Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RTRIT Dienesta viesnīca, jeb kojas.

 
Reitings 7
Reģ: 17.08.2014
Sveiki visiem šeit! (:
Par cik ar šo mācību gadu sākšu mācīties Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikumā, un dzīvošu kojās, gribēju pajautāt, varbūt kādam ir kādas atsauksmes par šīm kojām un skolu kopumā?
Īsti arī nezinu, kādas mantas lai kravāju līdzi un kas ir nepieciešams. Tāpēc būšu ļoti priecīga, ja palīdzēsiet man un pastāstīsiet savas domas. ((:
17.08.2014 19:08 |
 
Reitings 7
Reģ: 17.08.2014
Cosmo meitenes, vai tiešām nevienas šeit nav? (:
17.08.2014 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
visas diršās par cosmo vīriešu troļļiem un argumentē par bilžu tiesībām.
17.08.2014 20:46 |
 
Reitings 124
Reģ: 14.04.2014
Tikai tagad pamanīju šo diskusiju. Nomācījos tur vienu gadu, aizpagaišgad, par tērpu stila speciālistu. Dienesta viesnīcai nav ne vainas, jaunajā dienesta viesnīcā Nīcgales ielā ir Eiropas remontas, telpas ļoti skaistas, ļoti siltas, attieksme no komendantēm - super!!! Augusta Deglava ielā ir vecā dienesta viesnīca, nav izremontēta, bet neteikšu, kad dienesta viesnīca būtu sliktā stāvoklī, tomēr tur ir ļoti auksts, it sevišķi ziemā, nodzīvoju tur tikai divus mēnešus, bet visu laiku tur staigāju ar vilnas zeķēm, satinusies segās, attieksme arī ne pārāk man patīk vecajās kopmītnēs, nevar gandrīz neko ar komendantēm sarunāt, bet jaunajās kopmītnēs var gandrīz jeb ko! Skola pati par sevi un izglītības līmenis mani neapmierināja, visu gadu maļ profesionālajos priekšmetos vienu un to pašu, vidusskolas skolotāji pārāk ātri ņem vielu uz priekšu, un tiec līdzi kā vien Tu pats vēlies. Skolēni arī ne pārāk draudzīgi, visi sadalījušies pa saviem bariņiem.
10.09.2014 09:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits