TIEVĒTĀJAS III

 
Reitings 334
Reģ: 17.04.2013
Sākam jaunu diskusiju par šo tēmu :)
Motivējam viena otru, dalamies ar ikdienas lietām, sportošanu, ēšanu un mērķiem :)
Aiziet meitenes :)
14.09.2014 00:48 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
xzx, ja vēders pūšas, tad ir jāmeklē iemesli kapēc un ar masāžu to īsti atrisināt nevar. Es masēju, lai uzlabotu asinscirkulāciju vēdera ādā, jo man tur ir visas manas liekās tauku nogulsnes un kad tās kusīs, gribu, lai āda saraujas labāk un ir gluda un stingra, nevis ļengana lupatiņa.
Medus masāža - tāpat kā klasiskajā pretcelulīta medus masāžā. Medus uz plaukstām un pliķēšanas kustības līdz puncīts sārts un medus sapārslojies.
Ķīniešu masāža - guļot (no rīta/vakarā) apļo ar plaustu lēnās, cirkulējošās kustībās ar maigu spiedienu, visapkārt nabai. Sasprindzini vēdera muskuļus un jutīsi kā tu izkustini to, kas ir virs muskuļa. Vispirms apļo ar vienu roku, tad otru, kopā ~ 2min

Aijaaa-kā ar apkārtmēriem? Bikses ciešākas vai brīvākas?
24.03.2015 10:21 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Aijaijaaa, iesaku nepievērst tik lielu uzmanību svaram, mērlentes un spoguļattēla rādījumi ir daudz objektīvāki! ;) Svars var būt atkarīgs no tik, tik, tik daudziem faktoriem, ka tam baigi uzmanību var nepievērst, vismaz es to nedaru. :)
24.03.2015 10:29 |
 
Reitings 1208
Reģ: 10.12.2013
Bikses ciešākas nav kļuvušas, kas, laikam, ir lielākais pluss, un, ir tā foršā sajūta, ka puncis ieraujas uz iekšu, tik tas cipars uz svariem mani nošokēja. Bet, tīri teorētiski, tak vienā brīdī svaram būtu jākrīt?
Sameklēšu mērlenti un pierakstīšu apkārtmērus, lai ir ar ko salīdzināt! :)
24.03.2015 10:43 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
čau!! Es te kādreiz sen kko rakstīju, bet nu jāsāk atkal :D

Es cīnos visu laiku ar sevi/ēšanu/ svaru :D Man pēdējā laikā ar sportošanu īsti nesanāk, jo dažnedažādas veselības problēmas - tad gripa, tad vēders, tad izmežģīts pirksts, tad bērns slimo un tā man tā zāle izpaliek :D Mēģināju skriet tepat laukā, īsti tas nav tas, kas man patīk, labāk zālē spēka treniņi, bet nu pa retam var paskriet :D

atsāku skaitīt kalorijas, jo liekas, ka sākās daudz par daudz ēšana :D Tagad cīnos ar savu saldumu ēšanu - darbā visur cepumi, konfektes, tāpat arī mājās. Mēģinu iet ar līkumu. Pusotru nedēļu pagaidām esmu noturējusies. Arī ēšana pēdējā laikā sanāca baigi ideāli, bet tikko man te mājās notika eksperiments ar cepeškrāsnī ceptu mencu (klāt gan sviests utt) un tiik garšīgi, ka nespēju noturēties un kg būs +5 pēc šī vakara :D visa veselīgā ēšana vējā:-|
26.03.2015 19:26 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Gan jau nebūs tik traki fejja! Štrunts par to mencu un sviestu, galvenais, lai nav frī kartupeļi klāt! Šī mēneša Lilit visādi forši raksti par uzturu (par ēdiena taukiem un dibena taukiem), iesaku palasīt.

