Kādu dāvanu aizsūtīt?

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Tuvojās mammas 65. jubileja un tantei ir jubileja (mazliet pāri 40 gadiem). Dzīvoju UK, tagad domāju, ko lai nosūta viņām dāvanā. Mamma jau vienmēr saka, galvenais, lai piezvanam, ka viņai neko nevajag, bet tomēr gribu apsveikt kā citus gadus. Pagājušo gad abonēju katrai pa žurnālam, bet šogad šis nederēs.
Ko vēl varētu uzdāvināt no attāluma? Kuponus pirkt negribu, vismaz ne uz kaut kādām skaistuma procedūrām. Ir kādas idejas?
Palīdziet meitenes!
20.08.2014 12:29 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Man ir līdzīga problēma ar tēvu. Esmu sarunu gaitā radusi piefiksēt, ko viņam vajag (parasti kādu dārgu elektroinstrumentu utml). Kad tuvojas jubileja, es ieskaitu/iedodu naudu (iepriekš paskatos ,cik maksā dārgākais), un pasaku, ka ir divi varianti - vai nu viņš nopērk tādu kā vajag, vai arī es aizeju un nopērku pati pēc saviem ieskatiem. Vienmēr pats aiztipina.

Padomā, par ko mamma ir čīkstējusi, kas ir salūzis, ko ir apbrīnojusi, par ko ir žurnāli, ko viņa abonē? Kulināriju? Varbūt kādus kursus, ja tādi ir pieejami? Ja ir problēmas ar veselību, tad labu apdrošināšanu. Pamatā domā, kas uzlabotu mammas ikdienu, nevis kā ievilkt ķeksi pie dāvanas (nesaku, ka tā dari, vienkārši norādu uz, manuprāt, būtisko).
20.08.2014 15:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits