Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Un es kārtējo reizi visu salaidu dēlī..

 
Reitings 1897
Reģ: 29.04.2014
Čau!
Šodien skumjš prāts. :(
Vakar ar paziņu iedzērām, sarunāju puisim visādas riebeklības. Tiešām šausmīgas lietas.
No rīta pamodos un visu tā nožēloju. Jo to nemaz tā nedomāju.
Viņš teica, ka man to nekad nepiedos. Un es saprotu, ka ko tādu ir grūti piedot.
Sēžu tagad mājās, un gaidu , kad viņš atnāks izrunāties. Domāju, ka būs šķiršanās. :(
Tik daudz laba viņam esmu darījusi, kad bija slims un gulēja uz gultas, biju katru dienu blakus. Tiešām ir grūti piedot to, ko sarunāju dzērumā, nemaz tā nedomādama? Mute vienkārši strādāja ātrāk par smadzenēm.
Es nezinu, ko tagad darīt. Kā sagaidīt to brīdi, kad pateiks, ka viss cauri!
02.09.2014 11:18 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Sinepeee ??
30.09.2014 21:33 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Izšķīrās noteikti.
07.09.2014 11:25 |
 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Sinepe??
07.09.2014 09:56 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu kā beidzās ?
05.09.2014 08:18 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Kas bija iepriekšējās diskusijās?
03.09.2014 21:24 |
 
Reitings 438
Reģ: 18.03.2013
Ko es pateicu?
Ka viņš mani nenovērtē, kaut gan tā nav.
Ka viņš pret mani izturās kā pret sūdu, kaut gan tā nav.
Ka viņš nevelta man laiku, kaut gan tā nav.
Ka viņš ir memmes dēliņš, kaut gan tā nav.
Un vēl daudz ko, ko nemaz neatceros.

Ja iepriekšējās diskusijās nemuldēji, tad pilnīgi taisnību pateici un tev par neko nav jāatvainojas.
03.09.2014 21:18 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu kāda jēga vispār no attiecībām ? :D ir cilvēki , kas savādāk nevar/negrib ... :) citiem vajag to drāmu... Un pat , kad viss ir ideāli tāpat atradīs iemeslu lai uztaisītu scēnu. Tā vienkārši ir .
03.09.2014 19:37 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Es varu pat saderēt , ja parādīsi, ka tev rūp viss būs kā bija !


Varbūt arī, bet kāda īsti jēga no attiecībām, kurās 100 reizes jāškiras?
03.09.2014 19:29 |
 
Reitings 1315
Reģ: 27.10.2012
Neesmu lasījusi ko vīrietis iepriekš sastrādājis un kā izturējies, bet, ja cilvēks no sirds lūdz piedošanu, tad domāju, ka nekas nepiedodams nav un vienu reizi dzīvē var piedot. Man arī līdzīgi kā citām meitenēm šķiet, ka viņš meklēja iemeslu, lai izšķirtos un atrada.
03.09.2014 19:29 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Eu, nu gan visas saklupa krāgā...
Es tā esmu šķīrusies 100 reižu , vienkārši negrib Tev tik ātri piedot ,lai zini mācību , ka tā nav labi ... Negribētu neko nebūtu ne tēju pircis ne ar tevi tur tusējies ...
Es varu pat saderēt , ja parādīsi, ka tev rūp viss būs kā bija ! ;)
03.09.2014 19:25 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Ko vēlējies, to saņēmi. Un ir redzams, ka Tu viņam vairāk neinteresē. Vari uzskatīt, ka esi brīva meitene.
03.09.2014 19:18 |
 
Reitings 431
Reģ: 26.12.2009
Es domāju, ka Sinepe ļoti maigi ir aprakstījusi šeit savu teikto. Drīzāk, nosaukšana par memmes dēliņu, bija netiešs apvainojums mammai ne puisim.
03.09.2014 19:08 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Alexxa, nu kaa jau teicu, puisis arii laikam visaadus podus ir sagaazis, ne jau vinja vieniigaa ir taa briesmiigaa, bet es runaaju par to puisha gljeevumu. Izskataas, ka attieciibas vinjam ir pieriebushaas jau sen, tikai bija par gljeevu/ vai arii bija pieradis, ka ir palaga biedrene, negribeeja uzreiz skjirties no taa/ vai veel nezinu kas, ka nespeeja uzreiz pateikt, viss, beidzam, un miers, nevis no shaada neliela striida (nu nesaskatu tur neko nepiedodamu un shaushaliigu) taisa draamu, uzvedas kaa histeerisks skukjis (abi vienaadi :D) un veel runaa par kaut kaadaam pauzeem, lai gan izskataas, ka viss ir skaidrs vinjam.
03.09.2014 18:41 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Bonecutie, konkrētās lietotājas personīgajai dzīvei neesmu sekojusi līdzi, bet, izlasot Tavu rezumējumu rodas vēl lielāks jautājums, uz ko tad viņa te cer? Ja pati skraida pakaļ un beigās vēl tādus podus sagāž, ko tad tur var gribēt? Puisis jau tā nav paŗliecināts, vai viņam attiecības ar Sinepi vspār vajadzīgas, ja jau viņai pašai bija jāskraida tam čalim pakaļ, bet te vēl ņem, izgāž samazgas pār galvu un brīnās, ka nepiedod.
03.09.2014 18:36 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Alexxa, spriezhot peec citaam autores diskusijaam, tas puisis galiigi nav nekaads enjgjeliitis. Neviens jau nesaka, ka pati Sinepe ir taa labaa, manupraat, vinja arii ir stulba (atvainojos), jo skrieshana pakalj un tik izmisiiga rakstiishana puisim nav normaala, un skaidrs, ka chali tas atgruuzh veel taalaak, bet nu taa puisha milziigaa draama man nav saprotama. Krch - abi labi.
03.09.2014 18:28 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
ja tev nav neko labu ko uzrakstīt, neraksti vispār.