Biju uz 3 dienām LV un garāmejot aptiekā paķēru zaļo kafiju. Tagad plānoju padzert pirms pusdienām (es tā sapratu, kas tas vislabākais laiks, kad viņu dzert), ja nu nejauši palīdz! :) un visas tās trīs dienas dzēru bērzu sulas - tāds kaifs! :-D
28.03.2015 14:02 |
 
Reitings 804
Reģ: 19.10.2014
Aijaijaaa, varbūt muskuļos svars radies? Neesmu eksperte šajā jomā, bet uzskatu, ka man ir līdzīgi. Es skrienu jau labu laiku, bet svars nekrītas. Stāv uz vietas, taču ir jūtams, ka kājām izteiktāki kļūst muskuļi.
Principā man arī ir sāpīgi, ka kg stāv uz vietas. Kopš sāku ko darīt ir pagājuši jau gandrīz 2 mēneši. Nekas nemainās, bet domāju, ka varbūt, ja nebūt sākusi, svars nāktu klāt.

Šonedēļ es grēkoju ar uzturu, jo par ēšanu nebija laiks domāt. Paķēru tik to, kas ātrāk gatavojas vai kādu picu no picērijas. Par šo jūtos briesmīgi.

Un cik slikti ir tas, ka man pēc skriešanas gandrīz vienmēr gribas apēst 2 šokolādes konfektes vai ko saldu? Protams, ne lielos daudzumos, bet kaut nedaudz. Kā apēdu, tā šķiet, ka enerģija ir no jauna un atkal varētu skriet. (t)
28.03.2015 15:22 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
nu jau menca ir pārdzīvota :D Treniņi arī beidzot atsākti - super sajūta, visi muskuļi jūtami :) saldumus turu grožos, pa retam kaut ko mazu apēdu, jo pavisam bez es laikam nevaru :D

Celfie - man jau liekas, ka tas nekas traks nav, ja apēd 2 konfektes un vēl pēc skriešanas. Tas tik nozīmē, ka cukura līmenis organismā nokrities un prasa atjaunoties :D Slikti būtu, ja vakarā tieši pirms gulētiešanas aprītu konfekšu tūtu :D

Sapratu, ka mans ideālais palīgs tomēr ir vecais, labais myfitnesspal. Tad vismaz negribas apēst neko tādu treknu utt, jo būs bail no tā kcal cipara, kas parādīsies pēc tam :D Tādā veidā es sevi turu grožos.
31.03.2015 15:07 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas :) varbūt šis kaut kur te ir apspriests, bet nu. Kā jūs domājat vai braucot ar riteni var nomest svaru? Esmu daudz dzirdējusi ka tās ir muļķības, bet pati braucu ar riteni no rudens , izlaidu ziemu un nometu 6kg. Protams, nedaudz ar;i sekoju līdzi uzturam un citas fiziskās aktivitātes, bet pārsvarā riteņbraukšana.
31.03.2015 20:07 |
 
