vēlreiz atkārtošos, ka sportojot nav jāskatās uz svariem, bet gan uz kopskatu spogulī. Mans svars pa pēdējiem 5 mēnešiem ir izmainījies tikai par 3-5 kg, bet pazīt spogulī veco sevi es vairs nevaru un negribu!
Es arī mēdzu būt badā, bet man ir režīms, ka ēdienreize ir noteiktā laikā +- nedaudz, un starplaikos - tikai ūdens. Gribas ēst? Zaļumi vai ūdens!!! Tāds ir mans risinājums.
21.10.2014 12:23 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Jums noteikti ir taisnība, bet ( jā jā atkal atrunas ), es nezinu, vai es vēlos dzīvot tā, ka man jāatsakās no pilnīgi visa un jāsēž kā tādai dīvainei pie svariņiem katru dienu un jāsver viss, ko bāžu mutē, es neredzu, kā es to reāli varu izdarīt pie sava dzīves ritma. Esmu es ar to čakarējusies savulaik, bet tagad es to nevēlos un neredzu par iespējamu. Kā tas reāli būs, vīrs pasaka, laižam uz retsorānu un es ņemu svarus līdzi? Vai arī svētdienā aizbraucam uz visu dienu kaut kur ārpus Rīgas, es tak neņemšu svarus līdzi un visu nesvēršu. Es gribu dzīvot, baudīt dzīvi, nevis ēst pēc noteiktas sistēmas visu, ko man kāds speciālists noteiks. Uzrakstīs, ka man svētdienā 14.00 jāapēd vārīta zivs ar dārzeņiem, bet es tajā laikā būšu piemēram, kafejnīcā, kur tādas lietas nav pieejamas. Nu nē, es tā negribu dzīvot, tik traki visu skaitot, sverot un ēst tikai noteiktas lietas, ko man kāds ir noteicis. Es tomēr domāju, ka mana problēma ir pārēšanās un, ja es ar to tiktu galā un mans organisms laicīgi spētu nosignalizēt, tad es varētu normāli dzīvot un ēst veselīgi to, ko pati vēlos, pēc ne tik krasas sistēmas, kas man neiet kopā ar dzīves baudīšanu un to, ko vēlos šajā dzīvē. Es nevēlos visu savu dzīvi pakārtot ēšanai.
21.10.2014 12:24 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.06.2009
Kampanella, tas, ka ik pa trīs, četrām stundām gribās ēst, ir ļoti labi! Man četru stundu pauze starp ēdienreizēm laikam nav. Gribu ēst jau ātrāk.
Es piekrītu, ka vajag kādu sistēmu, ja tas pagaidām nenāk viegli.
Un vakarā pēc zupas, ja gribas vēl ēst, pagaidi 10, 15 minūtes. Joprojām gribās? Ūdeni uzturā lieto? Nomizo burkānus, sagriez kāpostu- saldi, veselīgi un nekaitīgi.
Bet jāpiekrīt, ka vispirms tas jāsakārto un jānosēdina galvā.
21.10.2014 12:26 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Ehh, Kampanella, tas ir normāli, ka gribas ēst starp ēdienreizēm, tāpēc ir jāēd vismaz 5x dienā, tādā veidā nebūs nevienā brīdī bada sajūtas un arī vielmaiņa paātrināsies. Es ēdu ik pēc 3h, 5-6x dienā, citreiz pat vēl tām 3h starpā kaut ko uzgraužu, tāpēc mana vielmaiņa ir ātra un organisms nedomā, ka tiek turēts badā + nav nekad tā bada sajūta, tāpēc arī nav noraušanās un visa ledusskapja izrīšana. Tieši tik vienkārši! Vajag kaut kādu režīmu ēšanas ziņā. Kad man sanāk citreiz izlaist kādu ēdienreizi, tad arī ir tā sajūta, ka varētu ziloni apēst un varu arī norauties, tāpēc vajag regulāri paēst, bet ne lielas porcijas, kuņģis sarausies un organisms atdos visu lieko, jo netiks turēts badā. Un tiešām paskaiti līdzi pāris dienas, cik tu apēd pa dienu kalorijas.
Ja vēlies, varu tev sastādīt uztura plānu, domāju, ka tā tev būs vieglāk, jo vnk ēdīsi pēc plāna.
21.10.2014 12:29 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Kampanella tad Tev ir pēdējais laiks iepazīties ar manu diētu :D Es arī nespēju svērt un skaitīt kalorijas .. arī mans iedvesmas avots fitnes jomā to nedara :D Ja ir interese, atsūti man vēstulīti, es Tev izstāstīšu, kas un kā.
21.10.2014 12:30 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.06.2009
Un par tiem svariņiem un kalorijām. Tas nav jādara kā apsēstai visu mūžu. Ar laiku, uzmetot aci, jau vien varēsi pateikt, cik un kāda uzturvērtība ir ēdienā. Un, protams, restorānā nesvērsi, bet ir tik plaša ēdiena izvēle. Ir pat iespēja pateikt, lai nepievieno sāli, cukuru vai citas nevēlamas piedevas.