Ko tad Tu gaidi? Ka Tevi žēlos? Pati neturi ne alko, ne muti, aizskar puisi un vēl gaidi, ka Tev glaudīs galvu un teiks, ka viņš kretīns, jo nepiedod to, ko pateici? Viņam Tavi vārdi varbūt reāli sāpēja un nē, alko nav attaisnojums, viņam nekas nav jāsaprot un jāpiedod. Tev ir jāiemācās savaldīt muti un tad veidot attiecības. Citādi - nav kāds sīkums pa prātam un paskat, kas gāžas ārā. Es nevarētu veidot attiecības ar cilvēku, kas šitā uzvedās. Nu tas nav iespējams. Tie vārdi aizķeras un paliek. Ja viņš nepiedos, vaino sevi un iemācies no tā kaut ko.

Ja vinjsh tieshaam tevi miileetu, tik tizlu draamu un ''pauzes'' ņemšanu netaisiitu.

Tā nu visu piedos un aizmirsīs. Mēs jau nezinām, cikreiz vēl Sinepe pret viņu kājas atslaucījusi. Te ir vienas puses stāsts. Ja tā būtu pirmā reize divu gadu laikā, tās pauzes nebūtu.
Nu, bet protams, meitene vienmēr ir labā, puisis kretīns, jo nespēj vairs uzklausīt sev veltītus apvainojumus. Ja viņš tā būtu Sinepei pālī pateicis, būtu uzreiz "pamet viņu!", bet kā otrādi, tā pusis atkal kretīns, jo nepiedod uzreiz, bet apdomājas, vai viņam tāda meitene vispār ir vajadzīga, kas pret viņu tā izturas.
03.09.2014 18:25 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es gan to nosauktu citaadaak...atradis briidi, kad beidzot visu izbeigt. Ja vinjsh tieshaam tevi miileetu, tik tizlu draamu un ''pauzes'' ņemšanu netaisiitu.

Sliecos piekrist šim viedoklim. Pati rakstīji, cik daudzas reizes viņš jau ir gribējis pauzi, šis vienkārši ir izdevīgs brīdis, lai pieliktu punktu. Un tik dramatisku ainu pēc tādām frāzēm... Nē, nu katrs jau var uztvert to visu savādāk, jūtīgāk, bet pieaudzis vīrietis taču. Man ļoti patika kā Ewa uzrakstīja. Man šķiet, ka ir pietiekoši daudz sievietes (piemēram, es), kas to uztvertu ne tik dramatiski kā tavs vīrietis.
03.09.2014 18:16 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Es gan to nosauktu citaadaak...atradis briidi, kad beidzot visu izbeigt. Ja vinjsh tieshaam tevi miileetu, tik tizlu draamu un ''pauzes'' ņemšanu netaisiitu.

D**a.
03.09.2014 18:15 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Nu ko, iznākums tāds - vakar izrunājām, teica, ka grib pāris dienas apdomāties. Protams, piekritu. Šodien man autoskolas braukšanas stunda iekrita un arī viņš tur biju. Praktiski visu dienu no 11 - 17 pavadījām viens otram blakus. Runājāmies kaut ko. Bet ne par mūsu attiecībām. Izmaksāja man tēju. Vēl kaut ko ieēdamu. Jutos tā itkā viņš man dod mājienu, ka piedos man. Bet nē. Atbraucām mājās. Teicu, lai ejam izrunāties. Viņš negribēja. Teica, ka grib pabūt viens pāris dienas, apkopot domas, sakārtot galvu. Bet lielu cerību viņš man nedodot.
Nu man skaidrs, vecis ir un paliek vecis. Pēc pailgām attiecībām sajutis brīvības smaku, ātri vien iepatīkas tas. Man liekas, ka tā pauze par labu nenāks. Bet ko nu, man jau atliek tikai gaidīt. Pati vien to putru savāriju, tagad maksāšu par savām kļūdām ar sāpēm un asarām.

Es džeka vietā arī vēsā mierā pateiktu ka man ir vajadzīgs teiksim pusgads (:-D) lai kļūtu no memmesdēliņa par vīrieti :-D. Tas nozīmē tikai to ka pusgadu es kopā ar autori nedzīvotu un nekādas atrunas un lūgšanās pieņemtas un uzklausītas netiktu. Loģiski ja atrastos kāda kurai es būtu OK tāds kāds esmu, tad ... :-D.
03.09.2014 18:14 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
teica, ka grib pāris dienas apdomāties.


Zinu vairākus stāstus, kur tieši laiks visu salika pa plauktiņiem. Esot atsevišķi, cilvēks pārdomā daudz ko un saprot kā viņam ir labāk.. Būt vienam vai turpināt šīs attiecības.
03.09.2014 18:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)