Reitings 1416
Reģ: 25.06.2012
Zeme, atveries. (t)
31.03.2015 20:15 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Celfie, tas ir pilnīgi normāli, ka pēc skriešanas gribas kaut ko saldu ēst, un pēc skriešanas pat vajag apēst kaut ko, kas ir ātrie ogļhidrāti. Pēc skriešanas ir tā sauktais 40 min logs, kad viss, ko apēdīsi, aizies enerģijā - bet negribu sameloties. :D
31.03.2015 20:25 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man te ir nelielas motivācijas problēmas - nevis tās, ka "eh, es jau tāpat nekad nenotievēšu, tapēc var apēst vēl vienu tortīti", bet drīzāk nepacietība, ka viss tik lēni notiek. Tas uzēstais pusizmērs uz pupiem pazuda nedēļas laikā, bet riepa gandrīz nav kustējusi... :'-( kad tas beidzot notiks? Vīram jau arī ar to čīkstēšanu esmu sakritusi uz nerviem, viņš man tikai stāsta, ka jābūt pacietīgai. Cītīgi lasu visādus uztura padomus "ābola" ķermeņa tipa sievietēm un visu laiku papildinu savu pinterest motivation board ar citātiem un man pēc ķermeņa uzbūves līdzīgu fit meiteņu bildēm. Un runājos ar savu tauku, ka viņam jāiet prom :-D
01.04.2015 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 718
Reģ: 01.12.2009
NordicBelle Tikai nepadodies :-) tu esi ieguldījusi lielu darbu, nepalaid to vējā. Mēreniem kardio treniņiem būtu jāpalīdz, lai tie tauki deg:-D pavaktē, ko ēd. Un atceries šis piedzīvojums ir kā skrējiens, bet ne sprints, bet gan maratons;-)
01.04.2015 07:53 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Sveikas! :)
Neesmu te piedalījusies, bet tā kā man patīk runāt par veselīgu dzīvesveidu, fitnesu un ēdienu, tad varbūt padzīvošos te biežāk :)
Pati regulāri eju uz zāli (4 - 5x nedēļā), kad ir laiks, tad mājās uztaisu jogu, tagad saspringtāks grafiks, bet parasti tas ir ap 3x nedēļā. Kā arī esmu ļoti sakārtojusi savu uzturu, jau no februāra vidus neēdu saldumus, kā arī neko saldinātu (jogurti, u.tml), citā ziņā mans uzturs jau gadiem ir bijis pareizs.
Pagaidām jūtu, ka ķermeņa augšdaļa un konkrēti rokas ir stingrākas, tas vienmēr bijis mans vājais punkts, jo varu knapi 1 reizi piepumpēties :D Rokas ir slaidas, taču absolūti bez spēka, respektīvi, muskuļiem.
NordicBelle pārdzīvo par vēderu, bet es savukārt esmu izteikts bumbieris, man ir īstens Kardašjanas dibens :D Un viss liekais svars vienmēr iet tur un kājās :-/ Ja ķermeņa augšdaļa man ir ļoti stabils 36. izmērs, tad apakšdaļa ap 40.turās. Taču nedrīkst padoties! Nedrīkst! Katru reizi, kad roka stiepjas pēc kāda kāruma, atceros, kāpēc sāku un savācu to nepaklausīgo roku :D
01.04.2015 08:23 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Kā jau minēju citā diskusijā, esmu sākusi ikrīta vingrošanu. Plānos tuvākajā laikā atsākt arī skriešanu. Ziemas laikā bez sportošanas un tikai ar sakārtotu uzturu esmu nometusi kādus 4 kg, kas ir labi, jo nebija mērķis tieši tievēt, bet gan savest organismu kārtībā. Jau sāku saņemt no cilvēkiem, kas mani retāk satiek, komplimentus (lai gan iepriekš arī nebiju apaļīga, bet man seja ir pirmā, kas mainās ar katru + vai - kg).
01.04.2015 08:40 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Nu pienakusi mans atskaites stunda.
-2 pa februari kaa planots! Liekaa vel tapat kaudze (lasi-> riepa), bet tapat prieks.8 kg pa 11 men it kaa nav daudz,bet vel marts prieksaa un tapec meekis atkal 2 kg un tad ceru,ka bus 10 pa gadu,jo maijaa taa riktigi saku piedomat ko eedu.
Secinajums vecs kaa pasaule-neskaties uz svariem,skaties spogulii,jo es pati nejuutos traki notievejusi,bet emocionalam komfortam gribas skaitli mazak un tad ir doma domaat par muskulu jev reljefa izveidi. Nemshu treneri liidz ar maiju.