Vienkārši pati mēģini saprast, kas ir svarīgāks- būt ar sevi apmierinātai vai dzīvot, neiespringstot un neko nesverot, nedomājot, bet būt apaļīgai, līdz ar to neapmierinātai. Tur arī būs visa atbilde, kā Tev rīkoties.
21.10.2014 12:30 |
 
Reitings 1804
Reģ: 29.05.2014
21.10.2014 12:31 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
rakaris , tas par to ūdeni un pagaidīšanu 10-15min, ir labs padoms, paldies. Zinu, ka tas man der, bet tur jau tā lieta, ka tajā rīšanas lēkmē , kad tāda uznāk, līdz tam neaizdomājas. Es centīšos turēties, es ticu, ka, ja kaut vai mēnesi noturētos bez tādas pārēšanās, tad viss liktos jau daudz vieglāk un pašsaprotamāk. Laikam kāda skrūvīte smadzenēs nav, man liekas, ka viss tiešām ir galvā, psihologs tiešām noderētu. Vajadzētu pierakstīties tikai nezinu, kur, neesmu nekad gājusi pie psihologa.
21.10.2014 12:31 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Nav taču tā, ka nevar iet uz restorānu, tur tak ir arī iespēja izvēlēties veselīgu ēdienu, piemēram, kādu grilētu zivi vai vistas fileju ar dārzeņiem, utt.
21.10.2014 12:34 |
 
Reitings 478
Reģ: 24.01.2014
bet es tajā laikā būšu piemēram, kafejnīcā, kur tādas lietas nav pieejamas.


Bet jebkurā kafejnīcā var pasūtīt arī normālu ēdienu - salātus, vistiņu utt Nav obligāti jāēd frī, siera mērce, burgeri, saldais... Ja grib, tad visu var!

Kopš sāku apmeklēt trenažierus, varu godīgi teikt - man tiešām NEGRIBAS draņķus (mcdonalds, čipsus, šokolādi utt ) Pirms tam to vien ēdu ikdienā - arī kūkas, picas, nu visu ko gribējās. Tagad, kad ir fiziskā slodze, gribas gaļu, biezpienu, augļus, dārzeņus. Un jūtu enerģijas pieplūdumu. Tāpat pat prātā nenāk doma par badošanos, jo tad nebūs spēka treniņa laikā!

Viss ir tajā - vai cilvēks pats grib nomest svaru, izskatīties labāk, ēst pareizāk!
+ vajag sportot

Tagad paskatos savu mīļo Barnie lācīti - vienā ir ~120 kalorijas!! Agrāk tādus štopēju iekšā, bet tā vietā var apēst piem lielu ābolu - kcal pat mazāk un jūties paēdis
21.10.2014 12:35 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Lee , paldies arī tev liels. Labi ieteikumi. Man liekas, ka tev arī taisnība par to, ka , ja ēd konkrētos laikos un maz, tad ir vieglāk, jo arī, ja ilgi neesmu ēdusi, tad lielāka iespēja, ka varu pārēsties, taisnība tā ir. Bet redzi, tu kaut kā māki apēst nedaudz. Bet es nezinu kāpēc, ja man ir tas zupas katls, tad gribās apēst vairāk kā vajag, laikam labāk vispār neko negatavot vairākām reizēm un starp citu vēl, interesanti, ja paņemu uz darbu pusdienas līdzi, tās tiek apēstas jau ātrāk kā plānots, bet, ja eju ēst kaut kur, tad vieglāk turos un eju ēst tikai konkrētā laikā. Man laikam vispār ēdiens acu priekšā nevar stāvēt.
21.10.2014 12:39 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.06.2009
Mēģini palēnām. Neļaujies tai bada sajūtai. Centies ēst lēni! Jo lēnāk ēdīsi, lielāka iespēja, ka sāta sajūta atnāks tad, kad būsi pie pirmā šķīvja beigām. Ja ēdīsi ātri, sātu sajutīsi vēlāk, kad iespējams, būsi apēdusi vēl divus liekus šķīvjus. Tu ēd pie TV?
21.10.2014 12:41 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Par tām kafejnīcam, es to domāju tā ka, ja man sastāda uztura plānu tad nav variācijas, bet, ja uzrakstīts, ka jāēd vārīta zivs ar dārzeņiem, tad nevar ēst, piemēram, cēzara salātus ar vistu, vai grillētu vistas fileju. Es tādus frī kartupeļus ar karbonādēm un mērces vispār neesmu ēdusi veselu mūžību. Tur jau tā lieta, ka negribu ēst konkrētas lietas, ko man nosaka kaut kāds uztura plāns, ne jau tāpēc uzreiz ēdīšu kaut ko sliktu vai neveselīgu.
21.10.2014 12:42 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.06.2009
Nav jāēd tieši tas, bet jācenšās uzņemt tādas pašas uzturvielas, kādas norādītas uztura plānā. Nedaudz jāpalasa, jāpilnveido zināšanas, tad jau ēdienu var aizstāt ar citu viens un divi!
21.10.2014 12:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits