miega paralīze

 
Reitings 176
Reģ: 17.07.2012
Sveikas.
Vai kādai no jums ir bijusi miega paralīze? Katram tā izpaužas citādāk, tāpēc vēlējos uzzināt, kā tā izpaužas jums un ko jūs darāt, lai samazinātu šo parādību? Draugam ir šī lieta, viņš nevar pakustēties un dažbrīd bezspēkā čukst manu vārdu, lai palīdzu viņam..es tik spēju viņu glāstīt un kušināt. Cik lasīts, tas ir no stresa, bezmiega un medikamentiem, bet bailīga padarīšana :(
28.08.2014 19:46 |
 
Reitings 19
Reģ: 28.08.2014
Mazāk vajag spaisu pīpēt dāmas. :D
28.08.2014 23:59 |
 
Reitings 165
Reģ: 16.07.2014
Pilnīgi noteikti nevajag krist panikā, miega paralīze nav bīstama un cilvēkam nekas slikts notikt nevar:) ESmu šo tēmu papētijusi un jā, subjektīvi liekas, ka gals klāt, bet fiziski mēs vienkārši turpinam gulēt, prāts tikai nemierīgs. No savas pieredzes varu teikt, ka jāmēģina to procesu kaut nedaudz kontrolēt, ja tā ir drošāk. Te jau kāda minēja stoisko mieru-tas ir pats ideālākais kā tam visam tik cauri, vnk gulēt tālāk kamēr pamostas pa īstam. Ja tomēr negribas, var mēģināt elpot straujāk, koncentrēties uz pirkstu vai kāju pakistināšanu. Man personīgi tā sajūta nepatīk, protams, bet es ļoti labi saprotu, kas ar mani notiek notiek līdz ar to stress mazinās vnk doma: "Ahh atkal TAS" :D. Var mēģināt no tā visa izspiest kādu labumiņu - domāt labas domas par labiem cilvēkiem, vai kādu apciemot, atcerēties..virzīt pozitīvi tā teikt.
29.08.2014 00:06 |
 
Reitings 19
Reģ: 28.08.2014
"Ahh atkal TAS"

Jā, kad man bērnībā asiņo deguns no sākuma bija panika, beigās jau bija vienalga.
29.08.2014 00:07 |
 
Reitings 19
Reģ: 28.08.2014
Kad ilgi sēžu uz poda, tad manām kājām iestājās paralīze, ko man darīt? Kā jūs cīnaties ar šo problēmu?
29.08.2014 00:27 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Es biju domājusi, ka par mošķiem saucat halucinācijas. Nebiju iedomājusies, ka tiešām arī ar to domājāt mošķus.


Nu man žēl, ka Tev nepatīk mūsu halucinācijas :-D
Varbūt kādai ir kāds mošķis, kas atbilst cosmo standartiem? :-D

(Nav ļauni domāts, tik humoram :-) )
29.08.2014 09:38 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
man vienu reizi dzīvē tā ir bijis, biju agri no rīta pavadījusi vīru prom uz izbraukumu spēlēm, tad iegāju gulēt tālāk. pamodos, jo likās, ka klauvē pie durvīm, gribēju iet atvērt, bet sapratu, ka nevaru ne pakustēties, ne parunāt, ne acis atvērt, nu NEKO!! sākās panika, domāju, ka nomiršu, vai mani dzīvu apraks, jo neviens nepamanīs, ka īstenībās esmu vēl dzīva! :D
tad sapratu, ka panika un sevis uzmundrināšana ar miršanu noteikti nepalīdz, centos mierīgi elpot, un iemigt, domājot, ka viss būs labi, viss būs labi!! un sanāca, pēc tam pamodos jau normāli, tā, it kā nekas tāds nebūtu bijis!
pēc tā, man kādu laiku bija bail iemigt, jo domāju, ka tas atkārtosies, bet nē!!
29.08.2014 09:55 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es to izjūtu bieži, bet tas ir tā: es redzu sapni par to, ka guļu, gribu piecelties vai atvērt acis, bet nekādi to nevaru izdarīt, lai kā censtos.
29.08.2014 09:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!