Nordicbelle, es arii abols.ja ko vertigu uzzinaji musu tipam-padalies :-)
01.04.2015 11:09 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Mēģināšu atrast linkus uz interesantākajiem rakstiem, bet, īsumā, ir tā, ka atšķirībā no "bumbieriem", kam tas gurnu tauciņš ir visbiežāk tikai estētiska problēma, bet principā arī sievišķīgas veselības rādītājs, mums, "āboliem" ir krietni veselīgāk būt tieviem. Vēdera taukiem, abu veidu, gan zemādas, gan viserālajiem ir pierādīta sakarība ar sirds slimībām, diabētu un visādām citām nepatīkamām padarīšanām. Labā ziņa ir, ka principā tievēt "āboliem" esot vieglāk un no vingrošanas ir proporcionali lielāks rezultāts. No diētas mums visieteicamākais ir low carb, jo vēdera tauki traucē stabilem glikozes līmeņiem, tapēc jāskatās līdz, lai oh būtu ar daudz šķiedrvielām un "lēnie". Kaloriju sadalījumam būtu jābūt 1/3 oh, 1/3 ob, 1/3 labie tauciņi + mērenas intensitātes kardio un spēka treniņi un tad jau viss būšot labi. Vēl ir vesela rinda produktu, kas pinterestā tiek slavēti kā vēdera tauciņus apkarojoši - avokado, pilngraudu produkti, auzas, grieķu jogurts, olas, ogas, olīveļļa, whey un vēl šis un tas. Mans plāniņš ir mēģināt savu ikdienas ēdienkarti balstīt uz šiem produktiem un skatīties līdz, lai šķiedrvielas pietiek un tad jau būs labi :-P Vēl esot labi izmantot garšvielas/garšaugus, kam ir pretiekaisuma iedarbība - visu veidu pipari, ingvers, tumeriks, zaļā tēja.
The...one, man prieks par tavu pacietību, jo "slow and steady winns the race"! Man no tevis šis ir jāmācās ;-)
01.04.2015 19:47 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Runājot par bumbierāboliem, Tad skaitos laikam pie bumbieriem :D Lielākais, kas man sevī nepatīk ir kājas/gurni. No augšstilbiem tos cm nost varu dabūt laikam neēdot pilnīgi neko :D Pagājušo gadu dēļ slimošanas nokritos līdz 47 kg (esmu 162 cm) un intereses pēc pamērīju augšstilbu izmērus - 0 emocijas :D krūtis jā, bija gandrīz jau izzudušas, ribas spiežas ārā, bet neeee, kājām ne silts ne auksts :D

Tagad vnk cenšos neēst draņķus, ēst veselīgi, kustēties un sportot :) par cm laikam vairāk neiespringstu, galvenais, lai nenāk klāt :D Sāku pamanīt kaut ko vēdere presei līdzīgu :D tas motivē :D
02.04.2015 09:41 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Jā, es arī tikai kad svēru 48 kg, savus augšstilbus varēju nosaukt par slaidiem :D Bet nebija ne krūtis, ne dibens palikuši vispār. Jā, kājiņas bija smukas, bet nav tā vērts :D
02.04.2015 09:44 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es ar vēlos apņemties un atsākt veselīgi ēst un atmest dažus kaitīgus ieradumus (saldumus, cukuru...), un vairāk sportot. Kaut kur manas apņemšanās noplēnējušas un šobrīd negribas pat skatīties spogulī, mana problēmzona ir dibens un augšstilbi :'-( , man laikam iedzimts ģimenē, ka nekad nebūs 2 sērkociņi, nu vienīgi ja pārtikšu no zaļām lapām, gurķiem un tomātiem :-D
Jā, šī ir sūdzēšanās, vnk nepatīk kā izskatos, pagājušo augustu biju sasniegusi savu perfekto ķermeņa masu un fizisko izskatu, tagad viss atkal jāsāk no gala... pa ziemu esmu slaistījusies un nekontrolēti ēdusi (e)
02.04.2015 09:48 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu, man pat sverot 48/49kg bija neliels speķa spilventiņš uz punča, tapēc štrunts ar svariem, jāaudzē muskuļi un jāskatās kā tas mainīs visu kopskatu! :-D
02.04.2015 12:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits